051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی
گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت, گرافیک سایت 12 مارس 2019

گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی

پرستو بخشی پرستو بخشی

گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی

ظاهر و گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی هم برای صاحبین ان و هم برای کاربران و مشتریان و بازدید کنندگان اهمیت زیادی دارد . زیرا اگر طراحی زیبایی ایجاد کنید باعث جذب بیشتر کاربران و بازدید های ان ها می شود . در این بخش می خواهیم در این باره به شما کمک کنیم . ما برای شما شرح می دهیم که چگونه با استفاده از گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی ماندگاری کاربران را در وب سایت افزایش دهید .

نکات گرافیکی در طراحی سایت فروشگاهی عبارت اند از :

  1. بهره بردن از خلاقیت برای داشتن یک گرافیک مطلوب
  2. ایجاد سادگی در طراحی گرافیک برند تجاری
  3. تناسب و هم ترازی میان نوع گرافیک و متن سایت
  4. هماهنگی گرافیک سایت با یک هدف، ایده

بهره بردن از خلاقیت برای داشتن یک گرافیک مطلوب

یکی از مهم ترین موارد در طراحی گرافیک سایت فروشگاهی استفاده از خلاقیت است . یک طراح حرفه ای باید در استفاده از ابزار های گرافیکی از خود خلاقیت به خرج دهد تا بتواند گرافیک مناسب و ایده الی را جهت طراحی سایت فروشگاهی ایجاد کند .

طراحی سایت فروشگاهی

ایجاد سادگی در طراحی گرافیک برند تجاری

در هر زمینه ای نمایش قوی و جذاب یک برند تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است . در مورد یک وب سایت فروشگاهی نیز این موضوع صدق می کند . شما باید گرافیک وب ساین و هم چنین برند تجاری را به گونه طراحی کنید که برای کاربران خیره کننده و به یاد ماندنی باشد . گرافیک یک ابزاری است که شما می توانید به کمک ان برند تجاریتان را خیلی قوی به نمایش بگذارید .

همیشه یک طراحی ساده بسیار جذاب تر و تاثیر گذار تر از یک یک طراحی شلوغ و گمراه کننده است . برخی از برند های بزرگ و به نام توانسته اند تاثیر زیادی در ایجاد اعتماد در ذهنیت کاربر به وجود آورند .برای مثال شرکت اپل را در نظر بگیرید . گرافیک ساده و در عین حال جذاب این برند برای بازدید کنندگان سایت، سادگی و صداقت ان ها را یاد اوری می کند .

تناسب و هم ترازی میان نوع گرافیک و متن سایت

مهم ترین مسئله ای که باید هنگام طراحی یک سایت فروشگاهی به یاد داشته باشید، تناسب و هم ترازی میان نوع گرافیک و متن سایت است . یعنی هنگام طراحی سایت فروشگاهی طوری گرافیک را متناسب با محتوای سایت ایجاد کنید که بتواند به راحتی و به سادگی، پیغام را به مخاطبانتان برساند .

طراحی سایت فروشگاهی

هماهنگی گرافیک سایت با یک هدف، ایده

گرافیک وب سایت باید نشان دهنده ی ایده، هدف و خواسته های شما باشد . یک طراح حرفه ای برای این کار به کار گیرید تا شما را از این بابت قوی کند . طراحان با در نظر گرفتن موارد مختلف مانند روانشناسی رنگ ها، روانسناشی کاربران، تجربه کاربری و رابط کاربری وب سایت شما را طراحی می کنند .

حال اگر برای طراحی سایت فروشگاهی خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایتدهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم . امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی راضی باشید .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل

در دنیای امروز که همه ی امور از طریق اینترنت به دلیل فراگیر شدن ان انجام می شود و دستگاه های موبایل که هر روزه بروز تر و محبوب تر و همه گیر تر شدند مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل اهمیت زیادی پیدا کرده است .در این مقاله قصد داریم برای شما بازدید کنندگان و کاربران […]

چگونه اعتماد مشتریان برای تجارت الکترونیک جلب کنیم ؟

چگونه اعتماد مشتریان برای تجارت الکترونیک جلب کنیم ؟

اینکه شما در تجارت الکترونیک خود موفق به کسب اعتماد مشتریان خود شوید امری ضروری به حساب می آید…امروزه به دلیل کلاهبرداری های زیادی که از روش های مختلفی در حال انجام است…اینکه شما بتوانید اعتماد مشتری خود را به دست آورید تا بعد از بازدید از سایت شما بدون هیچ تردیدی اقدام به خرید […]

آموزش استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی بخش 2

آموزش استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی بخش 2

برای اینکه موفقیت را در هر یک از شبکه های اجتماعی به دست آورید باید آموزش های موبوط به آن شبکه را فرا بگیرید و آنها را بکار ببرید این آموزش ها می توانند بسیار متفاوت باشند زیرا این شبکه های اجتماعی نیز با یکدیگر متفادت هستند این شبکه های اجتماعی می توانند بسیار مفید […]

قیمت گذاری کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل چگونه است ؟

قیمت گذاری کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل چگونه است ؟

ما در این بخش قصد داریم به سوالات شما از قیبل “یک کلیک معمولی چقدر هزینه می کند؟” و اینکه هزینه کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل به چه معناست یا به عبارتی کلمات کلیدی چگونه قیمت گذاری میشوند ؟ همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، این یک سؤال آسان نیست که به آن پاسخ […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.