051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت کودکان
طراحی سایت کودکان
انواع طراحی سایت, بهبود کسب و کار, طراحی سایت 14 نوامبر 2018

طراحی سایت کودکان

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت کودکان یک راه کار برنامه ریزی شده و هدفمند برای پاسخ به اشتیاق کودکان به استفاده از فناوری های نوین و البته تمایل والدین برای فراهم کردن جدید ترین سرگرمی ها برای آن ها است . طراحی سایت کودکان به منظور آشنایی و استفاده کودکان از دنیای مجازی و با هدف یادگیری و کاربرد کامپیوتر و اینترنت و همچنین یادگیری مهارت ها و بازی ها با در نظر گرفتن رده سنی آن ها راه اندازی می شود .

طراحی سایت برای کودکان چه ضرورتی دارد ؟

امروزه اسباب بازی محبوب کودکان دیگر ماشین یا عروسک نیست بلکه بسیاری از کودکان امروزی مدت زمان بسیاری را با گوشی های هوشمند و یا مقابل صفحه مانیتور در حال وب گردی هستند . بنابراین برای برقراری ارتباط امروزی با بچه های این نسل نیاز به طراحی سایت کودکان بیشتر احساس می شود که ما در دهکده وب می توانیم به شما کمک کنیم تا یک وب سایت خوب و مرتبط با کودکان را طراحی و راه اندازی کنید .

انواع طراحی سایت کودکان

سایت کودکان می تواند جهت معرفی یک مهد کودک، ارائه آنلاین بازی های کودکانه و یا به عنوان منابع اصلی والدین برای کمک گرفتن در تربیت فرزندانشان طراحی شود .

اهمیت داشتن سایت برای کودکان

منابع قبلی مشکلات خاص خود را دارند پس در اینجا والدین به منابعی نیاز دارند که تا اطلاعات صحیح و مورد اعتماد در ان زمینه باشد و همیشه قابل دسترسی باشد . برای تربیت اخلاقی و فکری کودک فقط این اطلاعات کافی نیست کودکان به سرگرمی هایی مانند کتاب و بازی های فکری و… نیاز دارند .

چند بخش مهم در طراحی سایت کودکان

بخش کتابخانه در طراحی سایت کودکان :

کتاب داستان ها و شعر های مخصوص به رده سنی کودکان از جمله مواردی هستند که باید در کتابخانه کودکان قرار گیرند . همچنین به کمک این بخش والدین قادر خواهند بود کتاب های مختلفی را دانلود کرده و برای کودکان خود بخوانند .

بخش بازی در طراحی سایت کودکان :

در این بخش، لیستی از بازی‌ های آموزشی متناسب به رده سنی کودکان قرار می گیرد که بعد از دریافت هر کدام شما به جالشی دعوت می شوید به دلیل وجود این چالش ها قدرت هوش تخیل کودکان افزایش میابد .

بخش سرگرمی در طراحی سایت کودکان :

در این بخش از سایت ترانه‌ های کودکانه ، داستان‌ های صوتی و ویدیو‌ های کودکانه مخصوص کودکان قرار دارد . همچنین در این بخش گروه‌ های فرهنگی و آموزشی قادر خواهند بود اجرا‌ها و فعالیت‌ هایی کودکانه ای را که در موسسات آن ها انجام می شود را در این بخش از طراحی سایت قرار دهند و از این طریق کودکان رابه انجام چنین کار هایی ترغیب کنند .

بخش فروشگاه اینترنتی در طراحی سایت کودکان :

محصولات کمک آموزشی ، کتاب ،‌ اسباب بازی و … در بخش فروشگاه اینترنتی طراحی سایت کودکان به فروش می رسد . به کمک این بخش والدین کودکان در صورت تمایل می توانند لوازم مورد نیاز کودکان خود را تهیه کنند .

امکانات حاضر در طراحی سایت کودکان

  1. ایجاد صفحات نا محدود سایت برای معرفی مهد کودک، مربیان، برنامه های هفتگی، گالری و …
  2. معرفی جامع فضا و امکانات مهد همراه با تصویر و توضیحات برای آشنایی عموم با امکانات و ریاست مهد و همین طور گزینش آگاهانه والدین برای ثبت نام کودک
  3. شرح جامع برنامه کلاسی و غذائی کودکان دلبند شما به تفکیک گروه های سنی
  4. ایجاد بخش خبر ها برای ثبت اطلاعات مهد کودک و …
  5. ایجاد گالری برای معرفی بهتر مهد کودک
  6. ایجاد فرم تماس برای ارتباط مشتری ها و والدین با ریاست و کارشناسان
  7. فرستادن خبرنامه الکترونیکی به والدین از راه ایمیل
  8. معرفی جامع گروه مربی ها و پرسنل مهد کودک همراه با تصویر، سوابق کاری و توانایی برقراری ارتباط با آن ها
  9. تخصیص صفحه کاربری شخصی برای هر یک از کودکان

حال اگر برای طراحی سایت کودکان خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایت دهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
آشنایی با معیار های شبکه های اجتماعی

آشنایی با معیار های شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مفهوم جدیدی نیستند . شاید باورتان نشود اما انسان ها از قرن‌ ها پیش که گرد آتش می‌ نشستند و برای یکدیگر داستان می‌ گفتند در حال تشکیل شبکه های اجتماعی بودند . اما چیزی که باعث شده است امروزه شبکه های اجتماعی بیشتر از همیشه مورد توجه و استفاده قرار بگیرند، […]

الگوریتم page layout

الگوریتم page layout

گوگل با ارائه الگوریتم طرح بندی (الگوریتم page layout) ، به نوعی به مدیران و صاحبین سایت ها و وب مسترها هشدار داد تا از تبلیغات بسیار زیاد در سایت هایشان جلوگیری کنند.هدف الگوریتم page layout این است که سایت ها به محتوا و مطالبشان اهمیت بیشتر ی نسبت به تبلیغات بدهند. شاید برای شما […]

طراحی سایت شرکتی با پشتیبانی

طراحی سایت شرکتی با پشتیبانی

هدف از طراح سایت شرکتی معرفی محصولات و خدمات و امکانات یک شرکت و یا سازمان است . از ان جایی که کاربران زیادی برای انجام امور مورد نیاز خود از وب سایت ها در اینترنت استفاده می کنند طراحی وب سایت برای شرکت و یا سازمان خود بسیار اهمین و مزایا دارد . اما […]

200 نکته ی طلایی سئو – بخش6. تجربه کاربری

200 نکته ی طلایی سئو – بخش6. تجربه کاربری

در این مقاله قصد داریم تا در مورد 200 نکته ی طلایی سئو، بخش تجربه کاربری را خدمت شما عرض کنیم . همان طور که می دانید امروزه اهمیت و فواید طراحی سایت  بر کسی پوشیده نیست . اما فقط طراحی سایت نیست . موضوع مهم دیگری هم وجود دارد که اصلا نمی توان ان را نادیده گرفت . ان […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.