051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت بیمارستان
طراحی سایت بیمارستان
انواع طراحی سایت 21 جولای 2018

طراحی سایت بیمارستان

فاطمه ساجدی فاطمه ساجدی

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

شیوه دسترسی و میزان برخورداری مردم به خدمات بهداشت، درمان و پایش سلامت یکی از پارامترهای اصلی برای سنجش کیفیت نظام سلامت یک کشور به شمار می رود. نحوه فعالیت بیمارستان ها و درمانگاه ها در ارتباط مستقیم با این سنجش هستند. بنابراین اطلاع رسانی نوع و کیفیت خدمات مورد ارایه یکی از نخستین گام ها در تحقق خدمت رسانی مطلوب است. با توجه به گستردگی حوزه خدمات بیمارستان ها و مراکز درمانی بهترین روش معرفی آن ها طراحی سایت بیمارستان و درمانگاه ها است.

در طراحی سایت بیمارستان و درمانگاه بخشی با عنوان درباره بیمارستان یا درمانگاه دارای صفحاتی مانند تاریخچه و معرفی بیمارستان یا درمانگاه، اعضای هیئت مدیره و سهامداران، مدیریت و … طراحی می شود. یکی از بخش های دیگری که در طراحی سایت بیمارستان و درمانگاهی وجود دارد بخش خدمات بیمارستان یا درمانگاه است که شامل بخش های بستری، کلینیک، پاراکلینیک، جراحی و … می باشد.

 

طراحی سایت بیمارستان

 

دهکده وب قادر به پیاده سازی سایت بیمارستانی است که برای رفع مشکلات موجود در روند ارائه‌ی خدمات بیمارستان ها و مراکز درمانی نیاز به طراحی سیستمی پیشرفته با امکانات کامل نوبت دهی و با یکپارچگی کامل می‌باشد.

سیستم های رزرو پزشکی عموما تحت وب و در قالب طراحی سایت بیمارستان، طراحی سایت مطب یا مراکز درمانی پیاده سازی می‌شوند. این سیستم‌ها در حالت ایده آل شامل وب سایت و اپلیکیشن رزرو آنلاین می‌باشند.

راه اندازی بخش پذیرش بیمار از مهمترین بخش ها در طراحی سایت بیمارستان و درمانگاهی است. در این بخش از طراحی سایت بیمارستان و درمانگاه  صفحاتی برای پذیرش بیماران سرپایی و بستری، راهنمای بیمار، بیمه های طرف قرارداد، پذیرش و نوبت دهی اینترنتی و تلفنی و برنامه حضور پزشکان پیاده سازی می شود.

در طراحی سایت بیمارستان و درمانگاهی بخشی هم می تواند جهت دریافت جواب آزمایش بصورت اینترنتی راه اندازی شود.

بخش هایی مانند اخبار و اطلاعیه ها، گالری تصاویر از دیگر بخش هایی است که در طراحی سایت بیمارستان و درمانگاهی در نظر گرفته می شود. گزینه لینک های مفید هم معمولا در طراحی سایت بیمارستان و درمانگاهی وجود دارد. همچنین بخش تماس با ما شامل اطلاعات تماس، آدرس، نقشه روی گوگل مپ و ساعات کار بخش های مختلف بیمارستان یا درمانگاه از دیگر بخش های لازم در طراحی سایت بیمارستان و درمانگاهی است.

گروه طراحی سایت دهکده وب از بهترین شرکت های طراحی سایت مشهد، همه خدمات ذکر شده را در بسته پیشنهادی طراحی سایت بیمارستان برای شما اجرا می کند.

طراحی سایت بیمارستان

برخی از امکانات طراحی سایت بیمارستان، کلینیک ها و مراکز درمانی

 • چارت سازمانی بیمارستان: ریاست ، معاونت، امور مالی، مسوول فنی مرکز، مدیریت پرستاری، معاونت آموزشی و پژوهشی، روابط عمومی و غیره. چارت سازمانی بصورت نمودار شاخه ای که زیربخش ها را نیز نمایش دهد در این صفحه قابل ارایه است.
 • معرفی خدمات و سرویس‌های پزشکی از جمله: آزمایشگاه، داروخانه، اورژانس، درمانگاه، دیالیز، دندانپزشکی، اتاق عمل، اطفال و نوزادان، زایمان، مراقبت های ویژه (C.U)، سونوگرافی، بستری داخلی، ترخیص و حسابداری، کولیز، مراقبت های ویژه بیماران قلبی (C.C.U) و …
 • طراحی وب سایت صفحه اخبار بیمارستان و مرکز درمانی جهت اطلاع رسانی به عموم و مراجعان
 • سیستم نوبت دهی آنلاین و پذیرش اینترنتی و خدمات آنلاین شامل نوبت دهی آنلاین، جواب دهی آنلاین نتایج آزمایشات، مشاوره پزشکی آنلاین و …
 • راهنمای مراجعان برای ارایه راهنمایی ساعات ملاقات همچنین راهنمای طبقات و بخش های مختلف بیمارستان یا مرکز درمانی.
 • معرفی موسسات طرف قرارداد بیمه از جمله: بیمه تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، خدمات درمانی و …
 • معرفی بیمارستان یا مرکز درمانی و بهداشتی با ذکر تاریخچه و تقدیرنامه ها، و استانداردهای تخصصی که بیمارستان موفق به دریافت شده است و نیز ایجاد صفحات اختصاصی برای پزشکان بیمارستان، مدیریت سایت، متخصصان و کادر فنی و پرستاری.
 • معرفی نیروی انسانی و توانایی‌ها و تجهیزات مرکز
 • طراحی تور مجازی بازدید از مرکز درمانی
 • امکان ایجاد صفحات مختلف بدون محدودیت توسط مدیر سایت
 • بخش نظرسنجی از مراجعان و بیماران و یا همراهان وی برای دریافت انتقادات و میزان رضایتمندی آنها از خدمات ارایه شده جهت انعکاس به مدیر یا مدیران بیمارستان
 • طراحی صفحه پرسش ها و پاسخ های متداول
 • مدیریت و ارسال خبرنامه ایمیلی جهت ارسال اخبار بیمارستان و رویدادهای حوزه درمان و بهداشت و همچنین ارسال ایمیل با محتوای مناسبتی یا تبلیغی و غیره به اعضای سایت.
 • طراحی صفحه مقالات پزشکی با قابلیت ورود محتوای روزانه و همچنین ارایه گزارش ها و نمودار عملکرد بیمارستان بصورت دوره ای یا سالیانه.
 • امکان نگه داری پرونده آنلاین بیمار و سوابق و معاینات کادر پزشکی بصورت آنلاین
 • امکان انتشار آمار دقیق تعداد مراجعین، تعداد بیماران و تخت های پُر، تعداد بیماران مرخص شده و … در طی روز، هفته و ماه.
 • طراحی ریسپانسیو سایت: بمنظور نمایش مطلوب و بدون مشکل در صفحات نمایشگر گوشی موبایل و تبلت.
 • امکانات دیگر شامل: تعریف گروه کاربری با دسترسی های متفاوت؛ جایگزاری فرم های الکترونیک با هر تعداد فیلد برای دریافت هرگونه اطلاعات از کاربران؛ گزارش گیری از فرم های الکترونیک تعریف شده؛ مدیریت بازدید‌ها و مراجعین؛ ثبت خطا‌ها و وقایع سایت؛ قابلیت تنظیمات چیدمان سایت؛ امکان تعریف مجوزهای دسترسی؛ جانمایی نقطه مکانی بخش های بیمارستان، داروخانه، آزمایشگاه یا کلینیک های وابسته و درمانگاه ها روی نقشه گوگل؛ امکان راه اندازی وب سایت بیمارستانی چند زبانه؛ امکان جستجوی پیشرفته در اطلاعات و محتوای سایت و خدمات بیمارستان؛ قابلیت دسته بندی چندسطحی نامحدود مطالب؛ ثبت نام اعضا و تعیین سطح عضویت؛ امکان دریافت اتوماتیک مطالب از RSS دیگر منابع مرتبط؛ قابلیت انتشار ویدئوهای آموزشی برای ارتقای سلامت عمومی و پیشگیری از امراض؛ امکان دریافت حق عضویت در سایت بصورت الکترونیک و …

 

طراحی سایت بیمارستان

سطوح گروه های کاربری و مدیریتی در طراحی سایت بیمارستان

نقش های کاربری و گروه های مدیریتی که می توانند با سیستم وب سایت کار کرده و دارای پنل و دسترسی های خاص خود باشند عبارتند از :

 • مدیریت ارشد بیمارستان: مدیر کل بخش های وب سایت یا پورتال.
 • مدیر آموزشی و پژوهشی: مدیریت دسته های خبری و مقاله ای.
 • بیماران : سطوح دسترسی و پنل برای انجام امور و مراحل درمانی خود.

سفارش طراحی سایت بیمارستان و پزشکی خود را به گروه حرفه ای دهکده وب بسپارید.

به اشتراک بگذارید!
فاطمه ساجدی

فاطمه ساجدی

ارشد امنیت اطلاعات. در گروه طراحی سایت دهکده وب به عنوان متخصص سئو و طراح سایت مشغول به همکاری ام.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت شرکت فناوری اطلاعات

طراحی سایت شرکت فناوری اطلاعات

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است . اولین گام این حضور را با طراحی سایت شرکت فناوری اطلاعات حرفه ای، محکم بردارید . به واسطه یک وب سایت خوب می توانید خدمات و محصولاتتان را […]

طراحی سایت اپلیکیشن

طراحی سایت اپلیکیشن

به دلیل همه گیر شدن و رواج گوشی های هوشمند در بین جوامع کسب و کار های جدیدی شکل گرفتند و به شدت و خیلی شریع گسترده شدند . یکی از این کسب و کار های طراحی اپلیکیشن ها بود . امروزه بازار اپلیکیشن ها بسیار داغ است و متقاضیان زیادی نیز دارد . اگر […]

6 نمونه موفق در طراحی لوگو

6 نمونه موفق در طراحی لوگو

در دنیای امروز تمام افرادی که به نحوی خدماتی ارائه می دهند یا محصولاتی را می فروشند در پی طراحی لوگو هستند اما اکثر آنها نمی دانند که چه نکاتی را باید در طراحی لوگو رعایت کنند و به چه نمونه لوگو هایی باید توجه کنند و آنها را الگوی خود در طراحی قرار دهند […]

طراحی سایت اتلیه عکاسی

طراحی سایت اتلیه عکاسی

لزوم طراحی سایت آتلیه و طراحی سایت عکاسی ازآنجا بوده که از دیرباز انسان همیشه علاقه‌مند بوده تا سکانس‌های جذاب و به خاطر ماندنی را برای علاقه‌مندان آن حوزه به یادگار بگذارد. به همین دلیل همیشه در پی راهکاری جهت اجرای عالی‌تر این کار بوده است تا جایی که دنیای امروز با اختراع دوربین های پیشرفته و با فناوری […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.