051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » بهبود کسب و کار » برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟
برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟
بهبود کسب و کار, تبلیغات 8 جولای 2020

برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟

افسانه آشفته افسانه آشفته

برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟

معمولا اصطلاحاتی از قبیل مارک و آرم و برند میشنویم اما منظور از آنها چیست ؟ و چگونه باید یک مارک قوی برای خود داشته باشیم و برای رسیدن به یک برند قوی باید چه راه هایی را طی کنیم و چقدر زمان میبرد تا برند ما به عنوان برندی معتبر شناخته شود و بازدهی بالایی را در فروش داشته باشیم ؟امروزه افراد زیادی هستند که مشاغل خاصی را پایه ریزی کرده اند و پیامد آن این است که آنها با ایجاد مشاغل زیاد ممکن است شما در صنف خود تنها نباشید و خیلی ها این شغل شما داشته باشند و به قول معروف کار وکاسبی کساد شود

اهمیت داشتن برند

با داشتن میلیون ها شغل ، اگر نام وبرندی معتبر نداشته باشید نخواهید توانست موفق شوید برند داشتن برای کسب و کارها بسیار مهم است تا بتوانید خود را از رقبای خود متمایز کنید .اگر در تلاش برای توسعه هویت برند خود برای مشتری هستید ، یا این کار را برای تجارت خود انجام می دهید ، مهم است که ابتدا بفهمید یک مارک چیست و چه چیزی در ایجاد آن نیاز دارد. متأسفانه ، به آسانی نام دادن به مشاغل و گچ کاری بر روی همه چیز آسان نیست.

راهنمایی ساخت برند رایگان

رایگان

در ابتدا دام داران بر روی گاو های خود مارک نمی زدند به عنوان نام تجاری خود و اصطلاح مارک برای اولین بار از صنعت گاوداران ایجاد شد و این ایده ای بود برای یک نام تجاری برای اولین بار ولی امروزه مارک یا همان آرم چیزی بیشتر از تنها یک نام تجاری است و بسیار گسترده تر است و افراد زیادی به دنبال نمایش و همگانی کرد ن نام و نشان تجاری خود هستند نام تجاری شما ، بخشی اساسی از هویت مارک است

مارک چه هویتی دارد ؟

یک برند تجاری از موارد زیادی تشکیل شده است یک مارک تجاری از ارزش های شما ، نحوه ارتباط محصول شما و آنچه می خواهید افراد هنگام تعامل با آن احساس کنند ، تشکیل شده است. در اصل ، هویت برند شما شخصیت کسب و کار شما و وعده به مشتریان است.

همانطور که جف بزوس می گوید ، “برندسازی همان چیزی است که افراد وقتی در اتاق نیستید ، درباره شما می گویندو شما را به خوبی میشناسند .”

شما بعد از اینکه محصولتان را بفروشید برای مدت طولانی این احساس را در مشتری خود ایجاد می کنید که آیا او دوباره از برند شما خرید کند یا نه ؟ این تنها به خود شما بستگی دارد .که کیفیت محصول شما چگونه باشد ؟ هویت برند فرایند شکل دادن به این تصور است.

مثالی برای مارک تجاری

برند کوکا را در نظر بگیرید وقتی نام Coca-Cola را می شنوید ، احتمالاً آرم معروف آن را که در زیر نشان داده شده است ، تصویر می کنید. و دقیقا میدانید که شکل آن چگونه است و با چه فونتی نوشته شده لاست و تصویر زیر در ذهن شما نقش می بندد

Coca-Cola

هویت مارک Coca-Cola

کوکا کولا آرم خود را روی بطری های زیبایی چاپ میکند که این بطری ها در نوع خود منحصر به فرد به نظر می آیند (این بطری ها به گونه ای هستند که هیچ نوشیدنی دیگری اینم شکل از بطری را ندارد). این به مشتریان می گوید که آنها تقلید نمی کنند – این واقعیت است. برند از این طریق اعتبار و اعتماد را توسعه می دهد.
این همان چیزی است که مارک کوکاکولا را تشکیل می دهد ، نه فقط آرم تجاری. ما در بخش زیر بیشتر در مورد این خصوصیات صحبت خواهیم کرد.

چرا هویت مارک اینقدر مهم است؟

تجسم کاری انجام می دهد که شما در ذهن مخاطب خود مجسم باشید ، طبق گفته Purely Branded ، یک مارک “زندگی می بخشد و در ذهن و قلب” مصرف کنندگان رشد می کند. بنابراین ، هویت آن برای آینده تجارت ضروری است.

بنابراین ، اگر نام تجاری شما چیزی بیش از لوگوی آن نیست ، چگونه می توانید آنچه مارک هایی مانند کوکا کولا انجام داده اند را تکرار کنید و به این عناصر دیگر از هویت تجاری خود ضربه بزنید؟ در اینجا شش مؤلفه از یک هویت برند خوب توسعه یافته آورده شده است ، و اینکه چرا توسعه آنها برای شما بسیار مهم است.

چهره تجاری شما

برای تمام اهداف و، نشان تجاری شما “چهره” تجارت شما است. اما این چهره باید بیش از آنچه جالب و جالب به نظر برسد انجام دهد – سهم یک آرم در هویت برند نیز ارتباطی دارد. به مردم می گوید که [این تصویر] به معنای [نام شرکت شما] است.

تجارت

اعتبار و اعتماد

اگر برند شما هویت داشته باشد فقط محصول شما را به یاد ماندنی نمی کند. این مارک شما را در بازار معتبرتر می کند. برندی که چهره را تثبیت می کند و با گذشت زمان آن چهره را به طور مداوم حفظ می کند ، اعتبار خود را در بین رقبا و اعتماد به نفس در بین مشتریانش ایجاد می کند.

برداشتهای تبلیغاتی

هویت نام تجاری الگویی برای همه چیزهایی است که می توانید در یک تبلیغ برای شغل خود داشته باشید – خواه آن تبلیغ به صورت چاپی ، آنلاین یا تبلیغات اینترنتی در YouTube باشد. یک برند با اعتبار و چهره و صنعت به خوبی آماده شده است تا خود را ارتقا بخشد و برداشت خود را بر خریداران بالقوه نشان دهد.

ماموریت شرکت شما

وقتی هویتی را برای نام تجاری خود ایجاد می کنید ، به آن چیزی می دهید که بایستد. این به نوبه خود به شرکت شما هدفی می بخشد.

ماموریت

همه ما می دانیم که شرکت ها بیانیه ماموریت دارند ، درست است؟ خوب ، بدون این که ابتدا به برند خود هویت دهید ، نمی توانید یکی داشته باشید.

تولید مشتری جدید و لذت بردن از افراد موجود

داشتن یک هویت تجاری – چهره ، اعتماد و مأموریت – افرادی را جذب می کند که با آنچه مارک شما ارائه می دهد موافق هستند. اما وقتی این افراد مشتری شوند ، همان هویت برند به آنها تعلق خاطر می بخشد. یک محصول خوب مشتری ایجاد می کند ، اما یک مارک خوب طرفداران تولید می کند.

اگر می خواهید شغل شما به یک نام تجاری مشهور و محبوب تبدیل شود ، قرار است کارهایی را انجام دهید. مراحل زیر به شما در ساخت b کمک می کند

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
200 نکته ی طلایی سئو – بخش9. کنسول جستجو گوگل

200 نکته ی طلایی سئو – بخش9. کنسول جستجو گوگل

در این مقاله قصد داریم تا در مورد 200 نکته ی طلایی سئو، بخش کنسول جستجو گوگل را خدمت شما عرض کنیم . همان طور که می دانید امروزه اهمیت و فواید طراحی سایت  بر کسی پوشیده نیست . اما فقط طراحی سایت نیست . موضوع مهم دیگری هم وجود دارد که اصلا نمی توان ان را نادیده گرفت . […]

طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت کلینیک زیبایی خود به زیر شاخه های متفاوتی از جمله موارد زیر تقسیم می شودند . طراحی سایت کلینیک زیبایی مو طراحی سایت کلینیک زیبایی پوست طراحی سایت کلینیک جراحی پلاستیک و … برای این گونه مراکز درمانی و کلینیک ها، طراحی سایت کلینیک زیبایی یک امر ضروری محسوب می شود . زیرا […]

طراحی سایت پرورش اندام

طراحی سایت پرورش اندام

یکی از دسته وب سایت هایی که افراد مایل به داشتن ان هستند و طرفدار و بازدید کنندگان زیادی هم دارند، وب سایت های ورزشی هستند . دلیل حجم بالای بازدید از این وب سایت ها، وجود تنوع در رشته های ورزشی است . در واقع داشتن چنین وب سایت هایی، چه سایت خبری چه […]

سئوی عنوان صفحه و مهم ترین نکات ان

سئوی عنوان صفحه و مهم ترین نکات ان

از ” Meta title tag ” یا همان متا تگ عنوان صفحه برای تعیین عنوان صفحات سایت استفاده می شود . این تگ تا حد زیادی نشان دهنده ی محتوای صفحه وب سایت و بدین جهت از اهمیت بالایی در زمینه ی سئو برخوردار است . در صورتی که اگر در انتخاب ان دقت و […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.