051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » تکنیک های سئو » 200 نکته ی طلایی سئو – بخش اول
200 نکته ی طلایی سئو – بخش اول
تکنیک های سئو, سئو و بهینه سازی سایت 6 اکتبر 2018

200 نکته ی طلایی سئو – بخش اول

پرستو بخشی پرستو بخشی

200 نکته ی طلایی سئو – بخش اول

در این مقاله قصد داریم تا 200 نکته ی طلایی سئو را خدمت شما عرض کنیم . همانطور که میدانید امروزه اهمیت و فواید طراحی سایت بر کسی پوشیده نیست . در حال حاضر اکثر صاحبین کسب و کار ها برای پیشرفت تجارت خود و هم سو بودن با شرایط دیجیتالی الان تصمیم گرفتند تا با استفاده از طراحی سایت رنگ جدیدی به تجارت خود ببخشند .

اما طراحی سایت همه ی ماجرا نیست . شما با طراحی سایت برای خودتان تنها نیمی از راه را طی کرده اید . در اینجا با موضوع مهم دیگری روبه رو می شوید ان هم دیده شدن شما توسط کاربران انلاین در فضای مجازی است . برای بهتر و بیشتر دیده شدن شما نیاز است که وب سایت شما بهینه سازی شود . درصد زیادی از افراد به دنبال راه کار هایی برای بهبود سئوی سایت خود هستن .

برای بهبود سئو باید بخش های مختلفی را سامان دهی کنید . به علت طولانی بودن مطلب ما این نکات و تکنیک ها را در چند مقاله برای شما جمع اوری کردیم . اما این اطمینان را به شما می دهیم که اگر این 200 نکته ی طلایی سئو را درست و اصولی انجام دهید پیشرفت چشم گیری در وب سایتتان می بینید .  لطفا با حوصله و دقت مطالب را مطالعه کنید .

بخش های مقاله ی 200 نکته ی طلایی سئو

 1. کلمه ی کلیدی (Keyword Research)
 2. لینک سازی (Link Building)
 3. سئو بر صحفه (on-page)
 4. محتوا (Content)
 5. سئوی تصاویر (image seo)
 6. تجربه ی کاربری (User Experience)
 7. جبران جریمه (penalty recovery)
 8. شبکه های اجتماعی (Social media)
 9. کنسول جستجو (Search Console)
 10. گوگل انالیتیکس (Google Analytics)
 11. نکات عمومی

بخش اول : کلمه ی کلیدی

۱. بدون تحقیق در باره ی کلمه ی کلیدی مطلب انتشار ندهید .

این یکی از ان نکات مهم در بین 200 نکته ی طلایی سئو می باشد . پس بهتر است تا زمانی که برای مطلب بعدی خود کلمه ی کلیدی مناسب پیدا نکرده اید و در مورد ان تحقیق نکرده اید مطلبی در بلاگ خود نگذارید . تحقیق کردن در مورد کلمه ی کلیدی یک نکته ی بسیار مهم می باشد . شما باید به دنبال کلمات کلیدی باشید که مردم ان را جستجو می کنند . اگر شما هم تمرکزتان را بر روی کلمه ی کلیدی بگذارید ترافیک جستجوی شما در زمان کوتاهی افزایش چشم گیری خواهد داشت .

200 نکته ی طلایی سئو

۲. انتخاب کلمه ی کلیدی با رقابت کمتر و افزایش سریع رتبه .

به نظر شما کدام یک از این ها بهتر است، وب‌سایت جدید یا اتوریتی پایین ؟

به شما پیشنهاد می کنیم کلمات کلیدی را انتخاب کنید که رقابت کمتری با هم دارند تا بتوانید در کوتاه مدت کلمات کلیدی که رقابت کمتری برای ان‌ ها وجود دارد را پیدا کنید تا خیلی سریع بتوانید رتبه بالا بگیرید . زمانی که وب‌ سایت شما جدید باشد یا اتوریتی پایینی داشته باشد، رتبه‌ بندی شما برای کلمات کلیدی رقابتی، سخت‌ تر می‌ شود .

البته کار نشد ندارد شما می توانید این کار را انجام دهید اما باید محتوا های ناب و فوق العاده ای را ایجاد کنید و تا می توانید ان را به اشتراک بگذارید . پس زمانی که هدف شما بالا بردن ترافیک وب سایتتان است بهترین کار این است که اول تمرکزتان بر روی کلمات کلیدی با رقابت کم باشد . برای برسی میزان دشواری کلمه ی کلیدی ابزار های متفاوتی وجود دارد . از جمله ی این ابزار ها می توان به ” Ahrefs Keywords Explorer “ و ” Keyword Planner گوگل  اشاره کرد .

 

دشواری کلمه کلیدی

۳. پیدا کردن کلمه ی کلیدی که باعث افزایش ترافیک می شود .

شما می توانید یک لیست از کلمات کلیدی که باعث افزایش ترافیک جستجوی رقبای شما شده‌اند را تهیه کنید . سپس می توانید با برسی و تحلیل ان ها و استفاده ی درست و به موقع ان ها میزان ترافیک سایتتان را بالا ببرید . به نظر من دانستن این که رقبای ما از چه کلمه ی کلیدی برای افزایش ترافیک جستجویشان استفاده می کنند خیلی سرگرم کننده است . برای انجام این کار می توایند از ابزار Ahrefs Site Explorer استفاده کنید .

روش کار در Ahrefs Site Explorer به این صورت است که شما آدرس دامین رقیب‌ خود را وارد می کنید  و بعد به بخش  Organic keywords report می روید . در این بخش، فهرستی از تمام کلمات کلیدی اصلی رقیب شما که در حال حاضر برای ان ها رتبه گرفته است، ارائه می‌ شود .

 • به صفحه‌ ی ” Site Explorer “ مراجعه کنید .
 • دامنه‌ ی رقیبتان را وارد کنید و روی ” Explore “ کلیک کنید .
 • از ستون سمت چپ به بخش ” Organic search “ بروید .
 • بعد روی ” Organic keywords “ کلیک کنید .

 

کلمات کلیدی ارگانیک

۴. پیدا کردن کلمات کلیدی سود اور .

همیشه نکات اهمیت زیادی دارند اما برخی از ان ها بسیار مفید تر و مهم تر است .این گزینه هم یکی از نکات مهم در بین 200 نکته ی طلایی سئو به شمار می رود . شما می توانید کلمات کلیدی مفیدی را که حجم استفاده بالایی دارند را در کشور هدفتان پیدا کنید و به نفع خودتان استفاده کنید . دقت کنید شما باید برای دریافت ترافیک جستجو به سمت سایتتان، لیستی از کلمات کلیدی برای رتبه بندی استفاده کنید . این گونه می توانید حجم قابل قبولی از جستجو را در کشور هدفتان داشته باشید .
برای انجام این فرایند گام اول این است که موضوع را در ” Ahrefs Keywords Explorer “ وارد نمایید . برای دسترسی به این بخش می توانید به این صورت عمل کنید :

 • به صفحه‌ی Keyword Explorer مراجعه کنید .
 • موضوع را تایپ کنید .
 • کشور را انتخاب کنید .
 • روی Explore کلیک کنید .

برای دسترسی به ابزار ها و روش های دیگر برای پیدا کردن کلمات کلیدی با حجم بالا می توانید به اینجا رجوع کنید .

۵. جمع اوری لیستی از کلمات کلیدی مشابه در یک موضوع .

گوگل امروزه در مورد کلمات کلیدی خیلی هوشمندانه تر از قبل عمل می کند . بدین جهت این موضوع اهمیت دارد که شما یک لیستی از کلمات کلیدی مشابه در یک موضوع را تهیه کنید و بعد رتبه بندی را برای هر کدام از ان ها انجام دهید . بنابراین، با اینکه انتخاب کلمات کلیدی اصلی و صحیح اهمیت دارد اما نیازی نیست که حتماً برای کلمات کلیدی‌ که قصد رتبه گرفتن در ان‌ ها را دارید محتوای جداگانه‌ ای تولید کنید .

اگر از چند مورد از این کلمات کلیدی مرتبط در محتوا خود استفاده کنید ضرری ندارد اما نباید افراطی برخورد کرد . مهم‌ ترین چیز این است که برای موضوع کلمه‌ ی کلیدی‌ که مدنظر تان هست، بهترین محتوای در دسترس را تولید کنید و چندین لینک با کیفیت را برای ان بسازید .

 

کلمات کلیدی مشابه

 

۶. حواستان به کلمات کلیدی جدید باشد .

نکات اهمیت زیادی دارند اما برخی از ان ها بسیار مفید تر و مهم تر است .این گزینه هم یکی از نکات مهم در بین 200 نکته ی طلایی سئو به شمار می رود . همیشه باید حواستان به کلمات جدید باشد و این که بتوانید مهمانی ترافیک نهایت استفاده را ببرید . داده‌ های مربوط به کلمات کلیدی بسیار عالی‌ و مفید اند اما یه مشکل خیلی اساسی دارن این داده‌ ها همیشه یه کم قدیمی‌ هستند . پس شما همیشه باید حواستان به کلمات جدید و ان هایی که محبوب می شوند باشد . برای اینکه این کار را هم به راحتی بتوانید انجام دهید ابزار Google Trends را به شما معرفی می کنم .

این ابزار به شما کمک می کند تا بفهمیم منحنی یک کلمه ی کلیدی خاص چه روندی را در پیش گرفته است . ممکن است وقتی داده های مربوط به یک کلمه ی کلیدی را برسی می کنید چیز خاصی نبینید . اما اگر همان کلمه را در Google Trends برسی کنید می بینید که در حال حاضر جستجوی زیادی با استفاده از ان در حال انجام شدن است .

یک نکته ی مهم که باید به شما گوش زد کنم این این که زمانی که شما از یک کلمه ی کلیدی که محبوبیت زیادی دارد استفاده می کنید این فرصت برای شما ایجاد می شود که زود تر از بقیه وارد این جریان شوید . در واقع منظور ما این است که شما می توانید قبل از این که رقابت شدید تر شود رتبه ی خودتان را کسب کنید . از ابزار Google Trends برای تحقیق درباره ی کلمه ی کلیدی محلی نیز می توانید استفاده کنید .

۷. با در نظر گرفتن هدفی که پشت هر جستجو وجود داره، از کلمات کلیدی unicorn پرهیز کنید .

گاهی اوقات ممکن است زمانی که در مورد یک کلمه ی کلیدی تحقیق می کنید با یک کلمه ای رو به رو شوید که حجم بالایی در جستجو داشته باشد . همچنی کلماتی قطعا به این معنی نیستند که گزینه ی خوبی برای رتبه گرفتن هستند . یادتان باشد در زمان جستجو حواستان به هدفی که برای جستجو انجام شده هم باشد . اجازه دهید تا با یک مثال این را برای شما توضیح دهم .

مثلا ممکن است در یک نگاه کلمه‌ی کلیدی Google Analytics مورد خوبی برای کسب رتبه به نظر برسد .

 

حجم جستجوی

 

زمانی که به طور ماهانه یک میلیون جستجو در ایالات‌ متحده برای این کلمه‌ ی کلیدی انجام می شود، حتماً حجم زیادی اینجا وجود دارد . اما، اکثر افرادی که این کلمه را مورد جستجو قرار می دهند، هدفشان وارد شدن به Google Analytics است . ان ها شاید حتی به سایتی که در رتبه ی دوم قرار دارد توجهی نکنند .

نتیجه جستجوی

حال اگر کمی بگردیم کلمه ی کلیدی how to use Google analytics را پیدا می‌ کنیم .

رقابت

ماهانه 1900 جستجو برای این کلمه انجام شده و مسلماً کسانی این جستجو رو انجام می‌ دهند که دنبال راهنمایی می‌ گردنند . پس بنابراین این کلمه برای رتبه گرفتن مناسب است . اگر چه که میزان دشواری این کلمه 71 است، رتبه گرفتن برای ان کار اسانی نیست .

باز هم به شما گوش زد می کنم که اگر این 200 نکته ی طلایی سئو را به درستی اعمال کنید ربته گرفتن راحت می شود .

۸. از جستجو های مرتبط گوگل برای پیدا کردن کلمات کلیدی خاص و هدف‌ گذاری ان‌ ها استفاده کنید .

برای خیلی از جستجو ها، گوگل یک فهرستی از جستجو های مربوطه را در پایین صفحه میاورد . مثلاً اگه من عبارت seo tips را جستجو کنم، گوگل پیشنهاد های زیر را به من می دهد .

مرتبط با عبارت

ویژگی که این جستجو های مرتبط می تواند برای ما داشته باشد این است که ممکن است ایده هایی برای هدف گذاری کلمه ی کلیدی ناب برای کلیدواژه ی مدرن و بروز بدست اوریم .

۹. پیدا کردن ایده برای کلیدواژه های مدرن .

شما می توانید برای دست یابی به ایده هایی برای کلید واژه های مورد نیاز هر کوئری‌ ای (query) که مد نظرتان است را می توانید در گوگل جستجو کنید .

تکمیل خودکار گوگل

همچنین می توانید لیستی از این کلمات مرتبط تهیه کنید و از ان ها به نفع خودتان به صورت هوشمندانه استفاده کنید . این نتایج معمولا جستجو هایی هستند که بیشترین تکرار را در گوگل داشتند .

این موضوع برای کوئری های جدید خیلی کاربرد دارد . برای مثال زمانی که seo tips را جستجو کردم یکی از پیشنهادات seo tips 2016 بود . حال اگر Keyword Explorer را چک کنیم، می‌ بینیم که هنوز حجم داده‌ های زیادی وجود ندارد .

رقابت seo tips 2016

اما منطقی به نظر می‌ رسد که این کلمه‌ ی کلیدی جزو عبارت‌ های متداول جستجو در سال جاری باشد .

۱۰. از سال جاری در عناوین خود استفاده کنید .

جستجو ها گاهی از سال جاری در برخی از کوئری‌ های خاص استفاده می‌ کنند . پس اگر برای محتوای خود منطقی است،  یک سالی را در عنوان اضافه کنید مثلا در سال 2018 چطور لینک بسازیم ؟

البته این نکته را به خاطر داشته باسید که در سال جدید، تاریخ را به‌ روزسانی کنید . دقت کنید این 200 نکته ی طلایی سئو که می خوانید تلاش تجربه ی سئو کاران حرفه ای شرکت ما می باشد و نتیجه ی ان ها را گرفته اند .

۱۱. برای خلاصی از چک کردن دستی نتایج ” Autocomplete ” می توانید از ” Ubersuggest ” استفاده کنید .

ابزار Ubersuggest یک ابزار مفید و رایگان می باشد که پیشنهاد های Autocomplete را از سایت Bing جمع‌ آوری می‌ کند و به شما ارائه می دهد . تنها کافی است یک کلمه‌ ی کلیدی به Ubersuggest بدهید تا هزاران ایده کلمه‌ ی کلیدی به شما ارائه دهد .

ubersuggest

۱۲. برای دریافت ایده های بیشتر می توانید از ” Wildcards ” هم استفاده کنید .

برای انجام این کار چندین راه کار انلاین وجود دارد اما ممکن است برخی از ان ها دیگر از کار افتاده باشند اما این راه کاری که ما خدمت شما عرض می کنیم را می توانید به کار ببندید . یک کوئری کامل مثل how to make coffee را بنویسید و بعد برگردید و ان بخشی را که پیشنهاد های بیشتری را درباره‌ اش می‌ خواهید را پاک کنید .

مثلا اگر کلمه ی make را پاک کنیم، این پیشنهاد ها را به ما میدهد :

پیشنهاد خودکار گوگل

۱۳. برای هر صفحه از وب سایتتان یک کلمه‌ ی کلیدی اصلی انتخاب کنید .

یک نکته ی ناب در بین 200 نکته ی طلایی سئو این نکته ی 13 می باشد . یک روش ایده ال این است که شما در هر صفحه از وب سایتتان باید یک کلمه‌ ی کلیدی اصلی داشته باشید . حواستان باشد هیچگاه از هدف‌ گذاری چندین صفحه با یک کلمه‌ ی کلیدی استفاده نکنید . چون در این صورت گوگل یکی از ان‌ ها را برای رتبه‌ بندی انتخاب می‌ کند که ممکن است ان موردی  که شما می خواهید نباشد .

۱۴. برای تقویت موضوع‌ خود از کلمات کلیدی ” LSI ” و مترادف‌ ها استفاده کنید .

یکی دیگر از نکات مهم که لازم میدانم بیشتر بر روی ان تاکید کنم در بین 200 نکته ی طلایی سئو این است که برای تقویت موضوع‌ خود در گوگل، از کلمات کلیدی LSI و مترادف‌ ها استفاده کنید . ممکن از خودتان بپرسید که کلمات کلیدی LSI چه کلماتی هستند ؟ باید به شما بگوییم که این کلمات از لحاظ معنایی به کلمه‌ ی کلیدی اصلی شما مربوط می‌ شوند .

برای ایجاد کلمات کلیدی LSI  یک ابزار کاربردی وجود دارد برای دسترسی به ان می توانید به اینجا رجوع کنید .

LSI

مترادف‌ ها کلماتی هستند که معنای ان‌ ها اساساً با کلمه‌ ی کلیدی اصلی یکی است . می‌ توانید این کلمات را با جستجو در فرهنگ مترادف‌ ها پیدا کنید .  یک فرهنگ لغت کاربر پسند به اسم واژه‌ یاب وجود دارد که شاید بتواند به شما کمک کند .

مترادف

استفاده‌ ی زیاد از مترادف‌ ها و LSI ها به شما کمک می‌ کند تا موضوعتان را برای گوگل تقویت کنید .

۱۵. سؤالاتی که نیاز به پاسخ دارند را پیدا کنید .

همانطور که کمی قبل برای شما توضیح دادیم ما قصد داریم تا در این مقاله با ارائه ی 200 نکته ی طلایی سئو به شما در بهبود سئو ی سایتتان کمک کنیم . یکی از مواردی که در تولید محتوا می تواند برای شما خوب باشد این است که لیستی از سوال هایی که نیاز به جواب دارند را تهیه کنید و در محتوای خود ان ها را توضیح دهید .

برای ایده گرفتن می توانید به سایت های پرسش و پاسخی مانند سایت‌ Quora بروید . یک نکته ی کاربردی این است که دنبال سؤال‌ هایی باشیم که چندین بار پرسیده شده‌ اند . این سؤال‌ ها مشخص می‌ کنند که پاسخ خوبی به این سؤال‌ ها در گوگل پیدا نمی شود .

سوالات مربوط به seo tips

با همه ی این‌ ها جستجو در گوگل اولین کاری است که برای پیدا کردن جواب ان انجام می دهید .

۱۶. سیستم‌ های هشدارد هنده‌ ای را تنظیم کنید که از رقیبانتان جاسوسی کنند .

می توانید با استفاده از سیستم های هشدار دهنده از رفیبانتان اگاه شوید و کلمات کلیدی جدیدی را که ان‌ ها استفاده می‌ کنند را به صورت آنی به شما اطلاع دهند . بازبینی کلمات کلیدی جدیدی که رقیب‌ شما استفاده می‌ کند راه بسیار خوبی است تا بتوانید استراتژی محتوای ان را با دقت دنبال کنید . اگر رقیب شما اخیراً یک کلمه‌ ی کلیدی جدید را هدف‌ گذاری کرده است، شاید شما هم بخواهید ان کلمه را پوشش بدهید .

می‌ توانید با استفاده از امکانات وب سایت Ahrefs سیستم هشدار دهنده‌ ای را در این زمینه تنظیم کنید که به شما ایمیل می‌ زند و خلاصه‌ ای از جدید ترین کلمات کلیدی‌ ای که رقیبتان با استفاده از ان‌ ها دارد رتبه می‌ گیرد را ارائه می دهد . برای کار کردن با این ابزار به صورت زیر عمل کنید :

 • به صفحه‌ی ” Alerts “ مراجعه کنید .
 • وارد ” New Keywords “ شوید .
 • روی ” Add Alert “ کلیک کنید .
 • دامنه رقیب را در ” Domain or URL “ وارد کنید .
 • روال دریافت هشدا را ماهانه یا هفتگی تنظیم کنید .
 • روی Add کلیک کنید .

ابزار alert سایت ahrefs

۱۷. شکاف‌ های محتوایی سایتتان را پیدا و ان‌ ها را پر کنید .

اگر می پرسید که شکاف‌ های محتوایی چی هستند ؟ باید خدمت شما عرض کنم که ان ها کلمات کلیدی هستند که رقیب شما برای ان ها رتبه گرفته است اما شما موفق به این کار نشده اید . خب مسلما این اتفاق خوبی نیست اما نگران نباشید پیدا کردن این شکاف های محتوایی کار ریاد سختی نیست . تنها کافی است گزارش Ahrefs Site Explorer را اجرا کنید و روی عنوان Content gaps کلیک کنید .

همچنین برای دسترسی به این قسمت می توانید این گونه عمل کنید :

 • به صفحه‌ی ” Site Explorer “ مراجعه کنید .
 • دامنه را وارد کنید .
 • جستجو کنید .
 • از بخش ” Organic Search “ وارد ” Content gaps “ شوید .
 • دامنه‌ی رقبا را وارد کنید .
 • روی ” Show keywords “ کلیک کنید .

شکاف‌های محتوا

این نکته هم در بین 200 نکته ی طلایی سئو اهمیت خاصی و ویژه ای دارد .

۱۸. قبل از اینکه کلمه‌ ی کلیدیتان را با استفاده از محتوا هدف‌ گذاری کنید توی گوگل ان را جستجو کنید .

امروزه صفحه‌ ی نتایج جستجوی گوگل اصلاً شبیه به قدیم ان نیست . برای خیلی از کوئری‌ها، 10 لینک آبی (نتایج ارگانیک) به‌ وسیله موارد زیر به پایین‌ تر هل داده شده‌ اند :

 • تبلیغات adwords
 • نقشه‌ ها
 • نتایج فروشگاهی
 • اخبار

امروز حتی می‌ توانید بدون اینکه از گوگل خارج شوید، برای پرواز های مختلف هم جستجو داشته باشید .

نتایج جستجو cheap flights

بنابراین، گاهی اوقات حتی اگر رتبه یک را هم داشته باشید، شاید ترافیک خیلی زیادی را جذب نکنید .  به همین دلیل است که ارزش دارد قبل از برنامه‌ ریزی محتوایی، کوئری را در گوگل جستجو کنید .

۱۹. با استفاده از نوار ابزار Ahrefs آمار را ببینید .

خب این هم یکی از نکته های ناب در بین 200 نکته ی طلایی سئو می باشد . به این صورت که شما می توانید با استفاده از نوار ابزار Ahrefs بدون اینکه گوگل را ترک کنید امار را برسی کنید و ببینید . نوار ابزار سئوی رایگان Ahrefs را نصب کنید تا بدون اینکه نیاز باشد از محیط گوگل خارج شوید، نگاهی سریع به آمار رقابت بندازید .

نوار ابزار رایگان ahrefs

۲۰. Keywords Everywhere را نصب کنید تا کلمات کلیدی را در هر جایی که دوست دارید دریافت کنید .

افزونه ی Keyword Everywhere “ ، یک افزونه ی رایگان می باشد که می توانید در مرورگر خود ان را نصب کنید . با استفاده از این ابزار می توانید حجم جستجو ها و داده‌ های CPC  را بدون خارج شدن از محیط گوگل ببینید .

افزونه keywords everywhere

شما حتی به داده‌ های کلمات کلیدی برای جستجو های مرتبط هم دسترسی خواهی داشت .

ادامه افزونه keywords everywhere

۲۱. رتبه‌ های خودتان را دنبال کنید .

روند پیشرفت رتبه‌ بندی  وب سایتتان را برای کلمات کلیدی هدف در نتایج جستجو بررسی کنید . با استفاده از Ahrefs Rank Tracker می‌ توانید داده‌ های قدیمی‌ تر را ببینید و روند پیشرفتتان را در طول زمان دنبال کنید .

از صبوری و حوصله ی شما برای خواندن مقاله ی طولانی  200 نکته ی طلایی سئو ” سپاس گزاریم . مقاله ی 200 نکته ی طلایی سئو را به علت طولانی بودن ان به چندین بخش مجزا تقسیم بندی کرده ایم . لطفا برای دیدن و استفاده از بقیه ی 200 نکته ی طلایی سئو به دیگر مقالات ما سر بزنید .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایتسر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

امیداوریم که این 200 نکته ی طلایی سئو به شما در بهبود سئوی سایتتان کمک کند . همانطور که در بالا گفته شد این 200 نکته ی طلایی سئو را متخصصان سئوی شرکت ما تهیه و گرد اوری کرده اند از ان لذت ببرید .

 

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل

در دنیای امروز که همه ی امور از طریق اینترنت به دلیل فراگیر شدن ان انجام می شود و دستگاه های موبایل که هر روزه بروز تر و محبوب تر و همه گیر تر شدند مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل اهمیت زیادی پیدا کرده است .در این مقاله قصد داریم برای شما بازدید کنندگان و کاربران […]

افزودن پرونده چندرسانه ای در وردپرس

افزودن پرونده چندرسانه ای در وردپرس

در بخش قبلی به ” استفاده از دسته و برچسب در وردپرس ” پرداختیم . قصد داریم گام به گام شما را برای کار کردن با سیستم مدریت محتوای وردپرس آشنا کنیم . موضوعی که در این بخش به آن می پردازیم این است که چگونه به افزودن پرونده چندرسانه ای در وردپرس بپردازیم ؟ […]

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کافی شاپ

یکی از بهترین محیط های دنج برای گذراندن وقت، ملاقات با دوستان، برگزاری مراسمات ، نشست های کاری و … کافی شاپ ها هستند. این روزها کافی شاپ ها مکان موردعلاقه جوانان هستند و  هر روزه پذیرای مشتریان زیادی هستند. یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتریان جدید بهره گیری از یک طراحی سایت […]

نکات جالب وردپرس قسمت3

نکات جالب وردپرس قسمت3

امروزه با گسترش بستر اینترنت با افزایش چشم گیر تعداد وب سایت ها رو به رو هستیم . یکی از سیستم های مدیریت محتوا و سایت ساز که طرفدار و کاربران زیادی دارد، سیستم وردپرس می باشد . عده ی کثیری نیز با این سیستم سایت ساز سرو کار دارند اما عده ی کمی از […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.