051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس
طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس
طراحی سایت, قالب های وردپرس 20 ژوئن 2019

طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس

طراحی سایت فروشگاه زعفران با توجه به اینترنتی شدن کسب و کار ها به یک امر ضروری تبدیل شده است . اما یک موضوع مهمی که در این بین برای مشتریان به وجود می آید این است که این نوع فروشگاه برای داشتن یک وب سایت بهتر است که از وردپرس یا cms اختصاصی استفاده کن ؟ از آن جایی که وب سایت فروشگاه زعفران تنوع محصولی زیادی ندارد نیازی به cms اختصاصی نیست . طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس خیلی بهتر خواهد بود .

مزایای طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس

  1. کارکرد ساده و آسان و کاربر پسند
  2. دارای جامعه ی بزرگ و پشتیبانی مناسب
  3. دارای خزانه ای از افزونه ها
  4. تنوع زیاد قالب ها
  5. طراحی ساده منوی مدیریت
  6. امکان طراحی دلخواه قالب ها

کارکرد ساده و آسان و کاربر پسند

وردپرس هم مانند بسیاری دیگر از سیستم های مدیریت محتوای دنیا احتیاجی به داشتن دانش برنامه نویسی و آشنایی با زبان های مختلف ندارد و این جز بزرگ ترین مزایای طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس می باشد . افزونه های بسیار زیادی طراحی شده است که شما می توانید ان ها را به راحتی نصب کنید . در واقع می توانید به راحتی و رایگان از تمامی امکانات ان بهره مند شوید . تمام این ها باعث محبوبیت هر چه بیشتر سیستم مدیریت محتوای وردپرس در بین کاربران می شود .

طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس

دارای جامعه ی بزرگ و پشتیبانی مناسب

شرکت ها برای ارائه ی پشتیبانی به یکی از امکانات و خدمات خود، باید تعداد کاربران و مشتریان زیادی را در آن قسمت داشته باشند تا برای آن ها صرفه ی اقتصادی داشته باشد . خوشبختانه وردپرس با داشتن حجم زیادی از کاربران این تضمین را می دهد که تا سالیان دراز امکانات جدید و آپدیت های قوی تر و بهتر را دارا خواهد بود .

دارای خزانه ای از افزونه ها

همیشه پلاگین های رایگان وردپرس مورد توجه و استقبال کاربران ان قرار گرفته است . تعداد بسیار زیادی از افزونه ها برای وردپرس وجود دارند که استفاده از آن ها کیفیت کار و لذت بخش بودن کار را برای شما افزایش می دهند . این مورد یکی از جذاب ترین مزایای وردپرس به شما می رود .

تنوع زیاد قالب ها

با توجه به حجم بالای کاربران و تنوع زیاد وب سایت های وردپرس، هزاران هزار قالب متفاوت و متنوع برای آن وجود دارد که شما با سلیقه ی خودتان می توانید هر کدام از آن ها را بنا به کسب و کار مورد نظرتان انتخاب و استفاده کنید .

طراحی ساده منوی مدیریت

منوی مدیریت وردپرس به گونه ای طراحی شده است که دارای امکانات مختلفی می باشد . همچنین این امکان را به شما می دهد که از آن ها برای بهتر مدیریت کردن محتوا و وب سایت خود استفاده کنید .

امکان طراحی دلخواه قالب ها

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس این است که شما می توانید با استفاده از افزونه ها و امکاناتی که در آن مشاهده می کنید بخش های مختلفی را به هر قسمت از وب سایت که می خواهید اضافه کنید . در واقع این امکان برای شما فراهم شده است که وب سایت مورد نظر خود را به صورت خاص و اختصاصی طراحی کنید و ان را آن گونه که می خواهید تغییر و ویرایش کنید .

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت انواع فروشگاه های اینترنتی با وردپرس

این بخش جهت اطلاع بیشتر شما عزیزان نسبت به طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس است . به صورت کلی دو نوع فروشگاه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می توان ساخت که به شرح زیر هستند :

طراحی سایت برای فروشگاه هایی که محصولات فیزیکی دارند :

در این نوع فروشگاه ها که محصول باید به مشتری تحویل داده شود باید در طراحی سایت ان این قابلیت را اضافه کرد که مدیر وب سایت بتواند فرایند تحویل کالا به دست مشتری از طریق سرویس هایی مانند پست را برسی و مشاهده کند . برخی کسب و کار های کوچک از پست برای تحویل کالای خود استفاده ی کنند اما برخی از کسب و کار های بزرگ در سطح وسیع تحویل اکسپرس اختصاصی خودشان استفاده می کنند تا رضایت مشتریان را بیشتر جلب کنند .

طراحی سایت برای فروشگاه هایی که محصولات دانلودی دارند :

با ساخت فروشگاه محصولات دانلودی یا مجازی می‌ توانید محصولاتی که جنبه دانلودی دارند را در سایت قرار داده و به تعداد نا محدود و بدون نیاز به امکانات استفاده از ارسال فیزیکی محصولات به مشتریان عرضه کنید . این گونه محصولات نیز به خدمات تحیل ندارند و مدیریت ان ها را حت تر و کم دردسر تر است . این نوع محصولات می‌ توانند شامل موارد زیر باشد :

  • دوره‌ های آموزشی
  • فایل‌ های قالب و افزونه سایت ساز ها
  • پروژه‌ های دانشجوی
  • و …

طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس یا فروش با شبکه‌ های اجتماعی ؟

عده ای در مورد ایجاد و راه اندازی کسب و کار ها توسط وب سایت جبهه می گیرند و می گویند که کسب و کارشان را از طریق شبکه های اجتماعی توسعه می دهند . ما انکار نمی کنیم که شبکه های اجتماعی در شناخته شدن شما و برندتان موثر نیست اما بحث اصلی این است که مطمئن و قابل دسترسی برای همگان نیست .

می دانید که این اواخر پلت فرم هایی مانند تلگرام که محبوبیت و کاربران زیادی نیز دارد دچار محدودیت هایی شده است . همین محدودیت باعث شد تا بسیاری از کسب و کار هایی که در این پلت فرم رشد کرده بودند و حتی جا افتاده بودند ضرر کنند و یک باره تعداد بسیار زیادی از مشتریان و کاربران خود را از دست دادند .

تصوری که برخی افراد برای ساخت فروشگاه اینترنتی دارند این است که کار های مدیریتی را به اشتباه به گونه‌ ای بزرگ در نظر می‌ گیرند که حتی دوست ندارند به ساخت سایت هم فکر کنند . اما به این نکته که سرمایه گذاری روی شبکه های اجتماعی برای فروش محصولات کاملا اشتباه است نیز اصلا فکر نمی‌ کنند . استفاده از شبکه های اجتماعی برای رونق کسب و کار مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم .

شبکه های اجتماعی

برسی مزایا و معایب استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب و کار ها

مزایا :

ایجاد ارتباط و تعامل با مشتریان بدون محدودیت زمانی و مکانی : البته این موضوع محدودیتی زمانی و مکانی در وب سایت ها نیز به همین شکل است .

اشتراک گذاری راحت محصولات و خدمات : این موضوع نیز در مورد داشتن وب سایت نیز صدق می کند با این تفاوت که در وب سایت به شما یک پنل مدیریت تعلق می گیرد و با استفاده از انکانات آن خیلی راحت تر می توانید کار کنید .

امکان تبلیغات رایگان : هم در شبکه های اجتماعی و هم در وب سایت ها می توانید به تبلیغات هم برای خودتان و هم برای دیگران مشغول باشید و حتی کسب درامد کنید .

سرعت بالا برای انتشار اخبار : در هر دو زمینه یعنی وب سایت و شبکه های اجتماعی به به اشتراک گذاشتن پست ها و محتوا هایی می توان این کار را انجام داد .

معایب :

امنیت شغلی : در استفاده از شبکه های اجتماعی امنیت شغلی پایینی خواهید داشت . برای مثال همین تلگرام را در نظر بگیرید . بعد از ایجاد محدودیت ها تعداد کاربران آن کم شده است .

به خطر افتادن اطلاعات : در استفاده از شبکه های اجتماعی برای رونق کسب و کار ها امکان هک شدن وجود دارد و همین موضوع باعث ضرر شما می شود حتی اگر بتوانید ان را دوباره برگردانید به دلیل مدتی که فعالیت نکرده اید باز هم مقداری ضرر کرده اید . اما در مورد وب سایت این گونه نیست به دلیل وجود افزونه های امنیتی و … امکان هک شدن و در خطر افتادن اطلاعات به صفر می رسد .

دسترسی : این موضوع مهمی است زیرا یک کاربر زمانی که به محصولی نیاز دارد در ابتدا آن را در اینترنت جست و جو می کند . پس قطعا متوجه شدید که داشتن یک وب سایت و در واقع طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس تا چه میزان می تواند به نفع شما باید و بهتر از شبکه های اجتماعی عمل کند .

ما نمی گوییم که اصلا نباید از شبکه های اجتماعی برا توسعه ی کسب و کار استفاده کرد . موضوع اصلی این است که شبکه های اجتماعی قدرت یک وب سایت را ندارند تا باعث موفقیت شما شوند .

سخن پایانی …

حال اگر برای طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس خود تصمیمی نگرفته اید و هنوز قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایت دهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم .

از زمانی که برای مطالعه ی این مطلب گذاشتید از شما متشکریم . در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ی ” طراحی سایت فروشگاه زعفران با وردپرس ” راضی باشید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت مشابه دیوار

طراحی سایت مشابه دیوار

همه ی ما حداقل یک بار به وب سایت دیوار سرزده ایم بنا به دلایل مختلف . عده ای برای خرید موارد مورد نیاز، عده ای برای فروش موارد غیر ضروری خود و عده ای نیز برای ثبت اگهی های خود و مطالعه ی ان ها . این وب سایت با ظاهر ساده و مرتب […]

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ قسمت1

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ قسمت1

برای افرادی که کسب و کار و تجارتی را اداره می کنند انجام کار هایی به منظور بازاریابی و جذب مشتریان بیشتر، اهمیت زیادی دارد . یکی از ابزار هایی که در این زمینه می تواند بسیار کمک کننده باشد کارت ویزیت است . بدین جهت تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب به اموزش […]

معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی

معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی

انتخاب کلمه ی کلیدی برای تولید محتوا و در کل در زمینه ی بهبود سئوی سایت و بهینه سازی ان بسیار مهم است . اما این که چه کلمه ی کلیدی برای تولید محتوا مناسب تر است کار دشواری است بدین منظور ابزار هایی طراحی شده اند که می توانند به شما در انجام این […]

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

جنبه معرفی و تبلیغات از مهم ترین مسائل هر شغل دردنیا می باشد . به این منظور روش های مختلفی وجود دارد . یکی از این روش ها استفاده از اینترنت و وب سایت می باشد . شرکت ها و آژانس های گردشگری از جمله مشاغلی هستند که نیاز به وب سایت اختصاصی برای آن […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.