051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت ساخت و ساز
طراحی سایت ساخت و ساز
انواع طراحی سایت, طراحی سایت 26 فوریه 2020

طراحی سایت ساخت و ساز

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت ساخت و ساز

امروزه کمتر کسب و کار و تجارتی را می توان یافت که حضور آنلاینی در فضای مجازی نداشته باشد . هر کسب و کار و بیزینسی بنا بر حوزه فعالیت و خدمات و محصولاتی که ارائه می دهد یکی از روش های حضور آنلاین را انتخاب می کند و در آن زمینه فعالیت خود را آغاز می کند . برای حضور آنلاین روش های متفاوتی وجود دارد که می توانید با مطالعه مقاله زیر از آن ها با خبر شوید . و اما موضوع طراحی وب سایت که یکی از بهترین روش های حضور آنلاین برای تمامی مشاغل از جمله فروشگاهی، شرکتی، خدماتی، هنری، معماری و غیره است . در این مطلب می خواهیم به طراحی سایت ساخت و ساز بپردازیم .

مطلبی که پیشنهاد می شود : راه اندازی وب سایت اولین گزینه برای حضور در فضای آنلاین

حوزه ساخت و ساز همیشه یکی از داغ ترین موضوعات در دنیا بوده است . شاید با خودتان بگویید که این یک شغل سنتی است و چگونه می توان با طراحی سایت ساخت و ساز کار کرد ؟!! درست است که این فعالیت جز مشاغل سنتی به حساب می آید اما هیچ قانون و مانعی برای حضور آنلاین و طراحی سایت ساخت و ساز وجود ندارد .

مزایای طراحی سایت ساخت و ساز

 1. طراحی سایت باعث اطلاع رسانی بهتر کار می شود
 2. به کمک طراحی سایت می توانید به طور ویژه ای برای کارتان بازاریابی کنید
 3. طراحی سایت یک قابلیت جدید و خلاقانه برای تبلیغات است
 4. زمانی که سایت دارید شما همیشه در دسترس هستید
 5. طراحی سایت امکان فعالیت در خارج از مرز های کشور را برای شما فراهم می کند
 6. طراحی سایت یک راه درآمد زایی عالی و هم هزینه است
 7. طراحی سایت تاثیر زیادی برای جلب اعتماد مشتریان دارد

طراحی سایت ساخت و ساز باعث اطلاع رسانی بهتر کار می شود

در واقع یک وب سایت مانند یک کاتالوگ است، اما با مزایای بیشتر . با این تفاوت که یک کاتالوگ شامل تصاویر و متون است . اما شما می توانید در طراحی سایت ساخت و ساز خود از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز استفاده کنید . بنابراین می توانید به صورت جامع تر و با محتوایی جذاب تر خودتان را به دیگران معرفی کنید . این موضوع را هم باید در نظر داشته باشید که شما برای استفاده از کاتالوگ باید برای هر کدام ان هزینه ای پرداخت کنید .اما با طراحی سایت شما فقط یک بار هزینه ی کمی برای ان پرداخت می کنید و مدت ها از ان استفاده می کنید . درضمن به این شکل به جای تعداد محدودی بازدید کننده از کاتالوگ، میلیون ها کاربر انلاین از ان دیدن می کنند .

به کمک طراحی سایت می توانید به طور ویژه ای برای کارتان بازاریابی کنید

موتور های جستجوی موجود در گوگل برای شما بدون دریافت هزینه بازاریابی می کنند . تنها کافی است ربات های آن ها شما را پیدا کنند . بعد از ان زمانی که هر فردی به دنبال خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتور ها کاربران را به سمت وب سایت شما هدایت می کنند . درصد بازدید کنندگان هدایت شده به یک وب سایت به فاکتور های زیادی بستگی دارد . اما به طور کلی در بدترین شرایط، چیزی حدود 50 نفر در روز به یک سایت هدایت می شوند .

طراحی سایت یک قابلیت جدید و خلاقانه برای تبلیغات است

زمانی که شما برای طراحی سایت ساخت و ساز اقدام می کنید، در واقع دارید وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوید . این گونه شما می توانید از قابلیت های طراحی وب سایت استفاده کنید . قابلیت هایی مانند، تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتور های جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک .

زمانی که سایت دارید شما همیشه در دسترس هستید

در طراحی سایت، کاربران و مشتریان شما با خدمات و محصولات شما تنها یک کلیک فاصله دارند . زمانی که شما از طراحی وب سایت برای ارتباط با مشتریان و ارائه ی خدمات خود استفاده می کنید، در هر زمانی برای کاربران در دسترس هستید .

طراحی سایت امکان فعالیت در خارج از مرز های کشور را برای شما فراهم می کند

اکثر افراد در ابتدا به این گزینه می خندند و فکر می کنند که برای بازارگرمی گفته می شود . اما واقعا این طور نیست و چون تجربه های اینچنینی وجود داشته و ثالبت شده است ما هم آن را به عنوان یکی از مزایای طراحی سایت به شما عزیزان معرفی می کنیم . دقت کنید در حال حاضر بستر اینترنت بدون مرز در حال گسترش است . فضای نامحدود اینترنت بدون هیچ گونه محدودیت و در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی در دسترس همگان است . پس یک بستر مناسب برای معرفی کسب و کار شما است . شما می توانید فراتر از مرز ها گام بردارید و خدماتتان را به مشتریان بیشتری ارائه دهید .

طراحی سایت یک راه درآمد زایی عالی و هم هزینه است

میزان سود دهی و درآمد زایی سایت ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد . البته موضوعات مهم دیگری هم در این زمینه دخیل هستند . مثلا فعالیت صاحبان وب سایت، بروز رسانی و رسیدگی به وب سایت . امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک ساختمانی تنها از طریق ط طراحی سایت ساخت و ساز و امثال آن فعالیت می کنند . همچنین عمده ی درامد ان ها از این راه است .

طراحی سایت تاثیر زیادی برای جلب اعتماد مشتریان دارد

یک طراحی حرفه ای سایت، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می شود و به مردم می فهماند که شما دارای دانش و به روز هستید . باور کنید که این بهترین راه آشنایی مشتری با شما و برند و تجربه هایتان است .

برخی از امکاناتی که در طراحی سایت ساخت و ساز می توان استفاده کرد :

 1. خدمات و فعالیت ها
 2. دسته بندی پروژه ها انجام شده و در حال اجرا و آتی
 3. پیش فروش پروژه ها و پرداخت آنلاین توسط کاربر بعد از جلب اعتماد
 4. ثبت مشخصات ملک توسط کاربر جهت در خواست مشارکت در ساخت
 5. درج و مدیریت نظرات کاربران برای پروژه ها
 6. معرفی
 7. مشاوره و فروش
 8. همکاران
 9. نظرسنجی و ارتباط با کاربران
 10. مقالات
 11. گالری تصاویر
 12. اخبار و آیین نامه ها
 13. ارتباط با ما
 14. نمایش محصولات
 15. استانداردها و گواهینامه ها
 16. دسته بندی محصولات و خدمات
 17. فرم ثبت سفارش
 18. برقراری ارتباط آنلاین با مشتریان و مشاوره به آن ها
 19. و …

در نهایت اگر شما توانایی لازم برای ایجاد یک وب سایت استاندارد را دارید و تنها به دنبال یک قالب توانمند و خلاقانه وردپرسی می گردید می توانم به شما فروشگاهی را معرفی کنم که قالب های مدرن و خلاقانه وردپرسی گلچین شده را ارائه می دهد . همچنین شما با خرید از این فروشگاه می توانید از پشتیبانی بسیار عالی تیم آن ها بهره مند شوید و کاملا خیالتان را راحت کنید .

از زمانی که برای مطالعه این مطلب گذاشتید از شما سپاس گزاریم . اگر مایل به طراحی سایت ساخت و ساز خود هستید با شماره تلفن ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید و برای کسب و کارتان گامی قوی در آینده بردارید.

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری

شهرداری ها ممکن است مشتری نداشته باشند ولی ساکنین یک شهر همه به نوعی کاربران سایت هستند. امروزه افراد ترجیح می دهند به جای مراجعه حضوری، به وب سایت یک سازمان یا نهاد مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز خود در مورد خدمات، رویدادها، تغییرات و قوانین جدید را دریافت کنند. به همین دلیل طراحی […]

برندسازی با طراحی سایت فروشگاه زعفران

برندسازی با طراحی سایت فروشگاه زعفران

اجازه دهید قبل از این که راجب به برندسازی با طراحی سایت فروشگاه زعفران صحبت کنیم شما را با مفهوم برندیگ اشنا کنم . برندیگ یا همان برند سازی یک فرایندی است که در ان هدف، افزایش آگاهی و وفاداری مشتری است . در واقع می خواهیم با این کار، یک چشم انداز و یک […]

هدف از یک وبلاگ چیست و آیا به آن نیاز دارم؟

هدف از یک وبلاگ چیست و آیا به آن نیاز دارم؟

با سلام به سایت دهکده وب خوش آمدید ، ما در این بخش قصد داریم شما را با وبلاگ آشنا کنیم و آموزش هایی را به طور ساده برای افراد مبتدی وبلاگ نویسی ارائه دهیم و بگوییم که هدف از وبلاگ چیست و ما اصلا چرا باید در سایت خود به وبلاگ نویسی نیاز داشته […]

چگونه با مشتری صحبت کنم؟ آداب صحبت با مشتری چیست ؟

چگونه با مشتری صحبت کنم؟ آداب صحبت با مشتری چیست ؟

این یک عبارت قدیمی که میگفتند “همیشه حق با مشتری است.” را به یاد دارید ؟ نه نمیخواهم بگویم این عبارت درست است ، اما اگر قرار است موجب افزایش مشتری شما شود باید به آن توجه کنید !آیا این عبارت معروف این را میگوید که هیچ مشتری تاکنون اشتباه نکرده است؟ آیا مشتریان شما […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.