051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » 40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 4
40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 4
وردپرس 13 جولای 2020

40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 4

افسانه آشفته افسانه آشفته

40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 4

ابزارهای قدرتمند در زمینه وبلاگ نویسی همیشه پرطرفدار بوده اند و تمام کسانی که سایتی را اداره میکنند باید برای افزایش بازدید کنندگان سایتشان و در نهایت افزایش فروش خود وبلاگ های زیبا و با محتوای عالی بنویسند تا بتوانند مخاطبان بسیاری را جذب کنند اما این وبلاگ نویسی کار پیچیده ای نیست و تنها باید طبق اصول خود پیش برود حال ابزار های رشد وبلاگ وردپرس را که در بخش های قبل تعدادی را عنوان کرده ایم در این بخش آنها را تکمیل کرده و توضیحاتی کوتاه را درباره هرکدام به شما ارائه کرده ایم

31- افزونه وبلاگ وردپرس : BufferApp

اشتراک

BufferApp راه بهتری برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود در رسانه های اجتماعی فراهم می کند.
او شما را یاری می کند تا مطالب خود را درون شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و مطمئنا شما پس از نصب این نرم افزار مشکلی نخواهید داشت برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود این برنامه به شما امکان می دهد تا محتوای خود را از طریق روش های زیر به اشتراک بگذارید و در این موارد برای شما مشکلی ایجاد نمیشود برای به اشتراک گذاشتن آنها عبارتند از :

 • داشبورد تنها در فیس بوک
 • توییتر و لینکدین به اشتراک بگذارید.
 • می توانید توییت ها و به روزرسانی های وضعیت کل روز خود را با یک بار برنامه ریزی کنید.

32- ابزار وبلاگ وردپرس : BuzzSumo

BuzzSumo این نرم افزار در تجزیه و تحلیل کمک فراوانی به شما میکند به شما کمک می کند تا تجزیه و تحلیل کنید که چه مطالبی برای هر موضوع یا حتی برای رقبا بهترین عملکرد را دارد. برای تبلیغ محتوای خود ، نظارت بر ذکر نام تجاری و موارد دیگر می توانید تأثیرگذار اصلی پیدا کنید.
این ابزار وردپرس برای همه وبلاگ نویسان ضروری است.و باید تمام وبلاگ نویسان از ان استفاده کنند

33- ابزار وبلاگ وردپرس : Google URL Builder

آیا می دانید که می توانید پیوندهای خروجی را در وب سایت خود در Google Analytics ردیابی کنید؟
تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که چند رشته را در URL خود وارد کنید و سپس ببینید که چگونه این URL در گزارشات Google Analytics شما انجام می شود.

پیوند

34- ابزار وبلاگ وردپرس : SEMRush

SEMRush به شما کمک می کند داده های جستجوی رقابتی را بیابید ، یعنی به شما کمک می کند تا به وسیله آن بتوانید کلمات کلیدی مناسب را از رقیبانتان کپی کنید و از آنها پیشی بگیرید بنابراین می توانید برای کلمات کلیدی مناسب رتبه بالایی داشته باشید. شما می توانید در مورد تبلیغات رقابتی ، ارگانیک و پرداختی از این دست و همچنین ایجاد پیوند ، به استراتژی های رقبای خود بینش دهید.
با ترکیب ابزارهای SEMRush ، مطمئناً می توانید ترافیک چند برابر خود را افزایش دهید.

35- HARO

HARO مخفف Help A Reporter Out است ، این نرم افزار یک سرویس رایگان است که متخصصان را به خبرنگاران متصل می کند. کارشناسان در صورت نیاز به کمک در این زمینه خاص متخصصان از ، خبرنگاران سؤال می کنند.

36- Rapportive

Rapportive به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری درباره مخاطبین را در صندوق ورودی Gmail خود مشاهده کنید. یعنی شما به وسیله این نرم افزار خواهید توانست مخاطبینتان را که برای شما ایمیل اراسل کرده اند بهتر بشناسید و اطلاعات بیشتری را راجع به آنها به دست آورید اطلاعاتی مانند:

 • پروفایل های رسانه های اجتماعی
 • وب سایت
 • شغل
 • شرکت
 • که این موارد به عنوان افزونه ای برای Firefox و Google Chrome در دسترس است.
مخاطبین

37- Camtasia

Camtasia یک نرم افزار ضبط صفحه است که برای ویندوز و مک در دسترس است.این نرم افزار در زمینه های ضبط صفحه کمک های فراوانی را می کند به عنوان مثال میتوانید موارد زیر را را اضافه کنید.

 • گرافیک
 • انیمیشن
 • فلش
 • صداها

38- BuzzStream

خیلی ها در وب سایتهای خود بعه دنبال نرم افزاری هستند تا بتواند روابط آنها را مدیریت کند اگر شما نیز میخواهید این کار را انجام دهیدنرم افزارBuzzStreamرا امتحان کنید BuzzStream به شما امکان می دهد تا روابط را مدیریت کنید و پیوندهای مؤثر برای ایجاد پیوندها و راهبردهای ارتباطی اجرا کنید. این ابزاری است برای کنترل مخاطبین و تأثیرگذار خود به روشی کارآمد و شخصی. این به شما کمک می کند تا موارد تأثیرگذار را پیدا کنید ، کارزارهای دستیابی و پیوند را به ایجاد پیوند برسانید ، و روی اهداف روابط عمومی خود تمرکز کنید.

39- Pingdom

به روز و سرعت سایت شما برای موفقیت و رشد شغلی شما بسیار مهم است.
Pingdom یک سرویس وب سایت و سرویس نظارت بر زمان است. این ابزار رایگان ارائه می دهد که می توانید از آنها برای نظارت بر سرعت وب سایت استفاده کنید.

سرعت

40- InfiniteWP

اگر چندین سایت WordPress را برای خود یا مشتری ها مدیریت می کنید ، می دانید که به روزرسانی همه آنها یک به یک ناامید کننده است. InfiniteWP به شما امکان می دهد همه سایت های وردپرس خود را از یک داشبورد واحد مدیریت کنید. راهنمای ما در مورد نحوه مدیریت چندین سایت WordPress را با استفاده از InfiniteWP ببینید.

ابزارهای پاداش

در اینجا چند ابزار جایزه برای کمک به رشد وب سایت با وردپرس ارائه شده است.

41- IFTTT

IFTTT ابزاری آنلاین است که به شما امکان می دهد اینترنت را برای شما کار کند. می توانید اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی خود را به صورت خودکار انجام دهید ، پیام های متنی خود را سازماندهی کنید ، حتی با استفاده از IFTTT تماس های خود را نیز انجام دهید. راهنمای ما در مورد نحوه خودکار سازی وردپرس و رسانه های اجتماعی با IFTTT را بررسی کنید.

42- Slack

Slack یک برنامه پیام رسانی برای تیم هایی با هر شکل و اندازه است. این امکان را به شما می دهد تا برای تیم خود یک اسلحه ایجاد کنید و سپس چت روم هایی به نام کانال ایجاد کنید. شما می توانید کانالهای خصوصی و همچنین کانالهای عمومی ایجاد کنید.

اعضای تیم همچنین می توانند پیام مستقیم به یکدیگر ارسال کنند و همچنین چت گروهی ایجاد کنند. کاربران همچنین می توانند پرونده ها ، اسناد ، تصاویر و غیره را به یکدیگر ارسال کنند.

امیدواریم این ابزارها به شما در مدیریت و رشد بلاگ وردپرس کمک کنند. لطفا نظرات خود را در رابطه با این مقاله با ما در میان بگذارید

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
ایده آل سازی 100٪ Google PageSpeed Insightsبخش2

ایده آل سازی 100٪ Google PageSpeed Insightsبخش2

به بخش دوم از مقاله Google PageSpeed مقاله خوش آمدید امروزه بعضی از صاحبان سایت ها از اثرات سرعت پایین سایت های خود کمتر اطلاع دارند آنها هرگز گمان نمی کنند که داشتن یک سایت و بارگیری ضعیف آن میتواند منجر به کاهش باور نکردنی بازدیدکننده گان سایت انها و در نهایت فروش آنها شود […]

طراحی سایت خدمات کامپیوتری

طراحی سایت خدمات کامپیوتری

امروزه با پیشرفت علم و فناوری و تکنولوژی و گسترش بستر اینترنت کسب و کار ها به طراحی سایت روی آورده اند . صاحب این کسب و کار ها برای معرفی خود و محصولات و خدماتشان از شرکت های طراحی سایت کمک گرفتند . طراحی سایت برای کسب و کار خاصی نیست و محدودیتی در […]

تاثیر اینفوگرافیک در سئوی وب سایت بخش2

تاثیر اینفوگرافیک در سئوی وب سایت بخش2

در بخش اول این مقاله راجب به : اینفوگرافیک چیست ؟ و 5 تا از دلایلی که باعث تاثیر اینفوگرافیک در سئوی وب سایت می شوند را شرح دادیم . در این بخش از مقاله به ادامه ی مواردی که باعث تاثیر اینفوگرافیک در سئوی وب سایت می شود می پردازیم . اما قبل از […]

امکان دارد سئو را خودمان انجام دهیم ؟

امکان دارد سئو را خودمان انجام دهیم ؟

راه های زیادی وجود دارد تا با استفاده از آنها بتوان سئو سایت را افزایش داد ، بعضی ها گمان میکنند که میتوانند سئو سایت خود را بالا ببرند و بعضی عقیده دارند باید سئو سایت را به طراحان سایت سپرد اما کدام عقیده درست و کدام نادرست است ؟ آیا به راستی خودمان میتوانیم […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.