051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » چگونه متخصص سئو خود را انتخاب کنیم؟
چگونه متخصص سئو خود را انتخاب کنیم؟
سئو و بهینه سازی سایت 4 جولای 2020

چگونه متخصص سئو خود را انتخاب کنیم؟

افسانه آشفته افسانه آشفته

چگونه متخصص سئو خود را انتخاب کنیم؟

اگر بخواهیم اهمیت داشتن متخصص سئو درمجوعه را همین ابتدای کار عنوان کنیم باید خدمتتان عرض کنیم که چه خوب یا چه بد امروزه همه چیز اینترنتی شده و بازاریابی شما هم باید دیجیتال هدایت شود ، در واقع شما بدون حضور درشبکه های اجتماعی و حضور دیجیتال ، تقریبا هیچ شانسی ندارید
واقعا داشتن تنها یک سایت کافیست ؟
خیر همانطور که قبلا گفته بودیم داشتن بیک سایت و داشتن سئو خوب دو چیز هستند ، به عبارت دیگرشما اگر سایت داشته باشید ولی این سایت ازسئو خوبی بر خوردار نباشد باز هم رقابت شما هیچ خواهد بود شما با داشتن سئو خوب میتوانید سایت خود را در گروه سایتهای موجود در صفحه اول گوگل قرار دهید، پس سئو بد مساوی با شکست است به همین دلیل است که افراد زیادی در صدد تصاحب این سرزمین هستند.

انتخاب متخصص مهمره حیاتی !

اگر شما متخصص سئو خوبی را در کنار خود دارید نگران نباشید شما یک فرمانده قوی در این جنگ برای تصاحب این سرزمین خواهید داشت که موفقیت شما را در این کارزار رقابتی رهبری می‌کند.بنابراین باید در انتخاب متخصص SEO نهایت حساسیت و دقت خود را به خرج دهید زیرا در صورتی که اشتباهی صورت بگیرد نه تنها به شما کمک زیادی نخواهد بلکه ممکن است باعث جریمه شدن سایت شما از جانب گوگل شود و کسب کار شما را مشکلاتی مواجه کند.

در هر حوزه کاری افرادی متخصص و غیرمتخصصی وجود دارند، و تمام قشر های جامعه از چنین موضوعی پیروی می‌کنند.همان‌گونه که در هر حوزه کاری افراد زیادی هستند که عدم شناخت مشتری سو استفاده می‌کنند در زمینه سئو و بهینه‌سازی سایت نیز افراد زیادی هستند که کار خود را بسیار بزرگ ظاهرسازی می‌کنند و آمار دقیق و درستی به مشتریان خود ارائه نمی‌کنند.
راه‌های شناسایی سئوکار غیرمتخصص :

ضمانت متخصص سئو برای کسب رتبه اول گوگل

خب ، اینکه متخصص سئو میتواند سایت شما را در صفحه اول سئو جای دهد شکی نیست اما اگر متخصص سئو شما مدعی این باشد که در مدت زمان کوتاهی می‌تواند سایت شما را به رتبه اول نتایج جستجو گوگل بیاورد به او اصلاً اعتماد نکنید.زیرا طبق گفته خود گوگل هیچ راهی برای معرفی سریع سایت شما به گوگل و یا همکاری متخصص سئو با گوگل نیست.تنها راه شناساندن سایت به گوگل از طریق اضافه کردن مستقیم لینک سایت یا شناساندن نقشه سایت به گوگل است که برای انجام این کار لزومی ندارد از متخصص سئو یا سئوکار کمک بخواهید.

رتبه

مزایای استخدام کارشناس سئو

کسب و کارهای موفق می دانند که چرا باید شخصی باذکاوتر از خود را استخدام کنند. استخدام فردی که باهوش تر باشد پیش زمینه موفقیت یک کسب و کار است.

1- علم یک متخصص سئو

از آنجا که قوانین سئو مدام در حال تغییر است این امر مهم است که کسی باشد و فقط سئو را انجام دهد تا سئو همیشه به روز باشد و سایت در رقابت همیشه بین رقبا بالا بماند و هیچ گاه نزول پیدانکند اگر به دنبال این هستید که خودتان سئو سایتتان را انجام دهید باید این زرا بدانید که شما هرگز نمیتوانید هم حواستان به سئو سایتتان باشد و هم به امورات دیگر تان برسید دلیل این امر را هم گفتیم که بخاطر این است که قوانین ثابتی در مورد سئو وجود ندارد و این قوانین مدام در حال تغییرهستند .

صاحبان کسب و کار نمیتوانند بازاریاب نیز باشند

هیچ صاحب کسب و کاری هم نمی تواند یک متخصص بازاریاب باشد مگر اینکه خود یک شرکت بازاریابی باشد. از آنجا که سئو یک مهارت تمام وقت است استخدام یک متخصص سئو یا مشاور سئو کار معقولی است. به خصوص وقتی شما خود مشغول کارهای دیگر هستید و می خواهید تمرکز خود را بر قسمت های دیگر بگذارید و در کل در حال اداره کسب و کار خود هستید.

2- استخدام متخصص سئو و صرفه جویی در زمان

شاید شما وسوسه شوید خودتان وارد مهارت های بازاریابی شوید و یا یکی از کارمندان خود را بر این کار بگمارید. مثلا از منشی بخواهید هم به تلفن ها پاسخ دهد و هم تلاش های بازایابی شما را مدیریت کند ؟
شما به زودی خواهید دانست که استخدام و داشتن یک متخصص سئو در کنارتان یک نوع سرمایه گذاریست و نه یک هزینه آن وقت راهنمایی از متخصص سئو کار معقولی به نظر می رسد. آن زمان شما به پول دست خواهید یافت تنها با درک همین موضوع .یک متخصص سئو می تواند باتوجه به بودجه شما بهتان کمک کند سرمایه خود را در کدام بخش بازار خرج کنید.
اگر یک تیم بازاریابی تمام وقت دارید باز هم به آخرین نرم افزارهای سئو مطلع نیستید

3- قواعد متغییر سئو

کاری که یکی دو سال پیش شدنی بود امروز ممکن است یک اشتباه فاجفع بار باشد. وظیفه این متخصص بیش از بازی با کلمات کلیدی است. بلکه حوزه های زیر را نیز در بر می گیرد:

 • وب سایت شما
 • بهینه سازی محتوا(سئو محتوا)
 • تجربه کاربر
 • لینک سازی موثر
 • بهینه سازی با توجه به ظهور هر روزه عوامل دیگر رتبه بندی مانند RankBrain
 • رسانه های اجتماعی
 • سئو محلی
 • این متخصص در زمینه های زیر به شما یاری می رساند:
 • بازاریابی
 • ارتباطات
 • کسب و کار
 • اقتصاد
 • تفکر استراتژیک
 • تمرکز بر اهداف
 • نگاه به بیرون از جعبه

4- جلوگیری از اشتباهات

آیا می دانستید که اگر از کلمات کلیدی زیاد استفاده کنیدوب سایت شما جریمه می شود ؟
آیا می دانستید که اگر به تصاویر خود نام صحیح ندهید همین اتفاق می افتد؟
میدانید محتوای تکراری به سئو شما لطمی می زند یا لینک سازی به شدت بر آن اثر منفی دارد ؟
وقتی پای سئو به میان می آید اگر چیزی را از قلم بیاندازید هزینه زیادی متحمل می شوید.قطعا افت ترافیک تنها هزینه ای که می پردازید نخواهد بود . مراقب باشید وارد لیست سیاه گوگل نشوید . آن زمان باید پول و هزینه زیادی بپردازید تا آن اشکالات را تصحیح کنید. پس از یک مشاور سئو یا متخصص سئو حتما کمک بگیرید تا مانع ار بروز چنین مشکلاتی شوید.

5- فروش افزایش شما

اگر در سئو پیشرفت کردید این رابدانید که هدف موفقیت بلند مدت شرکت است یک متخصص سئو داشته باشید ، اگر او را در کنار خود داشته باشید او تمام فکر و ذکر خود راروی برند شما و بالابردن آن خواهد گذاشت به این فکر کنید که به همان اندازه که بازدید سایت شما بال برود افراد بیشتری محصولات و خدمات شما را مشاهده میکنند و به همان میزان احتمال پسندیدن محصولات و خدمات شما وجود دارد و در نهایت موجب افزایش فروش شما میشود کارشناس seo اعتبار و اعتماد نیز بین مشتریان ایجاد می کند.
مردم از شرکت هایی که به آنها اعتمادی ندارند خرید نمی کنند.

ما کار متخصص سئو اینجا تمام نمی شود

از طرفی کسب و کارهای انلاین تماما بر وب سایت خود متکی هستند. اگر وب سایت به خوبی بهینه نشود نمی تواند اهداف خود راعملی کند.وقتی مشتریان بیشتر و بیشتری با کلمات کلید خاص از وب سایت شما بازدید کنند یک وب سایت بهینه شده درامد بیشتری برای شرکت دارد

کلاه

6- متخصص سئو وعلم تجزیه و تحلیل

آیا شما علم تجزیه و تحلیل را می شناسید؟
آیا از آنها سر در می آورید و مثلا ممکن است ندانید می دانید بونس ریت چیست و چطور تفسیر می شود. متخصص سئو می داند و به اهمیت آن واقف است. شما نه وقت آن را دارید و نه پولش را تا این نوع تجزیه و تحلیل ها را فرا گیرید و نباید هم وقت خود را بر سر آن تلف کنید . از یک متخصص و مشاور سئو کمک بگیرید. متخصص سئو ابزار ها و تکنیک ها را با دانش خود فرا گرفته که افراد عادی نمی دانند و به خوبی می داند برای کسب نتیجه بهتر چطور از آنها استفاده کند. از طرفی صنعت سئو بسیار پویاست و عوامل رتبه بندی رو به روز در حال تغییر و به روز رسانی هستند. یک متخصص سئو به خوبی با این روندها و تغییرات آشنایی دارد.

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
تاثیرات ایمیل مارکتینگ بر سئوی سایت

تاثیرات ایمیل مارکتینگ بر سئوی سایت

اختلاف نظر هایی بر سر این موضوع وجود دارد و همیشه دو گروه را تشکیل می دهند . عده ای نظرشان بر این است که تاثیرات ایمیل مارکتینگ بر سئوی سایت وجود دارد و می تواند کمک کننده باشد اما عده ای هم تاثیرات ایمیل مارکتینگ بر سئوی سایت را رد می کنند . ان […]

امکانات طراحی سایت آژانس هواپیمایی

امکانات طراحی سایت آژانس هواپیمایی

در بخش قبلی راجب به این که طراحی سایت آژانس هواپیمایی چگونه می تواند باعث موفقیت شود کسب و کار آژانس ها می شود و این که چه مزایا و نتایج مثبتی را برای ان ها دارد صحبت کردیم . اما برای این که از طولانی شدن مقاله جلوگیری کنیم امکانات طراحی سایت آژانس هواپیمایی […]

همه چیز را درباره توضیح متا بدانید !

همه چیز را درباره توضیح متا بدانید !

منظور از توضیحات متاتوضیحات متا یک ویژگی HTML است که خلاصه شده ی یک صفحه را به کاربران و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. موتورهای جستجو مانند گوگل معمولا توضیح متا را در نتایج جستجو نشان می دهند بازدیدکنندگان گاهی وارد سایت نمیشوند و فقط توضیحات متا را میخوانند تا تصمیم بگیرند که آیا با وارد […]

چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم ؟

چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم ؟

در بخش قبلی به موضوع ” پشتیبانی سایت چیست ؟ “ پرداختیم در صورت تمایل برای مطالعه ی این مطلب می توانید اینجا کلیک کنید . در این مطلب نیز به اهمیت و دلایلی می پردازیم که نشان میدهد ما به پشتیبانی سایت نیاز داریم . با گسترش اینترنت و توسعه ی کسب و کار […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.