051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » اهمیت گرافیک در سئوی سایت
اهمیت گرافیک در سئوی سایت
طراحی سایت, گرافیک سایت 28 نوامبر 2018

اهمیت گرافیک در سئوی سایت

پرستو بخشی پرستو بخشی

اهمیت گرافیک در سئوی سایت

در این مقاله قصد داریم تا در مورد اهمیت گرافیک در سئوی سایت توضیح دهیم . اهمیت گرافیک یک وب سایت به قدری است که اگر تمامی نکات سئو را رعایت کنید ولی به گرافیک وب سایت خود اهمیت ندهید، بی شک نمی توانید نتیجه مثبتی بگیرید . کاربران شما اولین ارتباطی که با سایت شما برقرار می کند طراحی گرافیک وب سایت شما می باشد . به طوری که کاربران سایت شما در طول پنج ثانیه تصمیم می گیرند که در سایت شما باقی بمانند یا آن را ترک کنند .

عده ای ممکن است بگویند که محتوای باکیفیت یک وب سایت است که کاربران را در سایت نگه می دارد . این جمله درست است اما در مرحله ی بعد از گرافیک وب سایت قرار می گیرد . یک محتوای ناب است که ماندگاری کاربران را در وب سایت شما را تضمین می کند .

اهمیت گرافیک در سئوی سایت به چه علت است ؟

گرافیک خود نوعی ارتباط است . اما متاسفانه هنوز هم معمول مردم گرافیک را با تصویر اشتباه می گیرند . شاید شما بگویید که گوگل در فاکتور های خودش از گرافیک سایت صحبتی نکرده است پس چرا ما باید به گرافیک سایت اهمیت بدهیم ؟

گرافیک سایت امری سلیقه ای می باشد و گوگل نمی تواند در موارد سلیقه ای ورود کند . با این وجود بسیاری از فاکتور های مهم گوگل تنها در سایه گرفیک خوب سایت قابل دستیابی است . در واقع طراحی گرافیک وب سایت به صورت مستقیم در مورد این فاکتور ها نقش ندارد . گرافیک یک وب سایت به صورت غیر مستقیم به طوری که اگر گرافیک سایت خوب باشد پس کاربر را در وب سایت نگه می دارد، تاثیر می گذارد .

این جا است که اهمیت گرافیک در سئوی سایت جلوه می کند . اگر سایتی جذاب داشته باشید که منحصر به فرد باشد و کاربر، سایتی شبیه به سایت شما را در جایی مشاهده نکرده باشد و برای کاربر جذاب باشد با این روش می توانید چند ثانیه بیشتر کاربر را در سایت حفظ کنید .

طراحی گرافیکی وب سایت

طراحی گرافیکی وب سایت چیست ؟

طراحی گرافیک وب سایت یعنی ایجاد ترکیبی از محتوا، رنگ ها و تصاویر به منظور انتقال هدف وب سایت به بهترین صورت ممکن به کاربر . شما با طراحی گرافیک وب سایت خود سلیقه حرفه ای خود را به رخ مخاطب می کشید . اولین نتیجه یک طراحی گرافیکی حرفه‌ ای در سایت شما انتقال این پیام است که ” ما برای کار خود و شما ارزش قائلیم  ” . این ویژگی می تواند با افزایش حس اعتماد ناخوداگاه در کاربران شما، این پیام را به ان ها بدهد و نهایتا ان ها را کنجکاو به مطالعه ادامه این سناریو می کند .

در واقع این موضوع اصلا قابل انکار نیست که طراحی گرافیک بخش مهمی از معرفی شرکت به دیگران و یکی از مهم‌ ترین پایه‌ های بازاریابی هر برند تجاری، سازمانی و اداری به شمار می‌ رود . قطعا برند تجاری شما هویت کاملا منحصر به فردی دارد که باید از طریق جلوه‌ های گرافیکی خاص به مخاطبان منتقل شود . اما طراحان گرفیک وب سایت باید به صورتی این طرح گرافیکی را خلق کنند که پیام برند تجاری شما را به کاربران بتواند منتقل کند .

به صورتی که یک طرح گرافیکی خوب در سایت شما می تواند توضیحات پیچیده را به صورت آسان‌ تر و موثر تری به مخاطبان شما منتقل نماید . تمام این مطالب دلیل بر اهمیت گرافیک در سئوی سایت می باشد .

حال اگر برای طراحی سایت و یا گرافیک وب سایتتان قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایت دهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
نرم افزار کاربردی بخش 1

نرم افزار کاربردی بخش 1

نرم افزار کاربردی نام دیگر (برنامه کوتاه مدت) است که گروهی از برنامه ها را شامل می شود که برای کاربران نهایی یا مصرف کننده گان طراحی شده است. در ادامه نمونه هایی از برنامه را ذکر خواهیم کرد که عبارتند از : یک پردازشگر کلمه صفحه گسترده یک برنامه حسابداری یک مرورگر وب یک […]

چگونه با مشتری صحبت کنم؟ آداب صحبت با مشتری چیست ؟

چگونه با مشتری صحبت کنم؟ آداب صحبت با مشتری چیست ؟

این یک عبارت قدیمی که میگفتند “همیشه حق با مشتری است.” را به یاد دارید ؟ نه نمیخواهم بگویم این عبارت درست است ، اما اگر قرار است موجب افزایش مشتری شما شود باید به آن توجه کنید !آیا این عبارت معروف این را میگوید که هیچ مشتری تاکنون اشتباه نکرده است؟ آیا مشتریان شما […]

معرفی ابزارهای طراحی گرافیک

معرفی ابزارهای طراحی گرافیک

امروزه محتوا هایی که در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مشاهده می کنید دیگر مانند گذشته تنها یک متن ساده نیستند . محتوا ها شکل های متفاوتی پیدا کرده اند و جذاب تر شده اند . برای مثال اکثر ما محتوا هایی در قالب کلیپ های گرافیکی با کیفیت بالا در وب سایت […]

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

مراکز تجاری با هدف جذب سرمایه افراد و در اختیار گذاشتن تمامی نیازهای مشتریان بنا شدند. اکثر افراد از گشت و گذار در مراکز تجاری و خرید لذت میبرند و این کار هم نیازمند وقت و انرژی است، پس جذاب تر از این است که این کار را بصورت انلاین انجام دهند. وفتی هم که […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.