051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » بازاریابی دیجیتال » نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ بخش دوم
نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ بخش دوم
بازاریابی دیجیتال 10 جولای 2019

نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ بخش دوم

پرستو بخشی پرستو بخشی

نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ بخش دوم

این مطلب بخش دوم مقاله ی ” نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ ” است . بخش اول آن را اختصاص دادیم به روش های جذب و جمع آوری ایمیل کاربران برای لیست ایمیل ها که برای ایجاد کمپین ها به آن نیاز داریم . برای این که شما بتوانید راحت تر ایم مقاله را مطالعه کنید و ما نیز بتوانیم تمامی نکات را بدون کم و کاستی و با کیفیت برای شما شرح دهیم، این مطلب را در 4 بخش برای شما نوشته ایم تا رضایت شما را کاملا جلب کنیم . امیدواریم به کمک این مطلب بتوانید نتایج مثبتی را برای کسب و کارتان حاصل کنید .

 • برای مطالعه بخش اول این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه بخش سوم این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه بخش چهارم این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید .

نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ که در این بخش می خوانید :

 • ایجاد شرایط ثبت نام آسان و بدون پرسیدن سوالات اضافی
 • ارائه لینک، حفظ حریم خصوصی به صفحه
 • خوش آمد گویی به کاربران و مشترکین جدید
 • هرگز ایمیل یک کاربر جدید را بدون اجازه خودش به لیستتان اضافه نکنید
 • ارسال ایمیل‌ های منحصر به فرد
 • محتوای واضح و قابل درک در ایمیل مارکتینگ مهم است
 • هرگز زمان کاربران را تلف نکنید
نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ

ایجاد شرایط ثبت نام آسان و بدون پرسیدن سوالات اضافی

 • فرمی که برای عضویت کاربران در خبر نامه وب سایتتان در نظر می گیرید باید دارای یک طراحی ساده و خلوت باشد .
 • از کاربران اطلاعات شخصی زیادی نخواهید . توصیه ما این است که تنها از آن ها نام کاربری و ایمیل را دریافت کنید .
 • در فرم خود فید ها و گزینه های زیادی قرار ندهید و اجازه دهید تا عضویت برای آن ها ساده و سریع باشد .

ارائه لینک، حفظ حریم خصوصی به صفحه

قطعا در فضای مجازی که هیچ کس یک دیگر را نمی شناسند موضوع اعتماد اهمیت خیلی زیادی دارد . یکی از روش هایی که می توانید در زمان عضویت کاربر توسط فرم ثبت نام برای جلب اعتماد آن انجام دهید این است که لینک حفظ اطلاعات و رعایت حریم خصوصی به آن ها ارائه کنید .

خوش آمد گویی به کاربران و مشترکین جدید

یکی از راه کار هایی که می توانید به کمک آن کاربر را به خود جذب کنید، احترام به کاربر و توجه به آن است . برای مثال می توانید زمانی که کاربری عضو جدید سایتتان شد و اشتراک خود را تایید کرد، به او ایمیل خوش آمد گویی ارسال کنید . این کار به ایجاد یک رابطه و تعامل با مشتریان هدفمند کمک می‌ کند . همچنین با ارسال ایمیل خوش آمد گویی تایید می‌ شود که اطلاعات دریافت و متوجه حضور کاربر در سایت شده‌ اید .

هرگز ایمیل یک کاربر جدید را بدون اجازه خودش به لیستتان اضافه نکنید

سعی کنید آن گونه که کاربر می خواهد، با او در وب سایت رفتار شود . تنها به علت وارد شدن ا به وب سایت شما مجبور نیست که ایمیل های پیاپی شما را تحمل کند . به این این امکان را بدهید که انتخاب کند، که آیا می خواهد ایمیل ها برایش ارسال شوند یا خیر .

همچنین به یاد داشته باشید که همیشه یک ایمیل تایید به آدرس وارد شده در فرم ارسال کنید تا از صحت آدرس مطمین شوید . این یک اصل اساسی در ایمیل مارکتینگ است . با این کار لیست شما سالم و بدون اسپم باقی می‌ ماند .

ارسال ایمیل‌

ارسال ایمیل‌ های منحصر به فرد

امروزه حجم ایمیل های دریافتی توسط کاربران و حتی خوده شما نیز زیاد شده است . حتما برای خود شما نیز این اتفاق افتاده است که بدون خوانده شدن محتوای ایمیل آن را حذف کرده باشید . پس اگر ایمیل های شما نیز مانند آن ها باشد کاربران و مخاطبین شما هم ایمیل ها را حذف می کنند . اما برای رفع این مسئله باید چه کاری انجام داد ؟

شما باید عنوان ایمیل خود را به نوعی جذاب انتخاب کنید که کاربران به محض دیدن آن برای رفع کنجکاوی ایمیل شما را باز کنند و آن را مطالعه کنند .

محتوای واضح و قابل درک در ایمیل مارکتینگ مهم است

بعد از عنوان یک ایمیل محتوای آن از اهمیت بالایی برخوردار است . بعد از این که ایمیل باز می شود کاربران در چند ثانیه اول تصمیم بر ماندن و یا ترک کردن ایمیل می گیرند . تنها در این چند ثانیه زمان دارید تا آن ها را به خود جذب کنید . یکی از مهم ترین نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ این است که بخش ابتدایی ایمیل شما باید به شکلی باشد که در عنوان گفته شده .

اگر به هر دلیلی غیر از این باشد کاربر احساس می کند ا را گول زده اید و فورا ایمیل شما را ترک می کند . حتی ممکن است در دفعات بعدی به محض دیدن ایمیل شما آن را پاک کند . پس برای جلب اعتماد ایمیل به هوش و شعور کاربران احترام بگذاری و محتوای های واقعی و در عین حال جذاب ایجاد کنید .

هرگز زمان کاربران را تلف نکنید

همان طور که در بالا نیز گفته شد محتوای ایمیل از اهمیت زیادی برخوردار است . یکی دیگر از مهم ترین و تکنیکی تیرین نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ این است که محتوا به گونه ای نباشد که کاربر احساس کند با خواندن آن تنها زمان را هدر داده است .

این موضوع به این معنی نیست که کاربر را با یک محتوای شلوغ و پر حجم اذیت کنید . محتوا را مختصر و مفید و مهم تر از همه جذاب و واقعی ایجاد کنید . حتما از کلمه ی کلیدی خود در سطر اول ایمیل خود استفاده کنید .

ایمیل مارکتینگ

سخن پایانی …

در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید . به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ” معرفی نکات پولساز در ایمیل مارکتینگ ” راضی باشید .

مطالب مرتبط با این مقاله عبارت اند از :

 • برای مطالعه مقاله ی “ ابزار های ایمیل مارکتینگ ” می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه مقاله ی ” اهداف ایمیل مارکتینگ چیست ؟ ” می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه مقاله ی ” دلایل اهمیت ایمیل مارکتینگ ” می توانید اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه مقاله ی ” خبرنامه mailchimp ” می توانید اینجا کلیک کنید .

برای استفاده از mailchimp اینجا کلیک کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟

همه برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت کاری دنبال راه حل هایی هستند و با توجه به مشکلات امروزه پیشرفت کاری یک موضوع مهم و درگیری فکری جدید برای تمامی صاحبان مشاغل شده است یک بحث مهم در رونق کسب و کار شما مبحث دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی می باشد. شاید تا به حال […]

تبدیل وب سایت وردپرسی به اپلیکیشن موبایل بخش1

تبدیل وب سایت وردپرسی به اپلیکیشن موبایل بخش1

از ان جایی که اکثر مصرف کنندگان تکنولوژی کاربران موبایلی هستند موضوع ریسپانسیو و یا همان واکنش گرا بودن وب سایت ها اهمیت زیادی پیدا کرده است . در مقاله ی ” طراحی سایت واکنش گرا “ می توانید بیشتر با این مفهوم اشنا شوید . اما در برخی موارد با وجود رعایت این اصل […]

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

در بخش قبلی راجب به طراحی سایت اموزشگاه رانندگی و مسائل مختلف ان از جمله مزایای ان صحبت کردیم . در این بخش می خواهیم به ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بپردازیم . ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی طراحی سایت واکنش گرا ایجاد انعطاف پذیری در وب سایت مشخص بودن اهداف شما در […]

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

مراکز تجاری با هدف جذب سرمایه افراد و در اختیار گذاشتن تمامی نیازهای مشتریان بنا شدند. اکثر افراد از گشت و گذار در مراکز تجاری و خرید لذت میبرند و این کار هم نیازمند وقت و انرژی است، پس جذاب تر از این است که این کار را بصورت انلاین انجام دهند. وفتی هم که […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.