051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » بهبود کسب و کار » تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار
تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار
بهبود کسب و کار, طراحی سایت, گرافیک سایت 3 دسامبر 2018

تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار

پرستو بخشی پرستو بخشی

تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار

اهمیت و تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار از ان جا نشات می گیرد که بازگو کننده ی تصویر برند شما در فضای آنلاین است . اگر مقوله ی طراحی گرافیک را جدی بگیریم و از ان به درستی و طبق اصول در روند طراحی وب سایت استفاده کنیم می تواند فواید زیادی را برای ارتقای وب سایت داشته باشد . پس برای داشتن وب سایتی بهتر تا اخر این مقاله ما را همراهی کنید و به تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار خود پی ببرید .

تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار تا چه اندازه است ؟

در یکی از گزارشات ” بولتن نیوز “ نوشته شده بود که طرح وب سایت شما همانند نمای بیرونی یک فروشگاه می ماند که می تواند تاثیر اولیه را روی مخاطبان گذاشته و آن ها را تشویق به ورود کند . در روند طراحی وب سایت باید به موضوعات گوناگونی توجه کنید . از جمله ای موارد مهم می توان به طراحی یک تجربه کاربری اسان، جست و جوی راحت وب سایت، لود شدن سریع و کد های استاندارد اشاره کرد .

موفقیت در زمینه ی وب سایت از ان چه کسانی است ؟

هیچ شرکت و کسب و کاری اینترنتی موفق نمی شود مگر این که یک وب سایت استاندارد و زیبا داشته باشد . اما جایگاه و تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار در این جا، کجاست ؟

زمانی که شما با برنامه های بازاریابی و تبلیغات خود، مشتریان بالقوه را به سمت وب سایت تان هدایت می کنید، نخستین بازخورد آن ها بسیار مهم است و چنان چه وب سایت شما نتواند از جذابیت و زیبایی لازم برخوردار باشد، نمی تواند به عنوان محرکی در جذب و نگه داشتن بازدید کنندگان ایفای نقش کند و شما به راحتی مشتریان بالقوه خود را از دست می دهید . همان طور مطالعه کردید در صورتی که گرافیک وب سایت شما مشتری پسند نباشد تمام تلاش شما برای جذب مشتری و افزایش بازدید وب سایتتان هدر رفته است .

برند تجاری شرکت شما

پوشش اهداف شرکت در روند طراحی وب سایت

برای این که مشکلات و چالش های فروش برای موفقیت کسب و کارتان را پشت سر بگذارید، تنها توجه به نیاز های شرکت کافی نیست . به منظور تهیه و تدوین نقشه و طراحی گرافیک سایت، جدا از نیاز ها باید کالا، خدمات و اهداف شرکت، برای ایجاد یک تعامل خوب با گروه هدف مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد . همچنین توجه به المان های بصری و هویت سازمانی می توانند نقش مهمی در رساندن تصویر برندتان به مشتریان و مخاطبان تان داشته باشد . این المان ها عبارت اند از :

  • لوگوی شرکت
  • رنگ های سازمانی
  • چشم انداز
  • اهداف شرکت

انتخاب یک شرکت معتبر برای طراحی سایت

اینجا جایی است که شرکت های حرفه ای طراحی سایت می توانند ایفای نقش کنند . یک شرکت طراحی سایت حرفه ای پس از شناخت نیاز ها و مخاطبان آن کسب و کار اقدام به طراحی و توسعه وب سایت می کند . یک شرکت طراحی سایت معمولا با برگزاری جلسات با مدیران، کارشناسان و بازاریاب های شرکت، پس از آشنایی کامل از مدل کسب و کار، نیاز ها و گروه هدف، نسبت به ایده پردازی و ارائه پیشنهاد های کاربردی اقدام می کنند .

استراتژی کار

حرکت طبق یک استراتژی کامل و درست

گفته می شود که برای انجام کار های خود همیشه یک استراتژی داشته باشید . اما داشتن این استراتژی چه مزیتی برای شما دارد ؟

باید به شما بگوییم که داشتن یک برنامه و استراتژی مناسب می تواند مسیر درست را در پروسه طراحی سایت به شما نشان دهد . تمامی ایده ها و طرح ها باید براساس اولویت های شرکت و نقشه راه و اهدافی که از قبل تنظیم کرده اید اجرا شود . بدون داشتن یک استراتژی مناسب و مشخص نبودن مسیر و اهداف شرکت، استراتژی طراحی سایت نمی تواند به موفقیت خوبی دست پیدا کند . حتی ممکن است این پروژه با شکست رو به رو شود و تمام زحماتتان را هدر دهد . بهت است که در پروسه طراحی باید کالا و خدمات شما نسبت به دیگر رقبای تان مورد بررسی و آنالیز قرار گیرد .

امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی  تاثیر طراحی گرافیک وب سایت در موفقیت کسب و کار راضی باشید . حال اگر برای طراحی سایت و یا گرافیک وب سایتتان قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایت دهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید . در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
منبع درآمد گوگل از کجاست ؟ بخش دوم

منبع درآمد گوگل از کجاست ؟ بخش دوم

امروزه گوگل را به عنوان بزرگ ترین کمپانی اینترنتی جهان می شناسند . همیشه ما راجب به امکانات، خدمات، موتور جست و جو و سرویس های آن صحبت کرده ایم اما این بار می خواهیم راجب به منبع درآمد گوگل صحبت کنیم . قطعا حدس می زنید که منبع درآمد گوگل به یک موضوع و […]

طراحی سایت نمایشگاه پوشاک

طراحی سایت نمایشگاه پوشاک

امروزه با همه گیر شدن اینترنت بسیاری از کار ها اسان شده است . افراد روزانه زمان قابل توجهی را در اینترنت می گذرانند و ترجیحا اکثر کار های خود را از طریق ان انجام می دهند . درصد بسیار زیادی از فعالیت های انلاین کاربران شامل خرید کردن کالا ها می شود، مثلا مواد […]

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش1

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش1

با پیشرفت تکنولوژی و فن اوری های جدید یکی از بهترین راه های ارتباطی در مورد اموزشگاه ها طراحی وب سایت می باشد . در این بخش می خواهیم راجب به طراحی سایت اموزشگاه رانندگی و تمامی جوانب و ویژگی ها و مزایای و غیره ان بپردازیم . امروزه این که مشاغل از اینترنت برای […]

اهمیت امنیت در طراحی سایت بخش1

اهمیت امنیت در طراحی سایت بخش1

هکر ها همیشه به برخی از وب سایت ها حمله می کنند و هر بار به شیوه های جدید تر و نوین تر این کار را انجام می دهند . در این جا است که اهمیت امنیت در طراحی سایت احساس می شود . در این مقاله چیز هایی که شما مطالعه می کنید روش […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.