051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ بخش3
انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ بخش3
طراحی سایت 23 ژانویه 2019

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ بخش3

پرستو بخشی پرستو بخشی

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ بخش3

در حالی که جمع اوری ادرس های ایمیل و ترغیب بازدید کنندگان سایت نسبت به ثبت نام در فهرست ایمیل مارکتینگ یک فرایند عمده است که برای به ثمر رسیدن به زمان و تلاش فراوانی نیاز دارد، اما هدف نهایی شما از ایمیل مارکتینگ، داشتن فهرست عظیمی از مخاطبان نیست . شما باید این مخاطبان را به مشتری بالفعل خود تبدیل کنید . برای دست یابی به این موفقیت هم لازم است تا با انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ اشنا شده باشید .

همانطور که می دانید محتوا های ایمیل مارکتینگ انواع زیادی دارند و شما باید بدانید که از کدام یکی از انواع ان برای چه کاری و در چه زمانی بهره ببرید تا بتوانید به نتیجه ای که می خواهید برسید . این مطلب شامل چهار بخش است که در دو بخش قبلی ما به شرح 6 مورد از انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ پرداختیم . برای دیدن بخش اول اینجا و برای دیدن بخش دوم اینجا کلیک کنید .

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ را بشناسید :

 • خوشامد گویی
 • پیشنهاد ویژه
 • نظر سنجی
 • درخواست
 • خبرنامه
 • هدیه
 • ارزش افرین
 • استخدام
 • معرفی
 • سفارش مجدد
 • یاداوری سبد خرید رها شده
 • اطلاع رسانی
 • بزرگداشت سالیانه

در بخش سوم این مقاله به مطالعه ی سه نوع سوم از انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ می پردازیم .

ایمیل مارکتینگ

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ : ارزش افرین

هیچ لازم نیست که برای هر ایمیلی که برای مخاطبین خود ارسال می کنید هدف مکالمه جویانه و یا فروش داشته باشید . اگر هم قصد دارید که ایمیلی با محتوای مکالمه و فروش برای مخاطبان خود ارسال کنید به یاد داشته باشید که اول باید اعتماد او را جلب کنید . یک ایمیل زمانی ارزش افرین خواهد بود که در آن بدون هیچ چشم داشت و مزد و منتی به مخاطب خود ارزش، سود و منفعتی را ارائه دهید .

برای شروع تولید محتوای چنین ایمیلی می توانید از یک پست وبلاگی، آیتم ها و ایده های الهام بخش یا یک یا چند نکته استفاده کنید . در تولید این گونه ایمیل ها شما به دقت و حساسیت بالایی نیاز دارید زیرا این گونه ایمیل ها را باشد. از طریق این دسته از ایمیل ها می توانید به رابطه خود با مخاطب تان شکل بدهید. استفاده از چنین ایمیل هایی برای خلق کمپین ایمیل مارکتینگی که قرار است نرخ تبدیل بالایی داشته باشد حیاتی است . همچنین به این شیوه می توانید روابط خود با مخاطبینتان را شکل دهید . برای مثال می توانید :

 • خلاصه اخبار و داستان های مرتبط، روز را برای مخاطبین خود ارسال کنید .
 • اگر شما صاحب یک وب سایت موسیقی هستید، می توانید بهترین آهنگ های هفته را به مخاطبان فهرست بازاریابی ایمیلی خود معرفی کنید .
 • اگر وب سایت شما در حوزه مد و پوشاک کار می کند، می توانید مطالب بکری را در رابطه با اداب و سبک پوشش مناسب برای آن ها ارسال کنید .

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ : استخدام

محتوای ایمیل هایتان را باید به گونه ای ایجاد کنید که مخاطبین شما احساس خاص بودن کنند . توصیه ی ما به شما این است که حتی زمانی که موقعیت های جدید شغلی برای شما ایجاد می شود از مخاطبان و مشتریان خود بخواهید که در مورد جایگاهی که شغل شما دارد نظرات خودشان را برای شما ارسال کنند همچنین اگر ان ها افرادی را می شناسند که برای این جایگاه جدید شغلی مناسب هستند را به شما معرفی کنند . با این گونه رفتار ها به مخاطبان خود نشان می دهید که ان ها و نظراتشان برای شما مهم و ارزشمند هستند .

توجه داشته باشید که مخاطبان و مشتریان شما بزرگترین طرفدار و حامی شما هستند پس اگر با این دید به موضوع نگاه کنید متوجه می شوید که ان ها می توانند اولین گزینه ها برای انتخاب و دعوت به همکاری برای شما باشند .

ایمیل معرفی

انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ : معرفی

یکی از بهترین زمان هایی که می توانید برای مخاطبین خود ایمیل هایی را جهت ایمیل مارکتینگ ارسال کنید زمانی است که محصول جدیدی را برای عرضه در دست دارید . قطعا اولین افرادی که باید از این موضوع اگاه شوند مخاطبان و مشتریان شما هستند .

شما می دانید که این افراد تقریبا جزو راغب ترین مشتریان بالقوه شما هستند، بنابر این از این طریق می توانید فروش خود را چند برابر کنید . همچنین این که دیگر لزومی ندارد که صبر کنید تا محصول جدید عرضه شود و بعد ایمیل خود را ارسال کنید . در واقع، بهتر است که حس چشم انتظاری را در مخاطبان خود ایجاد کنید تا هیجان و به تبع ان تعامل مخاطبان با شما دو چندان شود .

امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ راضی باشید . از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید . در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی انواع محتوا های ایمیل مارکتینگ می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
چگونه برچسب های کلیدی متا را پنهان کنیم ؟ بخش 3

چگونه برچسب های کلیدی متا را پنهان کنیم ؟ بخش 3

اگر بخواهیم به برچسب برای رتبه بندی سایت نمره بدهیم تا مشخص شوند که چه میزان اهمیت دارد…باید بگوییم که بسیاری از SEO های مجرب آن را مفید نمی دانند… بهتر است این را بدانیم که اگر قرار دادهن یک کلمه در صفحه می تواند سئو بهبود ببخشد تمام صاحبان سایت این کار را می […]

طراحی سایت مشاور تغذیه

طراحی سایت مشاور تغذیه

وظایف مشاوران تغذیه این است که با ایجاد برنامه های غذایی و تغذیه ای نحوه ی صحیح مصرف وعده های غذایی را به مردم اطلاع دهد . همچنین از عادت های اشتباه جلوگیری کند و اصول درست را جایگزین ان ها کند . یکی از بهترین شیوه های اطلاع رسانی این اموزش ها و خدمات […]

طراحی سایت مترجم

طراحی سایت مترجم

طراحی سایت مترجم امروزه بسیاری از دغدغه های کاربران و دانشجویان و غیره را بر طرف کرده است و به وب سایت های پر بازدیدی تبدیل شده اند . افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و به این گونه وب سایت ها مراجعه می کنند عبارت اند از : مترجمان، اساتید و دانشجویان […]

عوامل موثر سئوی داخلی بر رتبه بندی گوگل بخش2

عوامل موثر سئوی داخلی بر رتبه بندی گوگل بخش2

زمانی که وب سایتتان را بهینه سازی می کنید در واقع دارید سئوی سایتتان را راتقا می دهید و این موضوع باعث می شود که در طی زمان شما جایگاه و رتبه ی وب سایت شما تغییر کند و بهبود یابد . برای این که بتوانید این کار ها را انجام دهید باید نکااو قوانیم […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.