051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » انواع طراحی سایت » طراحی سایت اموزشگاه زبان
طراحی سایت اموزشگاه زبان
انواع طراحی سایت, بهبود کسب و کار, طراحی سایت 21 نوامبر 2018

طراحی سایت اموزشگاه زبان

پرستو بخشی پرستو بخشی

طراحی سایت اموزشگاه زبان

طراحی سایت اموزشگاه زبان

طراحی سایت اموزشگاه زبان برای هر اموزشگاه در هر سطحی که باشند، قطعا در راستای معرفی کلاس ها و خدمات اموزشی خودشان نیاز به وب سایت دارند . طراحی سایت اموزشگاه زبان یک محیط مناسب است که می تواند معرف سابقه و فعالیت ها و مزیت های اموزشگاه شما در میان رقبایش باشد . علی الخصوص این که هم اکنون اکثر مردم به ویژه اشخاصی که اهل یادگیری و اموزش هستند، برای تحقیق و کسب اطلاعات و نهایتا تصمیم گیری بیشتر از اینترنت و جستجو های اینترنتی استفاده می کنند .

معرفی زبان های قابل تدریس در طراحی سایت اموزشگاه زبان

از موارد مهمی که در طراحی سایت اموزشگاه زبان می بایست الزاما مد نظر طراحان سایت های متعلق به آموزشگاه های زبان قرار گیرد، عبارت است از اعلام و معرفی زبان هایی که در آموزشگاه مورد نظر، امکان تدریس آن ها وجود دارد . زبان هایی که در آموزشگاه های زبان تدریس می گردند، می توانند شامل موارد متعددی باشند که از جمله مشهور ترین این زبان ها می توان به زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان اسپانیولی، زبان عربی و سایر زبان های زنده و پرطرفدار دنیا اشاره نمود .

معرفی خدمات ارائه شده در طراحی سایت اموزشگاه زبان

از دیگر مواردی که صاحبان آموزشگاه های زبان و همچنین طراحان سایت های آموزشگاه های زبان الزاما می بایست در طراحی سایت اموزشگاه زبان مد نظر قرار دهند، معرفی کامل امکانات آموزشگاه زبان مزبور از طریق سایت مؤسسه می باشد . این امکانات می تواند شامل امکانات کمک آموزشی باشد که در مؤسسات آموزش زبان به منظور افزایش کارایی و بازده روش های آموزشی، استفاده و پیاده سازی می گردند .

ثبت نام اینترنتی در طراحی سایت اموزشگاه زبان

خودکار و آنلاین بودن فرآیند ثبت نام، در مراحل مختلف از شروع تعیین سطح تا زمان پرداخت شهریه و… علاوه بر این که در هزینه ها صرفه جویی می کند، حس حرفه ای بودن طراحی سایت شما نیز به زبان آموز القا خواهد شد . نتیجه این عمل معرفی طراحی سایت اموزشگاه زبان شما به دیگران توسط زبان آموزان جذب شده است که همین موضوع تاثیر بسیار زیادی در گسترش کسب و کار شما خواهد داشت.

طراحی سایت اموزشگاه زبان

2 دلیل مهم مربوط به ضرورت طراحی سایت اموزشگاه زبان

 • دسترسی راحتترکاربران و صرفه جویی در زمان
 • قابلیت دسترسی به افراد بیشتر در نقاط مختلف و از فواصل دور بدون محدودیت مکانی

اجازه دهید تا با یک مثال این موضوع را بهتر برای شما توضیح دهیم . فرض کنید صاحب یک آموزشگاه در مشهد هستید افرادی که به طور حضوری به آموزشگاه شما مراجعه می کنند عمدتا از شهر مشهد و حتی از مکان های نزدیک به آموزشگاه هستند، در این حالت دسترسی شما حتی در خود مشهد هم محدود به چند منطقه نزدیک است ولی با طراحی سایت اموزشگاه زبان و ارائه امکانات آموزشی مورد نیاز در آن با صرف هزینه و منابع بسیار کمتر امکان دسترسی به کاربران بیشتر حتی در دورترین نقاط ایران را خواهید داشت .

امکانات در طراحی سایت اموزشگاه زبان

 1. تاریخچه و معرفی آموزشگاه
 2. اعلام دوره های آموزشی و دسته بندی آن ها و ارائه نسخه دانلود شدنی آن به کاربران آنلاین وب سایت
 3. اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
 4. دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
 5. امکان ثبت نام به صورت آنلاین و دریافت شهریه توسط درگاه بانکی و …
 6. تفصیل دوره های آموزشی نظیر اهمیت و ضرورت دوره، سرفصل مطالب دوره، دستاورد های دوره آموزشی و …
 7. شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان
 8. برنامه زمان بندی کلاس ها
 9. ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی
 10. ارائه کتابخانه به صورت آنلاین و گرفتن آبونماه برای استفاده از کتاب ها و دانلود آن ها
 11. معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
 12. فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی
 13. صدور کارت آزمون
 14. امکان گرفتن آزمون ها به صورت آنلاین و اعلام نتیجه آزمون در همان لحظه
 15. صدور کارنامه و اعلام نتایج
 16. دانلود پاورپوینت اساتید، نمونه سؤالات و …
 17. نمایش مقالات در جهت بالا بردن کاربران و جذب بیشتر آن ها
 18. تصاویر و ویدیو های آموزشی
 19. گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیت های آن
 20. درج نظرات فراگیران راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
 21. معرفی اساتید و مربیان
 22. انجمن گفتگو ویژه تعامل فراگیران آموزشگاه با هم و تعامل فراگیران و اساتید
 23. برگزاری نظر سنجی های آنلاین در مورد دوره های آموزشی فعلی و دوره های جدید

اموزشگاه زبان

سئو در طراحی سایت اموزشگاه زبان

بعد از موضوع چگونگی طراحی سایت اموزشگاه زبان ، می رسیم به یک موضوع بسیار پر اهمیت دیگر که سئو سایت است. توجه داشته باشید که کاربران در اینترنت زمانی که طراحی سایت اموزشگاه زبان را جستجو می کنند باید شما را در نتایج جستجو مشاهده کنند . ما در شرکت دهکده وب می توانیم در این زمینه کمک شایانی به شما کنیم . پس اگر تا الان برای کسب و کار خود چنین قدمی بر نداشته اید بهتر است همین حالا با شرکت ما تماس بگیرید .

لطفا اگر از مطالب راضی هستید و برایتان مفید بود نظرتان را با ما در میان بگذارید و این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید . همچنین از دیگر مطالب ما که در زمینه های طراحی سایت و سئوی سایت هستند دیدن فرمایید . از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
محدودیت های طراحی سایت

محدودیت های طراحی سایت

مانند هر فعالیت دیگری طراحی وب سایت نیز دارای محدودیت هایی است این محدودیت های طراحی سایت کار را کمی برای طراحان وب سایت سخت می کنند و حتی در مراحلی آن ها را نا امید و دلسرد می کند . این اتفاق اغلب برای طراحانی می افتد که قبلا بر روی کاغذ طراحی می […]

منظور از طراحی فرم جستجو سایت چیست ؟ و چه نکاتی دارد؟

منظور از طراحی فرم جستجو سایت چیست ؟ و چه نکاتی دارد؟

امروزه بخاطر کم بودن جستجو ، اهمیت طراحی فرم جستجو سایت بیشتر احساس میشود که علاوه بر قابل استفاده بودن بسیار مفید هم واقع شوند منظور از این حرف این است که :با جدیت باید انتظارات کاربران را بر آورده کنیم -برای بهبود تجربه جستجو باید موارد غیر ضروری را هم بررسی کنید بحث فرم […]

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

امروزه حتی کاربرانی که از اینترنت سررشته ای ندارند و یا اهل وب سایت و به اصطلاح وب گردی نمی باشند از اطرافیان خود میخواهند تا در اینترنت یک جستجویی را انجام داده تا شاید ملک و زمین مورد نظرشان را پیدا نموده و یا حتی مشتری خوبی را پیدا نموده و آن را بفروشند. چرا که […]

طرحی سایت تبلیغاتی

طرحی سایت تبلیغاتی

تبلیغات همواره بخش جدایی ناپذیر هر صنعت و کسب و کاری بوده است و امروزه به دلیل گستره بیشتر مشتریان و امکان خدمت رسانی جهانی ، اهمیت آن بیش از پیش شده است . شاید از نگاه شما ، تبلیغات اصلا اثری نداشته باشد . تبلیغات به شیوه های متفاوتی انجام می گیرد . تبلیغات […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.