051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » بهبود کسب و کار » برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟
برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟
بهبود کسب و کار, تبلیغات 8 جولای 2020

برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟

افسانه آشفته افسانه آشفته

برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟

معمولا اصطلاحاتی از قبیل مارک و آرم و برند میشنویم اما منظور از آنها چیست ؟ و چگونه باید یک مارک قوی برای خود داشته باشیم و برای رسیدن به یک برند قوی باید چه راه هایی را طی کنیم و چقدر زمان میبرد تا برند ما به عنوان برندی معتبر شناخته شود و بازدهی بالایی را در فروش داشته باشیم ؟امروزه افراد زیادی هستند که مشاغل خاصی را پایه ریزی کرده اند و پیامد آن این است که آنها با ایجاد مشاغل زیاد ممکن است شما در صنف خود تنها نباشید و خیلی ها این شغل شما داشته باشند و به قول معروف کار وکاسبی کساد شود

اهمیت داشتن برند

با داشتن میلیون ها شغل ، اگر نام وبرندی معتبر نداشته باشید نخواهید توانست موفق شوید برند داشتن برای کسب و کارها بسیار مهم است تا بتوانید خود را از رقبای خود متمایز کنید .اگر در تلاش برای توسعه هویت برند خود برای مشتری هستید ، یا این کار را برای تجارت خود انجام می دهید ، مهم است که ابتدا بفهمید یک مارک چیست و چه چیزی در ایجاد آن نیاز دارد. متأسفانه ، به آسانی نام دادن به مشاغل و گچ کاری بر روی همه چیز آسان نیست.

راهنمایی ساخت برند رایگان

رایگان

در ابتدا دام داران بر روی گاو های خود مارک نمی زدند به عنوان نام تجاری خود و اصطلاح مارک برای اولین بار از صنعت گاوداران ایجاد شد و این ایده ای بود برای یک نام تجاری برای اولین بار ولی امروزه مارک یا همان آرم چیزی بیشتر از تنها یک نام تجاری است و بسیار گسترده تر است و افراد زیادی به دنبال نمایش و همگانی کرد ن نام و نشان تجاری خود هستند نام تجاری شما ، بخشی اساسی از هویت مارک است

مارک چه هویتی دارد ؟

یک برند تجاری از موارد زیادی تشکیل شده است یک مارک تجاری از ارزش های شما ، نحوه ارتباط محصول شما و آنچه می خواهید افراد هنگام تعامل با آن احساس کنند ، تشکیل شده است. در اصل ، هویت برند شما شخصیت کسب و کار شما و وعده به مشتریان است.

همانطور که جف بزوس می گوید ، “برندسازی همان چیزی است که افراد وقتی در اتاق نیستید ، درباره شما می گویندو شما را به خوبی میشناسند .”

شما بعد از اینکه محصولتان را بفروشید برای مدت طولانی این احساس را در مشتری خود ایجاد می کنید که آیا او دوباره از برند شما خرید کند یا نه ؟ این تنها به خود شما بستگی دارد .که کیفیت محصول شما چگونه باشد ؟ هویت برند فرایند شکل دادن به این تصور است.

مثالی برای مارک تجاری

برند کوکا را در نظر بگیرید وقتی نام Coca-Cola را می شنوید ، احتمالاً آرم معروف آن را که در زیر نشان داده شده است ، تصویر می کنید. و دقیقا میدانید که شکل آن چگونه است و با چه فونتی نوشته شده لاست و تصویر زیر در ذهن شما نقش می بندد

Coca-Cola

هویت مارک Coca-Cola

کوکا کولا آرم خود را روی بطری های زیبایی چاپ میکند که این بطری ها در نوع خود منحصر به فرد به نظر می آیند (این بطری ها به گونه ای هستند که هیچ نوشیدنی دیگری اینم شکل از بطری را ندارد). این به مشتریان می گوید که آنها تقلید نمی کنند – این واقعیت است. برند از این طریق اعتبار و اعتماد را توسعه می دهد.
این همان چیزی است که مارک کوکاکولا را تشکیل می دهد ، نه فقط آرم تجاری. ما در بخش زیر بیشتر در مورد این خصوصیات صحبت خواهیم کرد.

چرا هویت مارک اینقدر مهم است؟

تجسم کاری انجام می دهد که شما در ذهن مخاطب خود مجسم باشید ، طبق گفته Purely Branded ، یک مارک “زندگی می بخشد و در ذهن و قلب” مصرف کنندگان رشد می کند. بنابراین ، هویت آن برای آینده تجارت ضروری است.

بنابراین ، اگر نام تجاری شما چیزی بیش از لوگوی آن نیست ، چگونه می توانید آنچه مارک هایی مانند کوکا کولا انجام داده اند را تکرار کنید و به این عناصر دیگر از هویت تجاری خود ضربه بزنید؟ در اینجا شش مؤلفه از یک هویت برند خوب توسعه یافته آورده شده است ، و اینکه چرا توسعه آنها برای شما بسیار مهم است.

چهره تجاری شما

برای تمام اهداف و، نشان تجاری شما “چهره” تجارت شما است. اما این چهره باید بیش از آنچه جالب و جالب به نظر برسد انجام دهد – سهم یک آرم در هویت برند نیز ارتباطی دارد. به مردم می گوید که [این تصویر] به معنای [نام شرکت شما] است.

تجارت

اعتبار و اعتماد

اگر برند شما هویت داشته باشد فقط محصول شما را به یاد ماندنی نمی کند. این مارک شما را در بازار معتبرتر می کند. برندی که چهره را تثبیت می کند و با گذشت زمان آن چهره را به طور مداوم حفظ می کند ، اعتبار خود را در بین رقبا و اعتماد به نفس در بین مشتریانش ایجاد می کند.

برداشتهای تبلیغاتی

هویت نام تجاری الگویی برای همه چیزهایی است که می توانید در یک تبلیغ برای شغل خود داشته باشید – خواه آن تبلیغ به صورت چاپی ، آنلاین یا تبلیغات اینترنتی در YouTube باشد. یک برند با اعتبار و چهره و صنعت به خوبی آماده شده است تا خود را ارتقا بخشد و برداشت خود را بر خریداران بالقوه نشان دهد.

ماموریت شرکت شما

وقتی هویتی را برای نام تجاری خود ایجاد می کنید ، به آن چیزی می دهید که بایستد. این به نوبه خود به شرکت شما هدفی می بخشد.

ماموریت

همه ما می دانیم که شرکت ها بیانیه ماموریت دارند ، درست است؟ خوب ، بدون این که ابتدا به برند خود هویت دهید ، نمی توانید یکی داشته باشید.

تولید مشتری جدید و لذت بردن از افراد موجود

داشتن یک هویت تجاری – چهره ، اعتماد و مأموریت – افرادی را جذب می کند که با آنچه مارک شما ارائه می دهد موافق هستند. اما وقتی این افراد مشتری شوند ، همان هویت برند به آنها تعلق خاطر می بخشد. یک محصول خوب مشتری ایجاد می کند ، اما یک مارک خوب طرفداران تولید می کند.

اگر می خواهید شغل شما به یک نام تجاری مشهور و محبوب تبدیل شود ، قرار است کارهایی را انجام دهید. مراحل زیر به شما در ساخت b کمک می کند

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
تولید محتوای جذاب برای کاربران

تولید محتوای جذاب برای کاربران

یک موضوع مهم در مورد وب سایت های موفق وجود دارد و آن هم تولید محتوای جذاب برای کاربران است . اگر می خواهید بازدید کنندگان زیادی را به وب سایتتان جذب کنید باید بدانید که تولید محتوای جذاب یکی از روش های آن است . قدرت محتوا های مفید به قدری است که در […]

باید ها و نباید های طراحی سایت

باید ها و نباید های طراحی سایت

اکثر افراد فرایند طراحی سای ت را یک پروسه ی پیچیده و نیازمند دقت و دانش فراوان می دانند . اما ما به شما می گوییم که اگر در این مسیر باید ها و نباید های طراحی سایت را بدانید می توانید به راحتی و بدون سردرگمی این مسیر را طی کنید . باید ها […]

طراحی سایت نمونه کار

طراحی سایت نمونه کار

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است . اولین گام برای وارد شدن در این زمینه با طراحی سایت نمونه کار امکان پذیر خواهد بود . شما به کمک طراحی سایت نمونه کار می توانید بهتر […]

6 نمونه موفق در طراحی لوگو

6 نمونه موفق در طراحی لوگو

در دنیای امروز تمام افرادی که به نحوی خدماتی ارائه می دهند یا محصولاتی را می فروشند در پی طراحی لوگو هستند اما اکثر آنها نمی دانند که چه نکاتی را باید در طراحی لوگو رعایت کنند و به چه نمونه لوگو هایی باید توجه کنند و آنها را الگوی خود در طراحی قرار دهند […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.