051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » آموزش وردپرس » بهترین افزونه های ودرپرس قسمت7
بهترین افزونه های ودرپرس قسمت7
آموزش وردپرس, افزونه های وردپرس, طراحی سایت, قالب های وردپرس 24 دسامبر 2018

بهترین افزونه های ودرپرس قسمت7

پرستو بخشی پرستو بخشی

بهترین افزونه های ودرپرس قسمت7

افراد زیادی در دنیا وجود دارند که برای رونق کسب و کارشان وب سایت هایی طراحی کرده اند . یکی از از این سیستم های مدیریت محتوا و سایت ساز محبوب ان ها سیستم وردپرس است . دلیل محبوبیت بالای ان هم این است که طراحان و توسعه دهندگان می توانند با استفاده از بهترین افزونه های وردپرس که به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد بهترین وب سایت ها را طراحی و خلق کنند .

تنوع فراوانی که وردپرس در خزانه ی پلاگین هایش دارد باعث این محبوبیت و هجوم کاربران شده است . در این مقاله قصد داریم تا لیستی که در مورد بهترین افزونه های وردپرس برای شما تهیه کرده ایم را ارائه کنیم . این مطلب به علت طولانی بودن به 8 قسمت تقسیم شده است . اما نگران نباشید این 8 قسمت کوتاه و خیلی ساده توضیح داده شده اند .

 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 1 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 2 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 3 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 4 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 5 اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت اینجا کلیک کنید .
 • برای مطالعه ی مقاله ی بهترین افزونه های وردپرس قسمت 8 اینجا کلیک کنید .

بهترین افزونه های وردپرس که در این قسمت می بینید

 • Icegram
 • JetPack
 • Google Analytics by Share This
 • Akismet Anti-Spam
 • Woocommerce
 • Yet another Related Posts Plugin
 • Proven
 • WPtouch Mobile Plugin
پلاگین Icegram

پلاگین Icegram

اگر قصد ایجاد یک فهرست مشترکان برای وب سایتتان را دارید و می خواهید که باکیفیت و عالی باشد ما به شما این افزونه را پیشنهاد می کنیم . اما لازم به ذکر است که این افرونه به تنهایی نمی تواند خبر نامه برای شما بفرستد، اما این قابلیت را دارد که با Mailchimp تلفیق و سازگار شود . در این صورت می توانید از تمامی امکاناتی که در بسته ی انتخابی شما حضور دارند نهایت استفاده را ببرید .

به کمک این پلاگین می توانید انواع کثیری از ابزار های جمع اوری ایمیل را بسازید . برای مثال :

 1. toast
 2. popup
 3. messenger
 4. Action bar
 5. و غیره

با کمک این پلاگین است که شما می توانید موارد ذکر شده در بالا ایجاد کنید . همچنین قالب‌ های پیش‌ ساخته‌ ی متعددی برای شروع به شما ارائه داده می‌ شود . به خاطر همین ویژگی ها و امکانات است کار بسیار ساده تر از قبل انجام می شود . دلیل حضور این پلاگین در لیست ما یعنی بهترین افزونه های وردپرس این است که با وجود تنها ۳۰.۰۰۰ نصب، یک افزونه‌ ی جدید در بازار است که می‌ تواند مورد تایید باشد چون از بین تقریبا ۱۷۰ رای امتیاز ۵ از ۵ را کسب کرده است .

 • همین الان برای دانلود این پلاگین کاربردی اینجا کلیک کنید .

پلاگین JetPack

برخی از پلاگین ها هستند که از قبل در وردپرس ها نصب شده اند . این افزونه هم یکی از ان ها است که در یک سایت WordPress.org ویژگی‌ های WordPress.com را ارائه می‌ دهد . این افزونه امکانات پیشرفته ای را در اختیار کاربرانش قرار می دهد . ابزار ها و امکاناتی که در بر می گیرد عبارت اند از :

 1. Visitor Engagement
 2. امنیت بیشتر
 3. فیلتر اسپم
 4. گزینه‌ های اشتراک اجتماعی
 5. و …

لازم به ذکر است که اگر به دنبال پلاگینی هستید که برای تم های سبک در واقع کم حجم که برای موبایل مناسب هستند، باز هم این پلاگین را به شما توصیه می کنیم . زیرا این افزونه تجربه‌ ی استفاده از تلفن همراه را برای شما خوشایند تر می‌ سازد .همین الان برای دانلود این پلاگین کاربردی اینجا کلیک کنید .

پلاگین Google Analytics by Share This

پلاگین Google Analytics by Share This

همه می دانند که برای این که بتوانند Google Analytics را با وب سایت های وردپرسی تلفیق کنند نیازمند پلاگین های هستند . حال اگر شما به دنبال یک افزونه ی قدرتنمد و دقیق هستید ما به شما این افزونه را که وب سایت Share This است پیشنهاد می کنیم . کارایی این افزونه به گونه ای است که وقتی ان را نصب می‌ کنید می‌ توانید به راحتی حساب گوگل آنالیتیکس‌ خود را از طریق گوگل یا با ورود به شناسه‌ ی اموال یا همان property Id، به صورت دستی با سایت‌ خود ارتباط بدهید .

این افزونه امکاناتی مفید زیاید دارد و به همین علت هم است که در این لیست ما یعنی بهترین افزونه های وردپرس قرار دارد . یکی از این امکانات و قابلیت ها این است که به شما این امکان را می دهد که بتوانید بازدید های صورت گرفته از سوی کاربران خاص مانند : نویسنده، ادمین، اسپانسر و غیره را از آمار خود جدا کنید .

پلاگین Akismet Anti-Spam

کمی قبل راجب به برخی از افزونه هایی که از قبل بر روی وردپرس نصب هستند توضیحاتی دادیم . این پلاگین نیز جز ان دسته از پلاگین هایی است که در وردپرس از قبل نصب شده و حضور دارد . افزونه ی Akismet از طریق مسدود کردن فعالیت‌ های آدرس‌ های IP که به عنوان اسپمر یا همان هرزه نویس شناسایی می‌ شوند به فیلتر کردن اسپم‌ ها یا همان هرزه نویسی‌ ها کمک می‌ کند .

برای راه اندازی و استفاده از ان باید قبل از هر چیزی در وب سایت website ثبت‌ نام کنید و یک حساب ایجاد و یک کلید API هم دریافت کنید .

پلاگین Woocommerce

پلاگین Woocommerce

اگر قصد دارید یک وب سایت فروشگاه انلاین بر پایه ی وردپرس که دارای امکانات فراوانی است داشته باشید به شما پیشنهاد می کنم که از این افزونه استفاده کنید . این پلاگین یک پلاگین بسیار گسترده ای است که می توانید به کمک ان هر چیزی را از مواد غذایی گرفته تا خدمات و ماشین الات و غیره به فروش برسانید .

افزونه های وردپرس که در این زمینه امکانات ارائه می دهند تعدادشان کم نیست . اما این پلاگین تا به امروز این بزرگ ترین پلاگینی بوده است که در وردپرس ویژگی‌ ها و امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار می دهد . همچنین لازم به ذکر است که تم‌ ها و افزونه‌ های خاصی برای Woocommerce موجود است .

پلاگین Yet another Related Posts Plugin

این پلاگین جز ان دسته از پلاگین هایی است که پیشنهاد می کنیم برای وب سایتتان حتما استفاده کنید زیرا بسیار مفید است . کارایی ان به صورتی است که به شما این امکان را می دهد تا فهرستی از پست‌ های مربوط به پست اصلی آن صفحه را به نمایش بگذارید . این رابطه‌ ها می‌ تواند بر مبنای معیار های مختلفی مانند دسته‌ بندی مشابه، تگ مشابه و … باشد . تنها کاری لازم است شما انجام دهید این است که تصمیم بگیرید از کدام نوع رابطه‌ برای به نمایش در آوردن پست‌ های مرتبط استفاده کنید .

Proven plugin

پلاگین Proven

اگر مدیریت یک وب سایت تجارت الکترونیک را در دست دارید باید بدانید که یافتن و داشتن یک افزونه‌ برای کمک به افزایش تغییر و تبدیل‌ ها می‌ تواند برای شما یک چالش بزرگ و دردسر ساز باشد . اما دیگر نگران نباشید زیرا این پلاگین، یک پلاگین ساده است که به شما کمک کند دقیقا همان کار ها را انجام بدهید .

کارایی این پلاگین به این صورت است که این افزونه فعالیت های اخیر مشتریان را به نمایش می گذارد و بر روی سایت ادله‌ ی اجتماعی فراهم می‌ آورد . این افزونه امکان ادغام شدن با موارد زیر را دارد :

 1. Woocommerce
 2. Easy Digital Downloads
 3. MailChimp

پلاگین WPtouch Mobile Plugin

در یک جمله، این افزونه‌ ی بسیار ضروری سایت مبتنی بر وردپرس شما را، فارغ از ساختار تم وردپرس فعلیتان، فقط با چند کلیک برای کاربران گوشی تفلن همراه نیز مورد پسند و دوست‌ داشتنی می‌ سازد .

امیداوریم که از مطالب ارائه شده در زمینه ی بهترین افزونه های وردپرس راضی باشید . از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت و گرافیک سایت سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید . در صورتی که احساس کردید مطلب کامل نیست و یا این که شما موارد دیگری را هم در زمینه ی بهترین افزونه های وردپرس می دانید ما را مطلع کنید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
معرفی انواع کلمات کلیدی مخصوص بازاریابان محتوا بخش2

معرفی انواع کلمات کلیدی مخصوص بازاریابان محتوا بخش2

در بخش اول این مطلب این موضوع را بیان کردیم که در جست و جو های گوگل، همیشه یک رابطه ی تنگاتنگ و دو طرفه ای بین کاربران و بازاریابان محتوا بوده است . همچنین این را نیز گفتیم که یک بازاریاب محتوا حرفه ای برای این که بتواند کارش را به بهترین شکل ممکن […]

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی به جذب مشتری و برندیگ کسب و کار آژانس ها کمک شایانی می کند . اینترنت بستر گسترده ای است که امروزه در دسترس اکثر افراد جامعه است . همچنین این که حضور پر رنگی در زندگی این افراد دارد . امروزه اکثر افراد با راه اندازی شدن وب سایت های […]

راه های افزایش بازدید کننده گان

راه های افزایش بازدید کننده گان

شما به راحتی می توانید باعث افزایش بازدید کننده گان خود شوید فقط کافیست به آنها آن چیزی را بدهید که آنها از ورود به مغازه یا سایت شما دارند مثلا وقتی بازدید کننده ای وارد سایت شما می شود و به دنبال کفش کالج آمده شما در سایت خود که کفش فروش هستید این […]

طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود

در دنیای امروز که اطلاعات لحظه به لحظه در حال گسترش می باشند و افراد برای دسترسی هرچه سریع تر و بهتر به این اطلاعات به دنبال راه چاره ای در دنیای مجازی می باشند طراحی سایت دانلود بسیار حائز اهمیت می باشد . طراحی سایت دانلود بستری مناسب جهت ارائه اطلاعات مختلف در زمینه […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.