051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » افزایش سرعت سایت » اهمیت سرعت در طراحی سایت
اهمیت سرعت در طراحی سایت
افزایش سرعت سایت, طراحی سایت 18 مارس 2019

اهمیت سرعت در طراحی سایت

پرستو بخشی پرستو بخشی

اهمیت سرعت در طراحی سایت

در این مطلب می پردازیم به اهمیت سرعت در طراحی سایت و این که اگر سرعت در طراحی سایت را بهینه سازی کنید چه مزایایی را برای شما به دنبال خواهد داشت . در واقع می خواهیم به شما نشان دهیم که با بهینه کردن سرعت در طراحی سایت چگونه می توان سئو را بهبود بخشید و ارتقا داد .

سرعت در زندگی ما فاکتور بسیار مهمی است . سعی می کنیم از این فاکتور مهم در تمام زمینه های زندگی و کاری استفاده کنیم . یکی از مواردی که فاکتور سرعت در ان اهمیت ویژه ای دارد، طراحی سایت است . زیرا وقتی بازدید کننده و کاربری وارد سایت شما می شود اولین چیزی که حس می کند همان سرعت سایت شما است .

برای کاربران کم حوصله و کم صبر امروزه، سرعت بسیار اهمیت دارد . کاربران از گشت و گذار در وب سایت هایی که از سرعت بالایی بر خوردار هستن لذت می برند و همیشه بازدید می کنند .

میزان سرعت یک سایت چه اندازه باید باشد ؟

ممکن است از نظر شما و بسیاری افراد دیگر سرعت های متفاوتی برای سایت های مختلف باید در نظر گرفته شود . زیرا محتوای صفحات آن ها که شامل تصاویر، متن، فیلم و …است، با یک دیگر فرق دارد . اما این حرف از نظر کاربران بی معنا است و برای ان ها اهمیتی ندارد . کاربران تنها می خواهند که صفحه ی شما به سرعت بارگذاری شود .

سرعت در طراحی سایت

پایین بودن سرعت وب سایت

پایین بودن سرعت سایت به صورت مستقیم بر حضور کاربران و رضایت آن ها از سایت شما تاثیر می گذارد . طبق نتایج به دست امده از امار ها 79% از کاربرانی که خواسته و نیاز خود را در وب سایت شما رفع کرده اند دوباره به وب سایت شما سر می زنند . اما اگر سرعت سایت شما بالا نباشد شما ان ها را به مرور زمان از دست می دهید .

در واقع شما این موضوع مهم یعنی بازگشت کاربران و حتی مخاطبان وفادرتان به سایت را از دست می دهید . همواره در نظر داشته باشید که مشتریان اصلی خود تان را حفظ کنید تا اعتبار و شخصیتتان روز به روز افزایش یابد .

انالیز و بهینه سازی سرعت در طراحی سایت

شما می توانید به کمک ابزار هایی که در اینترنت وجود دارد برای انالیز سرعت وب سایتتان استفاده کنید . یکی از ابزار هایی که می توانید برای برسی و انالیز سایت از ان استفاده کنیدGoogle Analyticsاست .

گوگل انالیتیکس یک ابزار کامل و فوق العاده برای بررسی کیفی سایت می باشد . نه تنها سرعت بلکه تمام فاکتور های کیفی سایت را می توانید با استفاده از این ابزار بررسی کنید .

حال اگر برای طراحی سایت کسب و کار خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایتدهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم . امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ی ” اهمیت سرعت در طراحی سایت ” راضی باشید .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در باره ی اهمیت سرعت در طراحی سایت می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت کلینیک زیبایی

طراحی سایت کلینیک زیبایی خود به زیر شاخه های متفاوتی از جمله موارد زیر تقسیم می شودند . طراحی سایت کلینیک زیبایی مو طراحی سایت کلینیک زیبایی پوست طراحی سایت کلینیک جراحی پلاستیک و … برای این گونه مراکز درمانی و کلینیک ها، طراحی سایت کلینیک زیبایی یک امر ضروری محسوب می شود . زیرا […]

اهمیت طراحی سایت در کسب و کار

اهمیت طراحی سایت در کسب و کار

با پیشرفت و گسترش تکنولوژی، روز به روز با افزایش تعداد کاربران اینترنتی مواجه می شویم و اهمیت طراحی سایت بیش از پیش برای ما روشن میشود. هر روز شاهد این هستیم که درصد وب گردی افراد در سنین مختلف در سال های اخیر بیشتر و بیشتر شده است از این رو شکل فعالیت های روزمره […]

درامد زایی با طراحی سایت شرکتی

درامد زایی با طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی مزایای زیادی هم برای کاربران و مشتریان و هم برای صاحبین ان دارد . یکی از این موارد جذاب درامد زایی با طراحی سایت شرکتی با شیوه های متفاوت است . در ادامه به این موارد می پردازیم . نکات درامد زایی با طراحی سایت شرکتی عبارت اند از : انتخاب شرکت […]

نرم افزار کاربردی بخش 2

نرم افزار کاربردی بخش 2

نرم افزار ها بخش وسیعی از کارهای انسان را در حوزه های مختلف انجام می دهند و به وسیله آنها میتوانیم برخی از کار های خود را به سر انجام برسانیم که در این نوشته قصد داریم کارهایی را که نرم افزار های کاربردی انجام میدهند نام ببریم انواع مختلف نرم افزار های کاربردی را […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.