051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » طراحی سایت » بهبود کسب و کار » هزینه طراحی سایت
هزینه طراحی سایت
بهبود کسب و کار, طراحی سایت 24 نوامبر 2018

هزینه طراحی سایت

پرستو بخشی پرستو بخشی

هزینه طراحی سایت

به جرات می توان گفت یکی از وسیع ترین بازه های هزینه خدمات را می توانید در حوزه طراحی سایت مشاهده کنید . هر شخص یا شرکتی که به این کار مشغول است، ملاک های خود را داشته و هزینه ی طراحی سایت ان ها بنابر خدماتی که ارائه می کنند متفاوت است . این بازه وسیع هزینه طراحی سایت موجب سردرگمی کارفرمایان نیز شده است . برای مثال ممکن است آگهی طراحی سایت با قیمتی نازل اما امکانات بسیار را مشاهده کند، از طرفی نیز شرکتی را پیدا می کند که سایتی با امکانات نه چندان گسترده را با هزینه ای هنگفت ارائه می کند .

تفاوت امکانات و هزینه طراحی سایت های مختلف

در این بخش به برسی عوامل موثر در هزینه طراحی سایت می پردازیم و به شما در انتخاب یک شرکت درست و کاهش خطا در سفارش یک طراحی سایت کمک می کنیم . اما قبل از این که بخواهیم عوامل را برسی کنیم شما باید نوع وب سایتی که قرار است سفارش دهید را انتخاب کنید . دلیل ان هم بسیار ساده است، زیرا وب سایت ها به صورت کلی به چند دسته تقسیم می شوند . به عنوان مثال : طراحی سایت خدماتی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خبری و طراحی سایت شخصی .

امکانات پایه ی طراحی هر گونه وب سایتی به یک شکل می باشد . اما ویژگی های خاصی که یک طراحی سایت فروشگاهی را از طراحی سایت شرکتی جدا می کند بسیار متفاوت است . بنابر همین ویژگی ها و امکانات هم هزینه طراحی سایت ها متفاوت می باشند .

امکانات عمومی در طراحی سایت ها

همان طور که در بالا گفته شد، هر نوع از وب سایت را که بخواهیم طراحی کنیم تعدادی امکانات و ویژگی هایی دارد که در همه ی ان ها به صورت مشترک و یکسان است . ان ها عبارتند از :

 • رابط کاربری یا UI
 • تجربه کاربری یا UX
 • نمایش صحیح در موبایل و تبلت
 • هماهنگی با مرورگر های مختلف
 • کد نویسی سمت سرور
 • کد نویسی سمت کاربر
 • سرعت و سهولت در به روز رسانی
 • ملاحظات حفاظتی و امنیتی
 • بهینه سازی وب سایت
 • بهینه بودن الگوریتم ها
 • و …

این موارد هم همواره در هزینه طراحی سایت اثیر گذارند . اما در تمام وب سایت های طراحی شده مشترک و یکسان هستند . حتی این که چه تعداد نفرات و تخصص هایی در طراحی و پیاده سازی سایت درگیر بودند هم در هزینه طراحی سایت موثر است . احتمالا نمی توان از یک تیم کوچک یا یکی دو نفره انتظار طراحی یک سایت حرفه ای با پشتیبانی کامل را داشت . لذا در نظر داشته باشید که شرکت طراحی وب سایت چه تعداد نیرو با تخصص های متفاوت را برای راه اندازی سایت شما درگیر پروژه می کند .

هزینه طراحی سایت

عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت

تاثیر سرعت سایت بر هزینه طراحی سایت

عوامل مختلفی روی سرعت یک وب سایت اثر گذار هستند . مجموعه ی این عواملی که هر کدام به تنهایی ممکن است چندان به چشم نیایند تاثیر شگرفی بر روی رضایت کاربران در تعامل با سایت شما خواهد داشت . افزایش بازدهی یک وب سایت می تواند علاوه بر جلب رضایت کاربران موجب کاهش هزینه های سرور و صرفه جویی چشمگیری در بهره برداری از منابع آن شود .

منظور از افزایش بازدهی و افزایش سرعت لود سایت ها کاهش و یا چشم پوشی از خواسته های مشتری نیست، بلکه هدف، رسیدن به بهینه ترین حالت ممکن در انجام این در خواست ها است . رعایت این استاندارد ها هنگام طراحی سایت می تواند زمان لازم برای اجرای پروژه را افزایش داده و بر هزینه طراحی سایت شما تاثیر گذار باشد .

به روز رسانی مستمر وب سایت

همان طور که گفته شد انواع متفاوتی از وب سایت ها را می توانیم ببینیم که یک بار طراحی می شوند و بعد از اجرا شدن بر روی دامنه ی ان دیگر کار خاصی را انجام نمی دهند . از این دسته سایت ها می توان به طراحی سایت شرکتی ساده یا سایت های شخصی یک صفحه ای اشاره کرد . از طرفی بعضی از وب سایت ها نیز همواره در حال فعالیت بوده و امکانات و خدمات زیادی در آن ها قرار داده شده است .

مشخص است که هزینه طراحی سایت در این دو مورد نیز با توجه به میزان فعالیت سایت متفاوت است . وب سایت هایی که نیاز به آپدیت های مداوم دارند طبیعتا از لحاظ هزینه در سطح بالا تری قرار خواهند گرفت . برای آن که محتوای سایت شما به راحتی قابل تغییر باشد نیازمند یک پنل مدیریتی قدرتمند هستیم که طراحی و اجرای آن می تواند مستقیما بر هزینه طراحی سایت تاثیرگذار باشد .

ترافیک سایت

این که وب سایت شما به صورت روزانه چه تعداد ترافیک یا همان ورودی و خروجی کاربر دارد بسیار اهمیت دارد . همچنین باید این موضوع مشخص شود که کاربران معمولا چه عملکردی در وب سایت شما دارند و تا چه میزان امکانات و خدمات آن را استفاده می کنند . برخی وب سایت ها صرفا محتوا را به کاربر نمایش می دهند و به جز باز کردن و اسکرول صفحات واکنش دیگری به کلیک های کاربر نشان نمی دهند .

اما وب سایت هایی هم هستند که کاربران برای هر حرکت یا جابجایی در صفحه یک واکنش متفاوت از سایت دریافت می کنند . در واقع وب سایت ملزم می شود که به ریز ترین در خواست های کاربر پاسخ دهد و کامل با او در تعامل باشد . میزان توجه به این موضوع نیز می تواند نقش مهمی در تجربه کاربر سایت داشته باشد که البته در هزینه طراحی سایت نیز موثر است .

امکانات حرفه ای و اختصاصی

خب بعد از انتخاب نوع وب سایت و تعیین میزان فعالیت ان وارد مرحله ی بعدی می شویم . موضوعی بعدی که باید در مورد ان تصمیم بگیرید امکانات حرفه ای و اختصاصی هر وب سایت است . برای مثال در طراحی سایت فروشگاهی، از دید یک بازدید کننده ویژگی هایی چون عضویت در سایت، مشاهده مشخصات و تصاویر محصول، سبد خرید کامل، امکان مقایسه کالا ها، افزودن به لیست علاقه مندی و … موارد لازم و یا اپشنالی هستند که می توانند با اهمیت باشند .

تعدادی امکانات نیز از دید مدیر سایت وجود دارد . امکاناتی هم چون ثبت کالا، مشاهده مشخصات کاربران، مدیریت تراکنش های خرید، مدیریت موجودی کالا، ارائه تخفیف های ویژه و جشنواره های فروش، مدیریت نظرات و … می توانند مواردی باشند که هزینه طراحی سایت فروشگاهی را تعیین کنند . گاهی قیمت سایت با امکانات و گزینه های جانبی ارائه می شود . برای مثال هزینه مشاوره و پشتیبانی یا هاست به فاکتور فروش اضافه می شود .

هزینه طراحی سایت

ویژگی های شرکت طراحی سایت دهکده وب

 • طراحی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری

در طراحی سایت دهکده وب اول نیاز و خواسته ی شما را تحلیل و برسی میکنیم سپس با ارائه ی مشاوره توسط مشاوران حرفه ای ما، سایت شما را طراحی و ایجاد میکنیم .

 • طراحی سایت با رعایت اصول سئو

طراحی سایت در دهکده وب با رعایت کامل اصول کد نویسی انجام میشود . در نهایت یک سایت بدون نقص و سئو شده به شما تحویل میدهیم .

 • استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا

طراحی سایت توسط دهکده وب با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها و تکنیک های روز دنیا انجام میشود . ثمره ی ان هم یک طراحی منحصر به فرد و بدون باگ است .

 • وجود افراد متخصص و خلاق

نیرو های متخصص در شرکت ما مهمترین سرمایه ی ما است . تیم ما از جوانان متخصص و حرفه ای تشکیل میشود که به بهترین شکل کار خود را انجام میدهند .

 • کانفینگ امنیتی و افزایش سرعت سایت

سرعت و امنیت دو فاکتور بسیار مهم در طراحی وب سایت است که ما در پایان هر پروژه این دو را اعمال میکنیم .

 • پشتیبانی و مشاوره تخصصی

تیم پشتیبانی ما همیشه اماده پاسخگویی به سوالات شما هستند . در صورت وجود هر مشکل کافی است با ما تماس حاصل فرمایید .

برای مشاهده ی هزینه های طراحی سایت شرکت ما می توانید از وب سایت ما دیدن فرمایید . حال اگر برای طراحی سایت خود قدمی بر نداشته اید، لطفا با شماره تلفن های موجود در وب سایت دهکده وب تماس بگیرید . ما در شرکت طراحی و توسعه ی سایت دهکده وب با تیم پشتیبانی و مشاوره ی خود اماده ی کمک به شما هستیم .

از زمانی که برای مطالعه ی این مقاله گذاشتید از شما ممنونیم . اگر از مطالب لذت برده اید به دیگر مقالات ما در زمینه طراحی سایت و سئوی سایت سر بزنید . همچنین اگر مطالب برای شما مفید بود از شما درخواست میکنیم تا ان را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
مشکلات عملکرد سایت خود را پیدا کنید ؟

مشکلات عملکرد سایت خود را پیدا کنید ؟

به دهکده وب خوش آمدید در این بخش قصد داریم شما را با مشکلات عملکرد سایت آشنا کنیم ،مشکلات بسیاری ممکن است باعث اختلال در عملکرد سایت شود و شما از آنها اطلاع نداشته باشید و نمیدانید که آنها را چگونه حل کنید ما قصد داریم بعضی از این مشکلات را که به طور مداوم […]

معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر

معرفی پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوزر

برای طراحی سایت حرفه ای نیاز است تا در کنار دانلود و نصب قالب های مناسب و مرتبط با نوع وب سایت، افزونه هایی را نیز برای افزایش قابلیت های سایت و بهبود کیفیت کار و در آخر طراحی راحت تر سایت، باید دانلود و استفاده کرد . یکی از حرفه ای ترین و محبوب […]

اهمیت سئو در طراحی سایت فروشگاهی [ 1 ]

اهمیت سئو در طراحی سایت فروشگاهی [ 1 ]

امروزه در بین تمامی انواع وب سایت های فعال در اینترنت ، وب سایت های فروشگاهی از بازدید بالا تری برخوردار هستند . همچنین لازم به ذکر است که در بین دیگر انواع وب سایت ها هیچ کدامشان به اندازه وب سایت های فروشگاهی از نظر افزایش درامد و مدیریت اسان فروش و وب سایت […]

طراحی سایت مبلمان اداری

طراحی سایت مبلمان اداری

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت و گوشی های هوشمند امروزه درصد زیادی از کسب و کار ها اقدام به طراحی وب سایت کرده اند . داشتن وب سایت مختص کسب و کار خاصی نیست و بهتر است در عصر تکنولوژی هر شخصی به نوعی در این فضای مجازی حضور داشته باشد . موضوع این […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.