051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » افزایش سرعت سایت » اهمیت سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران
اهمیت سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران
افزایش سرعت سایت, سئو و بهینه سازی سایت, طراحی سایت 20 ژوئن 2019

اهمیت سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران

پرستو بخشی پرستو بخشی

اهمیت سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران

وقتی موضوع وب سایت در میان باشد، بازدید کاربران و دیده شدن هر چه بیشتر وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار می شود . این موضوع در مورد وب سایت های فروشگاهی اهمیت بیشتری نیز پیدا می کند . زیرا تعداد بسیار زیادی از این نوع وب سایت ها در اینترنت مشغول فعالیت هستند و رقبای زیادی نیز دارند . اگر شما یک وب سایت فروشگاهی برای فروش زعفران خود دارد باید بدانید که اهمیت موضوع سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران به اندازه ی اهمیت طراحی وب سایت است .

در واقع این دو به یک دیگر مربوط هستند . حتی می توان این گونه نیز گفت که طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت مکمل یک دیگر هستند . زمانی که شما وب سایتی را برای کسب و کارتان طراحی می کنید در واقع دارید ابزار ارتباطی را برای کسب و کار و مشتریانتان ایجاد می کنید . اما استفاده از این ابزار در گرو دیده شدن ان است که این کار تنها با استفاده از بهینه سازی سایت به کمک تکنینک های سئو اجام می شود . در ادامه به برسی نکات و اهمیت سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران می پردازیم . از شما خواهشمندیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا متوجه شوید این موضوع تا چه حد به نفع شما است .

نکات سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران

 1. کلمات کلیدی
 2. انالیز و برسی رقبا
 3. برطرف کردن مشکلات وب سایت
 4. انجام اقداماتی برای افزایش و بهینه سازی سرعت سایت
 5. ارتقای سئوی داخلی وب سایت
کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

یکی از مهم ترین نکات سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران یا هر وب سایت دیگر این است که باید قبل از انجام دادن هر کار دیگری کلمات کلیدی وب سایت مد نظر قرار گیرد و برسی شود . این که بدانید کاربران و مشتریانتان با چه کلمات کلیدی وارد وب سایتتان می شوند و یا این که چه کلمات کلیدی را در زمینه کاری شما جست و جو می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است . انتخاب کلمات کلیدی درست برای تولید تمام محتوای های وب سایت است .

انالیز و برسی رقبا

یکی دیگر از کار هایی که باید برای سئو و بهینه سازی وب سایت انجام داد برسی و آنالیز رقبای شما است . ما در شرکت دهکده وب می توانیم این کار برای شما انجام دهیم . برای این کار ما رقبای شما را در زمنیه های مختلفی برسی می کنیم تا در نهایت بتوانیم شما را در مسیر درستی برای موفقیت هر چه بیشتر قرار دهیم . مواردی در موزد رقبا مورد برسی قرار می گیرند عبارت اند از :

 • کلمات کلیدی ان ها
 • تعداد بک لینک دریافتی
 • نوع بک لینک دریافتی یعنی این که کدام یک از کلمه کلیدی، کلمه کلیدی طولانی، کلمات عمومی و … هستند
 • سایت‌ هایی از ان ها بک لینک گرفته اند
 • تعداد لینک خروجی
 • میزان ارتباط محتوای سایت با سایت رقیب
 • نام کالا ها در سایت
 • دسته بندی محصولات
 • محصولاتی که به عنوان محصولات برتر معرفی می‌ شوند
 • محصولاتی که با محصولات اصلی سایت مرتبط بوده و به عنوان کالای جانبی در سایت عرضه شده‌ اند
 • و …

اگر خودتان می خواهید این کار را انجام دهید می توانید از ابزار هایی بهره ببرید . ابزار های رایگانی مانند گوگل و Keyword planner یا گوگل ترندز google trends بهترین گزینه ها هستند .

برطرف کردن مشکلات وب سایت

وجود خطا ها در وب سایت تاثیرات منفی زیادی را بر روی سئوی سایتتان می گذارد . برای این که چنین مشکلاتی پیش نیاید وب سایت خود را به دست متخصصان و سئو کاران حرفه ای دهکده وب بسپارید تا وب سایتتان را از وجود هر گونه اشتباه و خطایی برسی کنند . به طور کلی برای این که از برخی اشتباهات بتوانید جلوگیری کنید به شما توصیه می کنیم که به موارد زیر همیشه دقت کنید :

 • اصلاح و رفع خطای 404 در وب سایت
 • رفع خطای 302 redirects با تبدیل کردن ان به 301 redirects
 • عدم تولید محتوای تکراری در وب سایت خود

انجام اقداماتی برای افزایش و بهینه سازی سرعت سایت

فاکتور سرعت یکی از مهم ترین موارد سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران است . ما در دهکده وب سرعت وب سایت شما را برسی می کنیم و آن را برای شما بهینه می کنیم . اگر بهینه سازی سرعت وب سایتتان را به ما بسپارید این تضمین وجود دارد که سرعت سایت شما بسیار بهینه تر از قبل شود و این تغییر طی گزارش کتبی به اطلاع شما خواهد رسید . همچنین باید بدانید که تمام پروژه های انجام شده تاکنون 100 درصد موفقیت آمیز بوده و بیش از 92 درصد از آنها به رتبه A در GTMETRIX رسیده اند . حتی سرعت برخی از سایت ها تا 4 برابر افزایش پیدا کرده است .

ارتقای سئوی داخلی وب سایت

ارتقای سئوی داخلی وب سایت

به طور خلاصه برای این که بتوانید سئوی داخلی وب سایتتان را ارتقا دهید باید :

 • در هر صفحه باید از کلمات کلیدی استفاده کنید . صفحاتی مانند : صفحه محصول، صفحه توضیحات، صفحه مقایسه کالا ها و …
 • ساختار سایت را به صورتی ایجاد کنید که کاربر به‌ راحتی از صفحه اصلی سایت به صفحه محصول مورد نظر منتقل شود
 • سعی کنید به صفحات سایت لینک داخلی مرتبط ایجاد کنید
 • کاربری سایت را تا جای ممکن ساده کنید
 • طراحی سایت به‌ صورت ریسپانسیو
 • امکان نمایش نظرات مخاطبان سایت
 • استفاده از Rich Snippets مخصوصا برای صفحه اصلی سایت و محصولات کلیدی فروشگاه
 • افزودن امکان ارتباط با شبکه‌ های اجتماعی در سایت

سخن پایانی …

حال اگر برای طراحی سایت فروشگاه زعفران خود تصمیمی نگرفته اید و هنوز قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایت دهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم .

از زمانی که برای مطالعه ی این مطلب گذاشتید از شما متشکریم . در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ی ” اهمیت سئو در طراحی سایت فروشگاه زعفران ” راضی باشید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
وظایف پشتیبان سایت چیست ؟

وظایف پشتیبان سایت چیست ؟

قبل از این ما در طی دو مطلب “ پشتیبانی سایت چیست ؟ “ و ” چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم ؟ “ راجب به پشتیبانی سایت و ظایف یک مدیر سایت در قبال این موضوع توضیحاتی را ارئه کرده ایم . در صورت تمایل برای مطالعه ی ان ها می توانید روی ان […]

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

در بخش قبلی راجب به طراحی سایت اموزشگاه رانندگی و مسائل مختلف ان از جمله مزایای ان صحبت کردیم . در این بخش می خواهیم به ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بپردازیم . ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی طراحی سایت واکنش گرا ایجاد انعطاف پذیری در وب سایت مشخص بودن اهداف شما در […]

200 نکته ی طلایی سئو – بخش2.لینک سازی1

200 نکته ی طلایی سئو – بخش2.لینک سازی1

در این مقاله قصد داریم تا در مورد 200 نکته ی طلایی سئو، بخش لینک سازی را خدمت شما عرض کنیم . همانطور که میدانید امروزه اهمیت و فواید طراحی سایت بر کسی پوشیده نیست . در حال حاضر اکثر صاحبین کسب و کار ها برای پیشرفت تجارت خود و هم سو بودن با شرایط دیجیتالی […]

نرم افزار کاربردی بخش 1

نرم افزار کاربردی بخش 1

نرم افزار کاربردی نام دیگر (برنامه کوتاه مدت) است که گروهی از برنامه ها را شامل می شود که برای کاربران نهایی یا مصرف کننده گان طراحی شده است. در ادامه نمونه هایی از برنامه را ذکر خواهیم کرد که عبارتند از : یک پردازشگر کلمه صفحه گسترده یک برنامه حسابداری یک مرورگر وب یک […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.