051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » شبکه های اجتماعی » آموزش توییتر برای کاربران جدید ! بخش 1
آموزش توییتر برای کاربران جدید ! بخش 1
شبکه های اجتماعی 28 ژوئن 2020

آموزش توییتر برای کاربران جدید ! بخش 1

افسانه آشفته افسانه آشفته

آموزش توییتر برای کاربران جدید ! بخش 1

در این بخش قصد داریم شما را برای ایجاد یک حساب کاربری در تویتر راهنمایی کنیم و نکات اصلی و کاربردی را در باره توییتر به طور ساده به شما آموزش دهیم با استفاده از آنها به راحتی بتوانید توییتر را نصب کنید و از آن استفاده کنید همچنین شما میتوانید با کلیک روی کلمه اینستاگرام از ترفند های مربوط به اینستاگرام هم استفاده نمایید

آموزش نصب توییتر برای کاربران جدید

در ادامه به شما آموزش خواهیم داد پیام رسان توییتر را چگونه نصب کنید و در ان حساب کاربری ایجاد کنید و از آن استفاده کنید و با کلیک بر روی کلمه ادامه میتوانید ادامه مطالب زیر را دنبال کنید

توییتر

نحوه ایجاد یک حساب کاربری توییتر در موبایل

مرحله 1: نام و شماره تلفن / آدرس ایمیل خود را پر کنید. اطمینان حاصل کنید که از شماهر واقعی خود استفاده کنید زیرا مرحله بعدی از شما درخواست تأیید می کند.

مرحله 2: کد تأیید را که برای شمار شما ارسال شده است را وارد کنید رمز عبور را انتخاب کنید. آن را قوی انتخاب کنید

مرحله 3: آیا می خواهید مخاطبین خود را همگام کنید یا خیر. این کار به شما در یافتن دنبال کننده های توییتر که می شناسید کمک میکند، اما اگر نمی خواهید ، فقط “اکنون نیست” را بزنید.

مرحله 4: جستجوی علایق !!!!! این به توئیتر کمک می کند پروفایل های خوبی را برای دنبال کردن شما پیشنهاد دهد.

مرحله 5: توییتر حسابهایی را که می توانید براساس علایق خود دنبال کنید ، در اختیار شما قرار می دهد. چند موردی را که دوست دارید انتخاب کنید. اگر می بینید که آنها شروع به تغذیه خود با پای راست می کنند.

مرحله 6: شما در آن هستید! به سادگی بر روی دکمه آبی رنگ در سمت راست بالا کلیک کنید ، رنگ آبی خاکستری در بالا سمت چپ برای تغییر تصویر و تنظیمات نمایه شماست که میتوانید در آن تغییراتی را به دلخواه خود ایجاد کنید

آموزش توییتر برای جستجو در آن

تویتر برای دنبال کردن است شما میتوانید افرادی را که میشناسید را دنبال کنید یا هنرمندانی یا پروژه هایی که طرفدار آنها هستید. می توانید ربات ها و حساب های تقلیدی را دنبال کنید. واقعاً ، شما می توانید هر کاری را که دوست دارید انجام دهید !

مرحله 1: اگر برخی از افراد را هنگام تنظیم حساب خود انتخاب کرده باشید ، ممکن است در حال دنبال کردن برخی افراد باشید.

مرحله 2: همچنین می توانید در کادر سمت راست بالا برای شخصیت هایی که دوست دارید جستجو کنید. اگر از طرفدار برند خاصی هستید ، آن را دنبال کنید.

مرحله 3: توییتر همچنان پیشنهادهایی را برای استفاده از چه کسانی دنبال خواهد کرد. اگر از وب سایت استفاده می کنید ، یا در کنار صفحه ، این پیشنهادات در فید شما ظاهر می شوند.

مرحله 4: ااگر برنامه روی تلفن همراه شما نصب است ، می توانید بر روی ویژگی Connect نیز کلیک کنید که براساس آنچه توییت کرده اید یا دوست دارید پیشنهاداتی به شما ارائه می دهند.

مرحله 5: شما میتوانید هر مقدار که میخواهید افراد ر اضافه کنید و نگران نباشید هیچ محدودیتی ندارید اما به محض اینکه بین 100 تا 250 حساب کار کردید ، ارتباطی بین تعداد افرادی که دنبال می کنید و میزان توییتهایی که در فید شما ظاهر می شود ، مشاهده خواهید کرد. اگر بازهم دوست دارید افراد را اضافه کنید به اضافه کردن افراد ادامه دهید. اما این کار را به آرامی انجام دهید و حس خوب آن را تجربه کنید

توییت های شما باید چگونه باشد

مرحله 1: تمام توییتها حداکثر میتوانند 280 نویسه داشته باشند این در حالیست که شما فکر میکنید برای هرچیزی کوتاه به نظر برسد اما جوشاندن افکار خود را به چند خط واقعاً باعث می شود جمله شما قوی تر ، سریعتر به خواندن و اشتراک گذاری شود.

مرحله 2: اگر بیش از 280 کاراکتر برای گفتن درمورد موضوعی دارید ، آسان صحبت می کنید. فقط کافی است اولین صدای جیر جیر خود را با استفاده از دکمه “صدا” تایپ کنید و دکمه + را در سمت راست پایین کلیک کنید. این یک سری توییتها را جمع می کند که می توانید یک نکته بزرگتر را بیان کنید.

مرحله 3: اگر می خواهید یک عکس ، یک فیلم ، یک نظرسنجی یا یک gif اضافه کنید ، می توانید در نوار پایین کادر “نوشتن صدای جدید” این کار را انجام دهید. با اضافه کردن عکس هیچ یک از 280 کاراکتر شما استفاده نمی شود ، و می توانید حداکثر چهار عکس یا فیلم با طول کمتر از 2:20 و اندازه 500mb اضافه کنید.

مرحله 4: به اشتراک گذاشتن پیوند توییت شما تعداد کاراکترهای شما را با 23 کاراکتر کاهش می دهد. نکته راهنما: فاصله ای بین متن و پیوند خود بگذارید. در غیر این صورت ممکن است کلیه پیوند در تعداد کاراکترهای شما باشد.

مرحله 5: هشتگ بهترین گزینه برای افزودن به مکالمه بزرگتر است و محبوب ترین آنها در سمت چپ برگه “صفحه اصلی” نمایش داده می شوند. هشتگ ها قابل کلیک هستند ، بنابراین می توانید بر روی یک هشتگ ضربه بزنید تا تمام توییت های مربوط به آن موضوع را ببینید.

آموزش توییتر لینگو و درباره توییتر لینگو

HT به معنای “نوک کلاه” است ، و این همان چیزی است که شما برای اعتبار دادن به حساب کاربری که اولین بار شما را به اطلاعاتی که در توییت خود به اشتراک گذاشته اید ، نیاز دارید لازم نیست ، ااما اگر این کار را انجام دهید بهتر است

یک @ یا ذکر ، وقتی است کهtwittername شخصی را در توییت وارد کنید. این برای ایناست که به فرد هشدار داده شود که شما آن را دیدید. از آن برای ارسال عمومی “سلام ، اینجا” ، یا اضافه کردن شخصی در مکالمه ای که در حال حاضر اتفاق می افتد استفاده کنید.

RT به معنی “retweet” است. وقتی شما کسی را دوباره باز توییت میکنید ، بعد از آن شما قادر خواهید بود به تنهایی توییت خود را دوباره ارسال کنید، یا می توانید توضیحات خود را اضافه کنید. اگر این کار را انجام دهید ، هنگامی که توییت خود را ارسال می کنید ، توییتی که درباره آن نظر می دهید دقیقاً زیر نظر شما ظاهر می شود.

توییتر به شما امکان می دهد تا با افرادی که این ویژگی را روشن کرده اند پیام مستقیم ارسال کنید. این اغلب در DM فراخوانی می شود و به شما امکان می دهد مکالمه های بیشتری را بصورت خصوصی انجام دهید و با گروه هایی از افراد چت کنید. اگرچه همه توییتهای معمولی از جمله @ -mentions عمومی هستند ، یک DM کاملاً خصوصی است. فقط افراد گنجانده شده در DM می توانند آن را ببینند.

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
عوامل موثر سئو در رتبه بندی گوگل بخش ششم

عوامل موثر سئو در رتبه بندی گوگل بخش ششم

حتی اگر یک بار هم راجب به سئو و بهینه سازی کردن وب سایت و یا رتبه بندی توسط گوگل جست و جویی انجام داده باشید حتما اسمی از ” عوامل موثر سئو در رتبه بندی گوگل ” را دیده اید . شما با مطالعه ی عوامل موثر سئو در رتبه بندی گوگل و اجرا […]

تاثیر اینفوگرافیک در سئوی وب سایت بخش1

تاثیر اینفوگرافیک در سئوی وب سایت بخش1

ظاهر وب سایت ها و محتوای ان ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار هستند . یکی از مواردی که در این زمینه نقش دارد موضوع اینفوگرافیک است . در واقع تاثیر اینفوگرافیک در سئوی وب سایت بسیار زیاد است و برای این مطلب هم دلایل مهم و محکمی وجود دارد . در این مقاله قصد […]

41 عامل مؤثر بر اعتبار وب سایت شما بخش 4

41 عامل مؤثر بر اعتبار وب سایت شما بخش 4

امروزه مقالات و مرجع‌های بسیاری در اینترنت وجود دارند که عوامل موثر در رتبه بندی وب سایت ها را بررسی و مقایسه کرده‌اند. عواملی که ما مطرح کرده ایم از تجارب طراحان بزرگ وب سایت برای اعتبار بخشیدن به سایت شما جمع آوری شده است که ممکن است بسیاری از آنها تاثیرگذار و بسیاری دیگر […]

بک لینک چیست؟

بک لینک چیست؟

اگر جز افرادی هستید که به سئو وب سایت خود اهمیت میدهید، مهم است که یک انالیز کلی از بک لینک های خود داشته باشید. اینگونه میتوانید نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید. بک لینک ها به شما کمک میکنند که در موتور های جستجوگر مثل گوگل رتبه خوبی کسب کنید، اما نه […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.