051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » بازاریابی دیجیتال » نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ بخش اول
نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ بخش اول
بازاریابی دیجیتال 10 جولای 2019

نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ بخش اول

پرستو بخشی پرستو بخشی

نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ بخش اول

بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ امروزه برای رونق و پیشرفت کسب و کار های زیادی استفاده می شود . زیرا نتایج شگفت انگیزی را برای مدیران و صاحبین کسب و کار ها به ارمغان می اورد . اگر در این حرفه فعالیت می کنید و یا مطالبی را خوانده باشید قطعا می دانید که ذیجیتال مارکتینگ روش های زیادی دارد که بازاریابان از آن ها استفاده می کنند . اما در بین تمامی روش های آن، یک روش وجود دارد که بسیار کارامد و تاثیر گذار است . ایمیل مارکتینگ همان روش پر سود و جذب کننده است . برای این که بتوانید به کمک آن نتایج خوبی را کسب کنید نیاز دارید تا نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ را بدانید .

از نظر برخی از بازاریابان مبتدی و یا دیگر افرادی که در این زمینه تجربه و یا تخصص کافی را ندارند ایمیل مارکتینگ یک کار بیهوده و در واقع وقت تلف کردن است . اگر از دید آن ها به موضوع نگاه کنیم کاملا حق با آن ها است، یعنی واقعا استفاده از ایمیل برای جذب مشتری و فروش بیشتر کار بیهوده ای است . اما در کنار این افراد که نظر منفی راجب به این کار دارند افرادی هستند که ادعا می کنند به کمک ایمیل مارکتینگ سود و فروش چند برابری را تجربه کرده اند .

به نظر شما کدام یک از این ها درست می گویند ؟ آیا ایمیل مارکتینگ پاسخگوی بیاز ها و خواسته های شما هست ؟ آیا واقعا می توان به کمک ارسال چند ایمیل فروش بیشتری را تجربه کرد ؟

معرفی نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ

پاسخ این سوال ها در واقع علت نوشتن این مقاله ی ما است که می خواهیم برای شما توضیح بدهیم که اگر یک ایمیل که برای معرفی برند و ترغیب مشتری برای خرید ارسال می شود، درست، اصولی، هدفمند و در یک چهار چوب خاص ایجاد شود قطعا نتایج شگفت انگیزی را ایجاد خواهد کرد . برای اغین که بتوانید چنین ایمیل ها و کمپین هایی را ایجاد کنید ما به شما نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ را می گوییم .

برای این که شما بتوانید راحت تر ایم مقاله را مطالعه کنید و ما نیز بتوانیم تمامی نکات را بدون کم و کاستی و با کیفیت برای شما شرح دهیم، این مطلب را در 4 بخش برای شما نوشته ایم تا رضایت شما را کاملا جلب کنیم . امیدواریم به کمک این مطلب بتوانید نتایج مثبتی را برای کسب و کارتان حاصل کنید .

 • برای مطالعه بخش دوم این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه بخش سوم این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه بخش چهارم این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید .

ایجاد لیستی از ایمیل های کاربران و عضویت آن ها در خبرنامه وب سایتتان

ایمیل مارکتینگ

اولین و مهم ترین گامی که باید در زمینه ی ایمیل مارکتینگ بردارید ایجاد یک لیست از ایمیل های کاربران وب سایت و مخاطبین کسب و کارتان است . برای این که بتوانید ایمیل کاربران را داشته باشید تا بتوانید برای آن ها ایمیل ها را ارسال کنید می توانید با استفاده از خلاقیت خود روش هایی ابداع کنید و از آن ها بخواهید که در خبرنامه وب سایتتان عضو شوند .

برای این که در ابتدای این راه ممکن است ایده ای نداشته باشید ما چندین راه مرسوم و مهم را برای شما شرح می دهیم . برای جمع آوری ایمیل های مکاربران می توانید به روش های زیر عمل کنید :

 1. قرار دادن فرم عضویت در خبرنامه در صفحه اصلی وب سایت
 2. قرار دادن لینک فرم عضویت در خبرنامه در صفحات وب سایت
 3. قرار دادن گزینه عضویت خبرنامه در تمام فرم‌ های سایت
 4. دانلود در ازای عضویت در خبرنامه
 5. تشویق کاربران برای عضویت با ارائه هدایا
 6. در نظر گرفتن کامپیوتر جهت عضو گیری در نمایشگاه ها و رویداد ها

قرار دادن فرم عضویت در خبرنامه در صفحه اصلی وب سایت

برای دریافت ایمیل های کاربران باید فرم های اشتراک و ثبت نام در خبر نامه وب سایتتان را در صفحه اصلی قرار دهید . از فرم های زیبا و جذاب استفاده کنید تا کاربران جذب آن شوند اما حواستان باشد که پیچیدگی و شلوغی ایجاد نکنید زیرا نتیجه عکس خواهد داشت . عنوان دکمه ی فرم شما می تواند عباراتی مانند موارد زیر باشد :

 • عضویت
 • اشتراک
 • پیوستن
 • و …

قرار دادن لینک فرم عضویت در خبرنامه در صفحات وب سایت

همان طور که در بالا نیز گفته شد باید فرم های ثبت نام و عضویت در خبرنامه را در وب سایت قرار دهید . به شما پیشنهاد می کنیم که در هر صفحه بخشی را برای این موضوع اختصاص دهید . از آن جایی که کاربران در وب سایت شما در حال جست و جو و گشت و گذار هستند فرصت دارید تا با قرار دان فرم و یا لینک ثبت نام در هر صفحه آن ها را به لیست ایمیل های خود جذب و اضافه کنید . اگر نمی خواهید وب سایتتان شلوغ شود و این لینک ها را در هر صفحه قرار دهیدريال به شما توصیه می کنیم که حداقل این لینک ها را در صفحان مهم و اصلی و پر بازدید قرار دهید .

ایمیل مارکتینگ

قرار دادن گزینه عضویت خبرنامه در تمام فرم‌ های سایت

یکی دیگر از روش های جذب کاربران برای عضویت در خبرنامه خود این است که در فرم های دیگر وب سایتتان مانند فرم های ثبت نام در سایت، فرم دوره آموزشی ،فرم دانلود و غیره، گزینه ی انتخابی “ عضویت در خبرنامه ” را نیز قرار دهید .

دانلود در ازای عضویت در خبرنامه

کاربران معمولا فرم‌ های مربوط به دانلود را تکمیل می‌ کنند . یکی از روش‌ های که می‌ توانید لیست خبرنامه را گسترش دهید ” دانلود در ازای عضویت ” است . فایل ارزشمندی را تهیه و صرفا به کاربران عضو خبرنامه ارائه بدهید .

تشویق کاربران برای عضویت با ارائه هدایا

همه افراد دریافت هدیه را دوست دارند و شما نیز می توانید از موضوع به نفع خودتان استفاده کنید . برای مثال می توانید بازدید کنندگان را تشویق به عضویت در قبال دریافت یک هدیه و یا هر چیزی دیگری دعوت کنید . همچنین می‌ توانید بخش و درصدی از خدمات یا محصول خود را به صورت رایگان در نظر بگیرید .

در نظر گرفتن کامپیوتر جهت عضو گیری در نمایشگاه ها و رویداد ها

نمایشگاه ها و رویداد های دورهمی یک شانس بزرگ برای گسترش لیست ایمیل ها است . می‌ توانید با مردم در مورد تخفیف‌ ها و پیشنهادات ویژه در قبال ثبت نام صحبت کنید سپس اگر مایل بودند می‌ توانند به سادگی توسط کامپیوتر موجود، مشترک شما شوند .

ایمیل مارکتینگ

سخن پایانی …

در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید . به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ” معرفی نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ ” راضی باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله عبارت اند از :

 • برای مطالعه مقاله ی ” ایمیل مارکتینگ چیست ؟ ” می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه مقاله ی ” تاریخچه ایمیل مارکتینگ ” می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه مقاله ی ” مزایای ایمیل مارکتینگ بیشتر از معایب ان ” می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه مقاله ی ” قوانین ایمیل مارکتینگ” می توانید اینجا کلیک کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
الگوریتم پاندا

الگوریتم پاندا

در مقالات قبل درباره انواع الوریتم های گوگل صحبت کردیم.در این مقاله قصد داریم به بررسی الگوریتم پاندا بپردازیم.از شما دوستان دعوت می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید. الگوریتم پاندا تمرکز این پاندای دوستداشتنی روی مطالب و محتوای وب سایت ها است. هدف این الگوریتم  سایت هایی هستند که محتوای بی کیفیت […]

طراحی سایت فدراسیون

طراحی سایت فدراسیون

با فراگیر شدن اینترنت و استفاده ی درصد زیادی از مردم جوامع از ان برای رفع و حل کار های روزانه ی خود لزوم داشتن وب سایت های برای موسسات و دپارتمان ها و همچنین فدراسیون ها احساس می شود . دیگر مشاغل و فعالیت ها نیز باید از امکاناتی که در سایت ها است […]

200 نکته ی طلایی سئو – بخش3. سئوی بر صفحه 1

200 نکته ی طلایی سئو – بخش3. سئوی بر صفحه 1

در این مقاله قصد داریم تا در مورد 200 نکته ی طلایی سئو، بخش سئوی بر صفحه را خدمت شما عرض کنیم . همانطور که میدانید امروزه اهمیت و فواید طراحی سایت بر کسی پوشیده نیست . در حال حاضر اکثر صاحبین کسب و کار ها برای پیشرفت تجارت خود و هم سو بودن با شرایط دیجیتالی  الان تصمیم گرفتند تا با […]

طراحی سایت فروش شارژ

طراحی سایت فروش شارژ

یکی از پر درامد ترین کسب و کار ها همواره برای مخابرات و دستگاه ها و سازمان ارتباطات رادیویی می باشد . چرا که امروزه افراد نوجوان تا کهن سالان هم یک تلفن همراه یا اصطلاحا موبایل دارند و در حال استفاده از آن می باشند . حتی فروش گوشی های هوشمند هم در کنار […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.