051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » افزونه های وردپرس » 30 افزونه اساسی WordPress باید نصب کنید بخش 2
30 افزونه اساسی WordPress باید نصب کنید بخش 2
افزونه های وردپرس, وردپرس 15 جولای 2020

30 افزونه اساسی WordPress باید نصب کنید بخش 2

افسانه آشفته افسانه آشفته

30 افزونه اساسی WordPress باید نصب کنید بخش 2

امروزه به دلیل استفاده زیاد از WordPress در طراحی سایت پیدا کردن یک افزونه یا افزونه هایی که باعث بالا رفتن عملکرد سایت شود ضروریست ما در این مقاله 30 مورد از افزونه هایی را که برای WordPress ضروریست را برای شما جمع آوری کرده ایم که این مقاله افزونه های زیر را را توضیح خواهیم داد
نقشه سایت XML XML
Defender
Jetpack
Akismet
Beehive

افزونه های WordPress

افزونه

4- افزونه Defender در WordPress

این افزونه یکی از افزونه های ورد پرس است که از سایت شما در برابر هکرها و حملات مخرب ربات محافظت می کند.
وردپرس یک انتخاب خوب و دارای طرفداران زیاد برای ایجاد وب سایت ها است و این باعث می شود آن را به یک هدف عالی برای هکرها تبدیل کنید زیرا آنها می توانند یک ربات ایجاد کنند تا سایت های زیادی را بدون اینکه انگشت خود را بلند کنندهک کنند بله به همین راحتی و شما باید از سایت خود با ورد پرس محافظت کنید تنها با نصب این افزونه

اهمیت بازی امنیتی

به دلیل اینکه هکر ها به دنبال این راه هستند که بایک رباط سایت وردپرس شما را هک کنند شما باید با حفظ امنیت سایتتان حفاظت آن را بالا ببرید و در راس بازی بمانیداگر بتوانید یک گارد دفاعی خوب را ترتیب دهید می توانید از سایت خود در برابر هکرها محافظت کنید و افزونه Defender به شما در انجام این کار و موارد دیگر کمک می کند.

جستجوی مدافع سایت

مدافع سایت شما راه هایی را که ممکن است به سایت شما آسیب زننده باشد را برسی می کند یا همان راه باریکه هایی که ممکن است هکر ها از آنها وارد شوند و به شما امکان می دهد که در صورتی که انها را پیداکند شما آنها را ببینید و بهبود بخشید تا بتوانید آنها را با یک کلیک غیر قابل عبور کنید . این بدان معناست که نصب آن می تواند در صورت هک شدن سایت به شما در پاکسازی سایت کمک کند. همچنین برای سخت تر کردن امنیت سایت شما کار می کند تا با یک کلیک شما را از فاجعه آینده نجات دهد.

بهترین قسمت این است که می توانید هنگام فعال کردن اسکن های برنامه ریزی شده ، آن را تنظیم کرده و آن را فراموش کنید.

6- Jetpack

Jetpack یک افزونه وردپرس چند منظوره.Jetpack امنیت ، کارایی و مدیریت سایت را برای WordPress فراهم می کند.
Jetpack مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند را برای سایت وردپرس شما ارائه می دهد عبارتند از:

امنیت
 • امنیت پیشرفته
 • بهبود کارایی سایت
 • ابزارهای فراوان
 • ویژگی های جذب بازدید کننده
 • ویژگی های اضافی شامل :
 • نظرات بدون اسپم
 • اشتراک گذاری اجتماعی
 • پست های مرتبط
 • ارسال از طریق ایمیل و موارد دیگر می باشد.

Jetpack حتی یک گزینه تم موبایل دارد که سبک و پاسخگو است ، این گزینه از افزونه برای تلفن ها و تبلت ها طراحی شده است.

7- Akismet

محافظت

Akismet از سایت وردپرس شما در برابر هرزنامه نظر محافظت می کند.منظور از هرزنامه ها پست هایی هستند که نمیخواهید آنها به اشتراک گذاشته شوند یا اینکه آنها را فیلتر کنید این افزونه بطور خودکار نظرات را علیه سرویس وب Akismet بررسی می کند.

همه نظرات دارای سابقه ای برای کاربران هستند که نشان می دهد کدام نظرات توسط Akismet پرچم گذاری شده یا پاک شده اند. علاوه بر این ، آن نظراتی که به عنوان ناخواسته یا توسط یک ناظم علامت گذاری شده اند در تاریخ برجسته می شوند.

8- Beehive

Beehive به شما امکان می دهد به داده های قدرتمند از گزارش های Google Analytics در سایت خود دسترسی پیدا کنید.
خیلی ها دوست دارند سایت آنها محبوب باشد اگر شما این را می خواهید باید بدانید ،چگونگی ردیابی بازدید کنندگان سایت شما که در چه زمانی بازدید کرده اند مهم است زیرا این فرصت را به شما می دهد تا ببینید که می توانید در سایت خود پیشرفت هایی داشته باشید. Google Analytics ابزاری عالی برای این منظور است و افزونه Beehive این اطلاعات را مستقیماًبه سرپرست شما می دهد.

ردیابی

شما با این افزونه میتوانید موارد زیر را انجام دهید :

 • ردیابی بازدیدها
 • ردیابی بازدیدهای صفحه
 • ردیابی میزان گزاف گویی
 • ردیابی میانگین مدت بازدید
 • ردیابی مراجعه کنندگان

علاوه بر این می توانید تنظیمات پیشرفته را نیز برای ردیابی جمعیتی و علاقه سایت خود به تبلیغات و همچنین تحلیل رفتارهای خرید برای تقویت عملکرد محصولات خود فعال کنید. همچنین ، با تنظیم سریع و نمایش به آسانی می توانید آمار مربوط به کل سایت یا شبکه خود را پیگیری کنید.

9- نقشه سایت XML XML

نقشه سایت Google XML – افزونه ژنراتور نقشه سایت وردپرس.
نقشه سایت های XML XML بطور خودکار نقشه سایت XML را برای سایت شما ایجاد می کند.
این افزونه مورد نیاز به طور خودکار نقشه سایت XML را برای سایت شما ایجاد می کند. داشتن یک نقشه سایت XML برای کمک به موتورهای جستجوگر بهتر وبلاگ شما است.

نقشه سایت

با استفاده از نقشه سایت ، خزندگان وب می توانند ساختار سایت شما را ببینند و نتایج را با کارآیی تر بازیابی کنند.

هر بار که پستی راجع به محتوای جدید خود ایجاد می کنید ، به موتورهای جستجو مانند Google ، Bing و Yahoo مطلع می شوند.

10-iThemes Security

iThemes Security – این افزونه یک افزونه امنیتی برای وردپرس است که این افزونه اصلاحات امنیتی زیادی برای سایت وردپرس شما ارائه می دهد.
iThemes Security این افزونه به شما کمک می کند تا باریکه هایی را که به سایت شما راه دارد و مشترک است را پیدا کنید و آنها را بر طرف کنید بسیاری از سرپرستان وردپرس معمولاً نمی دانند که این حفره ها آسیب پذیری سایت را بالا می برند ، اما iThemes Security می تواند کمک کند.

سایت شما به خاطر افزونه هایی که نصب کرده اید ممکن است مورد تهدید ناشناخته قرار بگیرد ، سایت شما می تواند هدف آسانی برای حملات باشد. iThemes Security برای شناسایی و محافظت از این حفره ها در سایت شما کار می کند.

11- Forminator

Forminator – افزونه فرم رایگان ، نظرسنجی ها و آزمونها برای WordPress.

نظرسنجی


Forminator یک افزونه وردپرس رایگان است که به شما در ایجاد فرم های زیر کمک می کند :

 • فرم های حرفه ای
 • نظرسنجی
 • آزمونها

با برنامه های زیر ادغام می شود :

Zapier
Google Sheets
برنامه های بازاریابی ایمیل
اما چه چیزی را ادغام می کند ؟
ادغام با درگاههای پرداخت محبوب برای یک راه حل ساده تجارت الکترونیک. می توانید بدون نیاز به CSS ، ظاهر مورد نظر خود را ایجاد کنید. با استفاده از دکمه پیش نمایش فرم Forminator ، می توانید فرم خود را در هنگام ساختن آن و طراحی آن مشاهده کنید ، بدون اینکه ابتدا آن را در یک صفحه جاسازی کنید تا ببینید آیا به نظر می رسد مناسب است یا خیر.

توضیحات آخر در رابطه با Forminator

Forminator همچنین تنها افزونه فرم رایگان است که به شما امکان می دهد فرم ها و نظرسنجی ها ، ارسال ها ، آزمونها و ایجاد پست های وبلاگ را از یک فرم ایجاد کنید. و دارای یک API قدرتمند است که می توانید به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشید و از آن برای ساختن پسوندهای دلخواه خود استفاده کنید.

امیدواریم از مطالب ما استفاده کرده باشید جهت مشاهده ادامه مطالب اینجا کلیک کنید

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
معرفی انواع کلمات کلیدی مخصوص بازاریابان محتوا بخش2

معرفی انواع کلمات کلیدی مخصوص بازاریابان محتوا بخش2

در بخش اول این مطلب این موضوع را بیان کردیم که در جست و جو های گوگل، همیشه یک رابطه ی تنگاتنگ و دو طرفه ای بین کاربران و بازاریابان محتوا بوده است . همچنین این را نیز گفتیم که یک بازاریاب محتوا حرفه ای برای این که بتواند کارش را به بهترین شکل ممکن […]

امکانات طراحی سایت آژانس هواپیمایی

امکانات طراحی سایت آژانس هواپیمایی

در بخش قبلی راجب به این که طراحی سایت آژانس هواپیمایی چگونه می تواند باعث موفقیت شود کسب و کار آژانس ها می شود و این که چه مزایا و نتایج مثبتی را برای ان ها دارد صحبت کردیم . اما برای این که از طولانی شدن مقاله جلوگیری کنیم امکانات طراحی سایت آژانس هواپیمایی […]

طراحی سایت فروشگاه چای و قهوه

طراحی سایت فروشگاه چای و قهوه

یکی از دستاورد های اینترنت به مفهوم شبکه شدن فضای درون کامپیوتر ها و همچنین امکان به اشتراک گذاری اطلاعات در فضای اینترنت تحت عنوان سایت، طراحی سایت انواع فروشگاه های آنلاین است . با پیشرفت تکنولوژی هایی مانند شکل گیری بانکداری الکترونیک و پس از آن تجارت الکترونیک، بسیاری از خرید و فروش ها […]

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ قسمت2

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ قسمت2

در بخش اول مطلب اموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ به موارد زیر پرداخته شده است : استفاده از Shapes در فتوشاپ ایجاد پروژه ی جدید در فتوشاپ تنظیمات حاشیه ها و خطوط محل قرار گیری ادرس محل قرار گیری شعار ایجاد مستطیل جدا کننده طراحی بخش تماس با ما ایجاد ایکون های تماس طراحی […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.