051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » وردپرس » 40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 3
40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 3
وردپرس 13 جولای 2020

40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 3

افسانه آشفته افسانه آشفته

40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس بخش 3

به بخش 3 از 40 ابزار رشد وبلاگ وردپرس سایت دهکده وب خوش آمدید شما با شناخت ابزارهایی که بتوانند وبلاگ وردپرس شما را بهبود بخشند خواهید توانست وبلاگ خوبی را از حیث کیفیت در سایت خود داشته باشید و از آنها در جهت بهبود فروش خود بهره مند شویددر این بخش 10 ابزار مفید و علل نیاز به آنها را آورده ایم

21-ابزار رشد وبلاگ وردپرس : Google Drive

وردپرس
 • Google Drive موارد زیر را برای شما آسان می سازد و با استفاده از آن خواهید توانست نموارد زیر را به راحتی انجام دهید :
 • به اشتراک گذاشتن اسناد
 • همکاری با تیمها
 • دسترسی به وسایل شما از هر دستگاهی

سرویس فضای ذخیره‌سازی ابری Google یک گزینه مناسب برای برنامه های دسک تاپ است. این برنامه با 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان است که با حساب های Gmail و Google+ شما به اشتراک گذاشته می شود.

22-ابزار رشد وبلاگ وردپرس : Boomerang

TimeDoctor ابزار ی برای رشد وبلاگ وردپرس است که کار بهره برداری در ورد پرس را برای ما آسان می کند این نرم افزار کار آسان سازی بهره برداری را به این صورت انجام می دهد که شما میتوانید نتیجه کار خود را و اینکه کاری که در وب سایتتان انجام داده اید چه نتیجه ای دارد را درست زمانی که در حال انجام کار هستید ببینید این نرم افزار به صورت های متفاوتی ممکن است انجام شود یا به صورت انفرای دی توسط یک فرد مورد استفاده قرار گیرد یا به صورت گروهی که یک تیم از آن استفاده می کنند به عنوان یک ابزار ردیابی زمان ، می تواند وب سایت ها ، برنامه ها و زمان بیکار را رصد کند.

23- Boomeran

خیلیل وقت ها ما می خوتیتیم که ایمیلی را برای کسی ارسال کنیم ولی نه در این زمان به علت های مختلفی ممکن بوده خوسته باشیم این کار را انجام دهیم یا اینکه بعدا یادمان میرود با اینکه باید راس ساعت مشخصی برای کسی ارسال کنیم برای شما هم پیش آمده ؟
در این زمان است که Boomerang به شما امکان می دهد تا ایمیل را در حساب Gmail خود تنظیم کنید. همچنین به شما امکان می دهد اگر در یک زمان معین پاسخی دریافت نکنید ، ایمیل های پیگیری را بطور خودکار ارسال کنید.
بومرنگ به عنوان افزونه برای مرورگر های زیر موجود است :

 • Chrome
 • Firefox
 • Safari
 • همچنین در دستگاه های موبایل و اندرویدی نیز موجود است.

24- Trello

Trello ابزاری برای مدیریت پروژه است.این برنامه برنامه هایی را برای پروژه های شما ارائه می دهد از جمله برای سازماندهی و مدیریت پروژه های شما تصویری را ارائه می دهد.صفحه معمولی Trello حاوی لیستی است از لیست هایی است که به عنوان کارت نمایش داده می شود.
شما میتوانید هر کدام از اعضای تیم را به یک کارت اختصاص دهید یعنی به آنها یک کارت بدهید وکارتان را به اختصاصی کنید و هر کدام یک کار را انجام دهید دهید Trello زمان فعالیت زمان واقعی را در همان تابلو نمایش می دهد و شما می توانید همه آنچه را که در یک پروژه اتفاق می افتد باشد.

25- LastPass

خیلیل از افراد برای اینکه سریعا یک رمز را بارگزارذی کنند وانتخاب کنند یا اینکه آن را به یاد داشته باشند و فراموش نکنند اقدام به گذاشتن رمز های ساده و قابل حدس می شوند در این مورد باید بگوییم که هیچ بهانه ای برای استفاده از رمزهای عبور ضعیف یا استفاده از همان رمز عبور برای خدمات مختلف وجود ندارد. اما مشکل اینجاست که چگونه تمام این رمزهای عبور را به خاطر می آورید؟و انها را فراموش نکنید نگران نباشید چاره مشکل نرم افزار LastPassاست این نرم افزار یک مدیر رمز عبور است که کلیه رمزهای عبور خود را در زیر یک طاق امن ذخیره می کند. پس از نصب LastPass ، می توانید از آن برای تولید خودکار رمزهای عبور قوی استفاده کنید و آنها را فقط با یک کلیک ذخیره کنید.

 رمز

26- جستجوی توییتر

توییتر کادر گفتگوی وب است. شما میتوانید برای یافتن ایده های محتوا از جستجوی توییتر استفاده کنید. ببینید کاربران در مورد موضوعات مربوط به وب سایت شما در مورد چه مواردی صحبت می کنند و سپس برای مشارکت آنها به این کاربران دسترسی پیدا کنید.

27 -Google Webmaster Tools

کنسول جستجوی Google همچنین با عنوان Google Webmaster Tools شناخته می شود و به صاحبان وب سایت اجازه می دهد بررسی کنند موتور جستجوگر وب سایت خود را چگونه مشاهده کنند شما می توانید متداول ترین نمایش داده شده در سایت خود را ببینید.
یعنی میتوانید مشاهده کنید که درسایت شما چه چیزی بیشتر از بقیه نمایش داده شده است
این مجموعه ای جامع از ابزارهایی است که گزارش های زیر را نشان می دهد :

 • به عناوین تکراری
 • خطاهای خزیدن
 • نمایش داده شدگان جستجو
 • محتوای فهرست بندی شده و غیره را نشان می دهد.

28- برنامه ریز کلمات کلیدی Google

ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی Google تخمینی از حجم جستجو برای کلمات کلیدی به شما می دهد. با استفاده از این ابزار می توانید کلمات کلیدی ارزش برای نوشتن را شناسایی کنید. همچنین می توانید کلید واژه های دم بلند با حجم جستجوی بالا پیدا کنید. این به شما امکان می دهد تا پست های خود را برای این کلمات کلیدی به راحتی رتبه بندی کنید.

 برنامه ریز

29-تحلیلگر سرفصل EMV
تجزیه و تحلیل ارزش بازاریابی عاطفی

ابزار تجزیه و تحلیل سرصفحه ارزش عاطفی بازار ، عناوین ، عناوین و عناوین پست شما را برای تأثیر عاطفی بررسی می کند. مطالعات نشان داده است که کاربران عناوین با EMV بالاتر را بسیار جذاب تر می یابند.
تست عناوین خود برای EMV به شما می آموزد که عناوین قانع کننده تر و فراخوانی اقدامات را بنویسید.

30- RSS Feed

Feedly یک خبرخوان مدرن / RSS Feed است. این امکان را به شما می دهد تا محتوای همه سایت های مورد علاقه خود را در یک مکان مشاهده و مطالعه کنید. Feedly در وب ، به عنوان برنامه افزودنی مرورگر ، و به عنوان برنامه در دستگاه های Android و iOS در دسترس است.

از اینکه با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم میتوانید نظرات خود را در رابطه ببا این مقابله با ما در میان بگذارید برای مشاهده ادامه مطالب اینجا کلیک کنید

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
دلایل استفاده از وردپرس قسمت2

دلایل استفاده از وردپرس قسمت2

وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان است . سایت های بی شماری در انواع و اندازه های متفاوتی از سایت های خبری، ورزشی تا فروشگاه های اینترنتی توسط این سیستم ایجاد و راه اندازی شده است . به عنوان صاحب یک کسب و کار ممکن است برایتان این سوالات پیش اید […]

نحوه تغییر نام دامنه وب سایت !

نحوه تغییر نام دامنه وب سایت !

اگر مایل به ایجاد یک وب سایت برای تجارت یا وبلاگ خود هستید .ابتدا باید نام دامنه را ثبت کنید.انتخاب نام دامنه مناسب به سایت شما یک هویت متمایز می دهد .که آن را از میلیون ها وب سایت دیگر که در حال حاضر فعال هستند متمایز می کند .زیرا هیچ دو نفر نمی توانند […]

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

در دنیای جدید تکنولوژی ، برای حضور پر رنگ در رقابت های مهم، داشتن یک سایت حرفه ای ضروری می باشد. بدون داشتن یک سایت حرفه ای نمی توان وارد رقابت با افراد و شرکت های ملی و بین المللی شد. ضمن اینکه دارا بودن یک سایت حرفه ای پیش نیاز و مقدمه ی ورود به این رقابت […]

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان موضوع مورد جستجوی بسیاری از کاربران در کلان شهر اصفهان می‌باشد. اصفهان می‌تواند شرکت های بسیاری را در زمینه طراحی وب سایت و سئو سایت شامل شود که هدف خود را سرویس رسانی به کاربران قرار دادند. با همه گیر شدن اینترنت و گسترش بستر کاربران آنلاین خدمات و مزایای طراحی […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.