051 3894 5808
0915 435 6018
دهکده وب
طراحی سایت » سئو و بهینه سازی سایت » معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی
معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی
سئو و بهینه سازی سایت 1 می 2019

معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی

پرستو بخشی پرستو بخشی

معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی

انتخاب کلمه ی کلیدی برای تولید محتوا و در کل در زمینه ی بهبود سئوی سایت و بهینه سازی ان بسیار مهم است . اما این که چه کلمه ی کلیدی برای تولید محتوا مناسب تر است کار دشواری است بدین منظور ابزار هایی طراحی شده اند که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند . برای استفاده از برخی از این ابزار ها باید هزینه پرداخت کنید و این موضوع برای عده ای سخت و ناخوشایند است . از این رو ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به شما ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی را معرفی کنیم .

صاحبین وب سایت ها در سایت خود به شرح و ارائه ی توضیحاتی راجب به محصولات و خدمات خود می پردازند . در صورتی که کاربرانی که به دنبال این گونه محصولات هستند در موتور های جست و جو به دنبال کلمات دیگری جهت رسیدن به این محصولات هستند .

امیدواریم از این مطلب لذت ببرید و همچنین این ابزار ها بتوانند به شما در ارتقای سئوی سایتتان کمک کنند .

بهترین ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی عبارتند از :

  • Übersuggest
  • Keyword Tool IO
  • SEOChat Suggestion Keyword Finder
  • Google AdWords Keyword Planner
  • Link Sleuth
  • Screaming Frog SEO Spider
  • WordStream’s Free Keyword Tool
  • rellian Keyword Discovery
Übersuggest

Übersuggest

کلمات کلیدی که توسط این ابزار به شما پیشنهاد می شود، کلمات و عباراتی هستند که گوگل به جست و جو کنندگان پیشنهاد می کند . با این تفاوت که در این جا علاوه بر پیشنهادات گوگل، 100 کلمه ی کلیدی دیگر که با کلمات کلیدی که شما وارد کرده اید مرتبط است در اختیارتان قرار می گیرد .

Keyword Tool IO

Keyword Tool IO

این ابزار خیلی شبیه ابزار Übersuggest است با این تفاوت که کلمات پیشنهادی YouTube و Bing و ترکیبی از آن ها را نیز به شما ارائه می کند .

SEO Chat

SEOChat Suggestion Keyword Finder

کلمات کلیدی که این ابزار به شما پیشنهاد می کند از طرف موتور جست و جوی گوگل تضمین شده هستند . همچنین باید بدانید که موارد پیشنهادی این ابزار ترکیبی از پیشنهادات دو موتور جست و جوی Google و Bing است .

 Keyword Planner

Google AdWords Keyword Planner

به کمک این ابزار می توانید پر رقابت ترین کلمات را به دست اورید . موارد پیشنهادی توسط ای ابزار همان طور که گفته شد بر اساس رقابت است . رقابتی بر اساس کشور و مناطق مختلف و همچنین بر اساس زمان و تاریخ .

کلمه کلیدی

Link Sleuth

از نظر فنی که به این ابزار نگاه کنید این ابزار به شما کلمه ی کلیدی پیشنهاد نمی کند . جالب است که بدانید Link Sleuth در واقع یک وب سایت Crawler است . کار این وب سایت به این شکل است که اطلاعات را از صفحات، توضیحات و برچسب وب سایت های مختلف جمع آوری می نماید . در واقع مواردی که این ابزار به شما پیشنهاد می کند، کلمات کلیدی هستند که در صفحات وب سایت های مختلف به کار رفته اند .

Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog SEO Spider

یک ابزار با امکانات بسیار زیاد است اما در نسخه ی رایگان ان محدودیتی هایی وجود دارد اما باز هم می تواند به شما کمک کند . شما در نسخه ی رایگان ان می توانید تا 500 آدرس را Crawl کنید .

Word Stream

WordStream’s Free Keyword Tool

این ابزار دارای یک پایگاه داده بوده که بیش از 10 میلیارد کلمه ی کلیدی را جمع آوردی کرده است . این ابزار کلمات کلیدی پیشنهادی به همراه چندین کلمه ی مرتبط را در اختیار جست و جو کنندگان قرار می دهد .

Keyword Discovery

rellian Keyword Discovery

این ابزار نیز مانند ابزار WordStream’s Free Keyword Tool دارای یک پایگاه داده است . در این پایگاه نیز بیش از چند میلیارد کلمه کلیدی به همراه تعداد دفعاتی که این کلمات جست و جو شده اند وجود دارد .

از زمانی که برای مطالعه ی این مطلب گذاشتید از شما متشکریم . در صورت رضایت از این مطلب خواهشمندیم که این مطلب را به دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر احساس کردید که مطلب کامل نیست و یا شما اطلاعات مفید تری دارید لطفا ان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

به شما توصیه می کنیم تا به دیگر مطالب سایت ما که در زمینه های زیر می باشد نیز سر بزنید :

در نهایت امیداوریم که از مطالب ارائه شده در باره ی ” معرفی ابزار های رایگان جستجوی کلمات کلیدی ” راضی باشید .

به اشتراک بگذارید!
پرستو بخشی

پرستو بخشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را هم بخوانید.
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

محصولات غذایی، بهداشتی و آرایشی، جز پر مصرف ترین محصولات هستند و امکان تهیه  هر چه اسان تر انها از ضروریات زندگی مدرن جوامع امروزی است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کمک شایانی در مورد، در اختیار گذاشتن نیاز های مشتریان و امکان تهیه راحت تر کالا ها کرده است.  با توجه به وجود مشغله ها و هزینه […]

تفاوت طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری

تفاوت طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری

تقریبا اکثر افراد اطلاعات چندای راجب به طراحی رابط کاربری یا همان UI و طراحی تجربه ی کاربری یا همان UX ندارند . به همین دلیل تعاریف متفاوت و گاها اشتباهی از این دو ارائه می دهند . در این مقاله ما به تفاوت طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری می پردازیم . در […]

طراحی سایت مهد کودک

طراحی سایت مهد کودک

این روز ها با گسترش استفاده از اینترنت و جایگزینی آن به جای روش های سنتی و قدیمی، مفاهیمی مانند طراحی سایت در بین همه ی افراد کم و بیش شناخته شده و قابل لمس و درک است . امروزه اکثر افراد برای انجام امور روزانه ی خود از جمله خرید، امور خدماتی و حتی […]

ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل بخش 2

ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل بخش 2

گوگل به راحتی نمیتواند سایت های Spam را شناسایی کند و برای مقابله با آنها به کمک وب گردان نیاز دارد تا با ارسال گزارش Spam از آزادی انها جلوگیری کند و به آنها اجازه فعالیت ندهد در بخش قبل به طور مختصر از Spam و سایت های Spam صحبت کردیم در این مقاله قصد […]

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خبرنامه دهکده وب

در خبرنامه دهکده وب عضو شوید و مطالب مفید را در ایمیل خود دریافت کنید.