051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » بهبود کسب و کار » مزایای طراحی سایت بیمه
مزایای طراحی سایت بیمه
بهبود کسب و کار, طراحی سایت 30 ژوئن 2019

مزایای طراحی سایت بیمه

پرستو بخشی پرستو بخشی

مزایای طراحی سایت بیمه

در مقالات قبلی راجب به طراحی سایت بیمه صحبت کرده ایم اما در این مطلب می خواهیم بپردازیم به مزایای طراحی سایت بیمه و این که چرا باید برای این گونه سیستم ها به دنبال یک وب سایت باشید . برخی از افراد بر این باور اند که برای ان ها داشتن وب سایت ضرورتی ندارد، برخی نیز می گویند کسب و کار ما هنوز به اندازه ی کافی قدرتمند و بزرگ نیست که بخواهیم یک وب سایت برای ان درنظر بگیریم .

دلایل متفاوت و زیادی است که افراد و صاحبین شرکت های بیمه از طراحی سایت بیمه اجتناب می کنند . ما در این مقاله قصد داریم تا به ان ها بگوییم که فرقی ندارد که کسب و کار شما هنوز شناخته شده و بزرگ نیست، قوی است و یا نوپا، دارای خدمات فراروان است و یا تنها ارائه دهنده خدمات کوچک، شما با دانستن مزایای طراحی سایت بیمه خود متوجه می شوید که داشتن یک وب سایت برای شما در دنیای امروز یک ضرورت است .

همه ی افراد زمانی که کاری را شروع می کنند از همان ابتدای راه به دنبال روش ها و راهکار هایی هستند که بتوانند کارشان را ارتقا دهند تا پیشرفت کنند . یکی از این راه کار ها در دنیای الکترونیکی امروز، ایجاد تعامل با مشتریان از طریق دنیای اینترنت است . بهترین گزینه نیز برای این کار طراحی سایت است .

زیرا جریان تغییرات همواره در حال پیشرفت و گسترش است و ما انسان ها نمی توانیم ان را انکار کنیم . پس تنها راه حل و در واقع باید بگوییم بهترین راه حل این است که خودمان را با این جریانات همسو کنیم و از انها برای پیشرفت کارمان استفاده کنیم .

مزایای طراحی سایت بیمه عبارت اند از :

 1. موجب کاهش هزینه ها می شود
 2. باعث سهولت دسترسی می شود
 3. افزایش دسترسی مخاطبان و مشتریان به شما
 4. ایجاد بازاریابی گسترده تر
 5. موجب افزایش اعتبار بیشتر شما می شود
 6. افزایش و به روز نگه داشتن اطلاعات مشتریان
 7. امکان ارائه خدمات بهتر به مشتریان
مزایای طراحی سایت بیمه

مزایای طراحی سایت بیمه : کاهش هزینه ها

قطعا اگر بتوانید هزینه ها را کاهش دهید می توانید حتی زود تر به سودهی برسید . اما چگونه یک وب سایت می تواند هزینه های شما را کاهش دهد ؟ باید بدانید که اگر شما برای شرکت بیمه خود یک وب سایت داشته باشید هم هزینه های کلی شما کاهش پیدا می کند و هم هزینه های مربوط به بازاریابی .

هزینه های کلی شامل مواردی مانند : حقوق کارکنان، هزینه ی دکوراسیون، هزینه ی تعمیرات و بسیاری موارد دیگر می شود . اما منظور از کاهش هزینه های مربوط به بازاریابی چیست ؟

یکی از جذاب ترین مزایای طراحی سایت بیمه در زمینه تبلیغات است که این موضوع به دو شکل قابل اجرا است .

 1. استفاده از وب سایت برای تبلیغات خودتان
 2. استفاده از وب سایت برای تبلیغات دیگران

تبلیغات خودتان : زمانی که شما یک وب سایت داشته باشید دیگر نیاز به هزینه های اضافه برای بازاریابی و شناخته شدن ندارید . تنها با بهینه سازی وب سایتتان می توانید کاری کنید جز 10 انتخاب برتر کاربران و مشتریان مجازی خود باشید .

تبلیغات دیگران : زمانی که وب سایت شما شناخته شود و از بازدید بالایی برخوردار شود شما می توانید یک بخش در وب سایتتان قرار دهید و تبلیغات دیگر وب سایت ها را در ان جا قرار دهید و از این طریق نیز به کسب دارمد بپردازید .

موضوع کاهش هزینه واقعا یکی از جذاب ترین مزایای طراحی سایت بیمه است و اگر وب سایت شما به درستی طراحی شود و توسعه یابد، تبدیل بازدید کننده به مشتری را برای شما تضمین می ­کند .

مزایای طراحی سایت بیمه

مزایای طراحی سایت بیمه : سهولت دسترسی

با گسترش اینترنت و استفاده از گوشی های موبایل امروزه افراد به دنبال روش هایی هستند که بتوانند سریع تر و راحتتر کار هایشان را انجام دهند . انسان ها ترجیح می دهند به جای این که به مکان مورد نظرشان سر بزنند از طریق اینترنت در حالی که بر روی مبل منزلشان نشسته اند کار ها را انجام دهند . همچنین با توجه به قوانین و مقررات امنیتی که در حال حاضر برای فضای مجازی در نظر گرفته شده اعتماد مردم نیز به استفاده از این روش ها افزایش یافته است . همین امر قطعا می ­تواند موجب افزایش درآمد کسب ­و کار شما شود .

افزایش دسترسی مخاطبان و مشتریان به شما

اگر برای شرکت بیمه خود یک دفتر بزرگ در معروف ترین مکان نیز در نظر گرفته باشد باز هم موفقیت شما را تضمین نمی‌ ­کند . زیرا مکان فیزیکی شما و مشتریانتان ار محدود می کند . اما زمانی که به صورت انلاین خدمت رسانی می کنید مخاطبین شما بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما و به صورت انلاین به مشتریان شما تبدیل می شود .

ایجاد بازاریابی گسترده تر

در مورد هزینه هایی که در زمینه ی بازاریابی وجود دارد در بخش بالا توضیح دادیم اما در این جا می خواهم به شما بگوییم که بازاریابی با استفاده از وب سایت محدودیتی برای شما ندارد . زیرا بازاریابی به کمک وب­ سایت برای شما ساده­ تر و مقرون به صرفه تر از انجام هر نوع بازاریابی به شیوه های قدیمی است . تنها کافی است تا از بحث سئو سایت استفاده کنید و ان را ارتقا دهید .

موجب افزایش اعتبار بیشتر شما می شود

امروزه وب ­سایت اعتبار کسب­ و کار شما را افزایش می­ دهد . وجود وب­ سایت همچنین می­ ‌تواند آگاهی از نام تجاری یا برندینگ شما را افزایش دهد و یا حتی نقش نام تجاری را برای سایت شما بازی کند . از این رو، شما باید یک وب­ سایت برای شرکت بیمه خود داشته باشید تا بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید .

مزایای طراحی سایت بیمه

افزایش و به روز نگه داشتن اطلاعات مشتریان

به کمک طراحی سایت می توانید مشتریانتان را از پیشنهادات یا خدمات بیمه ویژه خود مطلع کنید . اگر قرار بود برای این کار از شیوه های سنتی استفاده کنید باید از ابزار های محیطی مثل تابلو ها، بیلبورد ها و یا … استفاده می کردید که هم سخت است و هم هزینه های زیادی را به دنبال دارد .

امکان ارائه خدمات بهتر به مشتریان

یکی از بهترین مزیت های طراحی سایت این است که شما به کمک ان می توانید مشتریانتان را از ویژگی ها و مزایا و برتری خدمات و محصولات خود به کمک تولید محتوا هایی در مورد ان ها مطلع کنید .

انتخاب شرکت برای طراحی سایت شرکتی

اولین قدم برای درامد زایی با طراحی سایت شرکتی انتخاب یک شرکت درست و معتبر و با تجربه است . در حال حاضر چندین شرکت طراحی سایت در حال فعالیت هستند، اما تعداد کمی از ان ها می توانند برای شما سایتی کاربر پسند طراحی کنند . در واقع اگر شما به دنبال یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و متخصص در بین چندین شرکت طراحی سایت هستید می توانید با اطمینان با شماره تلفن های شرکت طراحی و توسعه ی دهکده وب تماس حاصل فرمایید .

خدمات شرکت طراحی سایت دهکده وب

 • سئو و بهینه سازی سایت
 • طراحی فروشگاه اینترنتی
 • طراحی سایت
 • طراحی اپلیکیشن موبایل
 • افزایش امنیت سایت
 • افزایش سرعت سایت

از زمانی که برای مطالعه ی این مطلب گذاشتید از شما متشکریم . در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ی ” مزایای طراحی سایت بیمه ” راضی باشید .

.

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
چگونه برچسب های کلیدی متا را پنهان کنیم ؟ بخش 1

چگونه برچسب های کلیدی متا را پنهان کنیم ؟ بخش 1

خیلی از افراد از برچسب های متا دل خوشی ندارند و اگر از یک چیز در سئو متنفر باشند… همگی آنها تنها یک چیز را نام خواهند برد آن را برچسب های کلیدی متا می دانند… حتی خیلی از آنها این آرزو را ارند که ای کاش هیچ وقت اختراع نشده بود …تا بخواهیم آنها […]

جادویی ترین قانون های موفقیت طبق تجارب بیل گیتس !

جادویی ترین قانون های موفقیت طبق تجارب بیل گیتس !

قانون موفقیت «بیل گیتس»، رئیس غول کامپیوتری دنیا «مایکروسافت» بیل گیتس، یکی از تأثیرگذارترین کارآفرینان و مدیران معاصر در دنیای فناوری است. او با تأسیس مایکروسافت و عرضه محصولات پرطرفدار، به ثروتمندترین فرد جهان تبدیل شد. و حال نیز ما میخواهیم راه های پیشنهادی او یا قانون های موفقیت او را به شما معرفی کنیم […]

عوامل موثر سئو در رتبه بندی گوگل بخش دوم

عوامل موثر سئو در رتبه بندی گوگل بخش دوم

در زمینه وب سایت سئو موضوع مهم و حیاتی می باشد . اگر به سئوی سایتتان رسیدگی کنید می توانید به جایگاه های بهتری در نتایج گوگل دست یابید . شما با دانستن عوامل موثر سئو در رتبه بندی گوگل می توانید رتبه ی سایتتان را افزایش دهید . دلیل ان هم کاملا مشخص است […]

بهترین افزونه های ودرپرس قسمت7

بهترین افزونه های ودرپرس قسمت7

افراد زیادی در دنیا وجود دارند که برای رونق کسب و کارشان وب سایت هایی طراحی کرده اند . یکی از از این سیستم های مدیریت محتوا و سایت ساز محبوب ان ها سیستم وردپرس است . دلیل محبوبیت بالای ان هم این است که طراحان و توسعه دهندگان می توانند با استفاده از بهترین […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.