051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی
گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت, گرافیک سایت 12 مارس 2019

گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی

پرستو بخشی پرستو بخشی

گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی

ظاهر و گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی هم برای صاحبین ان و هم برای کاربران و مشتریان و بازدید کنندگان اهمیت زیادی دارد . زیرا اگر طراحی زیبایی ایجاد کنید باعث جذب بیشتر کاربران و بازدید های ان ها می شود . در این بخش می خواهیم در این باره به شما کمک کنیم . ما برای شما شرح می دهیم که چگونه با استفاده از گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی ماندگاری کاربران را در وب سایت افزایش دهید .

نکات گرافیکی در طراحی سایت فروشگاهی عبارت اند از :

  1. بهره بردن از خلاقیت برای داشتن یک گرافیک مطلوب
  2. ایجاد سادگی در طراحی گرافیک برند تجاری
  3. تناسب و هم ترازی میان نوع گرافیک و متن سایت
  4. هماهنگی گرافیک سایت با یک هدف، ایده

بهره بردن از خلاقیت برای داشتن یک گرافیک مطلوب

یکی از مهم ترین موارد در طراحی گرافیک سایت فروشگاهی استفاده از خلاقیت است . یک طراح حرفه ای باید در استفاده از ابزار های گرافیکی از خود خلاقیت به خرج دهد تا بتواند گرافیک مناسب و ایده الی را جهت طراحی سایت فروشگاهی ایجاد کند .

طراحی سایت فروشگاهی

ایجاد سادگی در طراحی گرافیک برند تجاری

در هر زمینه ای نمایش قوی و جذاب یک برند تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است . در مورد یک وب سایت فروشگاهی نیز این موضوع صدق می کند . شما باید گرافیک وب ساین و هم چنین برند تجاری را به گونه طراحی کنید که برای کاربران خیره کننده و به یاد ماندنی باشد . گرافیک یک ابزاری است که شما می توانید به کمک ان برند تجاریتان را خیلی قوی به نمایش بگذارید .

همیشه یک طراحی ساده بسیار جذاب تر و تاثیر گذار تر از یک یک طراحی شلوغ و گمراه کننده است . برخی از برند های بزرگ و به نام توانسته اند تاثیر زیادی در ایجاد اعتماد در ذهنیت کاربر به وجود آورند .برای مثال شرکت اپل را در نظر بگیرید . گرافیک ساده و در عین حال جذاب این برند برای بازدید کنندگان سایت، سادگی و صداقت ان ها را یاد اوری می کند .

تناسب و هم ترازی میان نوع گرافیک و متن سایت

مهم ترین مسئله ای که باید هنگام طراحی یک سایت فروشگاهی به یاد داشته باشید، تناسب و هم ترازی میان نوع گرافیک و متن سایت است . یعنی هنگام طراحی سایت فروشگاهی طوری گرافیک را متناسب با محتوای سایت ایجاد کنید که بتواند به راحتی و به سادگی، پیغام را به مخاطبانتان برساند .

طراحی سایت فروشگاهی

هماهنگی گرافیک سایت با یک هدف، ایده

گرافیک وب سایت باید نشان دهنده ی ایده، هدف و خواسته های شما باشد . یک طراح حرفه ای برای این کار به کار گیرید تا شما را از این بابت قوی کند . طراحان با در نظر گرفتن موارد مختلف مانند روانشناسی رنگ ها، روانسناشی کاربران، تجربه کاربری و رابط کاربری وب سایت شما را طراحی می کنند .

حال اگر برای طراحی سایت فروشگاهی خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایتدهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم . امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی راضی باشید .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی گرافیک در طراحی سایت فروشگاهی می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی

طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی

یکی از دستاورد های اینترنت به مفهوم شبکه شدن فضای درون کامپیوتر ها و همچنین امکان به اشتراک گذاری اطلاعات در فضای اینترنت تحت عنوان سایت، طراحی سایت انواع فروشگاه های آنلاین است . با پیشرفت تکنولوژی هایی مانند شکل گیری بانکداری الکترونیک و پس از آن تجارت الکترونیک، بسیاری از خرید و فروش ها […]

طراحی سایت با جوملا

طراحی سایت با جوملا

در کنار طراحی سایت با ووردپرس شما حق انتخاب طراحی سایت با جوملا را هم دارید. در این مقاله قصد داریم این سبک طراحی و ساختن وب سایت را به شما معرفی کنیم. در این سبک ساختن وب سایت، شما میتوانید سایتی با بسیاری از قابلیت ها و امکانات حرفه ای را در قالب آماده داشته باشید. […]

از کدام رنگ ها در طراحی سایت نباید استفاده کرد ؟

از کدام رنگ ها در طراحی سایت نباید استفاده کرد ؟

موضوع رنگ ها در طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است . یک انتخاب اشتباه شما می تواند نتایج عکسی را به دنبال داشته باشد . در این مقاله به شما در انتخاب رنگ صحیح برای وب سایتتان کمک می کنیم . رنگ ها می توانند هم برای کاربران جذب کننده باشند و هم دفع […]

معرفی بهترین وب سایت ها برای آموزش سئو بخش 2

معرفی بهترین وب سایت ها برای آموزش سئو بخش 2

هر شخصی که به دنبال طراحی وب سایت برای کسب و کار خودش است و می خواهد از این طریق به موفقیت برسد باید بداند که تنها با داشتن یک وب سایت نمی تواند در این مسیر پیروز شود . لازمه ی موفقیت شما این است که وب سایتتان دیده شود و این کار تنها […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.