051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت دانشگاهی
طراحی سایت دانشگاهی
انواع طراحی سایت, بهبود کسب و کار, طراحی سایت 19 آگوست 2018

طراحی سایت دانشگاهی

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی

اموزش مقوله ای است که در کل دنیا به ان اهمیت ویژه ای میدهند. بطوریکه امروزه افراد برای انتخاب موسسه اموزشی خود، دست به دامان اینترنت میشوند. انها در فضای مجازی و وب سایت ها به دنبال مرکز اموزشی مورد نظر خود میگردنند و اطلاعاتی که احتیاج دارند را از وب سایت ها استخراج میکنند. درواقع مدیریت این موسسه ها با طراحی سایت دانشگاهی کمک شایانی به این موضوع کرده است.

چرا طراحی سایت دانشگاهی مهمه

اینگونه وب سایت ها نتنها برای انتخاب دانشگاه های داخلی بلکه برای دانشگاه  های خارجی هم بسیار مفید اند. افرادی که به دنبال گرفتن پذیرش، مربوط به رشته ی مورد علاقه ی خود هستند، بطور کلی در جلسات حضوری و تلفنی نمیتوانند پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنند. ترجیح انها بر این است که با پیدا کردن ادرس وب سایت مورد نظرشان، و گشت و گذار در ان سایت جواب سوالات خود را بیابند و در نتیجه با پیدا کردن گرایش خود، میتوانند برای اینده ی خود برنامه ریزی کنند.

با توجه به توضیحاتی که دادم نداشتن یک وب سایت ایده ال برای موسسات کوچک و دانشگاه ها و یا حتی داشتن یک وب سایت بد با طراحی و کاربردی نامفهموم یک مشکل و عیب بسیار بزرگی است. بدین جهت، شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با داشتن کادری مجرب و با تجربه در موضوعات طراحی وب سایت و سئو سایت میتواند به مشاوره های بسیار خوبی در رابطه با طراحی سایت دانشگاهی و یا موسسات اموزشی ارائه دهد.

در طراحی سایت دانشگاهی و یا موسسات اموزشی میتوانید خدمات و امکانات متنوع بسیار زیادی را برای کاربران به نمایش بگذارید. در متن زیر هر کدام را برای شما بصورت کامل توضیح میدهیم.

برخی از امکانات در طراحی سایت دانشگاهی

1. بخش معرفی دانشگاه و بخش های مختلف ان در طراحی سایت دانشگاهی

در ابتدا موضوعی که برای دانشجویان و کاربران مهم است، داشتن یک شناخت کلی از دانشگاه و محیط اش است. شما میتوانید بخشی را برای این موضوع ایجاد کنید و در مورد دانشگاه یا موسسه ی اموزشی خود توضیحات لازم از جمله سال تاسیس و افتخارات و غیره… قرار دهید. موضاعات دیگری هم هستند که اگر در سایت و در این بخش قرار بگیرند، برای کابران میتواند بسیار مفید باشد. مثلا قرار دادن موقعیت مکانی دانشگاه یا موسسه ی اموزشی خود. همچنین ارائه توضیحاتی در مورد محیط و بخش ها و قسمت های مختلف این مراکز، میتواند برای کاربران و دانشجویان جالب باشد.

2. بخش معرفی استادان در طراحی سایت دانشگاهی

یکی از موضاعات بسیار جذاب و خیلی مهم برای دانشجویان شناخت استادان هر دپارتمان است. اینکه چه دروسی در این دپارتمان ها تدریس میشود و ترم های اموزشی ان چگونه هستند، مطالب مهم و مفیدی هستند که کاربران به دنبال میگردنند، پس باید این بخش را با کمی حساسیت بیشتر طراحی کنید. همچنین لازم به ذکر است که اینگونه بخش ها که مراجعین زیادی دارد باعث افزایش بازدید از وب سایت شما میشود.

طراحی سایت دانشگاهی

3. بخش اخبار و رویداد ها در طراحی سایت دانشگاهی

در این بخش میتوانید خدمات و امکانات زیادی را برای دانشجویان قرار دهید. از جمله این خدمات میتوان به ارائه دادن، اخرین اخبار و اتفاقات و رویداد ها در دانشگاه اشاره کرد. اینکه دانشجویان از اتفاقات و اخبار تازه در دانشگاه خود با خبر باشند اهمیت زیادی دارد. حتی میتوانید یک تابلو اعلانات مجازی در این بخش قرار دهید تا دانشجویان و کاربران و حتی اساتید بتوانند با رجوع به این تابلو از اطلاعیه ها جلسات و بسیاری دیگر از موضوعات با خبر شوند.
یکی دیگر از موضوعاتی که اهمیت ویژه ای دارد و درصد اشتباهات را بسیار زیاد کاهش میدهد و از مشکلاتی که دانشجویان میتوانند ایجاد کنند جلو گیری میکند، توضیح در مورد قوانین و مقررات دانشگاه یا موسسه ی اموزشی است، که شما میتوانید ان را در این بخش ارائه دهید.

4. بخش تقویم در طراحی سایت دانشگاهی

داشتن تقویم اموزشی و تقویمی که کلاس های در حال برگذاری را نشان میدهند، ویژگی است که خیلی ها برایشان مهم و کارامد است. این بخش نتنها برای دانشجویان مشغول به تحصیل در این مراکز بلکه برای کاربرانی که در این مراکز نیستند و فقط میخواهند ببیند که کلاس ها در چه سطحی است و در چه گستره ای قرار است برگذار شود، هم پر کاربرد است. بنابرین این هم یکی از بخش هایی است که در طراحی ان باید حساسیت و دقت فراوانی خرج کرد چون میتواند خیلی تاثیر گذار باشد.

5. بخش ویدئو ها در طراحی سایت دانشگاهی

زمانی که در دانشگاه یا موسسه ی اموزشی سمینار ها و جلساتی برگذار میشود، شما میتوانید از ان ویدئویی تهیه کرده و ان را با جزئیاتش در سایت قرار دهید تا علاقه مندان و دانشجویانی که نتوانستند به هر دلیلی در ان سمینار شرکت کنند هم از ان استفاده کنند. شما با ایجاد کردن این بخش، بسیاری از دانشجویانی که در زمان برگذاری این سمینار ها در دانشگاه حضور نداشتن را از خود راضی و خوشنود میکنید.

سرویس هایی که در طراحی سایت دانشگاهی میتوان ارائه کرد، عبارتند از :

• طراحی سایت بخش تابلو اعلانات

• طراحی سایت بخش اخبار جدید دانشگاه و مدیرت

• طراحی سایت بخش قوانین و ائین نامه ها

• طراحی سایت بخش فرهنگی و تربیتی

• طراحی سایت بخش سیستم ثبت مشخصات دانشجویان و اساتید

• طراحی سایت بخش مقالات و مطالب برگزیده دانشجویان

و صدها مورد که میتوان در زمان طراحی سایت دانشگاهی شما و پیاده سازی و برنامه ریزی در مورد آنها در محل شرکت دهکده وب و در زمان عقد قرارداد در مورد آنها صحبت نمود. اگر تا الان برای این کار اقدامی نکرده اید بهتر است همین حالا با شماره تلفن های موجود در سایت ما تماس حاصل فرمایید و به کسب و کارتان رونق ببخشید.

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

امروزه حتی کاربرانی که از اینترنت سررشته ای ندارند و یا اهل وب سایت و به اصطلاح وب گردی نمی باشند از اطرافیان خود میخواهند تا در اینترنت یک جستجویی را انجام داده تا شاید ملک و زمین مورد نظرشان را پیدا نموده و یا حتی مشتری خوبی را پیدا نموده و آن را بفروشند. چرا که […]

طراحی سایت فروش شارژ

طراحی سایت فروش شارژ

یکی از پر درامد ترین کسب و کار ها همواره برای مخابرات و دستگاه ها و سازمان ارتباطات رادیویی می باشد . چرا که امروزه افراد نوجوان تا کهن سالان هم یک تلفن همراه یا اصطلاحا موبایل دارند و در حال استفاده از آن می باشند . حتی فروش گوشی های هوشمند هم در کنار […]

30 افزونه اساسی WordPress باید نصب کنید بخش 2

30 افزونه اساسی WordPress باید نصب کنید بخش 2

امروزه به دلیل استفاده زیاد از WordPress در طراحی سایت پیدا کردن یک افزونه یا افزونه هایی که باعث بالا رفتن عملکرد سایت شود ضروریست ما در این مقاله 30 مورد از افزونه هایی را که برای WordPress ضروریست را برای شما جمع آوری کرده ایم که این مقاله افزونه های زیر را را توضیح […]

40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 3

40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 3

به بخش 3 از 40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس سایت دهکده وب خوش آمدید شما با شناخت ابزارهایی که بتوانند وبلاگ وردپرس شما را بهبود بخشند خواهید توانست وبلاگ خوبی را از حیث کیفیت در سایت خود داشته باشید و از آنها در جهت بهبود فروش خود بهره مند شویددر این بخش 10 ابزار مفید […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.