051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » تبلیغات » پرداخت با هر کلیک چیست؟ و PPC چگونه کار می کند ؟
پرداخت با هر کلیک چیست؟ و PPC چگونه کار می کند ؟
تبلیغات 6 جولای 2020

پرداخت با هر کلیک چیست؟ و PPC چگونه کار می کند ؟

افسانه آشفته افسانه آشفته

پرداخت با هر کلیک چیست؟ و PPC چگونه کار می کند ؟

اگر تاکنون متوجه تبلیغاتیشده اید که در کنار نتایج جستجو در گوگل و سایر موتورهای جستجو ظاهر می شوند ، در حال حاضر با پرداخت به ازای هر کلیک یا تبلیغات کلیکی یا PPC آشنا هستید.شما به شاید وقتی که مطلبی را در گوگل سرچ کرده باشید متوجه شده باشید که در کنار برخی نتایجی که در گوگل به شما نشان داده می‌شود، نشانه کوچکی وجود دارد. این علامت‌ تبلیغات کلیکی را نشان می دهد . تبلیغات کلیکی نوعی از بازاریابی دیجیتال است که اولین بار در سال 1996 به کار گرفته شد. تبلیغات کلیکی انواع مختلف دارد که مشهورترین آن‌ها پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC است. یعنی شما منظور شخص آگهی دهنده با هر بار کلیک بازدیدکننده از آگهی اش باید مقدار مشخصی هزینه را پرداخت نماید

کلیک

تبلیغات با هر کلیک و تبلیغات آنلاین

PPC یک الگوی تبلیغاتی آنلاین است که در آن تبلیغ کنندگان هر بار که کاربر روی یکی از تبلیغات آنلاین خود کلیک می کند ، پرداخت می کنند.
انواع مختلفی از تبلیغات PPC وجود دارد ، اما یکی از متداول ترین آن آگهی جستجوی پرداخت است.
این تبلیغات زمانی ظاهر می شوند که افراد با استفاده از موتور جستجو مانند Google – چیزهایی را بصورت آنلاین جستجو می کنند – و مهم تر از همه زمانی که جستجوهای تجاری را انجام می دهند .

به عبارت دیگر

به این معنی است که به دنبال چیزی برای خرید هستند.پس زمانی که جستجوگران به دنبال خرید از سایت های تجاری با مضمون خرید هستند بیشتر جستجوی پرداخت معنا پیدا می کند این می تواند هر چیزی باشد از جستجوی تلفن همراه (شخصی که به دنبال “پیتزا نزدیک من” از طریق تلفن خود) گرفته تا جستجوی خدمات محلی (شخصی که به دنبال دندانپزشک یا لوله کش در منطقه خود است) به کسی که برای هدیه خرید می کند (“گل روز مادر” “) یا یک مورد عالی مانند نرم افزار شرکت.
همه این جستجوها باعث ایجاد تبلیغات به ازای هر کلیک می شوند.
اشکال دیگر تبلیغات PPC شامل تبلیغات نمایشگر (به طور معمول ، ارائه تبلیغات بنر) و چاپ مجدد می باشد.

کلیک

هزینه تبلیغات با هر کلیک

برای نمایش دادن تبلیغات در کنار نتایج در موتور جستجو (معمولاً صفحه نتایج موتور جستجو یا SERP گفته می شود) ، تبلیغ کنندگان نمیتوانند برای اینکه تبلیغاتشان از رقبای آنها برجسته تر نشان داده شود پول بیشتری بپردازند و موانع در این راه وجود دارند در عوض ، منوط کردن تبلیغات به حراج آگهی یک فرآیند کاملاً خودکار است که گوگل و سایر موتورهای جستجوگر اصلی برای تعیین ارتباط و اعتبار تبلیغاتی که در SERP های آنها ظاهر می شود ، استفاده می کنند.
آیا در زمینه تبلیغات تبلیغات PPC خود به کمک نیاز دارید؟
راهنمای رایگان و مبتدی ما برای Google Ads را بررسی کنید.

حراج آگهی

همانطور که از نام آن پیداست ، حراج آگهی یک سیستم مناقصه است. حراج معنایی جز مناقصه نمیتواند داشته باشد و کسانی که میخواهند چیزی را تبلیغ کنند باید همانطور که مناقصه شرایط و ضوابط خاص خود را دار د طبق آن عمل کنند و حراج را طبق همان پیش ببرند این اصطلاحات به عنوان کلمات کلیدی شناخته می شوند.

به عنوان مثال بگویید که تجارت شما در تجهیزات کمپینگ تخصص دارد. یک کاربر که مایل به خرید یک چادر جدید ، کیسه خواب یا اجاق گاز قابل حمل است ، ممکن است کلمه کلیدی “تجهیزات کمپینگ” را وارد موتور جستجو کند تا خرده فروشان این محصولات را پیدا کند.

تجارت

در حال حاضر کاربر سؤال جستجوی خود را ارسال می کند ، موتور جستجو محاسبات پیچیده الگوریتمی را انجام می دهد و براساس آن حراج تبلیغ انجام می شود. به این صورت مشخص می شود که کدام تبلیغات نشان داده میشوند و ترتیب آنها چگونه خواهد بود

کاربرد کلمات کلیدی در ppc

بخاطراینکه شما هرگاه کاربر کلیک میکند روی آگهی تبلیغ شما باید هزینه پرداخت کنید، باید به کلمات کلیدی مربوط به شغل خود بپردازید ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که ROI را از هزینه تبلیغات خود دریافت می کنید. یک ابزار کلمه کلیدی می تواند به شما در یافتن کلمات کلیدی مناسب برای پیشنهاد شما کمک کند که هم باعث فروش و یا تبدیل می شوند و هم گران قیمت نیستند.

اصول تبلیغات با هر کلیک

اگرچه اصول اولیه تبلیغات با هر کلیک ساده است بسیاری از تبلیغ کنندگان به سادگی نمی توانند وقت و تلاش لازم را برای ماندن در Google AdWords و Bing Ads اختصاص دهند ، و بسیاری از آنها فرصت های ارزشمند برای توسعه تجارت خود از طریق PPC را از دست می دهند تنها به دلیل کمبود زمان حتی با وجود سادگی ppc متاسفانه این تبلیغات در حال انجام است

WordStream چه کمکی به ما می کند ؟

مجموعه ابزارهای رایگان ما و همچنین پلتفرم نرم افزاری معتبر WordStream Advisor ما مدیریت تبلیغات پرداخت هر کلیک را کمرنگ تر می کند و به شما امکان می دهد تا روی چیزهایی که واقعاً مهم هستند – رشد کسب و کار و کمک به مشتریان خود باشید. ابزارهای WordStream می توانند به شما در هر مرحله از راه کمک کنند ، چه شما یک تبلیغ کننده PPC با تجربه باشید و چه در دنیای جستجوی پرداخت شده جدید هستید.

ابزارهای بازاریابی جستجوی رایگان WordStream به طور ایمن به حساب های Google AdWords و Bing Ads شما متصل می شوند و این امکان را می دهند تا با یک نگاه ، اطلاعات ثروتمندی از کمپین های خود مشاهده کنید که دسترسی در یک مکان متمرکز در غیر این صورت دشوار خواهد بود. بر اساس این داده ها ، شما می توانید برای بهینه سازی فعالیت های AdWords و Bing Ads خود برای افزایش تبدیل ، به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری و رشد شغلی خود اقدام کنید.

ما می توانیم بینش داده های عملی را ارائه دهیم ، از جمله:

 • کلمات کلیدی ، از جمله اصطلاحات جستجوی برتر
 • کلمات کلیدی منفی که می توانند در هزینه شما پس انداز کنند
 • تبدیل
 • اطلاعات عملکرد آگهی
 • پیشنهادات بهینه سازی پیشنهاد
 • این راهنما را پر از بهترین روشها و نکات مربوط به شروع کار با Google Ads کنید.

تبلیغات مستر پرداخت به ازای هر کلیک با مشاور WordStream

WordStream Advisor سردرد را از تبلیغات با هر کلیک می گیرد. با استفاده از سیستم هفته کار 20 دقیقه PPC ، می توانید فرصتهای جدید را کشف کنید ، حساب خود را بهینه کنید و هزینه تبلیغ خود را برای هماهنگی با اهداف جستجوی پرداخت شده خود تنظیم کنید.

تبلیغات مستر پرداخت ب

هشدارهای خودکار WordStream Advisor شما را از مناطقی که می توان اقدامات فوری را انجام داد تا نتایج بهتری کسب کنید ، به شما اطلاع می دهد و پیشنهادهایی را در مورد بهبود بخشیدن به مناطقی از حساب شما ارائه می دهد. مشاور WordStream به شما اجازه می دهد:

 • کلمات کلیدی جدید را کشف کنید
 • ایجاد گروه های تبلیغاتی منطقی
 • کلمات کلیدی منفی را که می تواند باعث از بین رفتن بودجه تبلیغ شما شود ، شناسایی کنید
 • نسخه تبلیغ خود را بهبود بخشید
 • صفحات فرود مناسب و قانع کننده ایجاد کنید
 • WordStream یک آژانس تبلیغاتی با هر کلیک است که می تواند به شما در دستیابی به اهداف تبلیغاتی پرداخت با هر کلیک کمک کند. برای فهمیدن چگونگی ، آزمایش رایگان Grader Plus AdWords ما را بررسی کنید تا قدرت حساب AdWords خود را ارزیابی کنید ، یا به یک آزمایشی رایگان از مشاور Adobe WordStream دسترسی پیدا کنید و دریابید که جستجو با هزینه آسان تر چقدر می تواند باشد.
به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
بهترین افزونه های وردپرس قسمت8

بهترین افزونه های وردپرس قسمت8

افراد زیادی در دنیا وجود دارند که برای رونق کسب و کارشان وب سایت هایی طراحی کرده اند . یکی از از این سیستم های مدیریت محتوا و سایت ساز محبوب ان ها سیستم وردپرس است . دلیل محبوبیت بالای ان هم این است که طراحان و توسعه دهندگان می توانند با استفاده از بهترین […]

معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی

معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی

انتخاب کلمه ی کلیدی برای تولید محتوا و در کل در زمینه ی بهبود سئوی سایت و بهینه سازی ان بسیار مهم است . اما این که چه کلمه ی کلیدی برای تولید محتوا مناسب تر است کار دشواری است بدین منظور ابزار هایی طراحی شده اند که می توانند به شما در انجام این […]

راهنمایی برای موفقیت در سئو -بخش 2

راهنمایی برای موفقیت در سئو -بخش 2

همانطور که گفتیم عوامل زیادی میتواند موفقیت در سئو شما را راهنمایی کند.اما پیرو آموزش ها و ذکر نکاتی که در بخش قبل در رابطه موفقیت در سئو بیان کردیم . شما باید موارد زیر را هم با دقت مانند بخش قبل مطالعه کنید تا بتواند تاثیر بیشتری برای موفقیت شما در سئو داشته باشد […]

مهم ترین قوانین تولید محتوا در سایت بخش4

مهم ترین قوانین تولید محتوا در سایت بخش4

اگر جز ان دسته افرادی هستید که به دنبال راهکار ها و تکنیک هایی برای ارتقا و توسعه ی وب سایتتان هستید باید به شما بگوییم که اینجا دقیقا همان جایی است که دنبال ان بوده اید . در این مطلب سعی داریم تا مهم ترین قوانین تولید محتوا در سایت را به شما اموزش […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.