051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » هدف از یک وبلاگ چیست و آیا به آن نیاز دارم؟
هدف از یک وبلاگ چیست و آیا به آن نیاز دارم؟
سئو و بهینه سازی سایت 27 ژوئن 2020

هدف از یک وبلاگ چیست و آیا به آن نیاز دارم؟

افسانه آشفته افسانه آشفته

هدف از یک وبلاگ چیست و آیا به آن نیاز دارم؟

با سلام به سایت دهکده وب خوش آمدید ، ما در این بخش قصد داریم شما را با وبلاگ آشنا کنیم و آموزش هایی را به طور ساده برای افراد مبتدی وبلاگ نویسی ارائه دهیم و بگوییم که هدف از وبلاگ چیست و ما اصلا چرا باید در سایت خود به وبلاگ نویسی نیاز داشته باشیم ؟ با ما همراه باشید .
وقتی برای تقویت حضور آنلاین و گسترش دسترسی آنها ، با یک صاحب مشاغل شروع به کار می کنیم ، آنها را ترغیب می کنیم وبلاگ خود را در وب سایت خود داشته باشند. بدسته بندی مشتریان به این صورت است :

آنها یک وبلاگ دارند اما پس از انتشار دو مقاله آنها متوقف شدند.
آنها یک وبلاگ دارند اما به صورت پراکنده منتشر می کنند.
آنها به هیچ وجه وبلاگ ندارند.

هدف از یک وبلاگ چیست؟

هنگام کار با مشتریان جدید ، ما اغلب این سؤال را به دست می آوریم: اگر این مثل شما به نظر برسد ، آنچه واقعاً می خواهید ،

وبلاگ

آیا به وبلاگ نیاز دارم؟
چرا باید برای ایجاد یک وبلاگ وقت و هزینه کنم؟
چگونه یک وبلاگ به تجارت من کمک می کند؟
وبلاگ تجارت من در مورد چه مواردی باید باشد؟
آیا می خواهم برای وبلاگ خود بنویسم؟
این سوالات جزء سوالات قانونی هستند و این واقعیت که از آنها سؤال می کنید ، نشانگر خوبی است که می خواهید در روند بازاریابی تجارت خود به صورت آنلاین مشغول شوید.

برای پاسخ به بهترین سؤالات ، باید بررسی کنیم که یک وبلاگ چه کاری انجام می دهد ، چه کاری انجام نمی دهد و برخی از سوء برداشت های متداول است. ما همچنین چگونگی به دست آوردن بهترین نتیجه را با وبلاگ شما مرور خواهیم کرد.

وبلاگ در تجارت شما چه نقشی دارد ؟

هدف از وبلاگ نویسی میتواند تجارت نیز باشد مثلا وقتی با شرکتها در مورد اهداف بازاریابی آنها صحبت می کنیم ، به طور قطع یکی از اولین مواردی که آنها ذکر می کنند ، بهبود رتبه بندی موتورهای جستجوگر آنها است. آنها می خواهند به صورت آنلاین پیدا شوند. یک قطعه مهم از معما بازاریابی دیجیتال داشتن محتوا در سایت شماست که موتورهای جستجو می توانند این فهرست را نمایه کنند. علاوه بر صفحات استاتیک در سایت شما ، وبلاگ شما باید نقش عمده ای در استراتژی بازاریابی محتوای شما داشته باشد.

وبلاگ

شرکت های دارای وبلاگ نتایج بازاریابی بهتری دارند. محتوا یک عامل کلیدی در یک استراتژی قوی SEO است. این آمار را از HubSpot در نظر بگیرید.

متوسط ​​شرکتی که وبلاگ می نویسد:

55٪ بازدید کننده بیشتر
97٪ پیوندهای ورودی بیشتر
434٪ صفحات فهرست شده بیشتر
یک وبلاگ مطالب را تازه نگه می دارد و به شما فرصت می دهد نوشتن مقالات پیرامون اصطلاحات جستجوی کلیدی را در اختیار شما قرار دهد. طبق گفته Demand Metric ، به طور متوسط ​​، شرکت هایی که دارای وبلاگ هستند ، نسبت به شرکت های فاقد وبلاگ ، 67 درصد بیشتر از ماه را تولید می کنند.

وبلاگ شما محتوای دیگری را در اختیار آنها قرار می دهد تا بتوانند در محتوای خود به آنها پیوند دهند. این به معنای قرار گرفتن در معرض بیشتر و افزایش در رتبه بندی موتورهای جستجو است. محتوای وبلاگ به شرکت شما اطلاعات جدیدی می دهد تا در رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل به اشتراک بگذارد ، که به نوبه خود می تواند با مخاطبان گسترده تری به اشتراک گذاشته شود ، و جلوه ای موجبات ایجاد کند. محتوای صفحه وب استاتیک تأثیر یکسانی ندارد.

شاید مهمتر از همه ، یک وبلاگ به شما امکان می دهد اعتماد و وفاداری را با مخاطبان خود ایجاد کنید. مقالات وبلاگ با افزایش آگاهی از برند ، پاسخ دادن به سؤالات آنها ، ارائه اطلاعات مفیدی که به آنها در خرید تصمیم گیری کمک می کند و ارزش “رایگان” ایفا می کند ، یکی از بهترین راهها برای جذب مشتری و ایجاد رابطه با آنها است.

یک مقاله خوب وبلاگ دارای یک اثر ترکیبی است

این وب سایت بازدید کنندگان را به خود جلب میکند و با افزایش حجم جستجو ، در جستجوی بالاتر قرار می گیرد ، که این ترکیب را بیشتر می کند و رتبه های جستجو را افزایش می دهد. پس از مدتی وبلاگ نویسی ، می توانید متوجه شوید که تعدادی از پست های شما از دیگران بهتر است و درصد قابل توجهی بیشتر از بازدید کنندگان سایت را ارائه می دهند. به این مقاله ها “پست های مرکب” گفته می شود. HubSpot مقاله مفصلی درباره آن موضوع نوشت که می توانید در اینجا بیابید. آنچه آنها دریافتند اینست که مقالات طولانی تر تاکتیکی و محتوا را ارائه می دهند که برای بخش بزرگی از مخاطبان هدف یک تجارت جذاب است ، بیشترین تأثیر را دارند.

یک فیلم سریع در مورد اهمیت یک وبلاگ در استراتژی بازاریابی محتوا خود بررسی کنید.

وبلاگ بعضی از کار ها را انجام نمیدهد مثلا :

یک وبلاگ را نمیتوان مانند یک جادوگر در نظر گرفت به این منظور که این وبلاگ باعث نمیشود که بازدیدکنندگان به طور خودکار سایت شما راپیداکنند موارد بسیاری وجود دارد که باعث موفقیت یک مقاله در وبلاگ می شود ، مانند SEO و تبلیغات. بیشتر مواقع غیر از این ، نتایج تا چند ماه بعد دیده نمی شوند

هرگز گمان نکنید که یک وبلاگ محصول شما را میفروشد از آن برای آموزش ، اطلاع رسانی ، الهام بخش یا سرگرمی مخاطبان خود استفاده کنید. فروش را در سایر قسمت های قیف بازاریابی و فروش خود محتوا بگذارید. محتوای وبلاگ در “قیف بالایی” قرار دارد. بازدید کننده هایی که برای اولین بار به سایت شما می آیند ، احتمالاً آماده تصمیم گیری نیستند. آنها باید بدانند که آیا می توانند ابتدا به شما اعتماد کنند ، بنابراین از وبلاگ خود استفاده نکنید تا فروش سختی به آنها بدهید یا آنها گزاف گویی می کنند و هرگز برنخواهند گشت.

افکار رایج و البته غلط در رابطه با وبلاگ :

یکی از بزرگترین تصورات غلط در مورد یک وبلاگ این است که باید در حد امکان به بیشتر خوانندگان مراجعه کند. ریختن یک شبکه گسترده تر به شما در گرفتن ماهی های بیشتر در دریای اینترنت کمک نمی کند. اگر سعی کنید جذابیت گسترده داشته باشید ، به محتوای کم آبده ختم خواهید شد. وبلاگ شما باید برای شخص خریدار شما نوشته شود و هیچ کس دیگری. انجام تحقیقات برای تنظیم دقیق استراتژی شما حاوی مطالبی است که برای طاقچه شما نوشته شده است. به جای تلاش برای جلب توجه همه ، مخاطبان هدف خود را آموزش داده و به آنها آگاه کنید.

اسطوره وبلاگ نویسی دیگر که باید به آن پرداخته شود این است که همه چیز در مورد کمیت است ، زیرا در “هرچه مقالاتی بیشتر منتشر می کنم ، سایت من بیشتر خواهد شد.” اگرچه مهم است که اغلب به اندازه کافی وبلاگ نویسی کنید ، من معتقدم که این قشر

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 2

40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 2

از آنجا که امروزه بیشتر سایت ها با ورد پرس ساخته می شوند و این استفاده بیش 30 درصد استفاده است برای همین شناخت ابزارهای که بتوان به وسیله آنها باعث رشد وبلاگ وردپرس خود شوند ما در بخش قبل تعدادی از این ابزارها را برای شما عنوان کرده ایم در این بخش به ادامه […]

خرید بک لینک ممنوع ! اما چرا نباید لینک یا پیوند را بخریم ؟

خرید بک لینک ممنوع ! اما چرا نباید لینک یا پیوند را بخریم ؟

اگر بخواهیم خیلی ساده بگوییم گوگل بک لینک را بعنوان یک امتیاز مثبت از طرف کاربران یا سایت های دیگر به صفحه یا سایت شما می شناسد.هر چه قدر رای بیشتری کرده باشید شانس پیروزی در قرعه کشی گوگل را خواهید داشت. گوگل صراحتا اعلام کرده که خرید بک لینک برخلاف سیاست های این سایت […]

طراحی سایت موزیک

طراحی سایت موزیک

این روزها همه افراد و به خصوص جوانان به موزیک علاقه دارند و از شنیدن آن لذت می برند. کار کردن با فضای مجازی و اینترنت کار را برای همه اسان کرده است. افراد برای پیداکردن علاقمندی هایشان به اینترنت جستجو می کنند و با یک سرچ ساده هرانچه بخواهند پیدا می کنند. طراحی سایت […]

تکنیک Content First در طراحی سایت

تکنیک Content First در طراحی سایت

تکنیک Content First در طراحی سایت چیست ؟!! منظور از این تکنیک این است که طراحان، طراحی وب سایت ها را بر اساس محتوای آن ها انجام می دهند . در واقع این تکنیک یک نگرش استراتژیک در حوزه طراحی سایت است . در این روش طراحان محتوا را در بهترین شکل ممکن ارائه می […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.