051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » افزونه های وردپرس » 30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 4
30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 4
افزونه های وردپرس, وردپرس 15 جولای 2020

30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 4

افسانه آشفته افسانه آشفته

30 افزونه اساسی WordPress که باید نصب کنید بخش 4

به بخش چهارم مقاله نصب اساسی ترین مقاله های WordPress خوش آمدید ما در دهکده وب قصد داریم شما را با تمم 30 مورد افزونه های اساسی که برای استفاده از WordPress به آنها نیاز دارید را جمع آوری کرده تا بایک دیگر به شناسایی آنها بپردازیم در 4 مقاله قبل به بررسی 15 افزونه برای WordPress پرداختیم در این مقاله به ادامه این افزونه ها نگاهی بیندازیم

16- نصب افزونه فرم تماس 7 WordPress

فرم تماس 7 به شما امکان می دهد با استفاده از کد های کوتاه ، فرم های تماس را به راحتی در سایت وردپرس خود اضافه کنید.
از طریق این افزونه می توانید فرم های تماس چندگانه ایجاد و مدیریت کنید. دیگر نیازی به رمزگذاری اضافی با افزونه Contact Form 7 ندارید ، زیرا فرم و محتوای ایمیل می توانند به راحتی از طریق تنظیمات تنظیم شوند.

17- نصب افزونه Duplicator در WordPress

Duplicator – افزونه مهاجرت و پشتیبان گیری برای WordPress یکی دیگر از افزونه هایی است که شما نیاز دارید آن را نصب کنید .
آیا نیاز به مهاجرت یا تهیه نسخه پشتیبان از سایت WordPress خود دارید؟ سپس افزونه Duplicator را نصب و اجرا کنید.
آیا تاکنون نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از سایت یا انتقال کل سایت وردپرس از یک مکان به مکان دیگر دارید؟ افزونه Duplicator می تواند یک سایت را کپی ، پشتیبان گیری ، انتقال و انتقال کند.

انتقال

این افزونه همچنین می تواند به عنوان یک u آسان کار کند

آیا برای اهداف آزمایش نیاز به ایجاد یک کلون از سایت تولیدی خود دارید؟ بله ، افزونه Duplicator برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس برای آزمایش و اعتبارسنجی مناسب است.

18- Duplicator

Relevanssi – افزونه جستجوی WordPress.
Relevanssi جایگزین جستجوی استاندارد وردپرس با ویژگی جستجوی قابل تنظیم تر می شود.
Relevanssi می تواند گزینه جستجوی پیش فرض را در سایت شما که در آن نتایج به ترتیب برای طبقه بندی طبقه بندی شده اند ، به جای تاریخ ، جایگزین کنید.

این افزونه به گونه ای قابل تنظیم است که می تواند تنظیم شود تا تطابق فازی را بر روی کلمات جزئی انجام دهد. محتوا را می توان با تطبیق فقط در یک اصطلاح جستجو یافت یا نیاز به یافتن کلمات دارد.

نسخه رایگان Relevanssi وجود دارد که از یک سایت واحد پشتیبانی می کند ، در حالی که نسخه پریمیوم پشتیبانی از چند سایت را به همراه سایر ویژگی ها ارائه می دهد.

19- Broken Link Checker

جستجوگر لینک شکسته
Broken Link Checker – شما با نصب این افزونه در WordPress خواهید توانست لینک های شکسته و خراب را شناسایی کنید .
جستجوگر لینک شکسته وب سایت شما را اسکن می کند تا به شما در رفع پیوندهای شکسته و تصاویر از دست رفته کمک کند.
Broken Link Checker پیوندهای موجود در پست ها ، صفحات ، نظرات ، بلاگرول و موارد دیگر شما را کنترل می کند. این افزونه لینکهای شکسته را که دیگر کار نمی کنند ، تصاویر گمشده یا هرگونه تغییر مسیر را شناسایی می کند.

لینک های خراب

پس از شناسایی لینک های شکسته در سایت شما ، پیوندها می توانند مستقیماً از صفحه افزونه ویرایش شوند تا از بروزرسانی دستی هر پست جلوگیری کنید.

20- نصب افزونه در WordPress برای غیر فعال کردن نظرات

غیرفعال کردن نظرات – افزونه ای برای غیرفعال کردن نظرات سایت در وردپرس.
آیا نمی خواهید دیگران درباره پست های شما نظر دهند؟ برای جلوگیری از نظرات گسترده سایت در وردپرس از افزونه Disable Comments استفاده کنید.
افزونه غیرفعال کردن نظرات به مدیران این امکان را می دهد تا نظرات جهانی را در سایت خود کنترل کنند. نظرات را می توان با توجه به نوع ارسال ، در صفحات ، پیوست ها و غیره غیرفعال کرد.

این افزونه اگر می خواهید نظرات را در مورد انواع ارسال خاص یا در کل سایت خود غیرفعال کنید ، به خوبی کار می کند. با این حال ، اگر قصد دارید به طور انتخابی نظرات را در پست های جداگانه غیرفعال کنید ، پس این عملکرد بهتر است مستقیماً از طریق وردپرس انجام شود.

21- Regenerate Thumbnails

ریزگردها را بازسازی کنید
Regenerate Thumbnails – افزونه ای با وردپرس که به طور خودکار تمام تصاویر کوچک تصویر شما را بازسازی می کند.
با افزونه Regenerate Thumbnails ، ریزگردها را به صورت خودکار در وردپرس بازسازی کنید.
افزونه Regenerate Thumbnails شما را قادر می سازد تا تصاویر کوچک را برای پیوست های تصویر بازسازی کنید. شما می توانید برای کلیه بارگذاری تصاویر ، تصاویر منفرد یا بارگذاری چندین تصویر خاص ، تصاویر کوچک را بازسازی کنید.

بازسازی

این افزونه در صورتی که ابعاد تصویر کوچک خود را تغییر داده یا به یک موضوع جدید تغییر داده اید که دارای ابعاد مختلف تصویر است ، بسیار مفید است.

برای پیش بینی اندازه های پیش فرض وردپرس و نحوه اضافه کردن اندازه های سفارشی مراجعه کنید.

22- Easy Updates Manager

مدیر به روزرسانی آسان
Easy Updates Manager – افزونه مدیریت به روزرسانی WordPress.
مدیر به روزرسانی آسان به شما امکان می دهد تا به روزرسانی های مربوط به نصب های تک سایت و وردپرس Multisite را مدیریت کنید.
مدیر به روزرسانی آسان شما را قادر می سازد تا تمام به روزرسانی های وردپرس خود را برای یک سایت واحد یا نصب Multisite مدیریت کنید. تعداد زیادی تنظیمات در این افزونه وجود دارد که آن را بسیار قابل تنظیم می کند.

این ویژگی ها شامل گزینه هایی برای به روزرسانی خودکار نسخه های اصلی و جزئی وردپرس است. مدیران سایت همچنین می توانند به روزرسانی خودکار افزونه ها ، مضامین و موارد دیگر بپردازند.

23- Redirection

تغییر مسیر – مدیر تغییر مسیر لینک برای وردپرس.

افزونه Redirection را نصب کنید تا به کاهش بازدیدکنندگان در صفحات خطا و بهبود رتبه سایت وردپرس خود کمک کنید.
تغییر مسیر می تواند به مدیریت 301 تغییر مسیر کمک کند و خطاهای 404 را بدون گشتن در پرونده های .htaccess پیگیری کند. در صورت مهاجرت صفحات از وب سایت های مختلف و تغییر ساختار دایرکتوری نصب وردپرس ، این افزونه می تواند بسیار مفید باشد.

 تغییر مسیر

تغییر مسیر می تواند تنظیم شود تا URL به صفحه ، پرونده یا وب سایت دیگری منتقل شود. هر URL را می توان هدایت کرد ، نه فقط آنهایی که دیگر وجود ندارند.

24- TablePress

TablePress – افزونه ایجاد جدول برای وردپرس.
جداول قابل مرتب سازی و پیمایش را در وردپرس با TablePress ایجاد کنید.
با استفاده از TablePress می توانید به راحتی جداول ایجاد کنید که می تواند در پست ها ، صفحات یا ابزارک های متنی تعبیه شود. کدگذاری خاصی لازم نیست زیرا داده های جدول می توانند مستقیماً در یک رابط صفحه گسترده وارد شوند.

جداول می توانند شامل هر نوع داده از جمله فرمول باشند. مرتب سازی ، صفحه بندی و فیلتر عملکرد دیگری را برای TablePress اضافه می کند. جداول همچنین می توانید از / به فرمت های اکسل ، CSV ، HTML و JSON وارد یا صادر شده باشید.

از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم جهت مشاهده ادامه این مقاله اینجا کلیک کنید

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
چرا از ویدئو بک گراند در طراحی سایت استفاده میکنیم ؟

چرا از ویدئو بک گراند در طراحی سایت استفاده میکنیم ؟

خیلی ها نمیدانند که چرا باید در هنگام طراحی سایت خود از ویدئو بک گراند نیز استفاده کنند و از فواید اینکار کاملا بی اطلاع هستند، در واقع باید بگویم طراحی سایت با ویدیو بک گراند میتواند از یک سو باعث افزایش بازدید کنندگان از سایت شما شود و از طرف دیگر میتواند زیبایی بیشتر […]

200 نکته ی طلایی سئو – بخش8. شبکه های اجتماعی

200 نکته ی طلایی سئو – بخش8. شبکه های اجتماعی

در این مقاله قصد داریم تا در مورد 200 نکته ی طلایی سئو، بخش شبکه های اجتماعی را خدمت شما عرض کنیم . همان طور که می دانید امروزه اهمیت و فواید طراحی سایت  بر کسی پوشیده نیست . اما فقط طراحی سایت نیست . موضوع مهم دیگری هم وجود دارد که اصلا نمی توان ان را نادیده گرفت . […]

معرفی بهترین ابزار های طراحی رابط کاربری

معرفی بهترین ابزار های طراحی رابط کاربری

در فرایند طراحی وب سایت موارد بسیاری وجود دارد که در بهتر شدن و افزایش کیفیت کار تاثیر می گذارد . یکی از این موارد طراحی رابط کاربری است . اگر هنوز اطلاعات زیادی از طراحی رابط کاربری ندارید و نمی دانید وظایف ان و تاثیرات ان بر روی طراحی سایت و سئو چیست و […]

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

احتیاج به ارز های رایج در دنیا مانند دلار و یورو و … امروزه برای بسیاری از افراد امری لازم و ضروری محسوب میگردد. از خرید های آنلاین و رزرو هتل و اقامتگاه های تفریحی تا ثبت نام برای امتحانات زبان میتواند از مهم بودن این مسئله خبر بدهد. متاسفانه در کشور ما سایت های […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.