051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2
طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2
انواع طراحی سایت, طراحی سایت 6 مارس 2019

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

در بخش قبلی راجب به طراحی سایت اموزشگاه رانندگی و مسائل مختلف ان از جمله مزایای ان صحبت کردیم . در این بخش می خواهیم به ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بپردازیم .

ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی

  1. طراحی سایت واکنش گرا
  2. ایجاد انعطاف پذیری در وب سایت
  3. مشخص بودن اهداف شما در وب سایت
  4. تمرکز بر روی ارائه ی اطلاعات
  5. استفاده از گرافیک و رنگ بندی مناسب سایت
  6. استفاده از فایل هایی همچون تصویر

3 مورد اول را در بخش اول این مطلب توضیح داده ایم در صورت تمایل مطالعه ی بخش اول مطلب ” طراحی سایت اموزشگاه رانندگی ” می توانید اینجا کلیک کنید .

تمرکز بر روی ارائه ی اطلاعات

محتوای یک وب سایت اهمیت فوق العاده ای در موفقیت و شناخته شدن ان دارد . محتوا و اطلاعاتی که شما در وب سایتتان قرار می دهید باید با موضوعی که در ان زمینه فعالیت می کنید هم متناسب باشد و هم این که صحت داشته باشد . این گونه، افرادی را که در این زمینه حتی به دنبال اطلاعاتی می گردد، وارد وب سایت شما می شوند .

در این صورت شما بازدید وب سایت خود را بالا می برید و کاربران بیشتری را جذب می کنید . سعی کنید در ارائه ی اطلاعات از دسته بندی حتما استفاده کنید . زیرا این گونه دسترسی افراد به اطلاعات وب سایتتان را راحت تر می کنید و رضایت ان ها را جلب می کنید . در واقع می خواهم این را به شما بگوییم که محتوای وب سایت ها به اندازه ی ظاهر ان اهمیت دارد پس به این موضوع بیشتر از قبل دقت کنید .

استفاده از گرافیک و رنگ بندی مناسب سایت

رنگ بندی و گرافیک وب سایت در ظاهر ان نقش بیسار مهمی را ایفا می کند . برای این موضوع هم اگر وقت و دقت کافی را بکار گیرید قطعا نتایج مطلوبی را بدست خواهید اورد . برای مثال رنگ بندی هدر وب سایت خیلی مهم است زیرا باید حتما با لوگوی شما هم خوانی داشته باشد . همچنین با موضوعی که در ان فعالیت می کنید باد هم خوانی داشته باشد . حتی می توانید در بروشور ها و پوستر های آموزشگاه این موضوع را پیاده کنید تا حس یک پارچگی ایجاد نماید .

به طور کلی در طراحی سایت اموزشگاه رانندگی باید به سمت رنگ های خنثی و تأییدی بروید . رنگ هایی مانند : سبز، قهوه ای، آبی و سفید .

زیرا این رنگ ها ناخودآگاه حس جدیت، تکامل، قدرت و اعتماد را انتقال می دهند . افراد نیاز دارند که به شما و خدماتتان اعتماد کنند و روانشناسی رنگ ها در این مورد می تواند به شما کمک کند تا این حس را در کاربر ایجاد نمایید .

استفاده از فایل هایی همچون تصویر

استفاده کردن از تصاویر و ویدئو ها در وب سایت حس خوبی را به کاربران انتقال می دهد . در واقع وب سایت گردی را برای ان ها جذاب می کند و ان ها از این که در وب سایت شما گشت و گذار کنند خسته نمی شوند و بر عکس لذت نیز می برند . در واقع شما می توانید با اضافه کردن تصاویر و ویدئو هایی از نحوه ارائه خدمات، کیفیت و خدمات خود کاربران مطلع کنید .

می توانید تصاویری از :

  • محیط اموزگاه
  • نحوه آموزش
  • امکانات موجود در آموزشگاه و کلاس ها
  • و …

حال اگر برای طراحی سایت اموزشگاه رانندگی خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایتدهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم . امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی طراحی سایت اموزشگاه رانندگی راضی باشید .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی طراحی سایت اموزشگاه رانندگی می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر

معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر

برای طراحی سایت حرفه ای نیاز است تا در کنار دانلود و نصب قالب های مناسب و مرتبط با نوع وب سایت، افزونه هایی را نیز برای افزایش قابلیت های سایت و بهبود کیفیت کار و در آخر طراحی راحت تر سایت، باید دانلود و استفاده کرد . یکی از حرفه ای ترین و محبوب […]

طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت داروخانه

یکی دیگر از مراکز درمانی که در جامعه ی پزشکی و هم چنین برای بیماران اهمیت زیادی دارد، داروسازی ها و داروخانه ها هستند . در این زمینه رضایت مندی بیماران از توسعه ی خدمات درمانی داروخانه ها و داروسازی ها اهمیت زیادی دارد . بدین جهت نیز برای ارتقای پاسخ گویی و جلب رضایت […]

استفاده از شبکه های اجتماعی سومین راه برای حضور آنلاین

استفاده از شبکه های اجتماعی سومین راه برای حضور آنلاین

در مطالب قبلی راجب به حضور آنلاین توضیحاتی را دادیم و گفتیم که راه های زیادی برای آن وجود دارد . قرار بر این شد تا ما 4 تا از مهم ترین راه های حضور آنلاین را برای شما کاربران عزیز شرح دهیم و موارد حاشیه ای آن بپردازیم . سومین روش حضور آنلاین که […]

حالت پیش نمایش طراحی سایت در موبایل

حالت پیش نمایش طراحی سایت در موبایل

اولین گام در برای بهینه سازی وب سایت ها برای گوشی موبایل حالت پیش نمایش طراحی سایت در موبایل است . در واقع حالت پیش نمایش طراحی سایت در موبایل باید در مرورگر های گوشی موبایل درست باشد . به شما توصیه می کنیم که این کار را روی هر تعداد تلفن همراه که می […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.