051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » بازاریابی دیجیتال » دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟
دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟
بازاریابی دیجیتال, بهبود کسب و کار, سئو و بهینه سازی سایت 24 جولای 2018

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟

mary mary

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی چیست؟

همه برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت کاری دنبال راه حل هایی هستند و با توجه به مشکلات امروزه پیشرفت کاری یک موضوع مهم و درگیری فکری جدید برای تمامی صاحبان مشاغل شده است یک بحث مهم در رونق کسب و کار شما مبحث دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی می باشد. شاید تا به حال نام دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی را زیاد شنیده باشید، اما اطلاعات کافی در این باره نداشته باشید.  امروزه برای رونق و پیشرفت کارها و راهی برای معرفی به مخاطبین خود استفاده از دیجیتال مارکتینگ بسیار دیده می شود، در این مقاله سعی بر این داشته ایم  که اطلاعات کاملی درباره ی این موضوع  و ویژگی ها ی آن بیان کنیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ (Digital Marketing)

به زبان ساده به فعالیت هایی گفته می شود که به منظور تبلیغ خدمات و محصولات با کمک ابزار های دیجیتال مارکتینگ است، اما توجه داشته باشید که مبحث دیجیتال مارکتینگ یک مبحث بسیار مهم و گسترده است. بهتر است بیان شود که این روش بازاریابی نوعی فعالیت در رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتالی است که به صورت رایگان و یا شامل هزینه می باشد.

در دیجیتال مارکتینگ می توانید از راه ها و ابزار های متفاوتی برای رشد شغل خود استفاده کنید و هر ابزاری که به بازاریابی دیجیتال ما کمک کند می تواند جزئی از این فعالیت باشد، توجه داشته باشید که شما با طراحی سایت زیبا و ابزار های دیجیتال مارکتینگ می توانید تحول بسیاری در رشد و توسعه ی خود داشته باشید پس بهتر است وقت را هدر ندهید و رونق کسب و کار خود را به دهکده ی وب بسپارید.

مزایای دیجیتال مارکتینگ

در این روش می توانید مخاطبین خود را به راحتی تجزیه و تحلیل کنید و بهترین راه و رفتار مورد پسند برای جذب بهتر مشتریان خود را بشناسید، همچنین با پیشرفت تکنولوژی ابزار های انتقال اطلاعات و معرفی متفاوت شده است و راه جذب مشتریان نیز با روش های قدیم فرق می کند بنابراین برای پیشرفت خودتان از دیجیتال مارکتینگ غافل نشوید، دیجیتال مارکتینگ باعث اطلاع رسانی با سرعت بالا می شود پس بهتر است آن را دست کم نگیرید، بنابراین برای آشنایی بیشتر با روش های جذب مخاطبین با کمک ابزار های دیجیتال مارکتینگ با ما باشید.

دیجیتال مارکتینگ

ابزار های دیجیتال مارکتینگ

بیهنه سازی موتورهای جستجو (SEO)

به احتمال زیاد نام سئو را زیاد شنیده باشید اما اطلاعات کافی در این باره نداشته باشید، سئو یکی از بهترین راه های ایمیل مارکتینگ است. مبحث سئو یک مبحث بسیار مهم و گسترده می باشد. در این شیوه با بهینه سازی سایت و سرعت آن همچنین مسائل و تکنیک هایی خاص و تولید محتوایی ناب، خدمات و محصولات خود را به چشم مشتریانتان نشان می دهید مطمئن باشید مشتری که خود به دنبال کالای مورد نیاز باشد بهترین و قطعی ترین مشتری شما می باشد.

بازاریابی محتوا

این روش نیز از راه های مهم و پر بازده برای جذب مخاطبین می باشد، در این روش فرقی نمی کند که شما چه شغلی داشته باشید، کوچک باشد یا بزرگ، اما به راحتی می توانید کسب کار خود را با محتوایی ناب رونق ببخشید. شما با کمک محتوای خود می توانید به راحتی مشتریان را با میل خودشان قانع به خرید کنید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی یکی از بهترین راه های رشد شغلی و معرفی آن شبکه های اجتماعی است. همانطور که می دانید کاربران امروزه بیشتر نیاز های خود را در شبکه های اجتماعی برطرف کرده به همین دلیل نیز به راحتی می توانید با کمک شبکه های اجتماعی می توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را در معرض دید مشتریان بگذارید.

 

ایمیل مارکتینگ

یک شیوه ی عالی برای اطلاع رسانی با کمک ایمیل می باشد که با کمک آن می توانید به راحتی مخاطبین خود با مسائلی که مایل هستید آگاه سازید. ایمیل مارکتینگ نیز مزایای بسیاری دارد که به صورت تخصصی به آن در مقالات بعدی می پردازیم.

تولید محتوا

تولید محتوا یک بخش مهم در بازاریابی اینترنتی می باشد و در بخش های متفاوتی با آن رو به رو می شوید، به عنوان مثال برای موفقی در ارسال ایمیل های خود نیاز به محتوایی ناب دارید که تاثیرگذارتر بودن آن قطعا در جذب مشتری موثر می باشد پس نولید محتوا را دست کم نگیرید.

بازاریابی موتور های جستجو

با کمک این روش و تکنیک های خاص سبب ارتقا سطح و قرار گیری سایت در جایگاه بهتر و همچنین دسترسی آسان تر به اطلاعات سایت شما می شود که کمک بزرگی در اطلاع رسانی و جذب مشتریان شما می شود.

به اشتراک بگذارید!
mary

mary

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروش فایل

به دلیل گسترش اینترنت ، کسب و کار های شما دیگر محدود به مغازه یا دفترتان نمی باشد . شما می توانید بدون اجاره یا خرید محل نیز تنها با طراحی سایت فروش فایل خود کسب درآمد کنید . طراحی سایت فروش فایل کمی با سایت های فروشگاهی معمولی متفاوت است . در طراحی سایت […]

تاثیرات ایمیل مارکتینگ بر سئوی سایت

تاثیرات ایمیل مارکتینگ بر سئوی سایت

اختلاف نظر هایی بر سر این موضوع وجود دارد و همیشه دو گروه را تشکیل می دهند . عده ای نظرشان بر این است که تاثیرات ایمیل مارکتینگ بر سئوی سایت وجود دارد و می تواند کمک کننده باشد اما عده ای هم تاثیرات ایمیل مارکتینگ بر سئوی سایت را رد می کنند . ان […]

چگونه می توان با پنل مدیریت وردپرس کار کرد ؟

چگونه می توان با پنل مدیریت وردپرس کار کرد ؟

بعد از این که سیستم مدیریت محتوای وردپرس را دانلود و نصب کردید و بعد از اشنایی مختصری که در مقاله ی ” وردپرس چیست ؟ ” کسب کردید حال در این مقاله به شما توضیح می دهیم که چگونه می توان با پنل مدیریت وردپرس کار کرد . پنل مدیریت وردپرس از روی عنوانش […]

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ بخش2

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ بخش2

این که چه ایمیل هایی را برای مخاطبین خود که در لیست ایمیل ها، ان ها را در اختیار دارید بفرستید موضوع مهم در زمینه ی ایمیل مارکتینگ است . قطعا می دانید که ایمیل مارکتینگ یک شیوه ی عالی برای فروش اینترنتی محصولات و خدمات شما است . اما مهم ترین موضوع در این […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.