051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » افزونه های وردپرس » 30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 3
30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 3
افزونه های وردپرس, وردپرس 15 جولای 2020

30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 3

افسانه آشفته افسانه آشفته

30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 3

اگر بخواهیم در جهان اینترنت حرفی برای گفتن داشته باشیم باید به ایجاد یک سایت فکر کنیم امروزه سایتهای بی شماری را همانطور که گفتیم با WordPress ساخته اند و این غیر قابل باور است که 30 درصد از محوریت سایتها را تشکل می دهد WordPress پس نصب بهترین افزونه ها را در ساخت سایتی با WordPress نباید فراموش کنید که در ادامه بخش قبل چند مورد را با توضیحاتی مختصر در این مقاله ذکر کرده ایم

نصب افزونه های WordPress

11- Snapshot

Snapshot -یک افزونه برای پشتیبانی در ورد پرس است که کار پشتیبانی را انجام می دهدشما با پشتیبان گیری میتوانید سایت خود را به راحتی با Snapshot بازیابی کنید.اینکه شما نسخه پشتیبانی تهیه کنید دیگر نگران آینده سایت خود نخواهید بود
آیا بازدید سایت شما فقط پایین آمده است؟
آیا سایت شما فقط هک شده بود؟
نگران این مسائل نباشید فقط یک نسخه پشتیبانی تازه تهیه کنید و آن را نصب کنید

پشتیبان
 • اما خطراتی برای نسخه پشتیبانی وجود دارد مثلا اگر :
 • نسخه پشتیبانی شما از بین رفت ؟
 • نسخه پشتیبانی شما خراب شود ؟
 • نسخه پشتیبانی شما تازه نباشد ؟
 • یا اصلا آیا نسخه پشتیبان تهیه کرده اید؟
 • جمع کثیری از مردم نسخه پشتیبانی را تهیه نکرده اند ، اما لازم نیست نگران این موضوع با Snapshot Pro باشید.

Snapshot Pro

این افزونه می تواند از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه کند ، تهیه نسخه پشتیبان نیز می تواند برنامه ریزی شود ، بنابراین نیازی نیست انگشت خود را بلند کنید تا دفعه بعد در صورت بروز فاجعه به سایت خود کمک کنید.همچنین می توانید پشتیبان گیری خود را در چندین مکان مانند:

 • Dropbox
 • Amazon S3
 • Google Drive
 • رایانه

12- نصب افزونه Branda برای WordPress

Branda در برچسب گذاری های قدرتمند سایت شما را یاری می کند
هنگامی که با یک سایت ورد پرس مشغول به تجارت هستید ، می دانید که حرفه ای بودن به اندازه محتوا و محصولاتتان بسیار مهم است. به همین دلیل امکان تبدیل وردپرس به یک ماشین برچسب زن سفید ایده خوبی است.

برچسب گذاری

می توانید لوگوی وردپرس را برای خود جایگزین کنید ، نوار سرور را شخصی سازی کنید و نام شرکت خود را برای دستیابی به برندهای سازگار در سراسر سایت خود اضافه کنید. این افزونه می تواند همه اینها و موارد دیگر را انجام دهد. برای برچسب زدن مکانهای مختلفی وجود دارد تا آرم ها و مارک های وردپرس ظاهر شوند. حتی می توانید مارک تجاری خود را به مکان هایی حتی بیشتر از آن اضافه کنید. به علاوه ، لازم نیست کد را لمس کنید.Branda تنها افزونه مارک تجاری شما برای تبدیل یک سایت وردپرس به سایت شرکت شماست.

 • شما برای برچسب زدن میتوانید مکان های زیر را انتخاب کنید :
 • نوار سرور
 • صفحه ورود به سیستم
 • پاورقی
 • داشبورد

13- SmartCrawl

SmartCrawl – افزونه SEO WordPress.شما میتوانید از SmartCrawl برای بهبود SEO سایت وردپرس خود استفاده کنید.
هرکسی برای جلب توجه بازدید کنندگان به سایت خودش تلاش می کند ، اما آیا واقعاً تمام کاربرانی را که علاقه به جذب آنها داشته اید را اکنون دارید ؟ شیوه های خوب SEO می توانند کمک کنند ، اما می توانید با SmartCrawl خیلی بیشتر پیش بروید.

SEO

این افزونه باعث می شود سایت شما از طریق اطلاع رسانی به خزنده های وب ، هنگامی که سایت شما دارای مطالب مهمی است که به جای انتظار برای خزنده های وب برای پیدا کردن سایت شما ، در موتورهای جستجو قابل مشاهده تر است.

SmartCrawl چه کاری انجام می دهد ؟

 • SmartCrawl تموارد زیر را انجام می دهد :
 • می تواند نقشه سایت ایجاد کند
 • نحوه نمایش عناوین و توضیحات شما در موتورهای جستجو را سفارشی کند
 • پیوند خودکار خودکار کلمات کلیدی را اضافه کند
 • همچنین می توانید گزارش های پیشرو در صنعت توسط Moz را مشاهده کنید.

تنظیم و استفاده از SmartCrawl سریع و آسان انجام می شود.اگر می خواهید آن را برای خودتان بررسی کنید ، می توانید این افزونه را رایگان بارگیری کنید ، یا نسخه اسکن شده را با موارد زیر امتحان کنید :

 • اسکن خودکار
 • گزارشات
 • پیوند خودکار برای کلمات کلیدی خاص
 • چک کردن URL شکسته
 • 404s
 • تغییر مسیرهای متعدد
 • حق بیمه 24/7

14- افزونه پست های مرتبط دیگر

شما میتوانید با نصب افزونه پست های مرتبط برای WordPress به بهبود سایت خود رشد بخشید YARPP با نمایش پست های مرتبط در سایت وردپرس ، میزان جذب بازدید کننده و حفظ کاربر را بهبود می بخشد.
افزونه پیام های مرتبط دیگر (YARPP) می تواند لیستی از پست ها یا صفحات مربوط به پست فعلی را نشان دهد. این ویژگی فرصتی عالی برای خوانندگان شما برای دیدن سایر مطالب مرتبط از سایت شما فراهم می کند.

جذب

کاربران این امکان را دارند که فقط محتوای موجود در سایت خود را نمایش دهند یا با نمایش محتوای پشتیبانی شده می توانند درآمد بیشتری کسب کنند.

15- Smush Pro

Smush – افزونه فشرده سازی تصویر برای وردپرس را انجام می دهد این افزونه برنده جایزه ای است که میتواند بدون اینکه کیفیت تصویر را کاهش دهد اندازه پرونده تصویر را کاهش دهد
بارگیری تصاویر برای استفاده در سایت و پست های خود راهی عالی برای جلب توجه بازدید کنندگان شما است ، اما اینها باعث کاهش وزن سایت شما می شوند. آنها فضای ذخیره سازی زیادی را اشغال می کنند ، اما از همه مهمتر ، سایت شما را کند می کنند. در این زمان افزونه Smush به کمک شما می آید و سایت شما را از کند شدن نجات می دهد با کوچک کردن تصاویر شما (سریع تر آپلود می شوند )

Smush Proچگونه شناخته شده است ؟

Smush Pro به عنوان بهترین افزونه فشرده سازی تصویر و بهینه سازی تصویر محک زده شده است. نه تنها این ، بلکه به شکلی کار می کند که موجب صرفه جویی در فضای ذخیره سازی می شود و به سایت شما کمک می کند تا بدون کاهش کیفیت تصاویر شما سرعت بیشتری بارگیری کند.

می توانید به صورت خودکار ، دستی یا فله ای تصاویر را فشرده سازی و بهینه سازی کرده و همچنین Super Smush را برای 10 برابر قدرت فشرده سازی در حالی که هنوز کیفیت تصویر از دست نمی رود ، فشرده سازی و بهینه سازی کنید. همچنین با NextGEN و WP Retina 2x ادغام می شود ، بنابراین عکاسان نگران نمایش تصاویر واضح و خیره کننده نخواهند شد .

درپایان امید واریم از مطالب این بخش از سایت ما استفاده کرده باشید برای مشاهده ادامه نصب افزونه برای WordPress اینجا کلیک کنید

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
16 مورد از دلایل مردم برای ترک وب سایت شما ! بخش اول

16 مورد از دلایل مردم برای ترک وب سایت شما ! بخش اول

دلایل بسیاری وجود دارد باعث ترک وب سایت شما میشود شما با شناخت این عوامل خواهید توانست این تعداد خروج را تحت کنترل در آورده و بازدید سایت و افزایش مشتری را در سایت خود شاهد باشید . ما در ادامه 16 دیل را ذکر کرده ایم که تاثیر گذار هستند در ترک وب سایت […]

200 نکته ی طلایی سئو – بخش4. محتوا 1

200 نکته ی طلایی سئو – بخش4. محتوا 1

در این مقاله قصد داریم تا در مورد 200 نکته ی طلایی سئو، بخش محتوا را خدمت شما عرض کنیم . همانطور که میدانید امروزهاهمیت و فواید طراحی سایت بر کسی پوشیده نیست . اما فقط طراحی سایت نیست . موضوع مهم دیگری هم وجود دارد که اصلا نمی توان ان را نادیده گرفت . ان هم بازدید وب […]

طراحی سایت با asp.net

طراحی سایت با asp.net

قطعا می دانید که وب سایت ها دو دسته اند، یا استاتیک هستند و یا داینامیک . در این مطلب می خواهیم بپردازیم به زبان برنامه نویسی asp.net و بعد از به طراحی سایت با asp.net . اول از همه باید بدانید که asp به چه معنی است ؟ ASP مخفف کلمه Active Server Pages […]

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل میباشد و فقدان اطلاعات و دسترسی کم به اطلاعات درست در این زمینه کاری میتواند برای خیلی از افراد مشکل ساز گردد. شاید شما هم اطلاع داشته باشید که روزانه میلیون ها نفر در موتور جستجوی گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان میگردند […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.