051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت مهد کودک
طراحی سایت مهد کودک
انواع طراحی سایت, بهبود کسب و کار, طراحی سایت 10 نوامبر 2018

طراحی سایت مهد کودک

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت مهد کودک

طراحی سایت مهد کودک

این روز ها با گسترش استفاده از اینترنت و جایگزینی آن به جای روش های سنتی و قدیمی، مفاهیمی مانند طراحی سایت در بین همه ی افراد کم و بیش شناخته شده و قابل لمس و درک است . امروزه اکثر افراد برای انجام امور روزانه ی خود از جمله خرید، امور خدماتی و حتی ثبت نام برای مدرسه و مهد کودک فرزندشان به جست و جو کردن در گوگل روی می اورند . پس صاحبین و مالکین این موسسات می توانند مثلا با طراحی سایت مهد کودک بیشتر در بین مردم شناخته شوند .

خیلی از افراد هستند که مهد کودک دارند و سالانه برای تبلیغات مهد کودک خود مقدار زیادی هزینه می کنند . برای معرفی مهد کودک تمام وقت خود را صرف تلفن زدن به درخواست کنندگان می کنند . اما به این فکر کرده اید که چگونه می توانید پاسخگوی مخاطبانتان در روز های تعطیل باشید ؟ برای این که بتوانید برای این موضواعات راه حل های مناسب و ایده ال پیدا کنید بهتر است هرچه سریع تر برای طراحی سایت مهد کودک خود اقدام کنید .

مزایای طراحی سایت مهد کودک

با انجام طراحی سایت مهد کودک ، مهد کودک ها می توانند رابطه ی خود را با والدین کودکانی که در انجا هستند افزایش دهند و با ان ها یک رابطه دو طرفه صمیمی ایجاد کنند .

همچنین با کمک سایت اینترنتی می شود امکانات مختلفی را در اختیار والدین کودکان قرار داد به عنوان مثال والدین می توانند روزانه و یا هفتگی از اخبار مهد با خبر شده و در جریان عملکرد روزانه مهد باشند و درباره روند آموزشی کودکان خود اطلاعات لازم را بدست اوردند .

ان ها با دیدن مرتب عکس های کودکان و محیط مهد که در گالری تصاویر وب سایت قرار داده می شود تاثیر می پذیرند و ترغیب به ثبت نام شده و مهد مورد نظر را به دیگران نیز معرفی می کنند .

چرا طراحی سایت مهد کودک برای شما خوب است ؟

 1. کمتر شدن هزینه تبلیغاتی است که سالانه آن را پرداخت می کنید
 2. پاسخگویی 24 ساعته حتی در روز های تعطیل
 3. ارتباط با والدین کودکان
 4. معرفی مهد کودک بدون صرف زمان
 5. با خبر شدن والدین از اخبار و برنامه مهد کودک به صورت روزانه یا هفتگی
 6. نمایش دادن عکس های کودکان در قالب گالری تصاویر

 بخش هایی که در طراحی سایت مهد کودک اهمیت ویژه ای دارند

بخش معرفی مهد کودک

در ابتدا موضوعی که برای والدین و کاربران مهم است، داشتن یک شناخت کلی از مهد کودک و محیط اش است . شما می توانید بخشی را برای این موضوع ایجاد کنید و در مورد مهد کودک خود توضیحات لازم را قرار دهید .

بخش معرفی مربیان در طراحی سایت مهد کودک

یکی از موضاعات بسیار جذاب و خیلی مهم برای والدین شناخت مربیان هر مهد است . این که چه امکانات و تفریحات و کلاس های اموزشی در این مهد ها تدریس می شود، مطالب مهم و مفیدی هستند که کاربران و والدین به دنبال ان می گردنند، پس باید این بخش را با کمی حساسیت بیشتر طراحی کنید . همچنین لازم به ذکر است که این گونه بخش ها که مراجعین زیادی دارد باعث افزایش بازدید از وب سایت شما می شود .

بخش تقویم در طراحی سایت مهد کودک

داشتن تقویم اموزشی و تقویمی که کلاس های در حال برگذاری را نشان می دهند، ویژگی است که خیلی ها برایشان مهم و کارامد است . این بخش نتنها برای والدینی که کودکانشان در این مراکز هستند، بلکه برای کاربرانی که در این مراکز نیستند و فقط می خواهند ببیند که کلاس ها در چه سطحی است و در چه گستره ای قرار است برگذار شود، هم پر کاربرد است .

بخش ویدئو ها در طراحی سایت مهد کودک

زمانی که در مهد کودک شما جلسه ای برگذار می شود، شما می توانید از ان ویدئویی تهیه کرده و ان را با جزئیاتش در سایت قرار دهید تا علاقه مندان و والدین کودکان که نتوانستند به هر دلیلی در ان جلسه شرکت کنند هم از ان استفاده کنند . شما با ایجاد کردن این بخش، بسیاری از والدینی که در زمان برگذاری این جلسه ها در مهد کودک حضور نداشتن را از خود راضی و خوشنود می کنید .

سایت مهد کودک

امکاناتی که در طراحی سایت مهد کودک از ان ها استفاده می شود :

 1. معرفی مهد کودک
 2. اخبار مهد کودک و سایر اخبار مرتبط
 3. شرایط و نحوه ثبت نام
 4. برنامه زمان بندی کلاس ها
 5. ثبت نام آنلاین درمهد کودک و کودکستان
 6. معرفی کتاب ها
 7. به نمایش گذاشتن عملکرد تحصیلی و یادگیری کودکان
 8. تصاویر و ویدیو های آموزشی
 9. گالری تصاویر از فعالیت کودکان کودکستان و مهد کودک
 10. معرفی مربیان
 11. برگزاری نظر سنجی های آنلاین برای والدین

خدمات شرکت طراحی سایت دهکده وب

 1. سئو و بهینه سازی سایت
 2. طراحی فروشگاه اینترنتی
 3. طراحی سایت
 4. طراحی اپلیکیشن موبایل
 5. افزایش امنیت سایت
 6. افزایش سرعت سایت

حال اگر برای طراحی سایت مهد کودک خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایت دهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایتسر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت ادارات دولتی

طراحی سایت ادارات دولتی

در گذشته به علت کم بودن جمعیت، مردم برای انجام امور خود به حکومت یا دولتی مرکزی نیاز نداشتند . اما امروزه با افزایش جمعیت و میزان مصرف منابع، جوامع به یک ارگان و یک ساختار نیاز دارند تا کار ها را برای آنان مدیریت کنند . بهترین راه حل برای انجام این کار در […]

بهترین cms های طراحی سایت بخش1

بهترین cms های طراحی سایت بخش1

cms ها یا همان سیستم های مدیریت محتوا این فضا را در اختیار شما قرار می دهند که بتوانید مطالب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از همه مهم تر برای کسب و کار خود به طراحی سایت بپردازید . اما ایا شما بهترین cms های طراحی سایت را می شناسید ؟ چه […]

200 نکته ی طلایی سئو – بخش3. سئوی بر صفحه 2

200 نکته ی طلایی سئو – بخش3. سئوی بر صفحه 2

در این مقاله قصد داریم تا در مورد 200 نکته ی طلایی سئو، بخش سئوی بر صفحه را خدمت شما عرض کنیم . همانطور که میدانید امروزه اهمیت و فواید طراحی سایت بر کسی پوشیده نیست . اما طراحی سایت همه ی ماجرا نیست . در اینجا با موضوع مهم دیگری رو به رو می شوید ان هم دیده شدن شما توسط […]

بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ در وردپرس

بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ در وردپرس

حتما همه ی شما درباره ی ایمیل مارکتینگ چیز هایی شنیده اید ؟! این که یک روش عالی و توصیه شده برای جذب کاربران و در نهایت برای ارتقای کسب و کار ها است . آیا این را هم می‌ دانستید که نرخ بازگشت سرمایه ( همان ROI ) در ایمیل مارکتینگ چند درصد است؟! […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.