051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » آموزش وردپرس » افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 2
افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 2
آموزش وردپرس, وردپرس 14 جولای 2020

افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 2

افسانه آشفته افسانه آشفته

افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 2

به بخش 2 از افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates خوش آمدید در بخش قبل مواردی را دراین باره گفته ایم که ادامه این مطالب را دراین بخش به صورت کامل جمع آوری کرده ایم د راین بخش قصد داریم موضوعات :
به راحتی به خاطر سپردن نام لینک و ترفند های آن
URL مقصد در پیوندهای وابسته چگونه است ؟
پیوست تصاویر د رپیوندهای وابسته چگونه انجام می شود ؟
افزونه Autolink Keywords چه کاری انجام می دهد ؟

چگونه پیوندهای وابسته را با ThirstyAffiliates اضافه کنیم

افزودن پیوندهای وابسته در ThirstyAffiliates ساده و مستقیم است. و شما میتوانید پیوندهای وابسته را به صورت ساده و مستقیم انجام دهید نگران نباشید ، به ThirstyAffiliates بروید » اضافه کردن یک پیوند جدید – برای اضافه کردن یک لینک وابسته.

ThirstyAffiliates

نام لینک:

نام لینک شما باید به راحتی قابل شناسایی و به خاطر سپردن باشد شما نباید نام لینک خود را به گونه ای انتخاب کنید که فرار باشد یا به سختی به یاد آورید . این نام در URL پنهان استفاده خواهد شد. استفاده از نام محصول به عنوان عنوان لینک احتمالاً بهترین روش نامگذاری است.

URL مقصد:

این آدرس اینترنتی کامل صفحه است که به وسیله آن مخاطبانتان شمارا پیدا می کنند و با شناسه وابسته شماست. اینجاست که پیوند وابسته طولانی خود را جایگذاری می کنید. در زیر این قسمت کادرهای تأیید را مشاهده می کنید تا بتوانید پیوند را به صورت مستقیم ایجاد کنید و در یک پنجره جدید باز کنید. اگر این موارد را در صفحه تنظیمات افزونه فعال نکرده اید ، شما در این قسمت میتوانید آنها را تنظیم نکنید

پیوست تصاویر:

می توانید تصاویر خود را در لینک های وابسته شرکت های وابسته قرار دهید. این احتمالاً برای وب سایتهایی که می خواهند پیوندهای وابسته را در نوارهای کناری نمایش دهند یا مفید باشد ، مفید هستند یا دارای الگوهایی هستند که پیوندها را می توان با تصاویر نشان داد.

Autolink Keywords

این ویژگی قدرتمند به عنوان افزونه در دسترس است و در هنگام خرید بسته حرفه ای با ThirstyAffiliates همراه است. این امکان را به شما می دهد مجموعه ای از کلمات کلیدی را اضافه کنید که به طور خودکار به این لینک وابسته خاص مرتبط می شوند. با این کار وقت زیادی را در هنگام نوشتن در سایت خود صرفه جویی می کنید. فقط می توانید پست های خود را بنویسید و از افزودن پیوند در مقاله ها نگران نباشید. به عنوان مثال اگر کلمه HostGator ، Sucuri ، MaxCDN را ذکر کنیم و همه آنها بطور خودکار پیوند خواهند یافت.

مقاله

ناتوانی برخی ناشران در استفاده از این ویژگی

با این حال ، ما همچنین متوجه شده ایم که برخی ناشران نمیتوانند از این ویژگی کارآمد استفاده کنند. مطمئن شوید که از کلمات کلیدی بسیار متمرکز برای پیوند خودکار استفاده می کنید. بار دیگر ، اضافه کردن نام محصول به عنوان کلمه کلیدی رایج ترین روش است. در زیر کلمات کلیدی شما دو کادر را مشاهده خواهید کرد. اولین کادر تأیید اجازه می دهد تا ThirstyAffiliates پیوندهایی به کلمات کلیدی مورد استفاده در عناوین اضافه کند. این فقط مربوط به برچسب های عنوان موجود در محتوای مقاله است نه خود عنوان مقاله. در کادر دوم تایید شما خواهید توانست برای کلمات کلیدی محدودیت ایجاد کنید . در صورت تکرار کلمه کلیدی در طول مقاله ، این گزینه به ویژه مفید است توصیه می کنیم برچسب های عنوان را پیوند ندهید و تعداد کلمات کلیدی در حال تعویض نباید بیشتر از 3 باشد.

دسته بندی پیوندها:

می توانید پیوندهای خود را دسته بندی کنید. این دسته از لینک ها مانند دسته ارسال می شوند. می توانید هنگام اضافه کردن لینک جدید ، دسته های جدیدی اضافه کنید ، یا می توانید به ThirstyAffiliates »دسته بندی پیوندها بروید تا به صورت دستی دسته های پیوند را اضافه کنید.

افزودن پیوندهای وابسته در پست ها و صفحات وردپرس

گذشته از اتصال دهنده خودکار ، گاهی ممکن است بخواهید پیوندهای وابسته را به صورت دستی در پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه کنید. ThirstyAffiliates یک دکمه به ویرایشگر پست تصویری WordPress اضافه می کند.

WordPress

با کلیک بر روی دکمه ، جستجوی پیوند ThirstyAffiliates در یک پنجره باز می شود. می توانید پیوند را از لیست پیوندها انتخاب کنید یا یک لینک را جستجو کنید. سپس می توانید لینک ساده ، کد کوتاه یا پیوند تصویر را وارد کنید.

ThirstyAffiliates

برای آن دسته از کاربرانی که ترجیح می دهند از ویرایشگر متن در منطقه ویرایش پست وردپرس استفاده کنند ، می توانند به سادگی بر روی دکمه لینک کلیک کرده و پیوندی را جستجو کنند. پیوندهای اضافه شده از طریق ThirstyAffiliates به عنوان پیوند وابسته در جستجو ظاهر می شوند ، مانند این:

پیوند

مدیریت پیوندهای وابسته در ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates برای مدیریت پیوندها از قابلیت وردپرس داخلی استفاده می کند. پیوندهای اضافه شده از طریق افزونه های ThirstyAffiliates به یک نوع پست سفارشی اضافه می شوند که اضافه کردن ، ویرایش یا حذف یک لینک وابسته را بسیار ساده می کند. اگر آمار افزودنی را فعال کرده اید ، پس از آن تعداد کلیک های مربوط به هر پیوند که به کلیک های روزانه ، هفتگی و ماهانه تقسیم می شود ، به شما نشان می دهد.

افزونه

افزودنی آماری برای ThirstyAffiliates همچنین می افزاید:

آمار دقیق برای کلیه فعالیت های پیوند وابسته شما در صفحه آمار. این به شما کمک می کند نشان دهید که کدام دسته پیوندها عملکرد بهتری دارند ، کدام پیوندها کلیک بیشتری می کنند و ثبت نام کمتری می کنند ، کدام لینک ها کمتر کلیک می کنند و تعداد بیشتری ثبت نام می کنند. سپس می توانید استراتژی محتوا خود را برای به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد خود بهبود بخشید.

محتوا

همه پیوندهای وابسته شما می توانند با قالب XML وردپرس صادر شوند و به راحتی می توانید با استفاده از ابزار پیش فرض واردات و صادرات وردپرس به هر وب سایت دیگری در وردپرس وارد شوید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه پیوندهای وابسته را در وردپرس با ThirstyAffiliates مدیریت کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی وابسته برای وردپرس را ببینید.

اگر این مقاله را دوست دارید ، لطفاً در کانال YouTube ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید.

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
ایمیل مارکتینگ چیست ؟

ایمیل مارکتینگ چیست ؟

حتما همه ی ما با این موضوع رو به رو شده ایم که در inbox ایمیل خود، پیام هایی را ردیافت کرده ایم که فرستنده ی ان را نمی شناختیم . قطعا اولین واکنش ما به این موضوع این بوده است که، این فرد ادرس ایمیل ما را از کجا دارد ؟ چرا برای من […]

بهترین افزونه های ودرپرس قسمت7

بهترین افزونه های ودرپرس قسمت7

افراد زیادی در دنیا وجود دارند که برای رونق کسب و کارشان وب سایت هایی طراحی کرده اند . یکی از از این سیستم های مدیریت محتوا و سایت ساز محبوب ان ها سیستم وردپرس است . دلیل محبوبیت بالای ان هم این است که طراحان و توسعه دهندگان می توانند با استفاده از بهترین […]

دهکده وب

دهکده وب

شرکت طراحی و توسعه ی دهکده وب جز شرکت های برجسته در بین شرکت های طراحی وب سایت در مشهد است که با دارا بودن کادری حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی سایت کارنامه درخشانی دارد. این شرکت با هدف قرار دادن کسب و کار شما در مسیر پیشرفت، به شما تحت مشاوره های […]

CDN چیست و تاثیر آن بر سرعت سایت

CDN چیست و تاثیر آن بر سرعت سایت

اگر درصد خوب بودن یک سایت را در نظر بگیریم برای اینکه کاربردی بودن یا نبودن مشخص شود باید سوالات زیر پرسیده شود یا تا چه میزان از سئو خوبی برخوردار است ؟ بخشی از آن نظرات به سرعت سایت باز می گردد ؟ اگر سایت شما سرعت خوبی نداشته باشید و مطالب به خوبی […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.