051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » افزونه های وردپرس » معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر
معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر
افزونه های وردپرس 22 جولای 2019

معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر

پرستو بخشی پرستو بخشی

معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر

برای طراحی سایت حرفه ای نیاز است تا در کنار دانلود و نصب قالب های مناسب و مرتبط با نوع وب سایت، افزونه هایی را نیز برای افزایش قابلیت های سایت و بهبود کیفیت کار و در آخر طراحی راحت تر سایت، باید دانلود و استفاده کرد . یکی از حرفه ای ترین و محبوب ترین پلاگین های وردپرسی می توان به پلاگین ویژوال کامپوزر اشاره کرد .

ویژوال کامپوزر که همان Visual Composer است به عنوان صفحه ساز گرافیکی وردپرس نیز شناخته می شود . این پلاگین حرفه ای به شما کمک می کند تا بتوانید چیدمان وب سایتتان را به راحتی و با استفاده از روش کشیدن و رها کردن یا همان ” Drog & Drop “ تغییر دهید . یکی از جذابیت های این پلاگین این است که به طراحان و کاربرانش این امکان را می دهد تا آن ها بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی بتوانند وب سایتی مطابق خواسته و سلیقه خودشان طراحی کنند .

شما به کمک این صفحه ساز می توانید چیدمان هر صفحه را شخصی سازی کنید و جدا از دیگر صفحات انجام دهید . قطعا الان با مطالعه ی همین چند نکته ی کوتاه متوجه علت محبوبیت زیادی این پلاگین را در بین طراحان شده اید . از بابت تهیه ی این پلاگین نگران نباشید زیرا اکثر قالب های وردپرسی که وجود دارد و می خواهید آن ها را دانلود کنید این پلاگین را با خود دارند .

امروزه دانلود نسخه فارسی این پلاگین بسیار زیاد شده است و تنها کافی است یک وب سایت معتبر برای دانلود کردن پیدا کنید . اما جالب است بدانید که حدود 90 درصد از پلاگین های صفحه سازی که در قالب ها وجود دارد پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر است . پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر در وب سایت معروف تم فارست جز پر فروش ترین افزونه های آن است .

Visual Composer

چرا ویژوال کامپوزر ؟

 1. این پلاگین دارای امکانات متعددی است که در اختیار طراحان می گذارد تا آن ها بتوانند با استفاده از این امکانات و قابلیت ها بهترین صفحات و برگه ها را برای وب سایتشان طراحی کنند .
 2. در ساخت برگه های وب سایتتان توسط این پلاگین محدودیتی در مقابل شما نیست .
 3. همچنین باعث می شود که در استفاده از زمان صرفه جویی شود و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز قابلیت های جذابی را بتوانید اضافه کنید .
 4. در این پلاگین به راحت ترین روش ممکن می توانید کار کنید یعنی دراگ و دراپ .
 5. دارای امکانات فراوانی در بین دیگر پلاگین های صفحه ساز است .
 6. امکان طراحی ستون های وب سایت به صورت جدا و شخصی سازی آن ها .
 7. تعداد المنت های قابل اضافه کردن به صفحه بیش از 50 عدد می باشد و می توانید توسط آن ها یک سایت کامل و بی نهایت منعطف بسازید .
 8. این پلاگین بسیار رسپانسیو است و با تمامی دستگاه های موجود سازگاری کامل دارد .

تجربه طراحی برگه های وب سایت با استفاده از پلاگین ویژوال کامپوزر

اگر برخی از وب سایت های معتبر و شناخته شده ی دنیا را برسی و آنالیز کنید مشاهده می کنید که این وب سایت ها برای ساخت صفحات و برگه های خود از پلاگین ویژوال کامپوزر استفاده کرده اند . در واقع علت محبوبیت و جذابیت آن در بین طراحان، امکانات و قابلیت های زیادی است که دارد .

این پلاگین یکی از قدرتمند ترین پلاگین های صفحه ساز است که با اکثر وب سایت های قالب های وردپرسی سازگاری کامل را دارد . همچنین شما به عنوان طراحی که از این پلاگین استفاده می کنید باید بدانید که در زمان استفاده از ان نیازی با داشتن دانش برنامه نویسی ندارید . یکی دیگر از عواملی که باعث موفقیت این افزونه در دنیای وردپرس شد نصب و استفاده بسیار آسان این افزونه بوده است .

اگر شما طراحی هستید که می خواهید صفحات وب سایتتان به طور خاصی زیبا و جذاب طراحی و ساخته شوند به شما توصیه می کنیم که حتما از این پلاگین برای ساخت صفحات وب سایتتان استفاده کنید .

Visual Composer

با ویژوال کامپوزر بدون محدودیت به ساخت صفحات جذاب بپردازید

زمانی که برای طراحی وب سایت به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس اقدام می کنید خود وردپرس امکاناتی را برای طراحی وب سایت به شما به صورت پیش فرض می دهد . قابلیت های وردپرس کم نیست و کارامد نیز هستند اما زمانی که می شود از پلاگین هایی استفاده کرد و جذابیت بیشتری به وب سایت ها بخشید چرا نباید از آن استفاده کرد ؟

برای بخش های مختلف و در زمینه های مختلف پلاگین هایی طراحی و تعریف شده اند که مدیریت و ساخت سایت را برای طراحان راحت تر و جذاب تر کرده است . به کمک پلاگین صفحه ساز وردپرس می توانید صفحات یا همان برگه ها را جذاب تر و با قابلیت های بیشتر و نامحدودی برای خود طراحی کنید و بسازید . قطعا زمانی که برگه هایی با امکانات و ویژگی های جذاب خلق کنید کاربران بیشتر جذب وب سایت شما خواهند شد .

حتما خود شما هم دیده اید که برخی از وب سایت ها را که دنبال می کنید بعد از مدتی تغییراتی در ظاهر و ترتیب صفحه ها و المان های آن ایجاد می کنند . در واقع آن ها سعی می کنند با ایجاد تغییرات و اپدیت پلاگین ها و استفاده از امکانات جدیدتر و خفن تر وب سایت خود را برای کاربران جذاب تر کنند تا ان ها را بتوانند همیشه جذب کنند . حتی بزرگ ترین و معروف ترین وب سایت ها را مشاهده کنید می بینید که این تغییرات را در بازه های زمانی انجام می دهند . حتی آن ها نیز معتقد هستند که با وجود معروفیت و محبوبیتی که دارند اگر ظاهر ب سایتشان مدت ها بدون تغییر بماند برای کاربران یکنواخت می شود و آن ها دیگر ذوقی برای بازدید ندارد .

بهتر است که به کمک پلاگین های قدرتمندی مانند ویژوال کامپوزر این تغییرات را برای کاربرانتان ایجاد کنید .

قدرت پلاگین صفحه ساز Visual Composer

Visual Composer

این افزونه به صورت پیش‌‌ فرض صفحاتی رو در اختیار طراحان قرار می‌‌ دهد و آن ها نیز می توانند از این صفحات در راستای زیبا سازی وب سایت خود استفاده کنند . اما برخی اوقات ممکن است طراح بخواهد که طرح ویژه ای را در وب سایت و برگه های آن به صورت اختصاصی ایجاد کند . اگر تصور می کنید که برای ایجاد سلیقه ی شخصیتان و خواسته ها و طرح هایتان نیاز به دانش کد نویسی زیاد به صورت حرفه ای و تخصصی دارید، سخت در اشتباه هستید .

برای ایجاد طرح دلخواهتان شما نیازی به تخصص داشتن در زمینه ی کد نویسی ندارید تنها با داشتن آشنایی ابتدایی و کمی با زبان های html و css می توانید این تغییرات را اضافه کنید . البته استفاده از این زبان ها برای زمانی است که شما نمی خواهید به کمک ویرایشگر پیش فرض خود قالبتان کار کنید . زمانی که میخواهید از پلاگین Visual Composer برای ایجاد تغییرات استفاده کنید کلا نیازی به استفاده از زبان های html و css ندارید . این پلاگین به قدری قدرتمند و کارامد است که به تنهایی از پس هر تغییر و خواسته ای بر می آید .

تنها باید با آن و بخش های مختلف آن آشنایی کامل را داشته باشید . بعد می توانید به راحتی هر گونه خواسته و طرحی را که در ذهنتان دارید را در وب سایتتان ایجاد و پیاده سازی کنید . اگر دوباره به تصویر بالا که بخشی از المان های این پلاگین را نشان می دهد نگاه کنید متوجه می شوید که شخصی سازی قالب وردپرسی شما با کمک این افزونه بی نهایت راحت است .

Visual Composer برگ برنده برای ایجاد ظاهری کاربر پسند

کاربران در واقع برای دیدن محتوای سایتتان از وب سایتتان بازدید می کنند . پس محتوای یک وب سایت اهمیت فوق العاده ای دارد . برای این که این اهمیت را بهتر درک کنید به شما توصیه می کنیم که بعد از اتمام این مطلب مقالات زیر را نیز مطالعه کنید . هر چه قدر که از اهمیت تولید محتوا با کیفیت برای شما بگوییم کم است . پس توصیه می کنم حتما مطالب زیر را بخوانید تا بتوانید از نکات و نحوه ی ایجاد محتوا های باکیفیت و پر بازده آگاه شوید .

 • برای مطالعه ی مطلب ” 10 محتوای برتر افزایش فروش سایت ” باید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مطلب ” تولید محتوای جذاب برای کاربران ” باید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مطلب ” معرفی انواع کلمات کلیدی مخصوص بازاریابان محتوا ” باید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مطلب ” مهم ترین قوانین تولید محتوا در سایت ” باید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مطلب ” 200 نکته ی طلایی سئو – بخش4. محتوا 1 ” باید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مطلب ” بهینه سازی محتوای سایت ” باید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مطلب ” چگونه تولید محتوا خوب تهیه کنیم؟ ” باید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مطلب ” تولید محتوا چیست؟ ” باید اینجا کلیک کنید .

می دانید که چه مواردی جز محتوای وب سایت ؟ تمام نوشته ها، باکس های خبری، فیلتر های جست و جو، فرم ها، حتی بخش های تبلیغاتی، گالری عکس ها، پرونده های چند رسانه و غیره جز محتوای وب سایت و صفحات آن محسوب می شوند . در مورد محتوای وب سایت شما باید بر روی دو موضوع تمرکز داشته باشید :

 • کیفیت، کارامد بودن، مفید بودن و اختصاصی بودن محتوا
 • ظاهر و گرافیک محتوا

برای بهینه سازی بخش گزینه ی اول، مطالب پیشنهادی را مطالعه کنید . اما برای بخش دوم می توانید از پلاگین هایی مانند پلاگین ویژوال کامپوزر استفاده کنید .

Visual Composer

ویرایشگر زنده در Visual Composer

قطعا خود شما نیز می دانید که ارائه ی خدمات بهتر برابر است با جذب کاربر بیشتر و در نهایت موفقیت وب سایت و کسب و کار شما . پس شما به عنوان طراح وب سایت باید تلاش کنید تا ایرادات را رفع کنید و قابلیت های جدید و خاص ایجاد کنید . Visual Composer یک ویراشگر زنده دارد . منظور زنده آن چیزی نیست که تصور می کنید .

منظور این است که می‌‌ توانیم زمانی که تغییراتی را در سایت انجام می‌‌ دهیم به صورت زنده آن را ببینیم که این موضوع در رسیدن هر چه سریع‌‌ تر ما به صفحات دلخواه کمک زیادی می‌‌ کند .

هر المانی که در این افزونه وجود دارد قابل فعال یا غیر فعال کردن است و شما تنها با دراگ و دارپ کردن می‌‌ توانید ان‌‌ ها را حذف و یا موارد دلخواه خود را اضافه کنید . تمامی تنظیماتی که در ویژوال کامپوزر انجام می‌‌ دهیم را می‌‌ توانیم با زدن دکمه ریست در بخش تنظیمات عمومی به حال پیش‌‌ فرض یا اولیه برگردانیم .

طراحان در Visual Composer می توانند به دو صورت پیشرفته و عادی به ویرایش بخش های مختلف بپردازند . زمانی که شما وارد ویرایشگر وردپرس می شوید دکمه ای با عنوان ” ویرایشگر پیشرفته “ را مشاهده می کنید . با کلیک بر روی این گزینه شما به صفحه جدیدی هدایت می شوید . حال در این بخش می توانید به ساخت صفحات متنوع و جذاب گرافیکی بپردازید . بنابراین می‌‌ توان گفت که این افزونه به ما امکان ساخت یک سایت حرفه‌‌ ای را می‌‌ دهد .

ما می‌‌ توانیم در قسمت الگو ها این را مشخص کنیم که چه کسانی به الگو ها دسترسی داشته باشند و دسترسی الگو های سایت خود را محدود کنیم . البته نباید فراموش کنیم که قبل از تغییر ویرایشگر به پیشرفته تمامی تغییراتی که در سایت انجام دادیم را ذخیره کنیم .

مرور برخی از قابلیت ها و دسترسی های کاربران با Visual Composer

 • به کمک این پلاگین صفحه ساز می توانید بی نهایت صفحه و برگه با رنگ، سایز و جایگذاری‌‌ های متفاوت بسازید .
 • همچنین می‌‌ توانید سطر و ستون‌‌ های بی‌‌ شماری را در سایز های دلخواه خودتان بسازید .
 • لازم به ذکر است که در این پلاگین صفحه ساز صفحات و برگه های از پیش طراحی شده نیز موجود است .
 • این موضوع کار شما را راحت تر می کند و شما می توانید از این صفحات آماده استفاده کنید و آن ها را بنا به سلیقه ی خودتان تغییر دهید و شخصی سازی کنید .
 • همچنین امکان این را نیز دارید که طراحی‌‌ هایی که در این افزونه انجام می‌‌دهید را به صورت الگو ذخیره کنید و بعد برای بخش ها و یا وب سایت های دیگر از آن های استفاده کنید .
المان های Visual Composer

المان های جاویی Visual Composer و ساخت برگه های منحصر به فرد

در پلاگین صفحه ساز Visual Composer بیش از 50 المان یا همان عنصر برای طراحی صفحات وجود دارد . این المان ها مزایای زیادی را برای طراحان به همراه دارد . یکی از این مزایا این است که المان هایی که در Visual Composer وجود دارد کامل است و برای ساخت هر بخشی یه عنصر مناسب با قابلیت های جذاب وجود دارد .

دیگر این که همین تنوع المان ها باعث می شود که طراح بتواند زمان بیشتری را ذخیره کند . در این شرایط دیگر نیازی نیست که طراح خودش به طراحی المان بپردازد و زمان زیادی را اتلاف کند . این المان ها آماده هستند و تنها کاری که یک طراح می تواند انجام دهد این است که وارد تنظیمات هر کدام از آن ها شود و آن ها را بر هر صفحه و هر بخش خاصی تنظیم کند .

ما با استفاده از این المان‌‌ های از پیش طراحی شده می‌‌ توانیم بی‌‌ نهایت صفحات جذاب و متفاوتی بسازیم . باید بدانید که هر یک از این المان‌‌ ها به ما اجازه اضافه کردن یک خاصیت منحصر به‌‌ فرد را به وب سایت می‌‌ دهد . برای این که بتوانید کاملا درک کنید که ما در مورد چه میزان از امکانات و راحتی در طراحی وب سایت صحبت می کنیم باید حتما از آن استفاده کنید .

زمانی که شما به قسمت افزودن المان وارد می‌‌ شوید می‌‌ توانید تمامی المان‌‌ های موجود را مشاهده کنید و به دلخواه خودتان المان‌‌ هایی را انتخاب کنید و این المان‌‌ ها به صفحات شما اضافه می‌‌ شود و در آخر شما می‌‌ توانید اطلاعاتی را به نسبت نیاز های خود و سایتتان به این المان‌‌ ها اضافه و یا کم کنید . کار دیگری که در این صفحه ساز می توانید انجام دهید این است که برای استفاده از المان ها در ویژوال کامپوزر محدودیت هایی ایجاد کنید .

ساخت نمودار های افقی و عمودی در Visual Composer

شما در این افزونه این امکان را دارید که نمودار هایی را به دو صورت عمودی و افقی ایجاد کنید . در این نمودار ها می توانید محتوای وب سایتتان را قرار دهید . همچنین می توانید جایگذاری این نمودار ها را نیز تغییر دهید . علاوه بر این ها می توانید نمودار های دایره‌‌ ای نیز برای وب سایت خود ایجاد کنید . یکی از مهم‌‌ ترین المان‌‌ های هر صفحه گرافیکی سطر های ان می‌‌ باشد .

دلیل این اهمیت زیادی این است که این سطر ها هستند که محتوای صفحات ما را درون خودشان جای می‌‌ دهند . ما هم می توانیم جایگذاری و تعداد این سطر ها را نسبت نیاز سایت خود و سلیقه خودمان تغییر دهیم . همچنین می توانیم برخی از سطر ها را اضافه و یا حذف کنیم این موارد برای ستون‌‌ های موجود در سایت ما نیز صدق می‌‌ کند . یعنی ما می‌‌ توانیم ستون‌‌ های موجود در صفحات را حذف و یا ویرایش کنیم .

Visual Composer

در این افزونه این امکان به شما داده می شود که بتوانید سطر و ستون‌‌ های وب سایتتان را آن گونه که مد نظرتان است شخصی سازی و تغییر دهید . می توانید برای آن ها جایگذاری های متفاوتی داشته باشید . محتوا هایی را که در این سطر ها و ستون ها قرار می دهید نیز می توانید تغییر دهید و شخصی سازی کنید . منظور از شخصی سازی محتوای این ها است است که می توانید رنگ، فونت و حتی سایز آن‌‌ ها را با توجه به موقعیت آن‌‌ ها تغییر دهید . تنها کاری که باید برای این موضوع انجام دهید این است به بخش تنظیمات ستون‌‌ ها رفته و تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید .

مدیریت چند سایت به صورت هم‌‌ زمان با Visual Composer

شاید زمانی که ویژگی های این پلاگین را برسی می کنید با این جمله که می گوید : افزونه ویژوال کامپوزر با وردپرس شبکه نیز سازگاری دارد، رو به رو شده باشید . منظور از این جمله این است که این پلاگین این امکان ر به شما می دهد که بتوانید به صورت هم‌‌ زمان چند وب سایت مختلف را روی وردپرس خود داشته باشید و بتوانید به آسانی آن‌‌ ها را مدیریت کنید . همچنین می توانید یک سیستم وبلاگ دهی بسازید که از این طریق امکان کسب درآمد برای شما وجود داشته باشد .

از جمله ی بالا کاملا متوجه شدید که به کمک این افزونه کسانی که می خواهند چند وب سایت را هم زمان برسی و مدیریت کنند، برای آن ها امکان پذیر و راحت است . یکی دیگر از ویژگی های این پلاگین صفحه ساز محبوب این است که این امکان را به افرادی که زمان زیادی برای مدیریت وب سایت خود ندارند می‌‌ دهد تا که با صرف زمانی بسیار اندکی بتوانند یک وب سایت فوق حرفه‌‌ ای را بسازند و مدیریت کنند .

تجربه ی یک وب سایت چند زبانه با پلاگین Visual Composer

اگر قصد استفاده از یک وب سایت چند زبانه را دارید باید به شما این مژده را بدهیم که با استفاده از این پلاگین می توانید به راحتی به این خواسته ی خود نیز برسید . برای این کار نیز تنها کافی است که WPML را بر روی پلاگین خود یعنی Visual Composer نصب کنید . این افزونه به صورت پیش‌‌ فرض چند زبانه می‌‌ شود . پس اگر یک سایت بین‌‌ المللی را راه اندازی و اداره و مدیریت می‌‌ کنید بدون معطلی و نگرانی از مشکلاتی که در افزونه‌‌ های دیگر برای شما پیش می‌‌ آید این افزونه را نصب کنید .

ریسپانسیو با Visual Composer

ساخت صفحات ریسپانسیو به راحتی با کمک Visual Composer

ریسپانسیو بودن یا همان واکنش گرا بودن این افزونه یکی دیگه از عواملی است که افراد را به سمت خود جذب می‌‌ کند .

به کمک این پلاگین شما، نمایش صحیح محتوا و عکس‌‌ های سایت را خواهید داشت . زیرا این موضوع از درج اهمیت بالایی برخوردار است . با نصب و استفاده از این پلاگین می توانید وب سایت خود را به خوبی درد تمامی دستگاه ها به نمایش در بیاورید . البته این موضوع را هم باید بدانید که یک گزینه در بخش تنظیمات برای ما تعبیه شده است به نام غیر فعال‌‌ سازی المان‌‌ های محتوای ریسپانسیو که با تیک زدن این گزینه سایت ما برای موبایل و یا آیپد نمایش داده نشود .

در مورد واکنش گرا بودن دو مطلب هست که دوست دارم آن ها را به شما معرفی کنم تا اگر تمایل داشتید آن ها را نیز مطالعه . امیدوارم که با مطالعه آن ها کمکی به شما شود . نظرتتان را با ما در میان بگذارید .

 • برای مطالعه ی مطلب ” طراحی سایت واکنش گرا ” باید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مطلب ” معرفی 6 ابزار رایگان برای برسی ریسپانسیو بودن سایت ” باید اینجا کلیک کنید .

دیگر ویژگی های ممتاز پلاگین Visual Composer

استفاده از المان شبکه های اجتماعی در Visual Composer :

به کمک این پلاگین می توانید عنصر شبکه های اجتماعی را در وب سایتتان قرا دهید . از طریق این شبکه های اجتماعی محتوا سایت خودتان را با دیگر کاربران فضای مجازی به اشتراک بگذارید و بیدن روش برای خودتان تبلیغات کنید . در واقع به کمک این شبکه های اجتماعی شما می توانید به معرفی وب سایتتان و در نهایت خودتان بپردازید . این موضوع باعث افزایش کاربران شما می شود .

امکانات بخش نوشته ها در این پلاگین :

به کمک افزونه ویژوال کامپوزر می توانید در بخش مطالب، آخرین مطالب سایتتان را به صورت دسته‌‌ بندی شده نمایش دهید . همین موضوع نیز از اهمیت زیادی در جذب کاربر دارد چرا که کاربران در صورت دسته‌‌ بندی بودن مطالب یک وب سایت به موضوعات مورد نظر خودشان به راحتی دست پیدا می‌‌ کنند و در سایت حالت سردرگمی ندارند .

امکانات شگفت انگیز پلاگین صفحه ساز Visual Composer

 • مدیریت المنت ها با قابلیت دراگ و دراپ
 • سازگاری کامل با تمامی نسخه های وردپرس
 • بیش از 50 عنصر برای ساخت صفحات مورد نیاز
 • طراحی صفحه با کشیدن و رها کردن عنصر ها
 • کاملا ریسپانسیو با تمام گوشی ها و تبلت های هوشمند
 • قابلیت ارتقاع کاربردی افزونه
 • دارای دو حالت ویرایش و ساخت برگه برای شما
 • ویرایشگر در صفحه برگه
 • ویرایشگر در ویرایش برگه در مدیریت
 • چند زبانه کردن سایت
 • شی گرا بودن
 • طراحی تعاملی
 • به روز رسانی رایگان افزونه
 • طراحی بر پایه سئو
 • قابلیت استفاده در وردپرس شبکه ای
 • فیلتر تصویر
 • پخش ویدئو
 • ویرایشگر گرافیکی
 • ویرایشگر متنی
 • کد نویسی شده بصورت html5 و css3 برای سئوی بیشتر سایت شما
 • کاملا فارسی و راست چین شده
 • طراحی کاملا رسپانسیو
 • قابلیت ارائه دسترسی به کاربران سایت برای مدیریت صفحات ( همچنین محدودیت در دسترسی )
 • سازگاری کامل با wpml
 • سازگاری با ووکامرس
 • قابلیت تمام صفحه کردن سایت
 • قابلیت درج نوار ها و باکس های اطلاع رسانی در سایت شما
 • نمایش آخرین مطالب یک دسته خاص
 • نمایش تصاویر به صورت گالری
 • نمایش نوار درصد پیشرفت در سایت
 • قابلیت درج نقشه گوگل در سایت شما
 • قابلیت درج شمارشگر معکوس
 • قابلیت درج گوگل پلاس
 • قابلیت درج فیسبوک در سایت
 • آپدیت و به روز رسانی مادام العمر و رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته و مادام العمر
ویژوال کامپوزر

مشاهده چند آپدیت پلاگین Visual Composer

 • آپدیت نسخه 6.0.3 آپدیت شد : مشکل تداخل گزینه‌ های ردیف برطرف شده است .
 • آپدیت نسخه 6.0.2 آپدیت شد : قابلیت آپدیت مستقیم افزونه از پنل وردپرس شما اضافه شده است .

سخن پایانی …

در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید . همچنین اگر به دنبال پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر برای طراحی وب سایتان می گردید به لینک زیر مراجعه کنید . در این لینک زیر می توانید دیگر پلاگین و قالب های باکیفیت وردپرسی را دانلود کنید .

به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ” معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر ” راضی باشید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت بیمه در مشهد

طراحی سایت بیمه در مشهد

با همه گیر شدن اینترنت و به دنبال ان پیشرفت ارتباطات در فضای مجازی، بخش زیادی از خدمات در این فضای گسترده قابل‌ ارائه بوده و بخش زیادی از مردم کالا و خدمات مورد نیاز خود را به‌ صورت آنلاین خریداری می‌ کنند . در سال‌ های گذشته با پیشرفت زیاد ارائه خدمات آنلاین در […]

اشتباهات صفحه تماس با ما در طراحی سایت بخش 2

اشتباهات صفحه تماس با ما در طراحی سایت بخش 2

این مطلب بخش دوم مقاله ی ” اشتباهات صفحه تماس با ما در طراحی سایت” است . از آن جایی که صفحه تماس با ما یکی از پر بیننده ترین صفحات وب سایت است، محل بسیار مناسبی برای تبدیل بازدید کننده به مشتری نیز می باشد . این دلیل مهم بعدی است که شما باید […]

5 تکنیک طلایی افزایش امنیت سایت

5 تکنیک طلایی افزایش امنیت سایت

این موضوع را بار ها و بار ها شنیده ایم که وب سایتی توسط هکری هک شده و تمام زحمات وبمستر را هدر داده است . همین طور ک علم وفناوری پیشرفت می کند راه و روش هایی که هکر برای هک کردن وب سایت ها به کار می گیرند نیز ارتقا می یابد . […]

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ قسمت1

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ قسمت1

برای افرادی که کسب و کار و تجارتی را اداره می کنند انجام کار هایی به منظور بازاریابی و جذب مشتریان بیشتر، اهمیت زیادی دارد . یکی از ابزار هایی که در این زمینه می تواند بسیار کمک کننده باشد کارت ویزیت است . بدین جهت تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب به اموزش […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.