051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت بانک اطلاعات
طراحی سایت بانک اطلاعات
انواع طراحی سایت, طراحی سایت 17 فوریه 2019

طراحی سایت بانک اطلاعات

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت بانک اطلاعات

طراحی سایت بانک اطلاعات

با طراحی سایت بانک اطلاعات می توان تمامی اطلاعات مربوط به یک موضوع را در یک مکان مشخص جمع اوری کرد به صورتی که بتوان به راحتی به ان ها دسترسی داشت . محتوای این گونه سایت ها باید به قول معروف استخوان دار باشد یعنی این که هم باکیفیت و هم مطمئن باشد . زیرا در واقع این گونه وب سایت به عنوان سایت مرجع مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین طراحی سایت بانک اطلاعات استواری لازم را برای استناد باید داشته باشد .

طراحی سایت بانک اطلاعات که به صورت اصولی و درست بوده باشد به این شکل است که دارای یک سری صفحان وب سایت که با محتوا های منحصر به فرد مملو شده است . همچنین طراحی ان به گونه است که دسترسی کاربران را به این اطلاعات به راحتی می دهد .

موضوعات مهم طراحی سایت بانک اطلاعات

در اغلب چنین پروژه هایی که برای ان ها کد نویسی و طراحی گرافیک سایت انجام می شود دو موضوع مهم وجود دارد که باید بیشتر از هر چیز دیگری به ان ها توجه کرد که عبارت اند از :

  • طراحی خوده بانک اطلاعاتی و تولید محتوای مناسب و خوب
  • طراحی سایت بانک های اطلاعاتی

مواردی که باید در طراحی خوده بانک اطلاعاتی مد نظر قرار داد :

امنیت بانک اطلاعاتی

بانک، بانک است دیگر و خلاصه به امنیت زیای نیاز دارد . در یکی پول نگه داری می شود و در یکی اطلاعات . اطلاعات نیز موضوع کم اهمیتی نیست پس باید دارای موارد امنیتی بسیار قوی باشد . تا این که کاربران و یا هکر ها نتوانند خیلی راحت داده ها و اطلاعات را برداشته و یا جا به جا کنند . اصلا ان ها نباید به اطلاعات به گونه ای دسترسی داشته باشند که بتوانند ان ها را به سرقت ببرند .

طراحی سایت بانک اطلاعات

بررسی ها از لحاظ پرس و جو های بانک اطلاعاتی

برسی سرعت انجام کار های

بررسی سرعت انجام کار ها و میزان مراجعاتی که در طول روز به وب سایت می شود و تعداد درخواست های مخاطبین و کاربران که به تعداد مشخصی تعیین و پیش بینی ان صورت می گیرد .

ایجاد لینک های اخلی

امکان بر قرار نمودن لینک های داخلی ما بین اطلاعات مختلف که به کاربران در ارتباط بین صفحات یاری می رساند .

نکاتی که باید برای تولید محتوا سایت های بانک اطلاعاتی به ان ها توجه کرد

  • در این نوع از وب سایت ها، محتوای سایت ما می بایست صحت و استواری لازم را برای استناد برخوردار باشد
  • قرار دادن هر نوع از اطلاعات در وب سایت باید درست و بهینه شده باشد که برای موتور های جستجو قابل جستجو باشد
  • باید تمام بخش های اطلاعاتی را در موتور جستجویی که در خود سایت است بتوان جستجو و سرچ کرد
  • زیبایی صفحه دلیل مناسبی نخواهد بود که صرفا از عکس و اشیا حجیم صوتی و یا تصویری در صفحه استفاده کنیم و باید سعی کنیم تا این مورد را به حداقل برسانیم تا لود شدن صفحه های طراحی وب سایت سریع تر انجام پذیرد
  • اطلاعات را در جا های پیچیده و تو در تو نگذارید تا حداکثر با سه کلیک داده ها در اختیار کاربران قرار بگیرد
  • ساختار بانک های اطلاعاتی که تحت وب طراحی شده است باید کاملا مطابق با استاندار های ساخت یافته با این کار باشد

حال اگر برای طراحی سایت بانک اطلاعات خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایت دهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم .

امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی طراحی سایت بانک اطلاعات راضی باشید . از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی طراحی سایت بانک اطلاعات می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش1

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش1

با پیشرفت تکنولوژی و فن اوری های جدید یکی از بهترین راه های ارتباطی در مورد اموزشگاه ها طراحی وب سایت می باشد . در این بخش می خواهیم راجب به طراحی سایت اموزشگاه رانندگی و تمامی جوانب و ویژگی ها و مزایای و غیره ان بپردازیم . امروزه این که مشاغل از اینترنت برای […]

نقش موثر طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ

نقش موثر طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ

تعداد افرادی که روزانه برای انجام کار های خود از اینترنت استفاده می کنند رو به افزایش است و این حقیقتی است که دامن گیر جامعه امروز شده است. موضوع کسب و کار ها و تبلیغات برای آن ها دو حوزه به هم وابسته هستند . که البته این دو حوزه از این تغییرات فضای […]

انتقال سایت از جوملا به وردپرس بخش4

انتقال سایت از جوملا به وردپرس بخش4

این مطلب در ادامه ی بخش اول و دوم و سوم مقاله ی ” انتقال سایت از جوملا به وردپرس ” نوشته شده است . در بخش اول و دوم و سوم به این موضوعات پرداختیم : برای انتقال سایت از جوملا به وردپرس در مراحل اول باید یک وب سایت وردپرسی ایجاد کنید و […]

پرداخت با هر کلیک چیست؟ و PPC چگونه کار می کند ؟

پرداخت با هر کلیک چیست؟ و PPC چگونه کار می کند ؟

اگر تاکنون متوجه تبلیغاتیشده اید که در کنار نتایج جستجو در گوگل و سایر موتورهای جستجو ظاهر می شوند ، در حال حاضر با پرداخت به ازای هر کلیک یا تبلیغات کلیکی یا PPC آشنا هستید.شما به شاید وقتی که مطلبی را در گوگل سرچ کرده باشید متوجه شده باشید که در کنار برخی نتایجی […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.