051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » مشکلات عملکرد سایت خود را پیدا کنید ؟
مشکلات عملکرد سایت خود را پیدا کنید ؟
طراحی سایت 29 ژوئن 2020

مشکلات عملکرد سایت خود را پیدا کنید ؟

افسانه آشفته افسانه آشفته

مشکلات عملکرد سایت خود را پیدا کنید ؟

به دهکده وب خوش آمدید در این بخش قصد داریم شما را با مشکلات عملکرد سایت آشنا کنیم ،مشکلات بسیاری ممکن است باعث اختلال در عملکرد سایت شود و شما از آنها اطلاع نداشته باشید و نمیدانید که آنها را چگونه حل کنید ما قصد داریم بعضی از این مشکلات را که به طور مداوم میتوان گفت باعث بروز اختلال در عملکرد سایت میشود را حل کنیم ، در ادامه بعضی از این مشکلت را عنوان کرده ایم :

چگونه مشکلات عملکرد وب سایت را حل کنیم

ابتدا باید بگوییم اگر وبسایت شما برای بارگیری حدود 2 الی 3 ثانیه شما را معطل میکند جزو مشکلات عملکرد سایت محسوب میشود و برای این مشکل علل احتمالی زیادی وجود دارد.واما چگونه میتوانیم آن را حل کنیم ؟، با توضیحات ما آنها را حل خواهید کرد

سایت

امکان 1: مشکلات مربوط به سرویس جریان وب
امکان 2: مشکلات شبکه
امکان 3: وب سایت شما به بهینه سازی نیاز دارد
توجه داشته باشید به خاطر محدودیتی که برای دسترسی به سایت وجود دارد احتمال اینکه طبق انتظاری که دارید بارگیری نشود
جریان وب رو به پایین است
اگر احساس میکنید وب سایت شمارفتار عجیبی دارد احتمالا میتواند از خطای سرویس باشد مراحل زیر به شما در حل این مشکل کمک میکند :

باید ببینید جریان وب فقط برای شما کاهش یافته ؟

شما باید بررسی کنید شاید این کاهش جریان فقط برای شما کاهش ننیافته باشد که این یک مشکل نیست و خطا از جای دیگریست ولی اگر فقط شما این مشکل را دارید این یک مشکل به حساب می آید .حال چه کاری باید انجام دهیم ؟ ابتدا صفحه وضعیت Webflow را کنترل کنید که همه خدمات ما 24/7/365 از جمله داشبورد ، سرورها و موارد دیگر مانیتور شده باشد. اگر اشتباهی رخ داده است یا به درستی انجام نشده است ، جزئیات آن را در آنجا مشاهده می کنید.

سایت


برای به روزرسانی در سیستم عامل ما که بر عملکرد سایت ، مشکلات و موارد دیگر تأثیر می گذارد ، حساب توییتر Webflow را دنبال کرده و بررسی کنید.
عیب یابی اتصال شبکه شما
بعضی مشکلات عملکرد سایت به این صورت است که ممکن است وب سایت شما به آرامی بارگیری شود زیرا اتصال شبکه شما کند یا متناوب است.

این روش ها را برای تست اتصال بکار ببرید

اگر قبلا مشکل با شبکه مشکل داشته اید و این مشکل را احساس کرده اید ممکن است مجبور شوید شبکه / محلی خود را آزمایش کنید ، با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید یا منتظر بمانید تا اتصال شبکه برطرف شود.

یک سرور پروکسی یا VPN را امتحان کنید

سرورهای پروکسی سایت شما را از یک مکان شخص ثالث بارگیری می کنند و معمولاً مشکلات شبکه محلی را دور می زنند. سعی کنید سایت خود را با استفاده از یک سرور پروکسی یا VPN بارگیری کنید. اگر سایت شما به طور معمول از طریق سرور پروکسی بارگیری می شود اما به آرامی برای شما انجام می شود ، مشکل شبکه را شناسایی کرده اید.

بین المللی : اگر در آمریکا نیستید ، سعی کنید شخصی در ایالات متحده یا کانادا عملکرد وب سایت را آزمایش کنید. اگر برای آنها سریع بارگیری شود اما برای شما کند باشد ، مشکل شبکه را شناسایی کرده اید.
اگر با خدمات سایت تماس گرفتید و سایت برای آنها سریع بارگیری شد و برای شما کند بود ، به احتمال زیاد شما مشکل شبکه را دارید.
حال شما باید خود را بهینه سازی کنید
دلایلی از جمله تصاویر غیرضروری وبزرگ ، دارایی های مرتبط ، افزونه های شخص ثالث ، انتقال بیش از حد / تبدیل ، تعامل و انیمیشن بیش از حد ، محتوای جاسازی شده و غیره ، همگی می توانند باعث بروز مشکلات بار شوند.

زمان بارگزاری سایت خود را با تست سرعت وب سایت آنلاین رایگان تست کنید ، در صورت رضایت از نتایج ، مراحل زیر را دنبال کنید.

رایج ترین دلیل کندی سایت

تصاویر بزرگ رایج ترین دلیل است که وب سایت ها به کندی عمل می کنند. در زیر بهترین کارها در مورد تصاویر در سایت Webflow آمده است:

سایت
  • در صورت امکان از تصاویر برداری استفاده کنید
  • تصاویر شطرنجی را فشرده کنید
  • از قالب صحیح تصویر (JPG ، PNG ، GIF و غیره) استفاده کنید
  • اندازه نمایشگر تصویر را تا حد ممکن نزدیک به اندازه طبیعی تصویر نگه دارید
  • عناصر مرتبط را محدود کنید
  • بسیاری از صفحات وب شامل عناصری هستند که در سرورهای خارجی میزبان هستند و برای بارگیری از طریق سرور و مرورگر شما به زمان بیشتری نیاز دارند. عناصر مرتبط تر شما (مانند اسکریپت ها ، تصاویر ، فید های توییتر و غیره) وب سایت شما کندتر است.

کمتر از عناصر مرتبط در سایت خود استفاده کنید

اگر سایت شما در سرور شخصی شما میزبان است ، به جای پرسیدن سرور شخص ثالث هر بار که صفحه شما بارگیری می شود ، نسخه ای از محتوای خارجی را در سرور خود بارگذاری کنید.

افزونه های شخص ثالث را به روز ، جایگزین یا حذف کنید

پلاگین ها می توانند به ندرت نوشته شوند ، نگهداری شوند و حتی پشتیبانی نشوند و باعث بارگزاری آهسته شود. اگر افزونه های شما باعث می شوند سایت شما به آرامی بارگیری شود ، آنها را به روز کنید ، آنها را با پلاگین های مشابه جایگزین کنید که دارای رده بندی بهتری برای راندمان و سرعت هستند یا به طور کامل آنها را حذف کنید.

میتوانید تبدیل غیر ضروری را حذف کنید

جریان وب اضافه کردن انتقال CSS و تبدیل به سایت شما را آسان می کند ، اما نباید بیش از حد از آن استفاده کنید. فقط از انتقال و تبدیل هایی که به تجربه اضافه می کنند استفاده کنید. و هنگام اضافه کردن انتقال ، فقط ویژگی هایی را که می خواهید انتقال تأثیر بگذارد ، انتخاب کنید تا همه خواص.

به سراغ کنش های غیر ضروری بروید و آنها را حذف کنید

هر تعامل در سایت شما کمی بار اضافی را اضافه می کند. اطمینان حاصل کنید که ساختار عنصر سایت به شما امکان می دهد از همان تعامل بر روی چندین عنصر استفاده کنید ، از امکان تعامل تکراری در صورت امکان خودداری کنید و سعی کنید فقط در مواقعی که واقعاً به تجربه اضافه کنند از تعامل استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید!
افسانه آشفته

افسانه آشفته

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
افزودن پرونده چندرسانه ای در وردپرس

افزودن پرونده چندرسانه ای در وردپرس

در بخش قبلی به ” استفاده از دسته و برچسب در وردپرس ” پرداختیم . قصد داریم گام به گام شما را برای کار کردن با سیستم مدریت محتوای وردپرس آشنا کنیم . موضوعی که در این بخش به آن می پردازیم این است که چگونه به افزودن پرونده چندرسانه ای در وردپرس بپردازیم ؟ […]

محدودیت های طراحی سایت

محدودیت های طراحی سایت

مانند هر فعالیت دیگری طراحی وب سایت نیز دارای محدودیت هایی است این محدودیت های طراحی سایت کار را کمی برای طراحان وب سایت سخت می کنند و حتی در مراحلی آن ها را نا امید و دلسرد می کند . این اتفاق اغلب برای طراحانی می افتد که قبلا بر روی کاغذ طراحی می […]

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

با همه گیر شدن اینترنت و به دنبال ان پیشرفت ارتباطات در فضای مجازی، بخش زیادی از خدمات در این فضای گسترده قابل‌ ارائه بوده و بخش زیادی از مردم کالا و خدمات مورد نیاز خود را به‌ صورت آنلاین خریداری می‌کنند. در سال‌های گذشته با پیشرفت زیاد ارائه خدمات آنلاین در ایران روبرو بوده‌ ایم. یکی […]

نکات طراحی سایت تجارت الکترونیک

نکات طراحی سایت تجارت الکترونیک

در بخش های قبلی راجب به اهمیت طراحی سایت تجارت الکترونیک، قوانین ان، مزایای داشتن ان، سئوی ان و غیره صحبت کردیم . در ایم مقاله به تمامی نکات طراحی سایت تجارت الکترونیک که باید رعایت شوند می پردازیم . از لحاظ عملکرد، بایستی قابلیت مناسب را داشته باشد به طوری که سایت ما صفحات […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.