051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » پست مهمان چست ؟
پست مهمان چست ؟
سئو و بهینه سازی سایت 27 آوریل 2019

پست مهمان چست ؟

پرستو بخشی پرستو بخشی

پست مهمان چست ؟

قطعا شما هم می دانید که ارتقای سئو سایت چه مزایایی برای پیشرفت کسب و کارتان دارد . همچنین این را نیز می دانید که یکی از بهترین راه ها برای ارتقای سئو و در نتیجه بهبود جایگاه در نتایج گوگل بک لینک گرفتن است . گرفتن بک لینک راه های متفاوتی دارد که یکی از این راه ها استفاده از پست مهمان است .

منظور از پست مهمان این است که شما برای یک سایت پر بازدیدیک نوشته ای را به صورت اختصاصی ایجاد کنید و در متن برای لینک خودتان را قرار دهید . این موضوع در زمینه ی سئو بسیار مهم و محبوب است به صورتی که نوشتن پست مهمان به یکی از رایج ترین روش های سئو برای صاحبان وبلاگ ها تبدیل شده است .

اما اشتباه نکنید این موضوع به این معنی نیست که شما برای دریافت بک لینک و ارتقای سئوی سایتتان تنها باید به ایجاد پست مهمان روی بیاورید . همچنین این را همیشه مد نظر داشته باشید که برای ایجاد کردن پست مهمان باید از نگارش خوب و اطلاعات مفید استفاده کنید .

نکات مهم در مورد پست مهمان

برای تاثیر گذاری بیشتر هر مورضوهی قطعا باید موارد و نکاتی را رعایت کنید تا نتیجه مورد نظر حاصل شود . در مورد پست مهمان نیز نکات و قواعدی وجود دارد که باعث تاثیر گذاری بیشتر ان می شود که به شرح زیر هستند :

  1. ایجاد پست مهمان در سایت هایی با بازدید بالا
  2. استفاده از صفحات و دامنه هایی با اعتبار بالا
  3. برسی کردن به روز رسانی های سایت
  4. توجه به فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی
  5. توجه به مرتبط بودن پست مهمان و سایت یا صفحه مورد استفاده
  6. با دقت خودتان را در انتهای پستتان معرفی کنید
پست مهمان

ایجاد پست مهمان در سایت هایی با بازدید بالا

با یک جست و جو و تحلیل برسی می توانید لیستی سایت های پر بازدید تهیه کنید و در ان ها پست مهمان قرار دهید . این موضوع که سایت انتخاب شده میزان بازدید و نرخ کلیک ان از سایت خودتان بیشتر باشد بسیار اهمیت دارد . اگر غیر از این حالت باشد شما در وب سایت خودتان این کار را انجام دهید حتما بیشتر نتیجه خواهید گرفت .

همچنین این موضوع را نیز باید مد نظر قرار بدهید که سایت هایی که دارای بازدید های بالا هستند به همان میزان نیز پست هایی با کیفیت بالا می خواهند در واقع پذیرش پست در این گونه سایت ها بسیار دشوار تر است . ممکن است در زمینه ی تولید محتوا با کیفیت مد نظر ان ها کمی دچار سختی شوید اما باید بدانید که فقط در این شرایط است که موفق به کسب نتیجه های خوب می شوید .

استفاده از صفحات و دامنه هایی با اعتبار بالا

تانتخاب یک سایت و یا یک صفحه که دارای اعتبار و ارزش بالایی است برای ایجاد پست بسیار مهم است . این اعتبار نشان دهنده ی جایگاه بالا سایت یا صفحه و دامنه ی ان ها در میان موتور های جست و جو و کاربران و خوانندگان است . پس ایجاد پست؛ در واقع قرار دادن لینک در گونه وب سایت ها و یا صفحات بر ارزش و اعتبار سایت خوده شما نیز اثر می گذارد و باعث افزایش اعتبار دامنه شما می شود .

نکته ی مهمی که باید در نوشتن پست برای این گونه وب سایت ها مد نظر داشته باشید این است که باید یک همکاری مداوم و پیوسته داشته باشید . تنها در این صورت است که پست گذاشتن شما نتیجه می دهد . همچنین باید بدانید که با فعالیت مداوم است که به شما کمک می کند مخاطبین خودتان را پیدا کنید .برای این که سایت هایی با دامنه ی با ارزش و اعتبار بالا پیدا کنید می توانید از ابزار هایی که در اینترنت هستند استفاده کنید . یکی از این بزار ها Open Site Explorer است که می توانید به صورت رایگان از خدمات ان بهره ببرید .

پست مهمان

برسی کردن به روز رسانی های سایت

تعداد نویسنده ها و به روز رسانی را در سایتی که می خواهید برایش پست مهمان بنویسید بررسی کنید . این که بدانید نوشته ی شما تا چه زمان در صفحه ی اول می ماند حائز اهمیت است . یک توصیه مهم که باید به ان عمل کنید این است که زمینه کاری سایت و موضوعات مورد توجه خوانندگان را بشناسید . شما باید قبل از شروع به نوشتن، جست و جو کنید که در گذشته مطلب مشابهی در همین سایت منتشر نشده باشد .

توجه به فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی

این موضوع که سایت مورد نظر و انتخاب شده ی شما تا چه در شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و در واقع مطالب ان تا چه میزات دنبال کننده دارد بسیار مهم است . هر وب سایت در این زمینه ها موفق تر عمل کرده باشد احتما و میزان اثر بخش بودن کار شما نیز بیشتر خواهد شد .

توجه به مرتبط بودن پست مهمان و سایت یا صفحه مورد استفاده

نوشته ها و اطلاعات شما باید با سایت و یا صفحه ای که در ان پست می گذارید مرتبط باشند . با رعایت ارتباط موضوعی بین پست ایجاد شده و سایت میزبان، ارزش بک لینک ورودی به سایت شما افزایش میابد .

پست مهمان

با دقت خودتان را در انتهای پستتان معرفی کنید

شما ی توانید در انتهای پستتان خودتان و وب سایتتان را معرفی کنید . همچنین به شما توصیه می کنیم که انکر تکست لینک خود را با هوشمندی انتخاب کنید . یکسان بودن انکر تکست با کلمه کلیدی و استفاده زیاد از یک عبارت خاص به ویژه پس از آخرین آپدیت گوگل مورد توجه الگوریتم پنگوئن
بوده و ممکن است شما را جریمه کند .

از زمانی که برای مطالعه ی این مطلب گذاشتید از شما متشکریم . در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ی ” پست مهمان ” راضی باشید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
برسی اعتبار سایت و آنالیز رقبا قسمت 2

برسی اعتبار سایت و آنالیز رقبا قسمت 2

در حال حاضر وب سایت های زیادی در عرصه ها و حوزه های متفاوت و گسترده ای در اینترنت درحال فعالیت هستند . همین موضوع باعث شده تا بحث رقابت نیز در فضای مجازی باز شود . تمامی وب سایت های رقیب سعی می کنند تا به هر نحوی که شده خودشان را بالا ببرند […]

طراحی سایت مشاور تغذیه

طراحی سایت مشاور تغذیه

وظایف مشاوران تغذیه این است که با ایجاد برنامه های غذایی و تغذیه ای نحوه ی صحیح مصرف وعده های غذایی را به مردم اطلاع دهد . همچنین از عادت های اشتباه جلوگیری کند و اصول درست را جایگزین ان ها کند . یکی از بهترین شیوه های اطلاع رسانی این اموزش ها و خدمات […]

برندینگ با طراحی سایت شرکتی

برندینگ با طراحی سایت شرکتی

اجازه دهید قبل از این که راجب به برندینگ با طراحی سایت شرکتی صحبت کنیم شما را با مفهوم برندیگ اشنا کنم . برندیگ یا همان برند سازی یک فرایندی است که در ان هدف، افزایش آگاهی و وفاداری مشتری است . در واقع می خواهیم با این کار، یک چشم انداز و یک ذهنیت […]

دلایل موفقیت دیجی کالا

دلایل موفقیت دیجی کالا

یکی از موفق ترین استارت اپ های ایران در دهه ی اخیر سایت دیجی کالا بوده است . به طوری که به جرئت می توان گفت این سایت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی خاورمیانه است . اقایان محمدی در سال 1384 تصمیم راه اندازی این وب سایت گرفتند و در سال 85 این برند با […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.