051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت در تهران
طراحی سایت در تهران
انواع طراحی سایت 23 آگوست 2018

طراحی سایت در تهران

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

امروزه با گسترش دنیای دیجیتال شاهد اینترنتی شدن اکثر کسب و کارها در اینترنت هستیم. اکثر صاحبین مشاغل تمایل به داشتن وب سایتی در این فضای گسترده و بی انتها دارند. صاحبان کسب و کار با مراجعه به شرکت های طراحی سایت شهر و یا منطقه خود اقدام به ایجاد یک وب سایت برای پیشبرد و پیشرفت کارشان می کنند. در هر شهری شرکت‌های حرفه ای زیادی وجود دارد مثلا اگر در گوگل طراحی سایت در تهران را جستجو کنید چند صد شرکت را مشاهده می‌کنید که به صورت حرفه ای مشغول به کار هستند.

در اکثر جستجو های گوگل در مورد طراحی سایت، شرکت های طراحی سایت در تهران جزو آن دسته از شرکت های هستند که در نتایج صفحه اول مشاهده می‌شوند. جالب است بدانید بیش ترین و قدیمی ترین شرکت های برنامه نویسی و طراحی سایت در تهران هستند.

انواع سبک های برنامه نویسی و طراحی سایت در تهران مانند تمام نقاط جهان به دو صورت انجام می شود:

1. طراحی وب سایت اختصاصی  2. طراحی وب سایت وردپرس

رایج ترین سوال در مورد شرکت طراحی سایت در تهران

رایج ترین و پر بحث ترین و در واقع مهمترین سوالی که در کامنت های وب سایت شرکت های طراحی سایت در تهران مشاهده می شود راجع به هزینه طراحی سایت است. همواره درصد بالایی از مشتریان زمانی که به شرکت های طراحی سایت مراجعه می کنند خواهان دانستن هزینه طراحی وب سایت هستند. مشتریان می خواهند بدانند که برای داشتن وب سایتی از هر نوع و سبکی چه هزینه هایی را باید پرداخت کنند. پاسخ این سوال به فرد یا شرکتی که برای طراحی سایت به آن مراجعه می‌کنند بستگی دارد.

برخی شرکت‌ها با وجود خدمات و امکانات کمی که در اختیار مشتری می گذارند هزینه های سنگینی را برای مشتری رقم می زنند. اما ویژگی یک شرکت خوب و با کیفیت طراحی سایت در تهران این است که با بهترین و بالاترین سطح کیفیت برای شما وب سایت دلخواهتان را ایجاد کنند و هزینه معقول و عادلانه ای را از شما طلب کنند.

هزینه های طراحی سایت

در پرداخت هزینه های طراحی سایت در تهران چه برای طراحی سایت اختصاصی و چه برای طراحی سایت به صورت قالب آماده سه موضوع برای پرداخت هزینه وجود دارد که عبارتند از :

  1. طراحی خود سایت

2. هاست یا سرور

3. دامنه یا همان آدرس وب سایت

طراحی سایت در تهران

  • طراحی خود وب سایت

بخش اعظم هزینه ای که برای طراحی وب سایت پرداخت میکنید مربوط به این بخش است. در این قسمت ابتدا شما باید روش و سبک طراحی وب سایت خود را انتخاب کنید. البته برای این انتخاب مشاوران شرکت، راهنمایی های لازم را به شما می کنند تا بهترین تصمیم را بگیرید. در نهایت نسبت به تکنولوژی ها و مدت زمان طی شده برای ساخت وب سایت شما، هزینه این قسمت محاسبه می شود. همیشه در هر کاری برای فرد هزینه ای که باید پرداخت کند بسیار مهم است.

اما در طراحی سایت چون این یک کار هنری است و در واقع آینده و ویترین کسب و کار شما را شکل میدهد، داشتن یک وب سایت خوب و قابل قبول، منطقی است. پس در این باره، موضوع کیفیت کار اهمیت ویژه ای دارد تا مقدار هزینه آن. افراد بسیار زیادی بودند که قربانی این طرز فکر غلط خود شدند. آنها برای کمی هزینه ی پایین تر وب سایت های بی کیفیت را خریداری نمودند با امید افزایش درآمد اما نتیجه مورد نظر خود را نگرفتند. در واقع وب سایتی درخور همان مبلغ پرداخت شده دریافت کردند.

مثلا اینگونه سایت ها کیفیت و کارایی بسیار پایینی دارند و جز انتخاب کاربران نیستند. بهتر است برای جلوگیری از این اتفاقات در ابتدا نمونه کارهای شرکت طراحی سایت که به آن مراجعه کردید را مشاهده کنید. نسنجیده عمل نکنید و در موردش فکر کنید و بعد تصمیم به انتخاب بگیرید. شما باید تمام نمونه کارهای آنها را که نام شرکتشان در پایین تمامی صفحات آمده است مشاهده کنید و بعد انتخاب کنید.

  • هاست یا سرور

این بخش اهمیت ویژه و ممتازی دارد. هاست در واقع به فضایی گفته می‌شود که تمامی فایل ها و تصاویر تشکیل دهنده آن وب سایت باید درون آن قرار گیرند. در نهایت بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند از هر شهر، استان و کشوری که هستند به وب سایت شما دسترسی داشته باشد. معمولاً اندازه ی فضا و قابلیت های هاست وب سایت کاملا به خود وب سایت بستگی دارد. حتی اینکه وب سایت قرار است چقدر بزرگ باشد، به چه میزان بازدید کننده بتوانند وب سایت را مشاهده کند و یا حتی آینده این وبسایت چگونه خواهد بود و چقدر پیشرفت خواهد داشت به این موضوع بستگی دارد.

میزان هاستی که در طراحی یک وب سایت شرکتی در نظر می‌گیریم با میزان هاستی که در طراحی یک وب سایت فروشگاهی در نظر می‌گیریم کاملاً متفاوت میباشد. حتی این تفاوت در میزان هاست در داخل یا خارج بودن از ایران در وب سایت مشاهده می شود. به دلیل اهمیت بالای هاستینگ و محرمانه بودن اطلاعات مشتریان، ما در شرکت دهکده وب هاستینگ ها را در خود شرکت به شما ارائه می کنیم، برای اینکه از بالاترین کیفیت و پشتیبانی بهره مند شوید.

  • دامنه یا آدرس وب سایت

این بخش هم اهمیت فوق العاده بالایی در موفقیت وب سایت دارد. دامنه آدرس سایت در واقع همان چیزی است که بازدید کنندگان می توانند شما را با آن پیدا کنند. انتخاب یک دامنه خوب و درست، کاری بسیار حساس و نیازمند دقت فراوان است. ما در جلسات حضوری در این مورد بیشتر به شما کمک و راهنمایی خواهیم کرد.

اگر شما هم برای طراحی وب سایت خود به دنبال شرکتی مطمئن و با تجربه هستید لطفا با شماره تلفن های موجود در سایت ما تماس حاصل فرمایید. ما در شرکت طراحی و توسعه ی دهکده وب طی جلسات حضوری و مشاوره به شما در انتخاب درست مسیر پیشرفتتان کمک میکنم. با طراحی سایتی با کیفیت به کسب و کار خود رونق ببخشید.

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
phpstorm چیست؟

phpstorm چیست؟

برای معرفی اولیه می دانید که phpstorm یک محیط قدرتمند برای برنامه نویسی است . در واقع phpstorm تمام آن چیزی است که یک برنامه نویس به آن نیاز دارد . زیرا این نرم افزار یک سیستم کامل و مناسب را برای برنامه نویسی ایجاد کرده است . نرم افزار های زیادی برای این کار […]

طراحی سایت کلینیک پوست و مو

طراحی سایت کلینیک پوست و مو

این روز ها افرادی در کسب و کار خود شاخص ترند که تبلیغات آن ها وسیع تر باشد . طراحی سایت می تواند به عنوان یکی از بهترین راه های تبلیغات، تاثیر بسزایی در رونق فعالیت تجاری یک شرکت و یا کسب و کار داشته باشد و موجب افزایش فروش آن شود . همان طور […]

طراحی سایت نمونه کار

طراحی سایت نمونه کار

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است . اولین گام برای وارد شدن در این زمینه با طراحی سایت نمونه کار امکان پذیر خواهد بود . شما به کمک طراحی سایت نمونه کار می توانید بهتر […]

200 نکته ی طلایی سئو – بخش2.لینک سازی1

200 نکته ی طلایی سئو – بخش2.لینک سازی1

در این مقاله قصد داریم تا در مورد 200 نکته ی طلایی سئو، بخش لینک سازی را خدمت شما عرض کنیم . همانطور که میدانید امروزه اهمیت و فواید طراحی سایت بر کسی پوشیده نیست . در حال حاضر اکثر صاحبین کسب و کار ها برای پیشرفت تجارت خود و هم سو بودن با شرایط دیجیتالی […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.