051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » 8 نمونه نویسندگی وب سایت چشم نواز
8 نمونه نویسندگی  وب سایت چشم نواز
طراحی سایت 5 جولای 2020

8 نمونه نویسندگی وب سایت چشم نواز

افسانه آشفته افسانه آشفته

8 نمونه نویسندگی وب سایت چشم نواز

در نویسندگی وب سایت ، اصلا این مسئله را کسی از خودش نمیپرسه که چه کسی آنها را ایجاد کرده است ، تنها کاری که هنگام مواجه شدن با یک وب سایت خوب انجام می دهیم این است که وب سایتهاییکه یک نویسنده خوش ذوق آنها را نوشته است را تحسین کنیم و ادامه مطالب آن رابخوانیم و یکی از کاربران آن سایت شویم و از مطالب آن استفاده کنیم می بینید ؟به همین راحتی میتوان مخاطب و کاربر جذب کرد و کاربران و بازدیدکنندگان سایت خود را بالا برد
ما همیشه خوشحالیم که وب سایتهای نویسنده زیبایی را که خودمان را در طول سالها طراحی کرده ایم به اشتراک بگذاریم ، گاهی اوقات میخواهیم به تلاش سایر طراحان وب نیز فریاد بزنیم.در اینجا برخی از وب سایت های جالب آورده شده اند و چرا فکر می کنیم آنها عالی هستند!

نمونه نویسندگی وب سایت شماره 1: رنگین کمان رول

رنگین کمان رول

وب سایت نویسنده Rainbow Rowell کاملاً مناسب برای ژانر و جمعیتی (در درجه اول YA) مناسب ، کاملاً دنج است.
بخاطر كیفیت دستی که دارد باعث می شود احساس كنید كه تازه وارد دنیای متفكرانه و دلپذیر رول شده Rowell شده اید . و حتی ما را در کارد و چنگال کوچک در گوشه سمت راست بالا که هم دکمه های دکوراسیون و هم رسانه های اجتماعی هستند ، شروع نکردیم.

نمونه وب سایت شماره 2: R.L. Stine

طراحی وب سایت

R.L. کتابهای را شامل می شود که خزنده کودک برای کودکان و بسیار انبوه از مومیایی ، ارواح و آدمک های بد دهنی است او وب سایت خود را پر از این مطالب و مضوعات و خشن و ترسناک کرده است وبسایت وی بیانگر این مضامین ناخوشایند است. اما اطلاعات بسیار خوبی در مورد کتابشناسی چشمگیر Stine ، منابع معلمان و بازی های سرگرم کننده برای کودکان (یا کودک درون همه ما!) بسیار شگفت آور است.

نمونه نویسندگی وب سایت شماره 3: برد ثور

طراحی وب سایت

برد ثور در طی سالیان متمادی طرح های بسیار خوبی داشته است که مضامین و مارک گذاری کتاب های خود را مجسم کرده است. اما آنچه در وب سایت وی جالب است ثروت اطلاعاتی است شما میتوانید آنرا پیداکنید هر کتاب مجموعه ای از صفحات را دارد که با خلاصه داستان ها ، گزیده ها ، بررسی ها و نمونه های صوتی همراه است.
و نویسنده از بخش “Ultimate Readers” خود برای غنی سازی تجربه خواندن با موارد اضافی استفاده می کند.

نمونه نویسندگی وب سایت شماره 4: ایمی کروس روزنتال

طراحی وب سایت

ما اغلب از مشتریان خود درخواست می کنیم وب سایت هایی را که دوست دارند به ما نشان دهند تا بتوانیم از سلیقه و ترجیحات شخصی آنها مطلع شویم. وب سایت Emy Krouse Rosenthal بارها و بارها می آید – و ما نیز آن را دوست داریم! سایت کاملاً واضح و شفاف ، همانند پیمایش دستی که ترسیم می کند ، طراوت بخش است. این تعادل عالی بین کتاب های کودکان Rosenthal و تلاش های بزرگسالان است.

وب سایت نویسنده شماره 5: مرکز کاترین

طراحی وب سایت

ناوبری ساده و واضح _ طرح رنگی محجوب و در عین حال روشن _ نمایش پرده ای پر از آب نبات چشم زرق و برق دار _ وب سایت Katherine Center همه این موارد را دارد ، و با این وجود نمونه ای عالی از فلسفه “کمتر کمتر است” است. متن زیادی در سایت وجود ندارد ، اما ویژگی های گرافیکی و چندرسانه ای مرور را لذت بخش می کند.

وب سایت نویسنده شماره 6: کوین هنکز

طراحی وب سایت

در مورد برندسازی صحبت کنید! کوین هنکز سبک تصویرگری بسیار جالبی را در نوشته های خود دارد که باعث می شود کتابهای او مورد استقبال جمع زیادی قرار بگیرد و حتی مناسب قشر های مختلفی باشد که از نوجوان تا میانسال را در برگیرد او همچنین در سرتاسر وب سایت خود امضای خود را دارد اگر بخواهیم این کار او رایک ایده در نظر بگیریم باید یک ایده تجاری در نظربگییریم این کار او یک ایده تجاری خوب به حساب می آید این سایت همچنین دارای منابع برای معلمان ، کتابداران و والدین است تا از خوانندگان کمی الهام بگیرد (و بازدیدکنندگان را ترغیب کند تا برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردند).

وب سایت نویسنده شماره 7: روکسان گی

طراحی وب سایت

صفحه فرود وب سایت Roxane Gay دارای ناوبری تمیز ، تارهای مرور چرخشی ، و جلد کتاب — است و باعث می شود شما بخواهید روی سایت کلیک کنید و درباره این نویسنده عالی اطلاعات بیشتری کسب کنید. این از نظر فنی دو سایت در یک است: وب سایت اصلی و یک وبلاگ Tumblr ، با دو سایت یکپارچه. و البته ، محتوای آن بی ارزش است.

وب سایت نویسنده شماره 8: لورن الیور

طراحی وب سایت

در آثار او اصلا نیازی به این نیست که بخواهد از رنگ آمیزی استفاده کند زیرا جنبه های دیگری در آثار وی نمایان است و باعث خوب بلودن بدون رنگ آمیزی آثار او می شودو این امر را به خوبی اثبات کرده است یعنی خیره گی سایت او علارغم اینکه رنگ نداشته باشد اما این خیره گی ها به چه علت است ؟ نقوش کتاب و شعبه بدون اینکه حواس پرت شود هیجان انگیز است- و ما واقعاً عاشق لوگوی ساده ساده در مرکز پیمایش هستیم. اطلاعات مربوط به هر کتاب به طور مرتب توسط مخاطبان (خوانندگان بزرگسال ، بزرگسال و جوان) سازماندهی می شود. و دقیقاً مانند سایت Roxane Gay ، وبلاگ Tumblr الیور کاملاً در سایت ادغام شده است. چشمگیر!

آیا می خواهید یک وب سایت نویسنده زیبا را نقض کنید؟

این سایتها فقط چند نمونه از نمونه سایتهایی است که میگوید یک سایت از چه نظر هایی به نویسنده خوب بستگی دارد تا خیره کننده به نظر بیایید و باعث افزایش بازدید سایت شود و کاربران را افزایش دهد – و اثبات غیرقابل انکار مبنی بر اینکه طراحی و عملکرد می تواند تأثیر بزرگی بر خوانندگان ، ویراستاران و عوامل ادبی بگذارد.

احساس الهام؟ آیا می خواهید کسی وب سایت نویسنده زیبا و کاربردی زیبا را برای شما طراحی کند؟ ما می توانیم کمک کنیم! صفحه نمونه کارها ما را بررسی کنید ، و یک بسته طراحی را پیدا کنید که برای شما ، بودجه و نیازهای شما بهتر باشد. و البته به ما اطلاع دهید که آیا در بخش نظرات زیر سؤالی دارید!

سؤال:

شما تا به حال از کدام وب سایت تاثیر پذیرفته اید ؟نظرات خود را در رابطه با آن وب سایت و اینکه چه چیزی از آن سایت نظر شما را به خود جلب کرده است آنها را ما در میان بگذارید

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
آشنایی با مزایای هاست رایگان

آشنایی با مزایای هاست رایگان

هاست ( host ) یا میزبانی وب، به فضایی گفته می شود که قالب وب سایت به همراه تمامی فایل های آن مانند : تصاویر، ویدیو ها و غیره و تمامی چیز هایی که مربوط به سایتتان می شود روی آن آپلود و ذخیره می شود . این مختصر ترین تعریفی است که از هاست […]

قوانین ایمیل مارکتینگ

قوانین ایمیل مارکتینگ

از این جایی که ایمیل مارکتینگ یک شیوه ی عالی برای بازاریابی اینترنتی است پس باید برای این که بتوانید ان را به درستی انجام دهید همه چیز را راجب به ان بدانید . از جمله : تعریف کلی ایمیل مارکتینگ، تاریخچه ی ایمیل مارکتینگ، مزایای ایمیل مارکتینگ، ویژگی های محتوای ایمیل مارکتینگ، اهداف ان […]

برند سازی با طراحی سایت به چه صورت است ؟

برند سازی با طراحی سایت به چه صورت است ؟

از ان جایی که کاربران به طور مداوم در اینترنت به گشت و گذار و انجام امور و دسترسی به خواسته هایشان مشغول هستند . هر در این زمینه سرمایه گذاری کنید باز هم کم است . منظور از سرمایه گذاری این است که هر در این زمینه مطابق با خواسته و میل کاربران و […]

تفاوت های گرافیک وب سایت با گرافیک چاپ . قسمت سوم

تفاوت های گرافیک وب سایت با گرافیک چاپ . قسمت سوم

در این مقاله قرار است به توضیح گرافیک وب و گرافیک چاپی و تفاوت های گرافیک وب سایت با گرافیک چاپ در ادامه ی مقاله ی قبلی بپردازیم . لطفا تا اخر این مقاله با ما همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید . چند مورد از تفاوت های گرافیک وب سایت با […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.