051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » هشتگ چیست؟ و چه کاری انجام می دهد ؟ بخش 2
هشتگ چیست؟ و چه کاری انجام می دهد ؟ بخش 2
طراحی سایت 26 جولای 2020

هشتگ چیست؟ و چه کاری انجام می دهد ؟ بخش 2

افسانه آشفته افسانه آشفته

هشتگ چیست؟ و چه کاری انجام می دهد ؟ بخش 2

به سایت دهکده وب خوش آمدید در بخش قبل شما متوجه معنی واژه هشتگ شدید و موارد استفاده از آن را به خوبی فرا گرفته اید ما در بخش دوم این مقاله قرار است نحوه استفاده از هشتگ را برایتان توضیح دهیم و اینکه اگر از آن استفاده نکنید چه اتفاقاتی برایتان می افتد این نماد # چیست ؟ چگونه از هشتگ در مشاغل خود استفاده کنید؟ و مواردی که در ادامه آنها را با توضیح مختصر عنوان کرده ایم

نحوه استفاده از هشتگ که در حال حاضر وجود دارد

به جای ایجاد هشتگ شخصی خود ، بعضی اوقات می خواهید در مورد موضوعی که یک هشتگ در آن وجود دارد وارد بحث شوید. شما می توانید آن هشتگ را در جایی (معمولاً در انتهای) توییت توییتر یا سایر به روزرسانی های رسانه های اجتماعی اضافه کنید.

با این کار ، محتوای خود را در رابطه با همان موضوع به اشتراک می گذارید. با افزودن هشتگ به محتوای خود ، شما می گویید “سلام ، من می خواهم در این بحث صحبت کنم.” سایر علاقمندان به آن موضوع محتوای شما را خواهند دید.

در صورت استفاده نکردن از آن

از آلودگی هشتگ خودداری کنید. این با استفاده از هشتگ های مختلف در یک پیام واحد است. بیش از دو hashtag در یک پیام ، خواندن را دشوار می کند.

این برای رعایت این موارد ، آداب و رسوم بد تلقی می شود که فقط یک مورد هشتگ را به یک پیام غیر مرتبط اضافه کنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که محتوای شما مربوط به هشتک مورد استفاده شماست. در غیر این صورت ، افراد ممکن است شما را به دلیل اسپم بودن گزارش دهند ، یا با احتیاط پاسخ دهند.

هشتگ

نحوه استفاده از هشتگ ها برای تجارت کوچک شما

همانطور که افراد خلاق می توانند فکر کنند ، روش های زیادی برای استفاده از هشتگ برای تجارت شما وجود دارد. در اینجا 7 روش استفاده از مشاغل کوچک از هشتگ ، یا خود یا هشتگ هایی که توسط دیگران شروع شده است – وجود دارد و اکثر آنها را می توان با بودجه بسیار اندک یا به صورت رایگان انجام داد:

تجارت خود را از طریق برگزاری مسابقه به بازار عرضه کنید

شما می توانید یک مسابقه را برگزار کنید و از هشتک استفاده کنید تا افراد بتوانند در مسابقه شما شرکت کنند و در حساب توییتر خود نیز پیرو شوند. در فیس بوک مراقب باشید ، زیرا Facebook در مورد اجرای مسابقات قوانین سختگیرانه ای دارد. اما در توییتر آسان است.

در اینجا مثالی وجود دارد:

برای کسب فرصتی برای بدست آوردن 250 دلار کارت AMEX برای یک کمد لباس جدید در تابستان ،CottonFashion & RT را دنبال کنید! #FabricOfMySummer قوانین: http: //t.co/QVZzdsLmo2

  • AsTheNight (AsTheNight) 12 آگوست 2013

با افرادی که از #FollowFriday استفاده می کنند ، شبکه برقرار کنید

هشتگ

هشتک #FollowFriday (یا #FF مختصر) راهی ساده برای شبکه سازی با دیگران است. جمعه ها ، به افرادی که توییت شما را مفید می دانند فریاد می زنید. این روشی کلیدی است که پیروان توجه ما را به خود جلب می کنند ، و ما احتمالاً آنها را به عقب برگردانیم.

در اینجا مثالی وجود دارد:

FF بهSmallBizTrendsSmallBizLadyBeinpulseIrregularsSCOREMentors برای ارائه مطالب عالی #smallbiz در این هفته # فریاد بزنید!

  • CapTap (weareCapTap) 9 آگوست 2013

برای برگزاری یک گفتگوی توییتر از هشتگ استفاده کنید

گفتگوهای متنی در توییتر برگزار می شود. از آنجا که توییتر فقط یک سیستم عامل بزرگ باز است ، شما باید راهی را برای تعیین چه کسی در گپ شرکت کنید. در غیر این صورت ، شما هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا توییت به چیزی که شخص دیگری در گپ گفته است پاسخ می دهد یا خیر ، پاسخی ندارید.

اینجاست که یک هشتک مفید است.

یک هشتگ منحصر به فرد اختصاص دهید ، همه از آن استفاده می کنند ، و voila – شما میزبان یک بحث هستید ، حتی یک بحث متن.

آیا نمی خواهید چت خود را سازماندهی کنید؟ سپس در یک گپ ایستاده شرکت کنید. روزهای چهارشنبه ، از ساعت 8 الی 9 به وقت شرقی ، با میزبان ملیندا امرسون ، #SmallBizChat را امتحان کنید. بخوانید: نحوه شرکت در گپ توییتر.

4- در یک همایش شرکت کنید و با سایر شرکت کنندگان ارتباط برقرار کنید

این کنفرانس ها و رویدادهای تجاری این روزها هشتگ اختصاصی برای این رویداد اختصاص داده است. یک راه آسان برای پیدا کردن شخص دیگری در آنجا و ارتباط حضوری با آنها ، بررسی جریان توییتر برای هشتگ است. ببینید چه کسی توییت می کند ، و سپس یک پیام مستقیم به آن شخص ارسال می کنید ، تا زمان اتصال را تنظیم کنید.

5- محتوای کسب و کار را با استفاده از هشتگ های “موضوع کلی” پیدا کنید و به اشتراک بگذارید

شما می توانید با بررسی هشتگهای مربوط به موضوعات کلی مانند # مارکتینگ یا #SmallBiz ، محتوای تجاری ارزشمند را از طریق توییتر پیدا کنید. آیا می خواهید محتوای شما بیشتر پخش شود؟ هنگام به اشتراک گذاشتن محتوای شخصی خود از چنین هشتگ هایی استفاده کنید و از افرادی که می توانند محتوای شما را ببینند ، حداکثر استفاده را ببرید.

شما می توانید در بسترهای دیگر اجتماعی مانند پینترست کاری مشابه انجام دهید. بیایید بگوییم که شما محصولات غذایی ، مانند خط سس های BBQ خودتان را می فروشید. می توانید از هشتگ #BBQ در Pinterest استفاده کنید تا عکس های دستور العمل ها را با استفاده از محصول خود به اشتراک بگذارید و با دیگران که کباب دوست دارند در ارتباط باشید.

استفاده از هشتگ برای نامزدهای جوایز

برای جوایز Influencer Business Small ، از هشتگ #SMBinfluencer استفاده می کنیم. این راهی برای توسعه انرژی و هیجان در اطراف جوایز ، و برای ما به عنوان برگزار کنندگان جوایز برای پیگیری بحث در مورد آن است. نامزدها از آن برای دیدن بحث در مورد نامزدهای دیگر درگیر و در میان اجتماعات خود استفاده می کنند.

از Hashtags.org برای هوش رقابتی استفاده کنید

ببینید دیگران چگونه از هشتگ استفاده می کنند. Hashtags.org سرویسی است که هشتگ ها را جمع می کند و به شما می گوید افراد در مورد چه مواردی بحث می کنند. این مجبور است ایده هایی با مثالهای هشتگ عالی ارائه دهد.

و فراموش نکنید که 5 راه دیگر برای استفاده از هشتگ برای تجارت کوچک خود را بررسی کنید. ما همچنین در مورد آدم ربایی هشتگ و نحوه جلوگیری از ربودن شما به دلیل تبلیغات منفی ، بحث گوشتی خوبی داریم.

چگونه از هشتگ در مشاغل خود استفاده می کنید؟ پیشنهادات خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

تصاویر Shutterstock: اجتماعی ، آب نبات. تصویر از طریق فیس بوک.

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
هزینه تبلیغات در  Google Ads چقدر است ؟

هزینه تبلیغات در Google Ads چقدر است ؟

هزینه تبلیغات در Google Ads میتواند سوال خیلی ها باشد امروزه به دلیل اینکه بیشترین استفاده افراد از گوگل است و گوگل در بین چند موتورجستجوی دیگر بیشترین آمار بازدید را داشته چیزی حدود 70 درصد بازدیدکننده ها در گوگل جستجو می کنند یک سوال معقول است اینکه بپرسند هزینه تبلیغات در گوگل به چه […]

منبع درآمد گوگل از کجاست ؟ بخش اول

منبع درآمد گوگل از کجاست ؟ بخش اول

گوگل نامی است که اکثر افراد جامعه آن را شنیده اند و روزانه از آن و خدماتش استفاده می کنند . بهتر است این گونه آن را معرفی کنیم، گوگل بزرگ ترین شرکت اینترنتی دنیا است . زمانی که صحبت از گوگل می شود موضوعات مختلفی در ذهن ما بوجود می آید . برای مثال […]

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ بخش4

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ بخش4

در کمپین های ایمیل مارکتینگ یک سری مشکلات متدوال به چشم می خورد . برای مثال برخی از بازاریابان ایمیل های زیادی را بدون این که مخاطب را در نظر بگیرند و یا این که نظم و تنوع و ایجاد خلاقیت را در محتوای ایمیل خود رعایت کنند نتیجه ی عکس از این فعالیت خود […]

نکات مهم در گرافیک وب سایت

نکات مهم در گرافیک وب سایت

گرافیک وب سایت اولین برخورد کاربران و مشتریان با نام تجاری و برند شما است . طراحی گرافیک وب سایت مشتری را به کند و کاو بیشتر در وب سایت و کسب و کار شما ترغیب می‌ کند . گرافیک وب سایت به طور خاص، با هنر گرافیک تفاوت دارد . طراحی گرافیک وب سایت […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.