051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » 16 مورد از دلایل مردم برای ترک وب سایت شما ! بخش اول
16 مورد از دلایل مردم برای ترک وب سایت شما ! بخش اول
سئو و بهینه سازی سایت 28 ژوئن 2020

16 مورد از دلایل مردم برای ترک وب سایت شما ! بخش اول

افسانه آشفته افسانه آشفته

16 مورد از دلایل مردم برای ترک وب سایت شما ! بخش اول

دلایل بسیاری وجود دارد باعث ترک وب سایت شما میشود شما با شناخت این عوامل خواهید توانست این تعداد خروج را تحت کنترل در آورده و بازدید سایت و افزایش مشتری را در سایت خود شاهد باشید . ما در ادامه 16 دیل را ذکر کرده ایم که تاثیر گذار هستند در ترک وب سایت شما . در این بخش 8 مورد از آنها را ذکر کرده ایم که پس از مطالعه آنها میتوانید با کلیک بر روی کلمه سایت من ادامه مطالب زیر را مطالعه نمایید .

دلایلی که مردم وب سایت شما را ترک می کنند

پیش می آید که شما نسخه ای خوب و موجه را برای وب سایت خود نوشته اید و تصویر محصول شما در صدر میدرخشد و حتی طراحی سایت شما بسیار حرفه ای است و به لطف ابتکارات بازاریابی شما به سایت خود ترافیک می کنید.

بنابراین تعداد معدودی از این بازدیدکنندگان به سرب و مشتری تبدیل می شوند؟

تعداد بازدید کنندگان وب سایت را لیست کنید . شما میتوانید فناوری ضبط رایگان ایمیل HubSpot را امتحان کنید.
شما میتواند فرصت های زیادی را برای اشتباه کردن داشته باشید ولی این اشتباه کردن به قیمت خروج افراد از وب سایت شما منجر شود . اگر در جذب خریداران مشکل دارید ، خود را به جای مشتریانتان بگذارید و ببینید که وقتی وب سایت شما این مشکلات را داشته باشد بازهم از آن چیزی را تهیه میکنید

سایت


1) به طراحی خود سرزده اید ؟

شاید طراحی شما قدیمی شده است و دیگر مشتریان را جذب نمیکند بله درست است این یک حقیقت ناگوار است اما چه کسی میتواند این را انکار کند که همه ما کتاب ها را از روی جلدشان قضاوت میکنیم هرچه خوش رنگ و بوم تر خریدارانش بیشتر !

در این تحقیق ، روانشناس و محقق دکتر الیزابت سیلنس از شرکت کنندگان خواستند که وب سایت ها را در مورد فشار خون بالا بررسی کنند و سپس به این اعتماد کنند یا به این وب سایت اعتماد ندارند. در یک رویداد عجیب و غریب ، این مطالعه نشان داد که 94٪ از پاسخ دهندگان محتاط ، اضطراب خود را به طراحی وب سایت نسبت می دهند.

منسوخ

طراحی اهمیتی وصف نشدنی در سایت را ایفا میکند و این چیز سختی نیست که نتوانید آن را تغییر دهید بنابراین اگر سایت شما هنوز چیزی شبیه به Geocities 1996 نیست ، زمان آن است که یک حرفه ای آسان را ببرید.

2) مطالب سایت شما را میتوان به راحتی خواند ؟

یکی دیگر از موارد ترک وب سایت این است که بازدیدکنندگان نمیتوانند مطالب گذاشته شده داخل وبسایت را مطالعه کنند بنابر این از آن لفت میدهند به این معنی که شما باید بدانید طراحی فقط مربوط به رنگ ها ، تصاویر و گرافیک نیست. قلم هایی که شما استفاده می کنید و همچنین رنگ متن و پس زمینه شما می تواند تعیین کند که افراد به راحتی چگونه می توانند مطالب را در وب سایت شما بخوانند و هضم کنند. اگر به راحتی قابل خواندن نباشد ، به راحتی نمی توان خیلی خوب تبدیل کرد.

هیچ قانون سختی در رابطه با استفاده از فونت وجود ندارد – به جز شما هرگز نباید از اصول صوتی استفاده کنید. در عوض ، برای داشتن بهترین نتایج به ترکیب های رنگی با کنتراست بالا و فونت های سری عاری از تزئینات یا فونت های بدون سری ، تمیز کنید. در اینجا چند نکته و ایده در مورد انتخاب قلم های مناسب برای بازاریابی شما آورده شده است.

خواندن

در مورد اندازه قلم ، به قلم های بزرگتر بچسبید تا به بازدید کنندگان تجربه بهتری را در زمینه دسک تاپ یا استفاده از یک دستگاه تلفن همراه تجربه بهتر نشان دهند. برای عناوین ، از اندازه قلم 22 پیکسل یا بزرگتر استفاده کنید. برای کپی کردن بدن ، به 14 پیکسل یا بزرگتر بچسبید.

3) احتمالا ساین شما به افزونه های قدیمی وابسته است

اگر محتوای فروش سایت خود را در پرونده های Flash به خاک سپرده اید ،پس مدت طولانی در انتظار کاربران خواهید بود که زمان و تمایل به نصب نسخه های به روز شده این افزونه قدیمی را ندارند .

در عوض ، از HTML5 برای همه فیلم ها و انیمیشن های خود استفاده کنید. برای ارائه تجربه بهتر برای کاربرانی که نمی توانند یا نمی خواهند یک ویدیو را تماشا کنند (و به تقویت SEO) ، خلاصه ، یادداشت ها یا متن آن را شامل شود.
البته به یاد داشته باشید که افزونه ها و افزونه ها همیشه از بین می روند. هر چه زنگ و سوت سایت شما کمتر شود ، زمان کمتری برای پریدن از روندهای جدید فن آوری خواهید داشت.

4) هرگز مردم را با تبلیغات زیاد بیزار نکنید

وب سایت شما بایک الگوی تبلیغاتی اداره میشود ؟ حذف آنها از وب سایت شما احتمال دارد ممکن نباشد اما داشتن تبلیغات به این معنی نیست که باید این تبلیغات را در همه جا داشته باشید

گزارش اعتماد به نفس نیلزن در سال 2014 نشان داد که شرکت کنندگان در نظرسنجی تقریباً به همه اشکال تبلیغات سنتی – از جمله تبلیغات روزنامه ها ، تبلیغات مجلات ، بیلبوردهای تبلیغاتی ، تبلیغات رادیویی و تبلیغات – اعتماد بیشتری به تبلیغات بنر آنلاین دارند. این تقسیم بندی در مورد میزان اطمینان یافتن افراد به نظرسنجی به تبلیغات مختلف است:

تبلیغ

اعتماد یک مؤلفه در تبدیل رانندگی است ، تعداد تبلیغاتی را که استفاده می کنید و مکانهایی که نمایش داده می شوند محدود کنید. تبلیغات نباید اولین چیزی باشد که بازدید کنندگان می بینند ، و آنها نباید بیشتر از املاک سایت شما را از محتوای واقعی آن بگیرند.

5) فیلم در سایت شما وجود دارد ؟

کاری به علایق و رفتار شما ندارم ولی من خودمهیچ وقت روی دکمه “بازگشت” یک وب سایت سریعتر از ویدئویی که پخش می کند کلیک نخواهم کرد. منظور از این حرف این است که ابتدا آن ویدئو را مشاهده میکنم سپس از آن سایت خارج میشوم این یک حرف نیست یک امر ثابت شده است که مردم ترجیح میدهند نگاه کنند تا بخوانند . انفجار در آنها بدون رضایت آنها راهی سریع برای هدایت مشتریان احتمالی از وب سایت شما – بدون خرید است.

6) ساختار ناوبری شما چگونه است ؟

اگر این اتفاق برای شما پیش آمده است ، دست خود را بالا ببرید: شما به یک وب سایت می روید که به دنبال یک قطعه خاص از اطلاعات هستید ، اما آنقدر این اطلاعات گنگ و پرپیچ و خم هستند که شما آن چیزی که دنبالش هستید را پیدا نمیکنید به اینکار ناوبری نامشخص میگویند
نناوبری نامشخص نه تنها برای تجربه کاربر در سایت شما بد نیست بلکه برای سئو شما نیز بد است.

قانون طلایی پیمایش این است: برای راه اندازی سایت خود فکر کنید مشتری خودتان هستید و تازه وارد سایت خود شده اید ، چگونه انتظار دارید که اطلاعات سازمان یافته را پیدا کنید؟ برای یافتن اطلاعاتی که به سؤالات شما پاسخ خواهد داد چه اقداماتی انجام می دهید؟

جهت در نظر گرفتن نیازهای کاربر ، ناوبری خود را مجدداً تنظیم کنید و به دلیل سازماندهی بد محتوای از دست دادن فروش احتمالی خود دست بردارید. اگر مطمئن نیستید که می توانید محتوای خود را مطابق انتظارات مصرف کننده تنظیم مجدد کنید ، از خدماتی مانند UserTesting (یا حتی بهتر ، آزمایش کاربر مست) استفاده کنید تا نقاط مشکل احتمالی را کشف کنید.

7) شرایط ثبت نام سایت خود را تغییر دهید

محتوای دروازه دار برای رانندگی به قیف فروش وب سایت عالی است. اما چسباندن همه چیز و محافظت از آن با شرایط محدودکننده ثبت ، نرخ تبدیل شما را از بین خواهد برد.

همانطور که فرصت های ثبت نام را ایجاد می کنید ، از خود بپرسید که آیا هر زمینه ای که اضافه کنید ضروری است یا خیر. اگر قطع کردن هر کاری دشوار است ، به یاد داشته باشید که Expedia با حذف یک قسمت داده واحد ، 12 میلیون دلار دیگر درآمد کسب کرده است. (و برای راهنمایی های بیشتر در مورد مدت زمان فرم های صفحه فرود شما باید این پست وبلاگ را بخوانید.)

8) در مورد شخصیت سایت خود چه میدانید

شخصیت برند در وب سایت شما اهمیت دارد.

شخصیت

آژانس میلوارد براون دریافت كه “بین نحوه بیان ماركها در كشورهای مختلف و قدرت روابط مصرفی كه ایجاد می كنند ، رابطه وجود دارد.” در زیر یک نمودار از کلمات خاص استفاده شده برای توصیف شخصیت در ارتباط با کشورهای مختلف در سراسر جهان است:

در حالی که ویژگی های شخصیتی “ایده آل” در نظر گرفته می شود از کشور به کشور دیگر متفاوت است ، اما داشتن شخصیت مستقر یک بخش اساسی موفقیت کسب و کار است. اگر وب سایت شما مانند هر کسی می تواند آن را بنویسد ، در ارتباط با مشتریان بالقوه مشکلی ایجاد خواهید کرد. فروش شما بدون آن ارتباط متضرر خواهد شد.

امیدواریم از نکات گفته شده در بالا استفاده لازم را برده باشید و بتوانید آنها را بکار ببرید و تعداد ترک وب سایت خود را به حداقل برسانید.

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی به منظور ارائه تخفیف برای فروش محصولات و خدمات شرکت ها ایجاد می شوند . امکان استفاده مشتریان از تخفیفات و بهره گیری از تبلیغات ارزان تر برای شرکت ها از مزایای این سایت ها است . همچنین درآمد این گونه سایت ها از درآمد حاصل از فروش محصولات و خدمات […]

طراحی سایت مترجم

طراحی سایت مترجم

طراحی سایت مترجم امروزه بسیاری از دغدغه های کاربران و دانشجویان و غیره را بر طرف کرده است و به وب سایت های پر بازدیدی تبدیل شده اند . افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و به این گونه وب سایت ها مراجعه می کنند عبارت اند از : مترجمان، اساتید و دانشجویان […]

5 تکنیک طلایی افزایش امنیت سایت

5 تکنیک طلایی افزایش امنیت سایت

این موضوع را بار ها و بار ها شنیده ایم که وب سایتی توسط هکری هک شده و تمام زحمات وبمستر را هدر داده است . همین طور ک علم وفناوری پیشرفت می کند راه و روش هایی که هکر برای هک کردن وب سایت ها به کار می گیرند نیز ارتقا می یابد . […]

الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار

در مقالات دیگری که منتشر کردیم راجب به انواع الگوریتم های گوگل از جمله الگوریتم پاندا، الگوریتم پنگوئن، الگوریتم کافئین وغیره … صحبت کردیم. الگوریتم مرغ مگس خوار به دلیل اینکه روی رتبه بندی و سئو وب سایت تاثیر کمی دارد صاحبان سایت ها توجه کمی به ان میکنند. قطعا برای شما هم پیش امده است، […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.