051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » آموزش وردپرس » بهترین افزونه های وردپرس قسمت8
بهترین افزونه های وردپرس قسمت8
آموزش وردپرس, افزونه های وردپرس, طراحی سایت, قالب های وردپرس 24 دسامبر 2018

بهترین افزونه های وردپرس قسمت8

پرستو بخشی پرستو بخشی

بهترین افزونه های وردپرس قسمت8

افراد زیادی در دنیا وجود دارند که برای رونق کسب و کارشان وب سایت هایی طراحی کرده اند . یکی از از این سیستم های مدیریت محتوا و سایت ساز محبوب ان ها سیستم وردپرس است . دلیل محبوبیت بالای ان هم این است که طراحان و توسعه دهندگان می توانند با استفاده از بهترین افزونه های وردپرس که به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد بهترین وب سایت ها را طراحی و خلق کنند .

تنوع فراوانی که وردپرس در خزانه ی پلاگین هایش دارد باعث این محبوبیت و هجوم کاربران شده است . در این مقاله قصد داریم تا لیستی که در مورد بهترین افزونه های وردپرس برای شما تهیه کرده ایم را ارائه کنیم . این مطلب به علت طولانی بودن به 8 قسمت تقسیم شده است . اما نگران نباشید این 8 قسمت کوتاه و خیلی ساده توضیح داده شده اند .

 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 1 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 2 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 3 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 4 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 5 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 7 اینجا کلیک کنید .

بهترین افزونه های وردپرس که در این قسمت می بینید

 • Page Builder by SiteOrigin
 • Shortcodes Ultimate
 • Disqus Comment System
 • Easy Content Types
 • TablePress
 • Max Mega Menu
 • Rapidology
 • Leadin
 • Performance Profiler
 • WP-Sweep
 • Wordfence Security
 • Sucuri Security – Auditing, Malware Scanner
 • WP Slimstat
پلاگین Page Builder by SiteOrigi

پلاگین Page Builder by SiteOrigi

یکی از افزونه هایی که به شما توصیه می کنیم حتما ان را در وب سایت وردپرسی خود داشته باشید این پلاگین است . در واقع این افزونه یک یک افزونه ی محتوا ساز بکش و بنداز یا همان drag and drop است . به صورتی که تا به امروز همیشه جز بهترین و کاربردی ترین افزونه های وردپرسی محسوب می شود .

علت قرار گرفتن این پلاگین در لیست بهترین افزونه های وردپرس ما این است که می توانید از ان به صورت رایگان برای ساخت پست و طرح‌ های صفحاتی استفاده کنید که سابقا امکان دسترسی به آن‌ ها را با تم فعلی خود نداشته اید .

پلاگین Shortcodes Ultimate

در این جا می خواهیم یکی از با حال ترین و مجهز ترین و با امکانات‌ ترین افزونه‌ ی وردپرسی را خدمت شما معرفی کنیم . این افزونه که شما به صورت رایگان می توانید به ان دسترسی داشته باشید در واقع کد کوتاه است . کارایی این افزونه به این صورت است که شما به کمک ان می توایند از طریق کد‌ های کوتاه که کار کردن با آن‌ ها ساده است به بلوک‌ های محتوا و عناصر سایت دسترسی داشته باشید .

پلاگین Disqus Comment System

استفاده از این افزونه Disqus، را بر روی وب سایتتان که مبتنی بر وردپرس‌ است فعال می‌ کند . این جایگزینی برای سیستم کامنت گذاری پیش فرض وردپرس است . Disqus بسیار کاربر پسندتر و در کل خوش‌‌ نما تر است .

Easy Content Types

پلاگین Easy Content Types

اگر برای کسب و کار خود و یا برای مشتریانتان وب سایتی بر پایه ی وردپرس بنا کرده اید و قصد دارید که در ان از انواع پست‌ سفارشی استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این پلاگین برای وب سایتتان استفاده کنید . یکی از امکاناتی که توسط این پلاگین در اختیار شما قرار می گیرد را به عنوان مثال برایتان ذکر می کنم .

کارایی این افزونه کم نیست و البته از کیفیت بالایی نیز برخوردار است . شما می‌ توانید انواع محتوای جدید خود را از طریق خط اتصال یا رابط موجود در wp-admin این افزونه تعیین کنید .

پلاگین TablePress

یکی از مواردی که اغلب کاربران ناراضایتی خود را در باره ی ان بیان کرده اند نصب نبودن جدول HTML کلاسیک در پیش فرض وردپرس بوده است . در واقع کارایی این افزونه در این جا رنگ می گیرد که شما می توانید به کمک ان یک جدول HTML کلاسیک کاربر پسند طراحی کنید . همچنین لازم به ذکر است که تمامی این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد ان هم به صورت رایگان .

پلاگین Max Mega Menu

جالب است بدانید که برای داشتن مگا منو در وب سایت های وردپرسی از این پلاگین استفاده می شود . خب در این جا لازم است تا در مورد مگا منو ها یک توضیح مختصری برایتان بدهیم . اساسا، یک مگا منو، یک منوی بزرگی است که نشانگر طرح سفارشی و حاوی المان‌ های مختلف و متعدد است در ضمن این را هم به خاطر داشته باشید که تنها لینک ها نیستند .

اگر شما هم وب سایت وردپرسی دارید که برای بازدید کنندگان و مخاطبانتان محتوای زیادی را ارائه می دهید پس به شما توصیه می کنم که حتما این پلاگین را بر روی وب سایت خود نصب کنید زیرا کارایی ان برای شما مفید می باشد .

پلاگین Rapidology

پلاگین Rapidology

اگر وب سایت وردپرسی دارید که می خواهید فرم های انتخابی زیادی را به ان اضافه کنید پلاگین Rapidology بهترین انتخاب برای شما است . در واقع این پلاگین رایگان برای شما ضروری می باشد . لازم به ذکر است که این فرم‌ هایی که توسط ایت پلاگین بر روی وب سایتتان ایجاد کرده اید می‌ توانند پاپ‌ آپ، اسلایدی، درون خطی، ویجت و … باشند . شما می‌ توانید این فرم‌ ها را با هر خدمات تحویل ایمیلی که استفاده می‌ کنید ادغام کنید .

پلاگین Leadin

اگر به دنبال یک افزونه برای بازاریابی ایمیلی هستید به شما این افزونه را پیشنهاد می کنم . به کمک این پلاگین می توانید مدارکتان را ردیابی و پیگیری کنید . کارکرد این افزونه به این صورت است با نشان دادن فعالیت‌ هایشان روی وب سایت به شما کمک می‌ کند مخاطبانتان و رفتارشان را بهتر درک کنید . افزونه ی Leadin حتی به شما اجازه می‌ دهد بدانید بازدید کننده کدام فرم انتخابی‌ شما را در فهرست ایمیلتان مشترک شده است .

پلاگین P3 یا Performance Profiler

یکی از بهترین افزونه هایی که هر وب سایت وردپرسی باید ان را داشته باشد این پلاگین است . کار این افزونه کنترل و بررسی کردن و اطمینان دادن از این موضوع است که وب سایت شما مشکلی نداشته باشد . مشکلاتی مانند کاهش سرعت لود شدت وب سایت و غیره . بد نیست که هر چند وقت یک بار P3 را فعال کنید .

این پلاگین وب سایت شما را اسکن می کند و بعد هر افزونه‌ ای را که باعث کند شدن وب سایتتان می شود را شناسایی می کنید . ان وقت شما هم با حذف کردن ان یا جایگزین کردن ان با پلاگینبهتری وب ساتتان را بهبود می بخشید .

پلاگین WP-Sweep

پلاگین WP-Sweep

باز هم به معرفی یکی دیگر از پلاگین هایی رسیدیم که لازم است هر وب سایت یکی از ان ها را داشته باشد . کارایی این افزونه بسیار زیاد و در کنار ان بسیار مفید است . از این افزونه می توانید برای پاکسازی پایگاه داده‌ های وردپرس‌ خود استفاده کنید . همچنین شما می توانید به کمک این پلاگین از شر تمام داده‌ های تکراری، بلا استفاده، بی‌ نام و نشان و موقتی که دیتابیس شما را اشغال کرده‌ اند خلاص شوید . این افزونه برای بعضی از پاکسازی‌ هایی که هر X هفته یک بار انجام می‌ شوند عالی است .

پلاگین Wordfence Security

باز هم رسیدیم به موضوع امنیت وب سایت وردپرسی شما . این پلاگین در زمینه ی امنیت، امنیتی سازمانی را در اختیار شما قرار می دهد . عملکرد این افزونه به این صورت است که هر چیزی را که در سایت شما وجود دارد پیگیری می‌ کند و هر وقت اتفاق مبهمی رخ بدهد به شما هشدار و اطلاع خواهد داد . به طور خلاصه، این افزونه از هک شدن وب سایت وردپرسی شما محافظت می‌ کند و تمام این کار ها را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد .

پلاگین Sucuri Security – Auditing, Malware Scanner

این پلاگین دارای مجموعه ابزاری امنیتی برای وب سایت وردپرسی شما به شمار می‌ رود . امکاناتی که این پلاگین ارائه می دهد عبارت اند از :

 1. تنظیمات امنیتی مختلف
 2. اسکنر بد افزار
 3. طیفی از مکانیزم‌ های امنیتی جهت مستحکم‌ تر کردن سایت‌
 4. حفاظت از آن در برابر هجوم‌ ها
 5. حملات مرسوم و رایج
 6. و سایر تهدید های موجود در وب

پلاگین WP Slimstat

اگر نمی‌ خواهید از گوگل آنالیتیکس یا ابزار آنالیز طرف ثالث دیگری استفاده کنید این افزونه‌ ی تحلیلی گزینه‌ ی فوق‌ العاده‌ ای است . این افزونه هر چیزی را در سایت مبتنی بر وردپرس‌ شما حفظ و نگهداری می‌ کند و تمام امکانات آنالیزی را که ممکن است نیاز داشته باشید فراهم می‌ کند .

امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی بهترین افزونه های وردپرس راضی باشید . از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید . در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی بهترین افزونه های وردپرس می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
چگونه با طراحی سایت حرفه ای می توان به درامد رسید ؟

چگونه با طراحی سایت حرفه ای می توان به درامد رسید ؟

موضوع طراحی سایت ویژگی ها و مزایای زیادی دارد . یکی از مهم ترین ویژگی ها و مزایای ان این است که می توان به کمک طراحی سایت حرفه ای به درامد رسید . در این مقاله ما برای شما توضیح می دهیم که به کمک طراحی سایت حرفه ای چگونه می توانید کسب درامد […]

الگوریتم گورخر

الگوریتم گورخر

گوگل الگوریتم های زیادی دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند، که در این مقاله به الگوریتم گورخر میپردازیم. به طور کلی گوگل با توجه به رشد سریع و افزایش خرید و فروش آنلاین تلاش کرد که این بازار اینترنتی را سر و سامان دهد و در مسیر درست پیش ببرد.گوگل همیشه […]

افزایش مشتری و فروش با 5 نکته طلایی !

افزایش مشتری و فروش با 5 نکته طلایی !

اگر بخواهیم با هم صادق باشیم بدون اینکه شما مشتری داشته باشید نمیتوانید اصلا شاغل به حساب بیایید پس شغل بدون مشتری = بیکاریجذب مشتری جدید هم الکی به وجود نمی آید. راه های بسیار آنها را به سمت خود بکشید و آنها را برای بازگشت بیشتر حفظ کنید. کسب و کار شما به یک […]

چگونه بک لینک های اسپم را از بین ببریم ؟

چگونه بک لینک های اسپم را از بین ببریم ؟

لینک ها همیشه جز مهم ترین عوامل موثر سئو در رتبه بندی سایت ها در موتور های جست و جو بوده اند . یکی از وظایف سئو کاران برسی و انالیز بک لینک های سایت و از بین بردن بک لینک های اسپم است . به این کار Disavow کردن بک لینک های اسپم می […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.