051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » بازاریابی دیجیتال » تکنیک های تبلیغات آنلاین چیست ؟
تکنیک های تبلیغات آنلاین چیست ؟
بازاریابی دیجیتال, بهبود کسب و کار, تبلیغات 5 جولای 2020

تکنیک های تبلیغات آنلاین چیست ؟

افسانه آشفته افسانه آشفته

تکنیک های تبلیغات آنلاین چیست ؟

دارندگان مشاغل یا بهتر است بگوییم فروشندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات همیشه به روش هایی برای اینکه محصولات خود رابه جهانیان عرضه کنند فکر میکنند یکی از این روش ها تبلیغات آنلاین است اما منظور از تبلیغات و جستجو معمولاً اولین گزینه ای است که به ذهن متبادر می شود. مارک های مشهور مانند Amazon.com و Best Buy تنها در سال 2013 بیش از 7 میلیارد برداشت آنلاین داشته اند. اما این اشتباه را نکنید که مشتریان شما همیشه در گوگل یا موتور های جستجو دیگر هستند .

Amazon و Best Buy و تبلیغات آنلاین

آنها به فعالیتهای آنلاین دیگری مانند بررسی رسانه های اجتماعی برای اعلان ها و تماشای جدیدترین ویدیوی YouTube که ویروسی شده است ، می پردازند. روشهای تبلیغاتی دیگری و گزینه های هدفمند دیگری وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و از قلمرو موتورهای جستجو استفاده کنید.

Amazon
Best Buy

شما باید در نقاطی از قیف تبدیل خود در جایی که کاربران را گم می کنید از این اشکال دیگر تبلیغات آنلاین استفاده کنید تا آنها را به وب سایت خود هدایت کنید. در زیر چند نمونه از بهترین کمپین های تبلیغاتی آنلاین برای بالا ، وسط و پایین قیف تبدیل وجود دارد.

تبلیغات آنلاین بالای قیف:

بالای قیف را که رنگ آبی مشخص شده است تعداد زیادی کار بر تشکل داده است که آنها هیچ انگیزه ای ندارند و درون اینترنت به جستجو چیز های مختلف مشغول هستند یا بهتر است بگوییم آنلاین هستند . اهداف كسب و كار شما در این مرحله از فرآیند خرید باید در ایجاد آگاهی متمركز باشد تا کاربران از طریق محتوا و پیام رسانی شما شروع به خرید و دنبال کردن شما کنند . برای بالای قیف ، شما باید به نوعی از تبلیغات نمایشگر استفاده کنید و تنها نشان دهید محصولات خود را نه اینکه بنویسید و تبلیغ کنید زیرا آنها در این مرحله فقط درحال جستجو هستند و فقط نگاه میکنند تا اینکه بخوانند

تبلیغات

تصور غلط رایج درباره تبلیغات نمایشگر

تصور غلط رایج درباره تبلیغات نمایشگر این است که آنها تمایل به تبلیغ بنرهایی دارند که اکثر کاربران بلافاصله با دیدن آنها غافلگیر میشوند . با این حال ، با نگاهی به نمودار بالا ، در نمودار بالا ملاحضه میکنید که فروش و اثر گذاری تبلیغات بنری در حال کاهش است و از سوی دیگر تبلیغات با رسانه های اجتماعی و دیگر رسانه ها همچنین تبلیغات ویدئویی در حال گسترش است بازاریاب های دیجیتال برای جلب توجه درگیر شدن از رقابت سنگین در اینترنت برای جلب توجه کاربران ، روی این نوع تبلیغات تمرکز می کنند. در زیر دو نمونه از کمپین های نوآورانه که از نظر تبلیغات نمایشگر معمولی فرا تر رفته اند را ملاحضه میکنید

تبلیغات آنلاینسامسونگ

سامسونگ در حال راه اندازی جدیدترین خط از تلفن های هوشمند Galaxy Note خود بود و می خواست آگاهی از راه اندازی محصول در نیوزلند را بالا ببرد. سامسونگ با یک کاریکاتوریست مشهور نیوزیلند همکاری کرد تا یک سری از تبلیغات را ایجاد کند تا در وب سایت بسیار قاچاق و مشهور محلی نیوزیلند هرالد نمایش داده شود. از آنجا که نیوزیلندی ها مکرراً سایت را می خوانند و مقالات خبری می خوانند ، تبلیغات سامسونگ در سمت راست صفحه وب ظاهر می شود و یک دست اقدام زنده یک کارتون را روی قلم گلکسی نو جدید با قلم خود ترسیم می کند.

تبلیغات

اینکار سامسونگ چه معنایی دارد ؟

این کارتنها در باره مطالب و اخباری که کاربران در حال خواندن آنها بودند اظهار نظر می کرد سامسونگ باعث اختلال در تجربه کاربر در سایت نشده است – صرفاً آن را ارتقا داده است. سامسونگ با داشتن ارتباط کارتونها با اخبار ، توانست ضمن حفظ ارتباط با مخاطبان نیوزیلند هرالد ، قابلیت های محصول خود را نشان دهد و با موفقیت تولید آگاهی کند.

IKEA

IKEA در سال 2012 فروشگاهی را در وینیپگ ، کانادا راه اندازی کرد که در آن تنها 17٪ از مردم بازار می دانستند که IKEA چیست. در نتیجه ، چالش آنها گسترش آگاهی از برند بود. یعنی آنها سعی کردند در اولین قدم خود برند را به مردم بهتر بشناسانندآنها با شناسایی بیشترین حجم وب سایتهای ترافیکی در وینیپگ و قرار دادن تبلیغات نمایش در این سایتها با تبلیغات در سبک بنرهای صفحه اصلی شروع به کار کردند.

تبلیغات

بعد از ورود کاربران به سایت

کاربران بعد از اینکه به یک سایت واد میشوند با حجم وسیعی از مطالب و متن ها روبه رو می شودند که مدت هاست تاریخ انتضا آنها سر آمده است بلافاصله پس از ظاهر شدن این تبلیغات در صفحه اصلی ، پرده های IKEA ظاهر می شوند و بالای تمام مطالب قرار می گیرند . یک ثانیه بعد ، یکی از پرده ها با یک تبریک ساده IKEA باز می شود. تماسی وجود ندارد و هدف از ارسال پیام ، گسترش آگاهی از فروشگاه جدید IKEA در Winnipeg و ترغیب کاربران به منظور حفظ مارک تجاری خود هنگام خرید پرده در آینده است.

تبلیغات وسط قیف:

خب حالا دیگر شما آگاهی از برند را انجامداده اید و مردم بلا برند شما آشنا هستند در این زمان شما باید اهداف کمپین خود را برای کاربرانی که تبلیغات شما را دنبال کردهاند و به اواسط قیف رسیده اند نمایان کنید هدف شما این است که بازدید کنندگان را به طور مکرر به سایت خود بازگردانید و مطالبی را در اختیار آنها قرار دهید که بتواند در مورد محصول یا خدمات شما آنها را آموزش دهد. بهترین راه برای بازگرداندن این بازدید کنندگان به وب سایت شما از طریق حضور گسترده رسانه های اجتماعی است.

چگونگی تأثیرگذاری رسانه های اجتماعی در رفتارهای خرید آنلاین

نمودار زیریک مطالعه موردی AOL است که در سه ماهه اول سال 2014 در مورد چگونگی تأثیرگذاری رسانه های اجتماعی در رفتارهای خرید آنلاین ارائه شده است. AOL 500 میلیون کلیک را ردیابی کرد که منجر به 15 میلیون تبدیل در شبکه های آنها شد. آنچه آنها دریافتند این بود که کاربران وسط قیف ، بیشترین تعامل را با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی داشتند.

تبلیغات

کاربرانی که از یک مارک تجاری آگاهی دارند و قصد خرید دارند ، تحقیق خواهند کرد که حضور رسانه های اجتماعی در آن شرکت چقدر قوی است و بررسی هایی را که سایر کاربران در مورد خدمات به مشتریان و کیفیت برند گفته اند ، مطالعه می کنند. شایان ذکر است که در رسانه های اجتماعی ، شما فقط نمی توانید محتوای وب سایت خود را برای کلمه ارسال کنید و انتظار رهبری های واجد شرایط را داشته باشید. شما باید خلاق ، جالب باشید و کاربران را درگیر کنید همانطور که مثالهای زیر نشان می دهد.

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
10 محتوای برتر افزایش فروش سایت

10 محتوای برتر افزایش فروش سایت

محتوای وب سایت از ارزش بالایی برخوردار است زیرا در صورتی که محتوا ها درست، اصولی و مفید و باکیفیت باشند، افزایش ترافیک و فروش وب سایت را برای شما به همراه دارند . طی چند آپدیت گذشته ی الگوریتم های گوگل متوجه شده ایم که این الگوریتم ها توجه بسیار زیادی به محتوای با […]

5 روش سریع و تاثیر گذار برای ارتقای رتبه سایت

5 روش سریع و تاثیر گذار برای ارتقای رتبه سایت

برای ارتقای رتبه ی وب سایت تکنیک های زیادی است که میتوانید انجام دهید . در این مقاله قصد داریم 5 روش سریع و تاثیر گذار برای ارتقای رتبه سایت را به شما بگوییم . مسئله ای که اکثر افراد امروزه به دنبال راهکار هایی برای ان هستند، ارتقای رتبه ی سایت در کمترین زمان ممکن […]

تاثیر طراحی گرافیک در صفحات وب سایت قسمت2

تاثیر طراحی گرافیک در صفحات وب سایت قسمت2

بر خلاف تصور عده ای طراحی گرافیک جز هنر های مدرن محسوب می شود . به عنوان مثال : طراحی نماد، تصویرسازی، صفحه آرایی و خطاطی یا همان تایپو گرافی هم در آثار هزاران سال پیش دیده می‌ شود و هم در مدرن‌ ترین آثار امروزی . در این مقاله نیز قصد داریم به حضور […]

طراحی سایت عروسی

طراحی سایت عروسی

در عصری که ارتباطات مجازی و اینترنت حرف اول را در هر زمینه ای میزند، نداشتن جایگاهی در این فضا یک ضعف و کمبود تلقی میشود. در حال حاضر هر شخصی که صاحب کسب و کاری است دارای یک سایت برای کار خود است. بصورتی که در زمان جستجو کردن کاربران در موتور های جستجو […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

*

code

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.