051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2
طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2
انواع طراحی سایت, طراحی سایت 6 مارس 2019

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بخش2

در بخش قبلی راجب به طراحی سایت اموزشگاه رانندگی و مسائل مختلف ان از جمله مزایای ان صحبت کردیم . در این بخش می خواهیم به ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی بپردازیم .

ویژگی های طراحی سایت اموزشگاه رانندگی

  1. طراحی سایت واکنش گرا
  2. ایجاد انعطاف پذیری در وب سایت
  3. مشخص بودن اهداف شما در وب سایت
  4. تمرکز بر روی ارائه ی اطلاعات
  5. استفاده از گرافیک و رنگ بندی مناسب سایت
  6. استفاده از فایل هایی همچون تصویر

3 مورد اول را در بخش اول این مطلب توضیح داده ایم در صورت تمایل مطالعه ی بخش اول مطلب ” طراحی سایت اموزشگاه رانندگی ” می توانید اینجا کلیک کنید .

تمرکز بر روی ارائه ی اطلاعات

محتوای یک وب سایت اهمیت فوق العاده ای در موفقیت و شناخته شدن ان دارد . محتوا و اطلاعاتی که شما در وب سایتتان قرار می دهید باید با موضوعی که در ان زمینه فعالیت می کنید هم متناسب باشد و هم این که صحت داشته باشد . این گونه، افرادی را که در این زمینه حتی به دنبال اطلاعاتی می گردد، وارد وب سایت شما می شوند .

در این صورت شما بازدید وب سایت خود را بالا می برید و کاربران بیشتری را جذب می کنید . سعی کنید در ارائه ی اطلاعات از دسته بندی حتما استفاده کنید . زیرا این گونه دسترسی افراد به اطلاعات وب سایتتان را راحت تر می کنید و رضایت ان ها را جلب می کنید . در واقع می خواهم این را به شما بگوییم که محتوای وب سایت ها به اندازه ی ظاهر ان اهمیت دارد پس به این موضوع بیشتر از قبل دقت کنید .

استفاده از گرافیک و رنگ بندی مناسب سایت

رنگ بندی و گرافیک وب سایت در ظاهر ان نقش بیسار مهمی را ایفا می کند . برای این موضوع هم اگر وقت و دقت کافی را بکار گیرید قطعا نتایج مطلوبی را بدست خواهید اورد . برای مثال رنگ بندی هدر وب سایت خیلی مهم است زیرا باید حتما با لوگوی شما هم خوانی داشته باشد . همچنین با موضوعی که در ان فعالیت می کنید باد هم خوانی داشته باشد . حتی می توانید در بروشور ها و پوستر های آموزشگاه این موضوع را پیاده کنید تا حس یک پارچگی ایجاد نماید .

به طور کلی در طراحی سایت اموزشگاه رانندگی باید به سمت رنگ های خنثی و تأییدی بروید . رنگ هایی مانند : سبز، قهوه ای، آبی و سفید .

زیرا این رنگ ها ناخودآگاه حس جدیت، تکامل، قدرت و اعتماد را انتقال می دهند . افراد نیاز دارند که به شما و خدماتتان اعتماد کنند و روانشناسی رنگ ها در این مورد می تواند به شما کمک کند تا این حس را در کاربر ایجاد نمایید .

استفاده از فایل هایی همچون تصویر

استفاده کردن از تصاویر و ویدئو ها در وب سایت حس خوبی را به کاربران انتقال می دهد . در واقع وب سایت گردی را برای ان ها جذاب می کند و ان ها از این که در وب سایت شما گشت و گذار کنند خسته نمی شوند و بر عکس لذت نیز می برند . در واقع شما می توانید با اضافه کردن تصاویر و ویدئو هایی از نحوه ارائه خدمات، کیفیت و خدمات خود کاربران مطلع کنید .

می توانید تصاویری از :

  • محیط اموزگاه
  • نحوه آموزش
  • امکانات موجود در آموزشگاه و کلاس ها
  • و …

حال اگر برای طراحی سایت اموزشگاه رانندگی خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایتدهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم . امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی طراحی سایت اموزشگاه رانندگی راضی باشید .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت و مقالات وردپرس و ایمیل مارکتینگ سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی طراحی سایت اموزشگاه رانندگی می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
آموزش تهیه ی نسخه ی پشتیبان در وردپرس

آموزش تهیه ی نسخه ی پشتیبان در وردپرس

در مقالات قبلی از سری آموزش های صفر تا صد وردپرس به آموزش و توضیح بخش های مختلف پنل مدیریت وردپرس پرداختیم . در این بخش می خواهیم به یک موضوع مهم در زمینه ی سایت و سیستم صحبت کنیم . در واقع می خواهیم راجب به تهیه ی نسخه ی پشتیبان در وردپرس توضیحاتی […]

طراحی سایت تجهیزات صنعتی

طراحی سایت تجهیزات صنعتی

اگر در زمینه ی تولید ماشین آلات و تجهیزات صنعتی فعالیت می کنید و به دنبال راهی برای گسترش کسب و کار خود و ارتقای برند خود می گردید، بهترین گزینه برای شما طراحی سایت تجهیزات صنعتی است . طراحی سایت تجهیزات صنعتی کار ساده ای نیست و به مهارت ها و تجربه های زیادی […]

الگوریتم page layout

الگوریتم page layout

گوگل با ارائه الگوریتم طرح بندی (الگوریتم page layout) ، به نوعی به مدیران و صاحبین سایت ها و وب مسترها هشدار داد تا از تبلیغات بسیار زیاد در سایت هایشان جلوگیری کنند.هدف الگوریتم page layout این است که سایت ها به محتوا و مطالبشان اهمیت بیشتر ی نسبت به تبلیغات بدهند. شاید برای شما […]

تاریخچه طراحی سایت بخش 2

تاریخچه طراحی سایت بخش 2

در بخش اول راجب به ظهور اینترنت و به دنبال ان نیز شروع عصر طراحی سایت صحبت کردیم . همچنین راجب به جنگی که بین جنگ ماکروسافت و Netscape رخ داده بود توضیحاتی را ارائه دادیم . در کل قصد ما از نوشتن این دو مطلب این بود که شما را بیشتر با تاریخچه طراحی […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.